Ayres’ گردباد همچنان به عنوان طوفان اعلام کرد می خواهد در ساختمان’ به صورت خانه بعدی بازی

رالی, N. C.—کارولینای طوفان نیست انجام می شود با دیوید Ayres فقط رتبهدهی نشده است.

Ayres یک زن 42 ساله Zamboni درایور برای اهل Toronto Marlies مجبور شد به کارولینای اضطراری دروازه بان برای آن جاده بازی شنبه شب برابر تورنتو افرا برگها. Ayers از Whitby, Ont., متوقف هشت-از-10 عکس او رو در NHL اولین کمک به طوفان ضبط یک پیروزی 6-3.

پس از آن او نام این بازی را برای اولین بار ، Ayres آمد به بازی در دوره دوم پس از صدمات به طور منظم netminders جیمز ریمر و پتر Mrazek.

در روز یکشنبه, طوفان اعلام کرد که Ayres خواهد بود در حال حاضر برای خانه خود را در بازی سه شنبه شب برابر دالاس ستاره ها.

“ببینید شما سه شنبه دیوی!” باشگاه گفت: در آن حساب توییتر. “Ayres خواهد بود در ساختمان در روز سه شنبه خواهد بود و ما @VectorSecurity آژیر هر چیزیکه صدا میکند!”

پس از برنده شدن بیش از تورنتو به طوفان ارائه تصویری از Ayres بودن باران توسط Carolina بازیکنان هنگامی که او آمد به تیم, اتاق پانسمان. و سر مربی راد Brind عشق ستایش هر دو Ayres و تیم خود را برای تلاش های خود را.

“این است که اغلب در یک بازی است که شما را به یک حافظه بزرگ,” او گفت:. “همه شما خاطرات شما کردم و شما فقط به من یکی شما به هر یک از دیگر.

“اما آن را به یک حافظه من قصد دارم که برای همیشه راه شما بچه ها بازی های برگزار شده است که در دوره سوم برای شما (اشاره به Ayres) و راه شما (Ayres) بازی های برگزار شده برای ما.”

بیشتر چه, چوب Ayres مورد استفاده در این بازی است برای رفتن به سالن هاکی از شهرت.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>