ورزشکاران تکمیل ممنوعیت دریافت غیر منتظره شانس در بازی های المپیک

بروکسل—ورزشکاران تکمیل دوپینگ ممنوع در سال آینده خواهد بود واجد شرایط برای رقابت در به تعویق افتاد توکیو المپیک ناخواسته اثر coronavirus همه گیر است که برخی از گریه ناپاک.

ترکی دونده Gamze Bulut برای مثال در حال حاضر مقدار زیادی از زمان را به واجد شرایط برای یک بازی او به احتمال زیاد می خواهم که از دست رفته بود آنها جلوتر رفته به عنوان برنامه ریزی شده.

“به نظر نمی رسد مانند یک نمایشگاه مجازات” ایرلندی مسابقه walker, Brendan بویس گفت: آسوشیتد پرس در یک مصاحبه تلفنی. “آنها واقعا از دست رفته حوادث آنها قرار بود به دست.”

2020 المپیک رسما به تعویق افتاد و ماه گذشته برای یک سال با مراسم افتتاحیه در حال حاضر مجموعه ای برای جولای 23, 2021.

Bulut در اصل برنده نقره ای در 1500 متر در سال 2012 بازی های المپیک لندن بود اما محروم از مدال او به دلیل بی نظمی در گذرنامه بیولوژیکی که نظارت بر یک ورزشکار خون مشخصات. او با توجه به چهار سال ممنوعیت آغاز شد که در سال 2016 و منقضی شده در مارس 29 — دادن او غیر منتظره سال کامل واجد شرایط برای توکیو است.

“من دارم سعی می کنم به (حضور) بازی های المپیک” 27 ساله دونده گفت. “من امیدوارم که من می تواند بپیوندید.”

دو و میدانی یکپارچگی واحد تخمین می زند که حدود 40 از 200 یا بیشتر ممنوع و میدانی ورزشکاران که به دست آوردن ایستاده از المپیک به تعویق افتادن بین المللی-سطح رقبا. AIU حفظ یک لیست سراسری آهنگ ورزشکاران ممنوع برای دوپینگ نقض.

بیش از 11,000 ورزشکاران انتظار می رود که برای رقابت در 33 ورزشی در توکیو با حدود 2000 نفر از آنها در دو و میدانی.

بویس دو زمان المپیک است که واجد شرایط برای توکیو گفت: محدودیت در تعداد رقبا می تواند آن را سخت تر برای تمیز کردن ورزشکاران برای کسب مکان.

“من نمی خواهد بیش از حد خوشحال در حال حاضر اگر من از دست رفته المپیک نقطه به دلیل ناهنجاری مانند آنچه که در دقیقه” بویس گفت.

The Irishman اعتراض در رسانه های اجتماعی اما متوقف کوتاه از پر کردن هر گونه شکایت رسمی. انگلیسی دونده از راه دور و توکیو امیدوار لیلی کبک به توافق رسیدند.

“من باور نمی کنم در شانس دوم با توجه به جدی دوپینگ جرائم مگر اینکه شما فراهم جدی کمک به مبارزه با دوپینگ مقامات و حتی پس از آن من باور نمی کنم شما باید امتیاز قادر به رقابت و کسب درآمد از این ورزش” کبک گفت: AP.

با این حال سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ رئیس جمهور Witold Banka گفت: پیش بینی نشده بهداشت بحران معنا نیست که مقامات می تواند به “گیلاس-انتخاب کنید” زمانی که ورزشکاران خود را به اتمام ممنوعیت.

“در حالی که یک ورزشکار نمی تواند را انتخاب کنید زمانی که او یا او را به واجد شرایط یک (ضد دوپینگ سازمان) نمی تواند یا” Banka گفت. “این است که به طور کامل سازگار با اصول عدالت طبیعی و مناطق دیگر از قانون آن را به عنوان مربوط به ورزش و یا حتی فعالیت های جنایی. زمانی که یک مجرم انجام داده است در این زمان این حکم در نظر گرفته شده است به خدمت گرفته شود.”

سباستین کو المپیک بزرگ است که در حال حاضر رئیس جمهور از جهان دو و میدانی بود و کمتر قطعی در نظرات مدت کوتاهی پس از این بازی به تعویق افتاد.

“این چیزی است که ما نیاز به نگاه” کو گفت. “من می دانم آن چیزی است که دو و میدانی یکپارچگی واحد و من مطمئن هستم که همه سازمان های دیگر خارج وجود دارد در کنسرت با ورزش ما نیاز به فکر می کنم و آن را فقط به یکی دیگر از موضوع سرشار صندوق در حال حاضر است.”

ورزشکاران که در حال حاضر واجد شرایط برای توکیو مطمئن شده اند که آنها را نگه دارید خود را از نقاط به عنوان آینده صلاحیت تصمیم گیری گشوده است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

در میان قابل توجه ورزشکاران با توجه به دوپینگ ممنوع هستند لهستانی وزنه بردار Tomasz Zielinski و ایرلندی بوکسور مایکل o’reilly. نه بازگشت پیام به دنبال نظر.

بویس مسابقه واکر گفت: این امر می تواند دشوار برای یک ایرلندی ورزشکار به رقابت پس از دوپینگ ممنوع.

“داشتن یک دوپینگ بان کی مون در ایرلند بسیار بیشتر از زمان خدمت به دور از ورزش خود را,” او گفت:. “این واقعا فلج کننده برای زندگی خود را از آنجا که شما در واقع دیده می شود به عنوان یک جنایتکار است. این یک شکل از تقلب. در کشورهای دیگر شما ببینید برخی از ورزشکاران که در دوپینگ ممنوع فقط آموزش به طور معمول و آنها فقط در حال انتظار برای بازگشت و هیچ کس در این کشور به نظر می رسد بیش از حد ناراحت.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>