بسکتبال سالن مشاهیر مجموعه اعلام 2020 کلاس

منحصر به فرد سالن از شهرت کلاس اعلام خواهد شد شنبه در یک راه منحصر به فرد.

Kobe Bryant, Tim Duncan and Kevin Garnett همه انتظار می رود به طور رسمی اعلام کرد به عنوان بخشی از 2020 کلاس enshrinees توسط مشاهیر Memorial Basketball Hall of Fame که به طور معمول نشان می دهد سالانه خود را از انتخاب در کالج بسکتبال نهایی چهار. در این سال با ورزش تعطیل به دلیل جهانی coronavirus همه گیر اعلام خواهد تلویزیونی از ESPN studios در بریستول, کانکتیکات با برخی از عناصر نشان می دهد ضبط جلوتر از زمان.

برایانت دانکن و گارنت با یک ترکیب 11 قهرمانی و 48 All-Star فصول بین آنها هستند و همه برای اولین بار فینالیست و قفل می شود در این کلاس. فقط شش بازیکن در تاریخ NBA انتخاب شده اند به 15 یا بیشتر همه ستاره بازی — و برایانت دانکن و گارنت در حال سه تن از آنها.

“همه ما باید ضوابط ما در نظر نامزد: All-Star ظاهر همه لیگ برای اولین بار تیم دوم با تیم سوم تیم های مختلف جوایز این مسابقات” تالار مشاهیر رئیس جری News گفت. “وجود دارد یک لیست کامل از چیزهایی که ما می بینیم. و در هر سال وجود دارد معمولا یک نفر که خارج از غرفه را با آرایه ای از تمام کسانی که افتخارات. اما این بار با این سه تجمع غیر قابل باور است.”

این خبر می تواند اشعه ای از نور در تاریکی برای بسکتبال. NBA شد و در حال حاضر عزادار مرگ و میر در اوایل سال جاری از برایانت دیرین لس آنجلس لیکرز ستاره که شد کشته با دختر خود زن و هفت نفر دیگر در سقوط یک هلیکوپتر و کمیسر بازنشسته دیوید استرن.

پس از آن آمد coronavirus که تعطیل کردن لیگ در تاریخ 11 مارس و متوقف شده زیادی در سراسر جهان از. کالج ورزشی از جمله NCAA مردان و زنان مسابقات بسکتبال شد به نام خاموش باقی مانده از سال تحصیلی. اکثر ایالات آمریکا نیست و در اطراف به اوج دبیرستان دولتی قهرمانان. به WNBA فصل به تعویق خواهد افتاد و حتی بازی در زمین بازی در تعطیلات آخر هفته هستند که بیشتر به دلیل نیاز به اجتماعی فاصله.

شنبه را حداقل برای یک لحظه چیزی را به جشن می گیرند.

“من فکر می کنم همه ما به دنبال به جلو به آن” Miami Heat مربی Erik Spoelstra گفت.

دیگر برای اولین بار فینالیست برای سالن در نظر گرفتن 10-زمان WNBA همه ستاره و چهار بار در المپیک مدال طلای Tamika Catchings.

چهار دیگر فینالیست داشته اند و تمام این مراتب را قبل از سقوط کوتاه از enshrinement قبلا: بیلور زنان مربی کیم willie colon پنج بار بخش دوم مربی سال و 1000-برنده بازی باربارا استیونس از دانشگاه دو بار AP college مربی سال Eddie ساتون و رودی Tomjanovich که برنده دو NBA عناوین به عنوان مربی تیم هیوستون راکتس است.

همه آنها باید سالن-شایسته رزومه. آنچه باقی مانده است دیده می شود این است که چگونه بسیاری از 24 رای دهندگان خواهد شد که تصمیم گیری کلاس در آن طول می کشد 18 رای برای فینالیست برای تبدیل شدن به یک Hall of Famer — توافق برسند.

“را شامل می شود در چنین فهرست می شود و در نظر گرفته شده برای سالن بسکتبال شهرت باور نکردنی افتخار” استیونس گفت.

همچنین انتظار می رود که این سالن در حال رفتن به پرداخت ادای احترام در برخی از راه به سابق بسکتبال دبیر پاتریک Baumann بزرگ رقم در بین المللی ورزشی جهان که در اثر یک حمله قلبی در ماه اکتبر 2018.

القای مراسم در اسپرینگفیلد ماساچوست است که هنوز به محل در Aug. 29. اگر همه گیر نیروهایی که به تاخیر می افتد و وجود دارد یک برنامه جایگزین برای یک مراسم به اتفاق می افتد در ماه اکتبر.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

News گفت: این سالن در حال رفتن به اقداماتی برای اطمینان حاصل شود که تمام enshrinees خود را سزاوار لحظه که خبر از سال تا کنون — مانند برایانت عبور و ویروس همه گیر — آیا تحت الشعاع قرار دادن هر کسی موفقیت.

“ما در حال رفتن به انجام این کار به راه راست و در یک بازی بسیار حساس راه” News گفت. “ما می خواهیم همه به آنها احترام.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>