بیس بال تا پیچ coronavirus مانند آن پیچ تا هر چیز دیگری

نیویورک—ده تیم های لیگ بیس بال بازی در روز پنج شنبه در مقابل جمعیت مقامات بهداشت عمومی معتقدند باید حاضر شده است. به طور معمول اگر بیس بال صبر کردم تا زمانی که ممکن است برای انجام کار درست — تعلیق بهار آموزش و دو هفته اول MLB فصل است. این تصمیم موثر بود که از 4 بعد از ظهر بعد از هر عمده ورزشی آمریکایی لیگ در پاسخ به این coronavirus بیماری همه گیر.

لیگ نمی تواند وانمود کردن جهل در مورد کوروناویروس خطرات ناشی از بسته بندی هزاران نفر از مردم را به ورزشگاه. خود را برای پذیرش خود MLB در گفتگو با “با طیف گسترده ای از کارشناسان بهداشت عمومی, بیماری های عفونی متخصصان و سازمان های دولتی” از جمله مراکز کنترل بیماری.

در عین حال کوتاه از درخواست Marlins مرد به هر خردل تلگراف او تا کنون استفاده می شود, لیگ نمی تواند احتمالا نشان داده شده است بیشتر تحقیر برای متخصص عقل با اجازه دادن به این بازی باقی بماند تا زمانی که آنها انجام داد.

Anthony Fauci از بیماری های عفونی در موسسه ملی بهداشت گفت که “هر چیزی که دارای جمعیت زیادی است که چیزی که به خطر ابتلا به گسترش است.” احتمالا که شامل فروخته یانکی ها-اتباع نبرد برای گریپ فروت لیگ تاج.

دولت را بیشتر برای محافظت از طرفداران بیس بال از بازی بیس بال, ممنوعیت بزرگ اجتماعات در واشنگتن و کالیفرنیا و نیویورک. با تشکر از کالیفرنیا درپوش آن را سخت تر برای حضور در اواسط اندازه خدمات کلیسا در لس آنجلس از بهار آموزش بازی در اسکاتسدیل آریزونا.

لیگ باید بدانید ورزشکاران نمی جهانی خود پلیس خود را از بالقوه احتیاطی. اول لیگ صاحبان آنها پرداخت نشده خود را از این بازی حتی اگر مردم حمل coronavirus اغلب ندارد و علائم. هر چند که فقط بزرگ leaguers — minor league ballplayers پرداخت نشده در طول بهار آموزش.

و این زمانی است که ستاره های خود را ندارد کور استکبار جهل و یا هر دو.

فیلیز ستاره برایس هارپر ادعا می کند او را بالا fiving و دست دادن با وجود روشن جهت انجام دقیق مخالف است. اشعه های آس و 2018 Cy جوان برنده بلیک اسنل گفت: رسانه ها — از یک MLB موظف به فاصله حداقل شش پا — که آنها hyping تا ویروس و اعلام کرد nonchalantly “اگر من آن را دریافت آن را دریافت کنم.”

(توجه داشته باشید به مخالف مورد: درمان بلیک اسنل آمار-توسط-زمین مثل شما که یک رودی Gobert dap و به دنبال فوری قرنطینه.)

این ویروس فقط در آخر تایید است که MLB راحت بودن گذشته برای پاسخ به یک بحران از هر درجه و یا نوع.

حتی اگر لیگ اطلاع داده شد توسط سازمان مورد امکان غیر قانونی ثبت نام سرقت آن را در زمان یک گزارش عمومی و سوت دمیدن بازیکن شاهد به راه اندازی یک پروب گسترده به اندازه کافی برای تایید این شایعات در خارج از هوستون واقعی بودند.

سپس به عنوان توپ بیسبال پرواز از ballparks در میزان سابقه و اتهامات از “juiced توپ” گسترش در اطراف این لیگ مانند بسیار مسری تنفسی و عفونت آن زمان شکایت از بازیکنان و مطالعات انجام شده از دانشمندان خارج از لیگ به زور MLB خود را به اعتراف به تجهیزات بود پاسخ متفاوت به کرک از خفاش.

در آن مسخره بیانیه پنج شنبه در لیگ ادعا کرد که “هیچ چیز برای ما مهم تر است از سلامت و ایمنی بازیکنان ما کارکنان و طرفداران.”

شد که این تخته سنگ از بازی بی معنی خواهد لغو شده اند روز پیش. در مقاله پنجم-بخش 2 از MLB قانون اساسی لیگ فقط نیاز به یک اکثریت صاحبان به تغییر برنامه — فقط 16 از 30 نفر حاضر به اولویت بندی طرفداران خود و کارکنان قبل از فروش بلیط آسیا فوم و یخی آبجو.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

در ضمن با کشیدن خود را cleats بیس بال قرار داده و آن وفادار ترین هواداران در بزرگترین خطر است. در هر ورزشی مجله کسب و کار متوسط سن یک طرفدار بیس بال است 57, قدیمی ترین در آمریکا ، افراد مسن (60 و با توجه به داده های جمع آوری شده توسط سازمان بهداشت جهانی) هستند بیشتر در معرض خطر مرگ ناشی از کوروناویروس.

“اجازه دهید بچه ها بازی” MLB گفت: در طول سال 2019. و اجازه دهید سالمندان آن را کشف کردن.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>