بسکتبال و بیس بال و مرز تیتر هفتگی کیسه مراسلات پستی

شما مردمی مطمئن نگه داشتن در حال بارگذاری تا mailbags در این هفته مجبور به عدم فعالیت و من خوشحالم که که.

یکی دیگر از انتخاب بزرگ از طریق اینجا و آنجا من تصویربرداری شما برخی از زمان به خواندن آن لذت ببرید با آن است.

س: داگ

در برخی از نقطه در ماه های آینده و شاید یک سال از هم اکنون یک COVID-19 واکسن تهیه شود و در دسترس خواهد بود برای همه. که می شود گفت که ما به خوبی می دانیم جهان شامل یک بخش از جمعیت شناخته شده به عنوان “ضد vaxxers” که با شور و نشاط جسم بودن تلقيح شده. به تازگی ستاره تنیس نواک جوکوویچ علنا اعلام کرد اعتراض خود را به بودن با توجه به COVID واکسن هنگامی که در دسترس است. افرادی هستند که ترجیح می دهند به این باور تئوری های توطئه در وب و رسانه های اجتماعی جلوتر از علم در توسعه نظرات خود را — و بسیاری از این اقامت در ایالات متحده آمریکا و کانادا است.

باید چه نرم افزار ورزشی لیگ را در مورد ورزشکاران تلقيح در برابر COVID? باید NBA دستور است که هر کسی که مایل به بازی دریافت واکسن? چه خواهد آدم و نقره آیا به نظر شما?

کریگ در سیستم عامل

یک: به من و من که وجود دارد مسائل مربوط به آزادی های مدنی در بازی در اینجا است که اگر واکسیناسیون برای COVID-19 در سراسر جهان در دسترس داشتن یک خواهد بود یک پیش نیاز برای بازی در NBA. حرکت آسان در نظر من است. و است که می تواند برای هر کسی که می خواهد به کار در یا در اطراف لیگ

اگر شما’ می خواهید برای دریافت به یکی که تصمیم خود را و در هر تصمیم گیری همه ما را با آن حمل عواقب. استخدام در NBA است و نه حق آن را یک priviledge و می تواند شرایط خاصی.

س: سلام داگ

نمی دانم اگر شما تا به حال این سوال پیش —

من دو فرضی سوالات ناشی از تمام زمان من در دست من در حال حاضر

یکی از اولین این است که چه Blue Jays تیم می توانم به شما فکر می کنم بهتر بود; 1992 یا 1993 جیز?

و هر چه تیم شما را انتخاب کرده از آن که برنده 7 سری بازی های 2015 جیز?

به نظر من که 2015 جیز خواهد ضرب و شتم 1992 جیز 4 بازی 3

با تشکر

کیت Bolender

یک: من فکر می کنم وجود دارد تنها یک سوال اینجا است که آیا 1992 تیم بهتر از سال 1993 تیم.

و آن را واقعا یک بازی شیر یا خط-تا آنجا که آنها هر دو

انباشته – و منظورم انباشته – اما من می خواهم به یک بسیار بسیار اندکی لبه به ’92 تیم.

و به نظر من هر دو را ضرب و شتم ’15 تیم و من فکر نمی کنم آن می تواند به ویژه نزدیک است.

س: شما حق داگ. ما نمی خواهیم هر یک از این خارجی های ورزشی در اینجا. ما فقط می خواهید برای دیدن ورزش ما خوب ورزشی سخت ورزش های ورزشی. ما یک بیت علاقه مند در آنچه که در بقیه جهان است. که مراقبت در مورد آنها ؟
البته شما می توانید سعی کنید و بگویید که به 26,000 که به تماشای TFC زمانی که آنها در خانه بازی یا 8000 که به نوبه خود به تماشای تورنتو Wolfpack.
آه خوب, برخی چیزها هرگز تغییر!
فیل Cottrell

یک: در حالی که شما misconstrue نظر من به طور کامل خود را طعنه بازی است که در نقطه.

مطمئن راگبی تساوی خوب در اینجا و بنابراین آیا این فوتبال و این فوق العاده است و اگر آنها آمد ناگهان همه طرفداران با ریشه علاقه و یا کسانی که آشنا هستند با بازیکنان خواهد گله برگشت. و من ممکن است در میان آنها است.

من احتمالا تماشای برخی از بوندسلیگا بازی که بایرن مونیخ به دیدن بزرگ جوان کانادایی, Alphonso دیویس بازی.

اما اگر شما فکر می کنم که لیگ برتر فوتبال یا راگبی استرالیا – بدون گوگل نام من شش تیم – را برآورده سازد میل به زندگی ورزشی به طور مداوم به تماشای من می خواهم پیشنهاد شما (یک) یک پرت و یا (ب) مرده اشتباه است.

بله بعضی چیزها هرگز تغییر

س: سلام داگ
اولین و مهمترین, من امیدوارم که شما و خانواده تان اقامت امن و سالم در طول این زمان بسیار عجیب و غریب. همراه با ارائه آمریکا رپتورز محتوا (مثل همیشه) من واقعا قدردانی خود را سازگار یادآوری برای همه ما به دنبال ماندن در خانه/اجتماعی فاصله/قوانین و غیره – همه ما می تواند همیشه ایستاده به یادآوری شود.
سوال برای شما – چند هفته پیش کسی پرسید که آیا رپتورز شد و هنوز هم در تورنتو و شما تا به حال مشترک همه آنها هنوز هم در اینجا. داده آنها تا به حال 14 روز قرنطینه که در طی آن زمان کانادا/تماس با ما مرز بسته شد از آن ساخته شده حس آنها خواهد بود در شهر برای آینده قابل پیش بینی – اما من در چند مقاله اخیر که به نظر می رسد حداقل برخی از آنها قادر به بازگشت به خانه – هنجار به لاس وگاس FVV به ایلینوی ، تعجب اگر شما می توانید به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات در مورد چگونه است که تسهیل شد با توجه به بسته شدن مرز/محدودیت های مسافرتی – و اینکه آیا این بازیکنان در حال رفتن به خانه بود که همیشه طرح و یا اگر این تیم تصمیم به پیدا کردن یک راه به آنها را به خانه آن زمانی آشکار شد این امر گذشته بیش از فقط چند هفته ؟ من متوجه قوانین عادی نمی اغلب می توانند به ورزشکاران حرفه ای اما من فکر کردم این امر می تواند یک مورد که در آن آنها ممکن است یک گزینه اما به ماندن در اینجا.
در سمت تلنگر, اگر ما مردد به رفتن به “کسب و کار به طور معمول” قبل از کانادا می کند (که به نظر می رسد به احتمال زیاد) به این تیم قادر خواهد بود/اجازه را به عقب بر گردیم در اینجا – و پس از ترک دوباره به بازی بازی ؟
با تشکر برای همه است که شما در حال انجام به نگه داشتن ما Raps طرفداران از رفتن بیش از حد عمیق به خروج در طول این زمان. آن است که همیشه استقبال مینماید – اما بیشتر به خصوص در حال حاضر.
مایک

یک: من در واقع در مورد خواسته است که در این هفته. زمان کار می کرد خیلی خوب در واقع. 14-روز قرنطینه برای بازیکنان پس از تست های خود را پس از سفر جاده ای پیچیده شده در شنبه ممکن است یا جمعه, مرز نبود بسته تا روز جمعه و به من گفته شد که نمی توانست اهمیت به هر حال از شهروندان آمریکایی در بازگشت به خانه های خود و کانادایی آینده را به ایشان لحظهای معاف.

و من هیچ ایده چگونه این مسئله مرز خواهد بود و در نهایت خطاب یا اگر زمانی که بازی در حال بازگشت به جایی که آنها خواهد بود و از آنجا که ما یک زمان طولانی از آن و همه چیز بسیار سیال من تصور کنید که این فقط بخش بسیار بزرگتر مذاکرات و ملاحظات.

س: Doug من از تماشای دو Michael Jordan, آخرین رقص قسمت در Netflix بکشد دیروز.
جذاب پشت صحنه چشم انداز حرفه ای بسکتبال. اردن می آید به عنوان یک محور و خود محور ستاره با چند اگر هر گونه بازخرید ویژگی های خود را در خارج از بسکتبال دلاوری.

هیچ چیز جدیدی وجود دارد.

من در بر داشت Scottie Pippen داستان جالب اما غم انگیز; به خصوص تصمیم خود را به تجارت و امنیت (یک قرارداد بلند مدت) برای درآمد. شما نقطه ساخته شده بسیاری از بار است که یک ورزشکار حرفه ای حرفه ای است که در معرض خطر از ختم زودرس به دلیل مصدومیت. به نظر می رسد که Pippen به رسمیت شناخته شده است که ساخته شده و معاوضه به آنچه که معلوم شود خود را در دراز مدت ضرر مالی. البته او تا به حال هیچ راهی برای دانستن اینکه در ابتدا.

رفیق خود را چارلز اوکلی به نظر می رسد به یک بیت از یک پسر قلدر و یک حرکت تند و سریع در اتاق قفل اما این طرز فکر بدیهی است که در خدمت او به خوبی در دادگاه است. هر سری داستان های پشت یا personae شما می خواهم به اظهار نظر در?
با احترام
ران F.

یک: من واقعا نمی هر گونه داستان های شخصی – من بسیار علاقه مند در آخرین قسمت که در مقابله با نهایی NBA برابر یوتا چون من تحت پوشش این مجموعه آغاز تا پایان – و بلوط تنها بودن بلوط است. خواستار تیمی جانباز بود که آموزش یک جوان Pippen در فلاش بک بخش اول چند قسمت است, اما هیچ چیز در مورد او به من نشان داد هر چیزی جدید.

س: عبور بیش از روزنامه نگاران.

همکاران خود را بروس آرتور انجام داده است و کار افسانه عبور بیش از ورزش به پوشش Covid 19. وجود دارد یک دشت-صحبت کردن خود را پوشش و آن را به من یاد مربیان/مدیران یادآوری است که با ورزش, کسی نمی تواند پنهان کند. آنچه می بینید آیا آنچه کسب می کنید. این چیزی است که به طور سنتی آنچه که ما در حال دیدن است در مقابل ده ها هزار نفری زندگی می کنند. و است که این عنصر از دست رفته در اقیانوس مجازی جایگزین پیشنهاد شده است. Covid 19 نشان می دهد بسیار از جمله آنچه در آن به معنی برای طرفداران به “بخشی از بازی”.

داگ: چه چیزی شما فکر می کنم فن-کمتر بازی ؟ و مهارت وجود دارد/تجربه ای که ورزشی روزنامه نگاران دارای که کمک به آنها را زمانی که آنها متقاطع به مناطق دیگر از روزنامه نگاری زندگی ؟ آیا شما آن را انجام داده ؟

Charles N.

یک: فن-رایگان بازی در حال رفتن به جذاب است. و بسیار گفتن. وجود دارد بدون شک انرژی جمعیت لوازم – برای هر دو تیم – تمایل به خارج کردن بهترین در برخی از بازیکنان و من فکر می کنم آن را بزرگ برای دیدن که olayers می توانید نگه دارید تا شدید خود را رقابتی طبیعت بدون آب است که می آید از جمعیت و سر و صدا. آن را ممکن است در معرض برخی و افزایش ارزش دیگران است.

من معتقدم ورزشی روزنامه نگاران زمانی که خواسته به شعبه هیچ تصورات از پیش پنداشته و بسیاری از ما کاملا راحت صحبت کردن حقیقت به قدرت آن را به عنوان شد چرا که ما به شدت به انتقاد از بازیکنان و مربیان و باید به آنها نگاه در چشم و آن را تمام انجام دوباره روز بعد/بازی با حمل بیش از. من پیشنهاد نمی خبرنگاران نمی تواند و یا نمی انجام این کار, اما من فکر می کنم این جانبازان در میان ما هستند و شاید راحت تر است. و ما ممکن است پرسش از دیدگاه ما که دیگران ممکن است.

من آن را انجام داده اما اغلب باید تحت پوشش “اخبار” حوادث در زمینه ورزشی مانند مرگ و میر و حوادث طبیعی (من یک بار در تعقیب طوفان از شهر ساحلی دایتونای به گل تلفونی ساحل و کاملا افتخار من نوشتن) و آن را واقعا فقط گفتن داستان به عنوان به خوبی به عنوان شما می توانید.

س: سلام داگ

من فکر کردن در مورد زمان بیش از چند هفته گذشته و چه رپتورز قهرمانی فرار از پارک ژوراسیک واقعی قهرمانی رژه تقریبا مخالف به آنچه که ما امروز زندگی اجتماعی فاصله.

آیا شما پیش بینی بزرگ قهرمانی رژه وقوع در آینده زمانی که ورزش سر ؟

من خوشحال به تماشای آخرین رقص و زمان بندی فوق العاده است با توجه به فقدان ورزش. من خسته از مایکل جردن در مقابل Lebron مقایسه. ما نمی توانیم فقط قدردانی از آنها برای هر دو بازیکنان بزرگ و کمک به رشد بازی بسکتبال. من شخصا سپاسگزار شاهد هر دو بازیکن و برای آنها 2 از بزرگترین به بازی بازی.

مراقبت

مونتی

A: من فکر نمی کنم ما همیشه دیدن یک گردهمایی از دو میلیون یا بیشتر مردم در یک منطقه محدود هرگز دوباره در هر نقطه در جهان اجازه دهید به تنهایی جشن ورزشی پیروزی. آن روزها از بین رفته اند بلند رفته است.

به عنوان اردن-LeBron? آن را خسته من قبل از آخرین رقص خسته کننده من در طول تاریخ و زمان آخرین رقص و به من خسته دوباره اگر من زنده به دیدن چند قسمت مستند در LeBron زمانی که او بازنشسته شد.

س: خوب شب جمعه داگ

اول – اگر شما یک چند ده دوز Lysol چپ می تواند شما را لطفا کمک مردم و اهدای آنها به نارنجی به رهبری, حرکت تند و سریع جنوبی از مرز?? من مطمئن هستم که انجام این کار شما را برنده کره شمالی از سال است.

با تشکر برای قرار دادن برت جوزف و نام و ستایش آنچه آنها انجام می دهند در طول این مسخره دوره از زندگی است. من می خواهم به فکر می کنم که حداقل 60 درصد از ورزش حرفه ای, ستاره ها, کمک در راه های بسیاری. این امر می تواند جالب به عنوان خوانده شده اگر شما می دانید و یا می توانید پیدا کردن که آنها هستند و آنچه انجام می دهند برای کمک به مردم است. آن را ندارد به کانادا.

باب

یک: من البته چپ Serge Ibaka که لیست روز دیگر و ما همه آشنا با کمک او را متعهد به ارائه خود را از طریق بنیاد.

یک لیست کامل خواهد بود اما در کنار غیر ممکن است به آمده تا با چون من 100 درصد مطمئن وجود دارد ورزشکاران و سازمان های ورزشی انجام کارها به بخش خصوصی و یا ناشناس که خوب است. اما من با شما موافقم که اکثر ورزشکاران در حال انجام کاری برای کمک به کسانی که در حال مبارزه این روز است.

سوال: سلام – من امیدوارم که شما انجام می دهند به عنوان به خوبی به عنوان ممکن است تحت این شرایط عجیب و غریب.

من تعجب اگر شما هر گونه حس چگونه رپتورز در حال مدیریت بازیکنان در حال حاضر. آنها قادر به نگه داشتن در تماس و به آنها برنامه های تمرین تخصصی (شاید آموزش بیش از زوم?) و یا زمانی که لیگ برتر به حالت تعلیق تیم مجاز به تماس با بازیکنان ؟

من فکر می کنم من تو را دیدم یک ورزش تصویری از رپتورز’ مربی, اما من می توانم به یاد بیاورید اگر آن چیزی بود که آنها درخواست شد بازیکنان به انجام و یا فقط ورزش توصیه.

من می خواهم تصور کنید بازیکنان باید یک ایده خوب از تمرینات آنها باید به کار کردن (دیدم سرژ انجام برخی از وزنه برداری) اما تعجب اگر Raps دریافت های شخصی ،

بهترین و مراقبت!

sportschic

یک: امیدوارم که همه چیز به خوبی با شما و مال شما بیش از حد.

بازیکنان در مکرر تماس با تیم آموزش و قدرت و تهویه کارکنان به مطمئن شوید که آنها را به نوعی از تمرین به طور منظم رژیم و بحث آنها اغلب برای ارزیابی چگونه آن را.

Fred گفت: ما در این هفته است که او اغلب به مربیان و آنها “طوفان مغزی شده است در برخی از فیلم من از این سال” و آن را مانند که با همه بازیکنان است.

البته من تصور برخی از آنها بیشتر اختصاص داده شده به آن را از دیگران اما این طبیعت بشر است. وجود دارد هر چند به طور منظم در تماس با یک طیف وسیعی از چیزهایی است.

س: سلام “به شدت پایین” داگ! (من اثبات داشتن بخوانید اخیر خود را ارسال😇)
که من به ارمغان می آورد به سوال من:
در طول این همه گیر دوره باید وبلاگ خود آمار افزایش و کاهش و یا ماند بسیار شبیه به قبل از دوره? من فکر می کنم شما باید در سال بیش از سال, مقایسه (هر دو با ستاره پرداخت دیوار در اثر)
من حدس می زنم افزایش (زمان در دست ما است); اما شاید آمار کاهش یافته (واقعی هیچ ورزشی برای نوشتن در مورد). پس از آن دوباره ما irregulars بسیار وفادار بنابراین شاید همان خوانندگان آمار به عنوان قبل (با یک ورزش قیاس “است که به خوبی پوشش می دهد تمام پایگاه های😂😂😂).
من باید این مرد ناامید 🤪
BBALL بری
ساراسوتا/شمال خلیج/محل سکونت ‘Carceration
PS از دست رفته Lorie را به خوبی نوشته شده سهم پس از او را ترک لندن و امیدوارم که همه به خوبی با او

یک: این خنده دار است اما من هرگز خواسته یا داده شد خام اعداد زمانی که همه چیز طبیعی بود, بنابراین من نمی پرسیدن و یا آنها را در حال حاضر است که آنها نیست. من شک دارم به طور منظم خوانندگان خاموش است قابل ملاحظه ای به دلیل وجود دارد هیچ بازی به عنوان خوانده شده و یا مورد بحث و من مطمئن هستم که من انجام یک کار خوب پیدا کردن جایگزین ، امیدوارم که به سرعت اصلاح شود.

بیشتر بسکتبال بینش در صندوق پستی خود را

دریافت داگ اسمیت هفتگی عضویت در خبرنامه ایمیل بر روی همه چیز رپتورز و فراتر از آن و برآوردن ولع مصرف خود را.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

بنابراین ما آشفته همراه و امیدوارم که به آن شکل به عنوان روز و هفته گشوده است.

س: سلام داگ

یک هفته دیگر رفته و یک هفته دیگر به پایان نزدیک تر از همه گیر هر زمان که هک که ممکن است! من مطمئن هستم که مثل اکثر شما تا به حال به ایجاد روال جدید برای دریافت از طریق قرنطینه.

آنچه که یک روال جدید شما در واقع لذت بردن از و را در پست قرنطینه و آنچه که یکی از شما را رها دوم ما آزاد از خانه های ما ؟

برای من مثل من موهای صورت این مسائل در بالای سر من (که در آن هنوز رشد می کند) در حال رفتن به, اصلاح کرده, زمانی که من به عقب بر گردیم به دفتر.

خوشحالم که به Irregulars هنوز نگه داشتن در لمس و سالم باقی مانده. همه بهترین ها برای همه!!

Santino

یک وجود است و نه تنها بخشی از این ظروف سرباز یا مسافر است که من “لذت ببرید.’ پستی صفر zilch چمباتمه زدن nadda ، چند روز بهتر از دیگران هستند و من حدس می زنم اگر شده است وجود دارد یک بخشی که کمتر بد از دیگران این است که من پخت و پز کمی بیشتر و پیدا کنم که لذت بخش ترین زمان.

اما گذشته است ؟ با عرض پوزش هیچ چیز دیگری. و من نمی توانم صبر کنید برای به روز وقتی که من می توانید دوباره دیدن مردم به نحوی صحبت کردن با آنها در فرد و لذت بردن از شرکت خود را.

س: به عنوان یک مشتاق, ورزش, فن, من جالب ترین در از سرگیری ورزشی است که من به طور منظم دنبال کنید. من صفر علاقه ای به تماشای هر ورزشی که من را دنبال نمی کند (به عنوان مثال, فوتبال, راگبی, فوتبال استرالیایی).

حتی مطمئن نیستم که اگر من می خواهم به تماشای بسیاری از ورزش های من را دنبال کنید اگر بازی شد و بازی با طرفداران در حضور. همچنین من خواهد بود در هیچ عجله برای حضور در هر یک از این بازی ها که ممکن است در تورنتو حداقل نه تا زمانی که یک واکسن کشف شده و اداره می شود ،

N. C.

یک: شما قطعا نه تنها در هر کدام از این نظرات و من شما را سرزنش نیست برای مشاهده نشده و یا رفتن به بازی برای دلایل شما خارجه. اما من فرض شما خواهد احترام به نظرات دیگران که مخالف بود و من احساس آنها در نهایت خواهد شد در اکثریت است.

اما به هر خود را. من تصور نمی من “از نزدیک” دنبال ورزش من لازم نیست یک زمان علاقه به, اما من مطمئن هستم که من کمی در شروع فقط برای فرار. و به عنوان به زودی به عنوان من اجازه برگشت در ورزشگاه به وقایع بسکتبال, من وجود دارد.

س: سلام داگ

من فقط به عنوان خوانده شده وبلاگ خود از مارس 10. این reruns از جیز آبی جهان مجموعه ” من فکر کردن در مورد جو کارتر. آن زمان برای بازگشایی کارتر سالن از شهرت مورد ؟ من احساس جانبازان کمیته نیاز به سخت به او نگاه کنید.

اگر شما او نسبت به اخیر inductees هارولد Baines و ادگار مارتینز تعداد آنها نیست که خیلی بهتر از خود. من نه دعوا که آنها بازیکنان بهتر است فاصله بین آنها و جو کافی برای بوت شدن جو سالن از شهرت ؟ من بیشتر از یک فن جیز آبی از یک فن بیس بال بنابراین شما احتمالا بهتر است در ادامه این از من انجام دهد.

آن را نیز باید در نظر گرفته شود که جو یک بازیکن برتر در دو سری جهانی تیم برنده. در حال حاضر من می دانم که بیس بال بیشتر در مورد فردی نسبت به سایر تیم های ورزشی, اما, برنده عنوان به موضوع حداقل به برخی از درجه است. به خصوص اگر شما در حال هدف قرار دادن خانه اجرا می شود زمانی که آن را مهم ترین. من نگاه کردن که جو آمار 4 خانه اجرا می شود در 12 جهان سری بازی های. که داری به من.

به هر حال شما چه فکر می کنید ؟ وجود دارد اشتها در بیس بال محافل به جو یکی دیگر از شات در سالن ؟

با تشکر

جوئل شرلوک

یک: من همیشه فکر می کردم جو کارتر به عنوان Hall of Famer زمانی که او یک بازیکن – من خیلی با استانداردهای بالا – بنابراین من در زمان در نگاه به حرفه خود و برخی از اعداد و من نمی بدیهی است که عمق دانش از بسیاری دیگر اما چیزی که من دیده ام از من این ساخته شده من تغییر ذهن من.

ببخشید جو می توانید با لمس اونا همه اما او تنها می شود در این سالن از شهرت با یک بلیط.

س: چه چیزی اتفاق می افتد با رسیدگی به تقلب های احتمالی توسط Red Sox آخرین فصل ؟ به نظر من که کمیسر مانفرد تا به حال مقدار زیادی از زمان با توجه به Covid 19 شیوع و پس از آن قفل را به این نتیجه تحقیقات خود را. او در حال رفتن به می گویند که الکس کورا بود اقدام به عنوان تنها عامل و سپس سعی کنید برای رفت و برگشت همه چیز را زیر فرش? یا ما به احتمال زیاد برای دیدن مجازات ارزیابی در یک ورید مشابه به آنچه اتفاق افتاده است به آستروس?

جان

A: خوب, ما دیده ایم نتایج این کاوشگر ما آموخته است که یک سرکش تصویری اپراتور کار کرده و بدون هر کس دیگری کمک کند و یا تایید و ما خندید و خندید و خندید و خندید.

فولر پاسخ در پایین این ارائه از جمعه.

https://www.thestar.com/sports/doug_smiths_sports_blog/2020/04/24/people-do-help-people-and-they-should-be-thanked-for-their-effor.html

س: مایکل شاپیرو در سی انجام یک مقاله مقايسه پست های مختلف 2000 NBA شانزه به اردن نهایی گاو قهرمان. در اینجا چیزی است که او تا به حال به می گویند در مورد رپتورز. می گویند شما کاتب?

حاکم قهرمانان sported فهرستی مواجه نگردند با بازیکنان با کیفیت و Kawhi Leonard خود رسیده توهین آمیز apex در سال 2020 برگشتی. تماشای اوج Kawhi مقابل اردن خواهد بود لذت. اما در یک نبرد ممکن است نزدیک تر از واقعی سری. این 2019-20 رپتورز فاقد واقعی ستاره دوم (با توجه به این سری است که قبل از پاسکال Siakam جهش به ستارگی) و آنها با اتکا به شدت در جفت خود را از نقطه کوچک سپاه پاسداران است. استعداد فاصله بیش از حد برای غلبه بر برای لئونارد برابر اردن گاو نر.

بروس

یک: من می خواهم بگویم کایل لوری بود هر بیت یک “ستاره دوم” و نشان می دهد غیر از این است که نادان از تاریخچه و حقایق.

که گفت:, نهایی گاو قهرمانی تیم ضربه 2019 رپتورز شش راه برای یکشنبه.

س: داگ

سوال من این است که در رابطه با برایان News.

آنچه که او تا به این روز ؟ آیا او هنوز هم یک محل اقامت در تورنتو ؟

آیا شما او را گرفتن کار در NBA دوباره ؟

او شروع بسیار خوبی در زمان خود را در تورنتو و به عنوان سال رفت و او نوع نگهداری تعقیب دم خود را که مایه تاسف است.

چه روز رسانی ؟

ایمن ماندن

اردن

یک: من صحبت نکرده به برایان در ماه و ماه, بنابراین من مطمئن هستم که او را حلق آویز کردن و یا آنچه که او انجام می دهند. من به عنوان خوانده شده که او حداقل در نظر گرفتن شیکاگو کار است که در نهایت رفت و به Arturas Karnisovas به طوری که او به نظر می رسد او به دنبال کار.

و NBA نوع خود عجیب و غریب است که راه را با مقدار مناسب از ندامت نشان داده شده و مقدار مناسب از زمان به دور از نزاع آن تعجب نیست که من در همه اگر او شغل دیگری در برخی از ظرفیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>