بازی بیس بال, عجیب و غریب و تند و تلخ بازگشت به تلویزیون

Hanwha عقاب بازیکنان پوشیدن ماسک قبل از کره بیس بال, سازمان لیگ بازی افتتاحیه برابر SK Wyverns.چانگ سونگ-Jun / گتی ایماژ

برای اولین بار از ماه مارس آمریکایی ها می دیده بان اصلی تیم های ورزشی در برنامه های زنده تلویزیونی. یک هفته پیش, ESPN شروع به پخش بازی ها از کره بیس بال سازمان که شروع آن با تاخیر برای فصل بعد مشخص رکود در جدید روزانه COVID-19 نفر در کره جنوبی. این بازی ها شده اند پخش روزانه در شرکت شبکه buttressing یک تخته سنگ است که برای هفته ها تا به حال بر روی بحث را نشان می دهد و دوباره airings از حوادث. طرفداران در رسانه های اجتماعی با استقبال از این بازی به عنوان یک نوع ورزش متادون ارائه امداد رسانی به مخاطبان در نیاز ناامید از انحراف. آن را ایده آل — به خوبی شناخته شده بازیکنان بسته بندی استادیوم ذهن unburdened به اندازه کافی عصبانی بیش از تماس های از دست رفته—اما آن چیزی بود.

شروع با باز کردن-روز رقابت بین سامسونگ شیرها و NC Dinos من نیز به تماشای KBO نگه داشتن زبانه نزدیک در لیگ من هرگز توجه به قبل از. از آنجا که پخش هوا در اوایل صبح برای ایالات متحده بینندگان من در آنجا ماند تا در اواخر برای گرفتن قطعه از بازی ها به پایان رسید و آنها روز بعد بیش از صبحانه و میان حملات housebound کار می کنند. از برخی جهات این بازی ها شده اند یک مومیایی یک پیشنهاد است که همه چیز در حال حرکت در جهت ظاهر ، اما آنها نیز نگران کننده خود را تسلی مشخص شده توسط یادآوری از آنچه که آنها در حال منحرف کردن ما از. این یک دوگانگی است که تمام طرفداران ورزش را برای دریافت استفاده می شود به عنوان لیگ در جای دیگر طرح چگونه آنها می توانند رزومه کاری بازی.

آن را حس می کند که بیس بال بازی اول بازگشت. برای شروع با آن تماس به صورت طبیعی فاصله بین بازیکنان که در تماس بیشتر در جشن از طول گیم پلی خود را (که در آن آنها قبلا سیلی دست در حال حاضر آنها اغلب فقط دست انداز آرنج). اما بیس بال نیز ذاتا تسکین دهنده جنبه. ESPN Michael Jordan docuseries آخرین رقص و دوباره پخش بازی های کلاسیک ارائه می دهند بینندگان نمایی و پمپ از ورزش است اما این شبکه تا به حال زمان سخت تر تکرار روزانه افت کمتر محوری بازی. “این چیزی است که من بوده ام از دست رفته” لورن Theisen نوشت: در اواسط همه گیر پست وبلاگ ستایش غیر نمادین تکرار. “نه گاه به گاه هیجان یک buzzer-beater اما ثابت آرامش دانش است که ورزش فقط همیشه وجود دارد.” هیچ ورزشی است و بیشتر وجود دارد از بیس بال که بازی تیم های طولانی بازی تقریبا هر روز. و دیگر هیچ, ورزش, پس از طنین انداز با خرحمالی با مفهوم یک مشکل است که باید دست و پنجه نرم با دقت برای یک زمان طولانی.

در نبود یک زندگی مخاطبان در غرفه های KBO راه اندازی پلاکارد های واقعی عکس های از طرفداران. (چانگ Sung-Jun / گتی ایماژ)

این KBO به طور خاص هنوز حلقه های بیشتر. برای یک چیز وجود دارد unabashedly شاد خفاش-flips صفحه اصلی-اجرای جشن های ناپسند در لیگ اصلی بیس بال است اما در آغوش در کره جنوبی. دیگر به عنوان MLB تبدیل شده است و تقریبا دامنه منحصر به فرد از سخت ثرورس و بزرگ, هوسران, کمتر فرمولی پخش انواع تحمل در خارج از کشور. Baek یونگ-هیون شیرها’ پارچ شروع برای فصل, درب بازکن, باعث می شود آیا با fastball نیست که رسیدن به 90 کیلومتر در ساعت, tic-tac-toeing آن را در اطراف منطقه اعتصاب. Jung Soo-bin و پارک Kun-woo یک جفت Doosan خرس outfielders که به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش لپ تاپ آخرین جمعه صبح چوک بالا در خفاش ها خود را با هدف نشانه عکس از طریق زمین زیر کشت. این سبک از بازی است که همه از بین رفته از آمریکا بیس بال سال پیش به نظر می رسد از یک قطعه با تجدید حیات خانه-پخت خمیر ترش قرص—این دلگرم کننده بازگشت از چیزی نادیده گرفته شده است.

درخواست تجدید نظر من حداقل پیش بینی شده بود که از گمنامی. به من و آمریکایی طرفداران تنظیم برای اولین بار KBO بازیکنان ناشناختهها وجود ندارد همه زمینه اما این آمار که به نظر می رسد در کنار آنها روی صفحه. فیلیپ Lopate یک بار نوشت: بیس بال “بدون دانستن فردی بازیکنان به عنوان بازیگران از شخصیت های آن بسیار کسل کننده و انتزاعی باله.” در حال حاضر عدم وجود فردی backstory اسکن به عنوان یک فضیلت است. ما اشغال یک سنی هدف مشترک است که در آن هر کس بهداشت بستگی دارد هر کس دیگری ، من خودم را گم هیجان می آید که زمانی که مشهور از ضربه تهدید مراحل به این صفحه; نه, من قدردانی ساده مفهوم یک تیم نزد مردم پوشش تا جایی که آنها باید و انجام آنچه آنها می توانند.

در همان زمان, هر زمان که من پیدا کردم خودم را کشیده به روال یک بازی چیزی که مرا به یاد این بیماری همه گیر. من flinched اولین بار من تو را دیدم یک بازیکن بازگشت به ستاره شرق و دریافت یک خط از بالا-سپاس—چه اتفاقی افتاد به آرنج دست انداز او عاقلانه استفاده می شود با اول پایه مربی ؟ —سپس امیدوار است که او دستکش پنبه حلاجی شده به اندازه کافی فراهم پزشکی حمایت می کند. زمانی که Doosan را Choi Joo-hwan قرار دادن یک جارو نوسان در یک fastball برای اجرا به خانه من لبخند زد. اما زمانی که توپ caromed کردن خالی خود صندلی یک توده گل رز در گلو من. پس از Na آواز-bum این دایناسور’ ستاره تعیین شده hitter زدم پاک تنها برای ضربه اول از فصل تحلیلگر ادواردو پرز گفت: “این یک نشانه برای دیدن.” آن زمان من چند لحظه متوجه پرز با اشاره به اوایل با احتیاط گام به سوی از سرگیری زندگی عمومی اما به این واقعیت است که نه تا به حال بهبود از مصدومیت زانو. من فراموش کرده بود که پیشرفت نمی کند به صراحت مرتبط با COVID-19 وجود داشته است.

این جداسازی اثر این بیماری همه گیر ساخته شده است که بسیاری از چیزهایی که به نظر می رسد به طرز عجیبی نزدیک تر است; هنگامی که شما گیر کرده در داخل خانه کل جهان خارج احساس می کند به عنوان نزدیک به عنوان همسایه خود را. اما از زمان به زمان به عنوان من تماشا KBO توجه من به نوبه خود به این واقعیت اساسی جغرافیا. من فکر کردم در مورد این که چگونه این بازی ها بودند که هزاران مایل دور خود بازگشت ممکن ساخته شده توسط کره جنوبی را موثر همه گیر پاسخ. در امریکا, واقعیت متفاوت است. به عنوان مبهم برنامه ای برای راه اندازی مجدد عمده-لیگ ورزشی پدیدار آنها مرکز تا حد زیادی در sequestering ورزشکاران از آنچه آمار و ارقام به باقی می ماند یک بحران ملی و درخشان بیشتر نور بر ناکافی بودن ایالات متحده تلاش.

حتی پس از, آمریکا طرفداران شروع به تعجب می کنم اگر KBO فصل تا کنون یک اشاره از چه ورزشی در ایالات متحده ممکن است شبیه به یک روز. پس از همه, 1 جولای آغاز شده است در گردش به عنوان یک تاریخ ممکن برای شروع MLB فصل; بازیکنان NBA باید فیلتر شده و به تمرین ورزشگاه و پنج شنبه گذشته اعتیاد به مواد مخدره NFL سالانه برنامه انتشار ویژه تنها جزئی ذکر شده ممکن است به تاخیر می اندازد. اگر کره ای لیگ یک منبع امید هر چند آن را نیز اثبات است که ورزش نمی خواهد خود را بازیابند پیر جاذب طبیعت برای مدتی طولانی. خاص—مربیان و داوران در, ماسک, تشویق جوخه های رقص بدون هر کسی که برای از خواب بیدار شدن—کمتر نامطلوب از قطار از فکر آنها مجموعه ای خاموش. یک معامله خوب از ورزش’ قدرت می آید از توانایی خود را به یک بی اهمیت بازی شین واقعی فوریت برای چند ساعت و اجازه دهید به طرفداران خود را کنار گذاشته و مشکلات دیگر.

که توهم است, در این مورد غیر ممکن است. واقعیت این بیماری همه گیر است که قابل مشاهده در همه جا شما نگاه طولانی در جزئیات است که می میرم بی ضرر چند ماه پیش. این KBO باز بازی شروع شد باران تاخیر عقب هل دادن زمین برای اولین بار حدود 45 دقیقه. Tarp شده بود کشیده بر روی زمین زیر کشت حفاظت از خاک. من تا به حال دیده بینایی مانند این صدها بار قبل و تا به حال هرگز فکر نمی کردم یک ماسک. در این زمان من نمی توانستم از فکر کردن یکی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>