Ayres جدید لذت می برد شهرت پس از بدست آوردن پیروزی به عنوان اورژانس دروازه بان

رالی, N. C.—دیوید Ayres هنوز تنظیم به جدید پیدا ستارگی پس از برنده شدن در یک بازی به عنوان اورژانس goaltender برای Carolina Hurricanes.

42 ساله Zamboni راننده و کلیه-پیوند گیرنده بوده و ساخت دور در تلویزیون نشان می دهد و مصاحبه های رادیویی از درآمد شنبه بعید است پیروزی در تورنتو زیر آسیب به طوفان’ top دو goalies. در حال حاضر او در اینجا به ارائه کارولینای دیگر با افزایش, با استارت قبل از بازی آژیر به آتش تا طرفداران قبل از روز سه شنبه در بازدید از Dallas بخشی از یک روز است که شامل حال افتخار رالی شهردار و فرماندار کارولینای شمالی.

“آن متوقف نشده پس من یخ” آیرس گفت: روز سه شنبه در یک کنفرانس خبری در کنار همسرش, سارا. “این یک زمان خوب برای اطمینان حاصل کنید.”

آیرس گفت: او می خواهم به تماشای ویدئوها از مردم صدایی آژیر برای آماده سازی.

“هر کس گفت این آژیر چیزی که آن را واقعا و واقعا با صدای بلند و هر کس می شود دیوانه, بنابراین من نمی توانم صبر کنید” آیرس گفت. “این است که رفتن به بسیار سرگرم کننده است. من فقط امیدوارم که من آن را انجام حق.”

خوب در چشم طوفان طرفداران او احتمالا می تواند بدون اشتباه انجام هر صورت. نه پس از او skated به خالص شنبه شب برای تیم jostling حذفی موقعیت در کنفرانس شرق به عنوان محلی در تماس goaltender پس از آن به پایان رسید با هشت صرفه جویی در 6-3 برنده شدن در مقابل Maple Leafs.

ساخته شده است که او قدیمی ترین دروازه بان تاریخ NHL را به نفع خود را به طور منظم فصل اولین بازی در حالی که Ayres’ چوب فرستاده شد به سالن هاکی از شهرت.

در این روز از Ayres شده است به ویژه در “امروز” صبح نشان می دهد و همچنین Stephen Colbert اواخر شب نشان می دهد که شامل یک شوخی Ayres در حال اجرا در برای از بین بردن کلبر پس از میزبان مجروح همسترینگ خود را.

توسط صبح روز سه شنبه رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر صادر کرد, اعلام, اعلام آیرس به عنوان یک “افتخاری شمالی Carolinian” در حالی که شهر رالی خاص خود را داشتند اعلام شد که در آن “دیوید Ayres روز” در پایتخت دولت.

“برای او” طوفان جانباز جاستین ویلیامز روز دوشنبه گفت: از Ayres’ ناگهانی شهرت. “من افتخار می کنم و من امیدوارم که همه چیز می آید که راه خود مثبت است. او می شود یک داستان بزرگ از این به دلیل آن است.”

نیز وجود دارد مقدار زیادی از طرفداران توقف در PNC آرنا فروشگاه برای خرید پیراهن های Ayres’ نام و نام خانوادگی و شماره 90 شماره پیراهن در پشت. این تیم گفت: Ayres است مجموعه ای برای دریافت حق امتیاز از پیراهن, در حالی که بخشی از درآمد حاصل خواهد شد به بنیاد ملی کلیه را کارولینای شمالی را بدست آورد.

Ayres نیز دریافت کرده است برخی از پرداخت فرصت های حمایت و حتی می تواند دریافت یک حذفی به اشتراک گذاری اگر طوفان رسیدن به پست های نجومی هر چند که نیست بحث شده است توسط این تیم در جزئیات.

آیرس گفت: او “قطعا رفتن به یک عمر فن” از طوفان حتی به عنوان او قصد دارد به عقب در کانادا به عنوان اورژانس goaltender برای روز شنبه ونکوور-تورنتو بازی. او همچنین مشتاق به حل و فصل را به یک روال عادی.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

“ما به نوعی در زندگی ما فقط کلید کم و در مورد آن با خانواده و دوستان و چیزهای مانند آن” Ayres گفت: “من همیشه فکر می کنم از آن خواهد بود. من واقعا شکایت در مورد آن, اما آن چیزی است که من می خواهم به انجام” روزانه.

“مانند ستارههای من نمی دانم چگونه مشهور و حتی بازیکنان هاکی که مردم پس آنها را در همه جا — آن را نمی تواند آسان است, که برای اطمینان حاصل کنید.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>