در روز سه شنبه نیویورک تایمز اعلام کرد که خود را رسانه های جدید, مقاله نویس, کار, مشهورترین برگزار اواخر David Carr خواهد بود Ben Smith, the editor-in-chief of BuzzFeed News. اسمیت که پیش از این سیاسی خبرنگار نیویورک آبزرورنیویورک دیلی نیوزو سیاسی منجر شده BuzzFeed از سال 2012 ساخت آن را به یک منبع اصلی از گزارش های تحقیقی و همچنین برخی از رسانه های مجادلات. در سال 2017, BuzzFeed اول بود اخبار اصلی خروجی به انتشار کامل استیل پرونده مجموعه ای از گزارش های اطلاعاتی درباره رئیس جمهور تهمت فعالیت در روسیه است. ژانویه گذشته BuzzFeed اعلام کرد که اخراج پانزده درصد از کارکنان خود را; این ماه بعد تحریریه اعلام کرد که تا به حال تشکیل یک اتحادیه. اسمیت عزیمت به شرح زیر است که از BuzzFeed معاون رئیس جمهور از اخبار و, برنامه نویسی, شانی هیلتون که در سال گذشته برای لس آنجلس تایمز.

من صحبت با تلفن با اسمیت در روز سه شنبه بلافاصله پس از اعلام. در طول مکالمه ما که ویرایش شده برای طول و وضوح ما در مورد سال خود را در BuzzFeed News, چشم انداز خود را از نقش خود در این زمانو این که آیا او دارای افکار دوم در مورد انتشار استیل پرونده.

چه دولت از رسانه ها گزارش و تفسیر امروز و چه چیزی شما احساس می کنید از دست رفته ؟

شما می دانید, من فکر می کنم, و من نمی خواهم به بحث های زیادی در مورد افراد دیگر, گزارش, اما من فکر می کنم—

که خود را کل کار در حال حاضر.

Ha. آن است ؟ من فکر می کنم ما در یک رسانه سن و شما باید یک وضعیت که در آن رئیس جمهور ایالات متحده سابق NBCUniversal کارمند است که اساسا یک رسانه شکل و جایی که بسیاری از بزرگترین داستان در جهان رسانه ای و انفجاری ترین داستان ها در تقاطع رسانه ها و چیز دیگری—رسانه ها و فن آوری رسانه ای و سیاست, رسانه و فرهنگ و سرگرمی—و کسانی که به نظر می رسد به من مانند داستان های بزرگ که در آن شما می توانید لمس آن سیم های برق با هم. که همیشه برای من جالب بوده و من همیشه تحت پوشش این داستان. چیزی که من یاد گرفتم در نیویورک آبزروراز پیتر کاپلان بود که رسانه های به هم پیوسته با دیگر داستان در مورد قدرت.

می گویند بیشتر در مورد آنچه که بدان معنی است.

درست است که وجود دارد—و من یک سیاسی خبرنگار—بدون خط پاک. وجود دارد که بدون پاک کردن خط بین سیاست و رسانه. مبارزات سیاسی اساسا رسانه های عملیات که تولید متن و تصویر و ویدئو و صوتی و سعی کنید به گردش آنها و رقابت با سازمان های خبری برای جلب توجه مخاطبان و همچنین کارکنان هستند تا به دستکاری و روزنامه نگاران برای پوشش آنها را در راه خاص و اگر شما سعی می کنید به منظور جلب برخی از نوع از پاک کردن خط بین رسانه ها و سیاست شما فقط از دست این داستان. و آن را می سازد سیاسی گزارش هر دو کاملا به خطر بیافتد و کاملا جذاب است.

به نظر می رسد مثل شما می گویند هر دو که همه چیز در حال حاضر متفاوت است چرا که ما رسانه ای شکل به عنوان رئیس جمهور و سیاست و رسانه همواره در هم تنیده.

من فکر می کنم آنها شده اند به طور فزاینده ای در هم تنیده پس از روزولت اما افزایش به طور پیوسته با تدریجی فروپاشی ساختار حزب و جایگزینی خود با رسانه ها. نه در خطی راه اما این روند آغاز شده است که در نوزده-سی و متوقف نشده و آن را به اوج خود رسیده و با مغلوب ساختن پیشی جستن.

آیا شما خودتان را در این نقش که بیشتر از یک تحلیلگر یا یک خبرنگار?

خبرنگار. من یک خبرنگار.

بنابراین شما نمی خواهید به نوشتن در رسانه ها انتقاد?

من فکر می کنم یک داستان خوب همیشه می شکند اخبار. من امیدوارم که من می تواند انجام این کار است. من همچنین فکر می کنم هر داستان خوب باعث می شود یک استدلال. من حدس می زنم من شک و تردید از تمایز بین گزارش و تحلیل, و من فکر می کنم داستان خوب معمولا حاوی گزارش و تجزیه و تحلیل.

آیا این بار متفاوت با وظیفه یا نقش در چگونه آن را پوشش می دهد رسانه ها موجب شود مهم ترین روزنامه در امریکا ؟

من هرگز برای بار. من همیشه رقابت در برابر آن. و من امیدوار هستم تا خودم را از گرفتن می ترسم از سایه خود. من برنامه ریزی برای فکر کردن در مورد چیزهایی که دوست دارم خیلی.

به جز در مهمانی های شام که در آن شما بگویید هر کس از شما کار را برای بار.

زمانی که من در تلاش بود به استخدام [این بار خبرنگار] نیکلاس Confessore یک بار او به من گفت که چیزی در مورد کار برای این زمان است که شما هرگز به خودتان توضیح دهید. [می خندد.] من نمی دانم. من همیشه لذت می برد رقابت در برابر زمان.

آیا شما روش بارو یا آیا آنها رویکرد شما ؟ و آن را قبل یا بعد از خود قطعه بزرگ در آینده اجرایی-ویرایشگر قرعه کشی در کاغذ که زد در نوامبر سال گذشته ؟

[می خندد.] از اون به بعد بود. من صحبت به دین [Baquet این بار‘ سردبیر اجرایی] بسیاری در طول سال به دلیل من فکر می کنم او متفکرانه ترین مدیر اتاق خبر من همیشه مواجه می شوند و همانطور که آمار همه چیز در حال اجرا BuzzFeed, newsroom, او کسی است که به من داده فوق العاده خوب و گاهی اوقات کاملا ناخواسته مشاوره. من تا به حال مرتب کردن بر اساس یک گفتگو با او. من او را نمی دانم اما او شده است سخاوتمندانه به من از طریق سال. و من فکر می کنم یکی از این گفتگوها تبدیل به یک “بیایید با هم ناهار; من می خواهم به سعی کنید و استخدام شما برای چیزی” گفتگو است.

به طوری که آنها به دنبال شما ؟

آره نبود مثل من اعمال شده بر روی وب سایت.

چه به شما می دهد اعتماد به نفس در آینده از یک محل مانند BuzzFeed اخبار در رسانه های فعلی محیط زیست ؟

منظورم این است که دو چیز است. یکی این است که من فکر می کنم گزارش دهی بسیار خوبی برای خود صحبت می کند و می ایستد برای خود و BuzzFeed واقعا قادر به حک کردن این خط که در آن ما در حال رقابت در بالاترین سطح در شکستن بزرگ داستان های رقابتی با بزرگترین رسانه در جهان واقعا کوچک کارکنان. و با حمایت واقعی از هیئت مدیره این شرکت و C. E. O. من واقعی و واضح و غیر عمومی نسبت به آن و این واقعیت است که BuzzFeed بسیار خوب انجام شده است در حال حاضر. من فکر می کنم این شرکت در شکل بسیار خوبی است. بنابراین کسانی که همه چیز را به من اعتماد به نفس.

آیا شما احساس می کنید اعتماد به نفس بیشتری از شما را از یک سال پیش هنگامی که وجود دارد اخراج شود ؟

من نمی توانم به یاد داشته باشید آنچه که من سطح اعتماد به نفس بود اما افتضاح بود, بدیهی است. ما که چون ما فکر کردیم که ما تا به حال به محل پایدار و موفق است که افتضاح بود اما من فکر می کنم رسیدن به آنچه که ما می خواستیم آن را به.

چه چیزی شما را به عنوان بزرگترین روزنامه نگاری تصمیم گیری و بزرگترین روزنامه نگاری موفقیت در BuzzFeed?

من فکر می کنم که برای افراد دیگر می گویند. من نمی دانم.

فراموش نکنید موفقیت. می گفت: دین Baquet خوب بود در مشاوره دادن. اگر شما صحبت کردن به سردبیر یک جای کوچکتر و او در مورد خواسته خود را بزرگترین تصمیم گیری آنچه را که به شما می گویند ؟

مهم ترین تصمیمات من در BuzzFeed شد استخدام ویراستاران استخدام افراد به خصوص در اوایل آن روز و ترغیب مردم مانند میریام سالمند علامت Schoofs و لیزا Tozzi به عضویت این کاملا دیوانه سرمایه گذاری. و من فکر می کنم ما قادر به استخدام از طریق سال های بزرگ خبرنگاران و سردبیران و تهیه کنندگان و من فکر می کنم کسانی که در تصمیم گیری ها و تصمیم گیری های خود را برای آمدن هستند تفاوت بین موفقیت و شکست است.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی