بلاروس لیگ پخش به فوتبال جهان خاموش و با توجه به کروناویروس

مینسک بلاروس — تقریبا تمام اروپا به حالت تعلیق در بازی فوتبال میان coronavirus همه گیر اما بلاروس است فقط گرفتن آغاز شده است.

جمعیت حضور انرگتیک-BGU را 3-1 برنده بیش از سابق لیگ قهرمانان شرکت کننده BATE Borisov در پنجشنبه متوسط بود — فقط 730 مردم — به عنوان Jasurbek Yakhshiboev به ثمر رساند دو گل خود را در لیگ اولین.

در مصنوعی میدان ازبکستان به جلو رقصید طریق BATE دفاع به ثمر رساند و به هدف باز به سلامتی از تماشاگران گسترش در امتداد ورزشگاه تنها ایستاده است.

این بازی در غرور و افتخار از محل در بین وب سایت های قمار. مدت کوتاهی قبل از بلاروس لگد کردن آن فصل تنها از بالا و در حال اجرا لیگ برتر در اروپا به حالت تعلیق در آمد و پس از یک جلسه بین دولت ترکیه و سران. روسیه و اوکراین برگزار می شود طولانی تر از اکثر ملل به تعلیق در بازی سهشنبه به عنوان ویروس همچنان به گسترش است.

افزایش ناگهانی به فوتبال برجستگی بلاروس یک کشور از 9.5 میلیون واقع بین لهستان و روسیه است که تا حد زیادی به رئیس جمهور الکساندر لوکاشنکو. به عنوان دیگر کشورهای همسایه باید مرزهای خود را بسته و تعطیل عمومی رویدادهای او استدلال چنین اقداماتی بیش از حد.

“من کاملا متقاعد شده است که ما می تواند رنج می برند بیشتر از وحشت از از ویروس خود را,” او گفت: دیدار مسئولان نظام در روز پنج شنبه. همسایه روسیه border-اقدامات امنیتی شد “کامل و مطلق حماقت,” او اضافه شده است.

از جمعه بلاروس تا به حال 69 تایید موارد ویروس.

بلاروس مقامات اصرار دارند آنها شروع فصل فقط به تعلیق آن شد. بر خلاف بسیاری از اروپا در آن اجرا می شود تقویم سال با فرمت پخش از مارس تا دسامبر برای جلوگیری از snowbound زمستان.

“با وجود این پر رو شرایط اطراف شروع فصل جدید Belarusbank لیگ برتر است که هنوز هم عنوان کردن آن 30-دور سفر” از بلاروس فدراسیون فوتبال در بیانیه ای گفت. “ما صمیمانه مبارک در این خبر و دعوت از هواداران برای آمدن به ایستد.”

محض کمبود های فوتبال در سراسر جهان می تواند بلاروس لیگ جذاب برای پخش از جان گذشته برای پر کردن زمان در میان خالی برنامه.

سخنگوی فدراسیون یوری Primakov گفت: آسوشیتد پرس در روز پنج شنبه که تلویزیون متعدد شرکت کرده بود ابراز علاقه اما گفت که هر گونه اطلاعات بیشتر به یک “راز تجاری است.”

اروپایی قماربازان به حال یک انتخاب پنج شنبه شب از بلاروس یک دولت برزیل قهرمانی بازی و یا یک بازی دوستانه بین دو سوئدی چهارم-لایه باشگاه است. استرالیا در مسابقات مختلف ورزشی هستند و هنوز هم در رفتن خالی استادیوم اما تفاوت زمان باعث می شود آنها را سخت را برای بسیاری به دنبال دارد.

در ترکیه, بازیکنان تحت فشار لیگ را تعطیل کرد و گفت آنها احساس آن ناامن به بازی. سابق چلسی بازیکن, جان اوبی میکل در سمت چپ Trabzonspor باشگاه به خاطر او مخالف بود و به لیگ مداوم حتی در خالی استادیوم.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

بلاروس می گوید هیچ گونه ناآرامی از آن بین المللی مشروط که شامل بازیکن از آفریقا و برزیل و فرانسه.

“نه تنها یک بازیکن خارجی حاضر به بازی در مسابقات قهرمانی” Primakov گفت. “هر کس در جای خود و بازی خواهد کرد.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>