در ایالات متحده پاییز به ارمغان می آورد به ذهن دیدنی, نمایش سقوط, شاخ و یادآوری چرخش فصول و شبح وار هالووین جشن. در دیگر نقاط جهان فضل ملی و اعیاد مذهبی را در یک دوره سه هفته ای از اواسط سپتامبر تا اوایل اکتبر. گاهی اوقات این جانشینی از تعطیلات باعث می شود من به عنوان مدیر یک پروژه در زبان خدمات صنعت کاملا یک چالش است. اختصاص پروژه ها و مهلت جلسه است با این واقعیت پیچیده است که بسیاری از مردم در سراسر جهان مشغول جشن گرفتن!

افزایش کسب و کار جهانی, نتایج فرهنگی مشاوره.
بیشتر بدانید.

سپتامبر 16 و 23 سپتامبر: دو ژاپنی, تعطیلات ملی

برای ژاپنی ها Keirou-هیچ-سلام [احترام به سالخورده روز] همیشه جشن در سومین شنبه از ماه سپتامبر که در سال 2019 است دوشنبه 16th. در Keirou-هیچ-سلام بسیاری از محله ها ارائه خواهد شد o-جعبه بنتو [جعبه ناهار] به افراد مسن. کودکان در سن مدرسه نیز ممکن است انجام keiroukai نشان می دهد که در آن شهروندان ارشد در حال درمان به آهنگ های سنتی و رقص به دنبال چای و دسر. Shubun سلام هیچ نشانه ای از اعتدال پاییزی. این روز تعطیل عمومی جشن عطف فصل خواهد بود مشاهده شده در دوشنبه سپتامبر 23. بسیاری از مردم را پشت سر خود به زادگاه تمایل به گور اجداد خود را ترک ارائه شده از برنج شیرین توپ برای کمک به تغذیه عزیزان خود را در آینده جهان است.

سپتامبر 13: اواسط پاییز جشنواره ماه در چین

در چین و بخش هایی از ویتنام, سپتامبر 13th ushers در اواسط پاییز جشنواره یا جشنواره ماه. این جشنواره را ریشه ریشه در سلسله تانگ (618-907) سنت پرستش ماه کامل پس از برداشت محصول فراوان. خانواده ها جمع آوری برای به اشتراک گذاشتن وعده های غذایی, قطع رنگارنگ فانوس و تحسین ماه زیبایی است. یکی از محبوب ترین سنت است های از mooncakes: دور شیرینی را با متعدد پر از شیرین لوتوس رب به مرزه خرد شده گوشت خوک و مخلوط آجیل.

سپتامبر 12-14: Chuseok در کره جنوبی

Chuseok یک بار شناخته شده به عنوان Hangawi است جشن برداشت محصول جشن شمالی و کره جنوبی در 15امین روز از 8th ماه از تقویم قمری در ماه کامل. همچنین به عنوان شناخته شده کره ای, شکرگزاری, Chuseok آغاز می شود در 12th (یک شنبه) خواهد بود و روز به عنوان یک روز تعطیل عمومی بیش از سه روز کسب و کار. به طور سنتی کره ای ها از بازگشت به زادگاه خود را با خانواده های خود باعث ترافیک بسیار شبیه به کسانی که ما تجربه در طول تعطیلات روز شکرگزاری در ایالات متحده است.

29 سپتامبر و اکتبر 9: روش هشانا و یوم کیپور

در این سال تعطیلات یهودی روش هشانا می گیرد سپتامبر 29th طریق اکتبر 1st. در طول این زمان خانواده های یهودی در سراسر جهان تشکیل, برای, جشن, مواد غذایی پر از جشن های سال نو یهودی. بیشتر غم انگیز روز کفاره یوم کیپورمی افتد در 9 اکتبر. یوم کیپور است آخرین روز از توبه پس روش هشانا. در این روز مردم یهودی عبادت, دعا و سریع است. هیچ کار باید انجام شود در روز کفاره و ما در شهر فیلادلفیا, مدارس دولتی خواهد بود بسته به افتخار آن است.

1 اکتبر: روز ملی در چین

روز ملی اولین روز از هفته طلایی پنج روز تعطیلات بزرگداشت تاسیس جمهوری خلق چین است. روز ملی تبدیل شده است یکی از چین در شلوغ ترین و پر سود ترین زمان برای گردشگری است. آن نیز کمی سخت تر به کارکنان چینی-ترجمه به زبان شغل در طول این دوره است.

اکتبر 3 و 9 اکتبر: دو کره تعطیلات

یک هفته بعد کره را جشن می گیرند Gaecheonjeol تعطیلات شناخت تاسیس اولین دولت کره از Gojoseon در 2333 سال قبل از میلاد. بر خلاف Chuseok که تعیین شده توسط قمری, تقویم بنیاد ملی بعد همیشه رخ می دهد در 3 اکتبر. شش روز بعد در اکتبر 9, کره جنوبی را جشن می گیرند یکی دیگر ثابت-روز تعطیلات: Hangeul روز که یادآور 15th-قرن اختراع و اعلام بومی الفبا از زبان کره ای توسط یکی از مهمترین و افتخار حاکمان در کره تاریخچه King Sejong ، (کره شمالی مشاهده Hangeul بعد در ژانویه 15).

در سراسر جهان پاییز است نه تنها یک زمان به جشن می گیرند اما همچنین یک زمان برای reunions بین خانواده ها و دوستان است. به عنوان یک پروژه ترجمه مدیر من برقراری ارتباط با مردم در سراسر جهان و پیگیری از انواع جهان جشن است که هر دو سرگرم کننده و آموزنده است. اما آن را نیز می توان کمی قریب به اتفاق قربانیان—من یاد گرفتم که چگونه حیاتی آن است که به برنامه ریزی و طرح بازگشت به بالا. سپتامبر و اوایل اکتبر می بیند همگرایی بسیاری از تعطیلات مختلف در سراسر بسیاری از فرهنگ های مختلف است. پس از آن ما می توانید کمی استراحت و… و آماده شدن برای فصل تعطیلات زمستان!

می توانید کسب و کار خود و ارائه راه حل برای مشتریان در سراسر جهان?
ما ترجمه و ترجمه و بومی سازی برای تمام بازارهای بین المللی است. پیدا کردن چگونه ما می تواند کمک کند.

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htplinku.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی