خلیج تپه قویترین میدان پس از مرگ آرنولد پالمر

اورلاندو فلوریدا.—خیلی مفهوم آرنولد پالمر دعوتی نمی تواند به عنوان جذاب که اسم آن دیگر در اطراف.Rory McIlroy ب

توسط NEWS-SINGLE در 15 اسفند 1398

اورلاندو فلوریدا.—خیلی مفهوم آرنولد پالمر دعوتی نمی تواند به عنوان جذاب که اسم آن دیگر در اطراف.

Rory McIlroy بروکس Koepka, Adam Scott, و یک میزبان از دیگر بازیکنان در خلیج هیل در این هفته به مسابقات قوی ترین آن زمینه پالمر پس از درگذشت در سپتامبر 2016.

این وضعیت البته خوب است مثل همیشه. فلوریدا در ماه مارس است که گرما در هوا و افزایش buzz که کارشناسی ارشد مناسب است در اطراف گوشه.

و آن را هنوز هم arnie's محل.

"میراث پدر بزرگ من آن را فقط رفتن نیست دور" سام ساندرز گفت. "و او را در اینجا به دست دادن با بازیکنان و آنها را ببینید اما تاثیر ... آنها آن را احساس کنید. آنها می دانند که چگونه مهم این رویداد است."

تایگر وودز را انتخاب و به بازی به عنوان او اش را بر میدارد مسابقات بیشتر نکنید چرا که از یک ذوب پایین ستون فقرات. او به خلیج هیل فقط یک بار — یک کراوات برای پنجم در سال 2018 — پس از برنده شدن برای بار هشتم در سال 2013.

حتی پس از آرنولد پالمر دعوتی است که بیش از نگه داشتن خود را در برابر یک برنامه است که ویژگی های دو مسابقات جهانی گلف و بازیکنان قهرمانی در هفته منتهی به آگوستا ملی.

"این بسیار سخت را انتخاب کنید و را انتخاب کنید در حال حاضر به دلیل این است که چنین قوی از" گریم مک داول گفت.

مک داول حسرت رفتن به جهان مسابقات قهرمانی گلف در مکزیک شهر عمدتا چرا که او بسیار از ارتفاع بالا با پایین پرواز توپ.

یک زمان وجود دارد که بازیکنان را باید در نظر گرفته پرش جهان گلف قهرمانی خود کیف پول ($10.5 میلیون) و میدان کوچک و بدون برش. در حال حاضر آن را سخت تر برای تشخیص.

خلیج فراز تپه $9.3 میلیون کیف 120-مرد ميدان (با برش) و قوی در جهان رتبه بندی امتیاز. ایضا برای پیدایش دعوتی در Riviera ماه گذشته است که همان بالا وضعیت با یک کیف کوچکتر میشه و رتبه بندی نقاط که در میان بالاترین منظم تور حوادث.

دیگر مسابقات که در بالا دسته های یادبود را در زمره قوی ترین برای سال.

این سوال که آیا آنها را تبدیل به قوی تر با اضافه شدن قدرت پردازش و یا اگر مسابقات جهانی گلف هستند و نه احترام به همان اندازه به عنوان آنها زمانی که آنها آغاز شد و در سال 1999. این می تواند یک کمی از هر دو.

اسکات گفت خیلی تغییر کرده است در 20 سال. تور در حال حاضر 10 مسابقات خارج از آمریکا و انگلستان و کانادا و ژاپن و چین و کره جنوبی برمودا, پورتوریکو, جمهوری دومینیکن و دو در مکزیک است. زمانی که مسابقات جهانی گلف آغاز شد و تنها حوادث خارج از ایالات متحده آمریکا در PGA Tour schedule دو در کانادا انگلیسی باز و اسپانیا.

"این بسیار سخت تر برای دریافت بازیکنان برتر جهان با هم" اسکات گفت. "بسیاری از بازیکنان برتر جهان بازی در تور PGA به عنوان یک PGA Tour عضو در حال حاضر."

در سال 1999 در مسابقات جهانی گلف, تور مسابقات قهرمانی و مسابقات قهرمانی بازیکنان تا به حال بزرگترین کیف پول در پنج میلیون نفر است. بزرگترین کیف پول به صورت منظم PGA Tour رویداد سه میلیون نفر است.

خلیج تپه یادبود و ریویرا در حال حاضر $9.3 میلیون دستی کمی بیش از یک میلیون کمتر از WGCs و حدود دو میلیون به سه میلیون کمتر از رشته های. مسابقات قهرمانی بازیکنان بالا رفته به 15 میلیون دلار در این سال است.

"آنها به طور قابل توجهی بیشتر پول" اسکات گفت: از WGCs. "در حال حاضر همه چیز است که مقدار زیادی از پول."

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

بنابراین بسیاری از مسابقات. خیلی بیشتر از پول است. بنابراین بسیاری از گزینه های.

Koepka قلم WGC در شهر مکزیک و پخش مستقیم پنج حوادث از جمله Valspar قهرمانی. داستین جانسون در مکزیک گرفته است دو هفته قبل از رفتن به بازیکنان Valspar و بازی بازی. جاستین توماس به قلم دو هفته گذشته و بازی سه بعدی. جان رحم بازی چهار در یک ردیف از طریق مکزیک و سپس در زمان دو هفته ،

Rory McIlroy که اولین رسیده شماره 1 در جهان توسط برنده هوندا کلاسیک در سال 2012 از دست رفته در هفته گذشته. او قصد دارد به بازی پنج بعدی شش طریق استادان از دست رفته تنها Valspar قهرمانی در Innisbrook.

خلیج هیل شخصی است برای McIlroy در بسیاری از سطوح.

پالمر در نهایت او را متقاعد به آمدن در سال 2015 و آنها تا به حال ناهار و رشد نزدیک است. او همیشه می خواهیم که حافظه. و سپس دو سال پیش McIlroy خود را به پایان رسید طولانی ترین خشکسالی با بستن 64 به نفع آرنولد پالمر دعوتی.

او شماره 13 در جهان زمانی که او وارد است. او را برمی گرداند این هفته در شماره 1 با تشکر از دو سال کشش برنده شدن پنج بار خود را در آخرین 47 حوادث در سراسر جهان با 64 درصد خود را پس از اتمام در بالا 10.

"من احساس می کنم مثل این محل است که بسیاری از خاطرات خاص برای من" McIlroy گفت. "این قطعا کاتالیزور به انجام آنچه که من انجام داده ام بیش از دو سال گذشته و صعود به بالای رتبه بندی جهان است."

یادداشت: آگوستا ملی می گوید که در ادامه با آن 12 روز از گلف است که با نتیجه گیری از استادان در حالی که از نزدیک نظارت بر تحولات با کوروناویروس.

رئیس Fred ریدلی گفت: در بیانیه ای روز شنبه باشگاه مشورت با سازمان جهانی بهداشت مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری و گرجستان مقامات بهداشتی.

بر اساس وضعیت فعلی ریدلی می گوید این باشگاه ادامه خواهد با آگوستا ملی زنان کار (مارس 1-4) درایو تراشه و زدن توپ های ملی نهایی در مارس 5 و کارشناسی ارشد هفته بعد.

"ما همچنان به بررسی در دسترس حقایق و اطلاعات با کارشناسان و مقامات ایجاد هشدارها و اقدام مناسب برای اطمینان از ایمنی همه درگیر" ریدلی گفت.

او را تشویق کسانی که سفر به آگوستا به مطالعه اخیر سفر پروتکل ها و محدودیت ها و به دنبال توصیه های CDC برای جلوگیری از گسترش هر گونه ویروس.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن