بیس بال بزرگ بازی های قدیمی که نه چندان بزرگ این روزها در پی Astros, فریب داد, رسوایی

چند چیز کمی است که باید چیزهای بزرگتر اما نیست.

بیس بال بزرگ است.

بیس بال داره.

که فقط در مورد مبالغ آن را نمی کند ؟

نگاه کنید من عاشق این بازی است. من مانند آن سرعت من آن را دوست دارم بی من مثل آن استراتژی و من دوست دارم به تماشای این بازی در با شدت بالا و با دفاع.

هنوز مطمئن شوید که هر چیزی وجود دارد که بهتر است در ورزش از یک سه گانه در زمینه حق گوشه ای با یک انفجار بازی در پایه سوم و اگر شما نشستن بالاتر می ایستد و به تماشای هر حرکت بازیکن در کنسرت هنگامی که یک توپ را ضربه به خود, هر یک از حرکت خود را به پر کردن یک منطقه لازم در گستره بزرگ این زمینه بسیار. Balletic تقریبا.

تند و سخت و غیر ممکن است-به-آمار کشویی که انجماد از یک خمیر واقعا تعجب می کنم ببین. چگونه جهنم او می تواند انجام دهید ؟

این یک بازی بزرگ, بدون سوال.

اما مرد آن را بدبو در حال حاضر.

هر روز چیزی از آن.

Red Sox تجارت خود را بهترین بازیکن صرفا به دلیل آنها نمی پرداخت او با وجود اینکه از نظر مالی موفق تیم در هر ورزش.

کمیسر راب مانفرد باز می شود دهان خود را در مورد Houston Astros خیانت رسوایی و آن را شرم آور به گوش او وفل و حاضر به حتی در نظر برخی از نوع مجازات برای بازیکنان که در واقع مرتکب جرم و جنایت و شروع رسوایی است که سگ بازی برای سال.

او خواستار جهان سری تروفی یک “قطعه ای از فلز” و واضح به نظر من حداقل که او تنها نیست ،

بلندترین پیشانی به طور جدی با توجه به فریب تا پلی آف و حتی بیشتر حتی اگر بازی به تنهایی می ایستد با محدود آن پس از فصل اسلات است که آن را منحصر به فرد به آن نیاز دارد. من در برابر دوم کارت های وحشی به خاطر آن خراب شد, با سابقه — جوهر — از فصل به طور منظم. قرار داده و بیشتر تیم ها در پلی آف? نه ممنون.

بازی نمی تواند و یا نمی خواهد کنترل داوران که فکر می کنم آنها نشان می دهد و حتی نمی توانید مرا در وحشت است که به نقد و بررسی فیلم و مدیر چالش است. ناقص شکست خورده فراتر از شرح است.

آنها در حال مرگ هستند برای سرعت بخشیدن به بازی به طوری که دهانه توجه کوتاه بینندگان در صفحه نمایش یا تلویزیون نمی خواهد آنها را خاموش هنگامی که سرعت است فقط خوب است. آن را آهسته است. آن قرار است به کند. این گوشی بیس بال.

چنین یک بازی بزرگ است.

چنین پیش فرض بازی.

چه یک فن به انجام دهید ؟

همه حق من قصد ندارم به اینجا فردا — یک زن و شوهر از دیگر فشار دادن صبح مسائل است که نیاز به مراقبت گرفته شود و من می توانم با استفاده از بعد — اما این بدان معنی نیست که شما باید چشم پوشی هفتگی مسئولیت.

این بدان معناست که کلیک کردن بر روی [email protected] و شروع به بار تا آخر هفته پست.

بیشتر بسکتبال بینش در صندوق پستی خود را

دریافت داگ اسمیت هفتگی عضویت در خبرنامه ایمیل بر روی همه چیز رپتورز و فراتر از آن و برآوردن ولع مصرف خود را.

ثبت نام در حال حاضر

هر کس یک خانواده خوب روز, اگر این چیزی است که دیروز بود به نام در گردن خود را از جنگل.

من می گویم همه ساختگی تعطیلات فقط به مطمئن شوید که مردم یک برنامه ریزی آخر هفته طولانی در مرده فوریه روز خانواده بهترین است.

من به اندازه کافی به یاد داشته باشید زمانی که انتاریو به حال آبی پلاک اولین بار در اطراف.

و این بدان معناست که من به اندازه کافی به یاد داشته باشید زمانی که انتاریو به حال آبی پلاک است که در واقع می تواند خواندن در شب توسط کسانی که نیاز به خواندن آنها مانند پلیس.

در حال حاضر این نیست مبرم ترین مسائل اما این شرم آور است و یک بار دیگر به من بارها اظهار داشت: نکته ای که بیش از حد بسیاری از بار بیش از حد بسیاری از مردم احساس می کنند مجبور به “رفع” چیزی است که شکسته نیست.

من نمی دانم اگر آن را از آنجا که آنها نیاز به احساس مانند آنها از اهمیت و یا اگر آن را به سادگی از آنجا که آنها در موضع قدرت و یا آنچه اما این احمقانه است.

و اتلاف وقت و منابع است.

سفید پلاک شد خوب جهان مشغول به کار برای سال بدون باک آبجو دیوانگی من نمی خواندن هر برچسب در پمپ گاز.

فقط زباله از زمان و انرژی که شما می دانید گرفتن فرزندان ما تحصیل ارائه منابع بیشتر برای برنامه های اجتماعی و نه کاهش در مهم برنامه های موجود, و بیشتر از همه کمک به انجام کاری مطمئن شوید که آیا خراب کردن زمین ممکن است چیزی بیشتر از فشار دادن می گویند رنگ صفحات در ماشین

اما خنده دار است و همه ما نیاز به خنده در هر روز چیزی نمی کنیم ؟

رپتورز همه با بهره گیری از یک زن و شوهر از روز در پایان از همه ستاره آخر هفته خوبی مهلت واقع است. آنها نمی رسما پشت در ورزشگاه تا فردا شب جلوتر از روز شنبه در خانه بازی مقابل فینیکس و هفته آینده هفته ای است که شامل بازی مقابل ایندیانا و میلواکی.

پس این همه میخوای از من آنها را برای چند روز.

Doug Smith

تاریخ گفتگو

س:

چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد بیس بال در این روز ؟ به اشتراک گذاری افکار خود را

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>