برنی می تواند هزینه دموکرات خانه

مایک Segar / ایسنا

حامیان سناتور برنی ساندرز اصرار دارند که خود را مرد می تواند بیرون دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از کاخ سفید است. بیشتر مصر سوال است که آیا ساندرز هزینه خواهد شد دموکرات ها در مجلس نمایندگان.

دموکرات ها برنده این خانه در سال 2018 سوار یک موج ضد مغلوب ساختن پیشی جستن رای گیری از حوزه, که ترسم ساندرز کمپین:, مسن, کالج تحصیل محافظه کار-با تکیه به زنان است. از جمله رای دهندگان به نوک دموکراتیک ستون کنگره صندلی یک بار برگزار شده توسط George H. W. Bush, نیوت گینگریچ و اریک کانتور.

در 2018, مناطق مجلل رای به توبیخ رئیس جمهور زبان و رفتار است. یک ساندرز نامزدی دعوت آن مناطق به رای دادن در سال 2020 به منظور بالا بردن مالیات ها و جای خود را بیمه بهداشت و درمان. که ممکن است سخت تر به فروش برساند.

دموکراتیک جناح اکثریت مجلس جدید است شکننده و وابسته به رای دهندگان که در حال محافظه کارانه تر از ميانه از حزب دموکرات.

در سال 2018 دموکرات بدبختانه مناطق مانند نیومکزیکو دوم که در سراسر امتداد ردیف پایین از دولت است. مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده در این منطقه با 10 امتیاز در سال 2016 اما Xochitl تورس کوچک برنده آن را با دو نقطه در سال 2018 تشکر در بخشی به یک آگهی که به نمایش مهارت خود را با یک پرنده با تفنگ. “جدید مکزیکی گفت:” کپی آگهی, “مهم نیست که کدام حزب می شود اعتبار و یا سرزنش می کنند. ما فقط می خواهیم به کسی تحویل دهد.”

دموکرات ها برنده کارولینای جنوبی برای اولین بار است که امتداد از شیک ساحلی شهرهای هیلتون سر و بیوفورت به چارلستون حومه. منطقه بود که قبلا برگزار شده توسط بسیار محافظه کار مارک سنفورد. مغلوب ساختن پیشی جستن برنده آن با 13 امتیاز در سال 2016; دانشجوی سال اول نماینده جو کانینگهام دستگیر آن را تنها یک نقطه در سال 2018 است.

دموکرات ها برنده نیویورک بیست و دوم که گسترش از دانشگاه شهر نیویورک به postindustrial Utica. مغلوب ساختن پیشی جستن برنده وجود دارد متناوب 15 امتیاز در سال 2016; Anthony بریندیسی را شکست داد و دو امتیاز جمهوری وقت در معرض ابتلا به نظرات آتش زا بود—در یک مصاحبه رادیویی در مدت کوتاهی پس از, پارک, تیراندازی مدرسه—”جالب است که بسیاری از [این] مردم که مرتکب جرم قتل نهایت دموکرات.”

در مجموع 31 از کنگره ولسوالی برنده مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 در حال حاضر برگزار شده توسط دموکرات 21 از آنها دانشجوی سال اول. تنها سه هیلاری-برنده خانه ولسوالی توسط خواهان.

دموکرات ها موفق به مغلوب ساختن پیشی جستن کشور به دلیل حزب دموکرات جذب یک ائتلاف گسترده ای از میانه رو و لیبرال. Sanders کمپین با هدف در درجه اول به اختراع دوباره ائتلاف دموکراتیک به عنوان باریک تر ایدئولوژیک جنبش در بسیار به همان شیوه که یک بار گسترده جمهوری خواه ائتلاف تبدیل شده است. اما تفاوت بین این دو این است که بسیاری از آمریکایی ها کمتر شناسایی به عنوان “مترقی” از عنوان “محافظه کار است.” بدتر برای دموکرات: نه تنها ساندرز پیشنهاد برای شکستن کوکی در چنین راه به عنوان به ترک حزب خود را با قطعه کوچکتر اما او نیز این کار را در یک مفهوم سیاسی است که در حال حاضر disfavors آنها.

دموکرات نگه تقریبا هر یکی از شهری و دانشگاهی در منطقه است که تجمع به سیاست مترقی. اما به لطف مشاغل داوطلبانی که نگه داشتن در تماس با مناطق خود نیز در آنها برگزار سوتا هفتم 90 درصد سفید منطقه در حال اجرا شمال-جنوب در مجاورت دو Dakotas. این نمایندگی در کنگره توسط کالین پترسون یک طرفدار زندگی دموکرات که ریاست خانه کارگروه کشاورزی. در سال 2018 یک دموکرات برنده این کشور, ثروتمندترین کنگره منطقه ویرجینیا دهم که متوسط درآمد خانوار بیش از $127,000. دموکرات ها در حال حاضر نشان دهنده تمام کشور را 10 تا از ثروتمندترین مناطق.

ساندرز حامیان را به عنوان یک اصل اعتقادی است که ساندرز رای برنده خواهد شد و از طبقه کارگر رای دهندگان که چرخش به ناروا در سال 2016. این ایده بر اساس یک تک داده ها-نکته: برخی از 10 تا 12 درصد از کسانی که رای دادند برای ساندرز در سال 2016 اولیه و سپس رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی ، اگر ساندرز می تواند برگزار کرده اند تمام کسانی اولیه رای دهندگان در انتخابات پارلمانی و همچنین اگر او تا به حال برنده همه کسانی که رای دادند برای هیلاری کلینتون در بازار اولیه و سپس او را شکست مغلوب ساختن پیشی جستن. اما هنگامی که شما در حالت دو اگرs شما ببینید مشکل است.

دانشمند سیاسی برایان Schaffner که از نزدیک مطالعه این ساندرز-مغلوب ساختن پیشی جستن سیستمهای یابد که آنها مسن سفید رای دهندگان محافظه کار با نژادی views. به عنوان در مقایسه با دیگر ساندرز رای دهندگان ساندرز-مغلوب ساختن پیشی جستن سیستمهای شد خیلی بیشتر احتمال دارد به انکار که مردم لذت بردن از مزیت های ویژه ای در جامعه آمریکا است. آنها نیز بسیار کمتر مثبت در مورد رئیس جمهور اوباما بودند از ساندرز رای دهندگان که نمی سوئیچ به مغلوب ساختن پیشی جستن.

هیچ حزب دموکرات از جمله ساندرز است به احتمال زیاد به بیشتر توپ زدن تهمت به این رای دهندگان در انتخابات پارلمانی.

آن را بسیار سخت برای شناسایی کنگره مناطق که در آن فرضی بازگشت ساندرز-به-مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان به دموکرات ستون خواهد نوسان در منطقه—و آن را آسان به شناسایی که در آن بسیاری از ناراحتی با ساندرز می تواند نوسان این منطقه به جمهوری ستون.

در سال 2018 دموکرات لیز فلچر برنده تگزاس هفتم یک منطقه ثروتمند در اطراف هوستون. این منطقه برگزار شده بود به طور مداوم توسط جمهوری خواهان از سال 1966 زمانی که آن را برنده شد توسط George H. W. Bush. در سال 2016 جمهوری خواه جان Culberson کردم تقریبا 144,000 آرا; دموکرات جیمز Cargas, 112,000. در سال 2018 دموکراتیک رای بهبود یافته به 128,000; خواه رای کاهش یافت و به 116,000. هنوز در این منطقه باقی مانده است خواه +7 با توجه به طبخ سیاسی گزارش. چه اتفاقی می افتد به لیز فلچر اگر برنی ساندرز برنده نامزدی در یک پیام از مالیات های بالاتر هیچ بیمه درمانی خصوصی و تحسین برای فیدل کاسترو? آیا شما فکر می کنم یک جمهوری خواه مجلس عضو نمی تواند بهبود می یابند به 144,000 در حال اجرا در برابر که ؟

برنی ساندرز است که گاهی اوقات در مقایسه با جورج مک گاورن لیبرال دموکرات که از دست هر دولت به جز ماساچوست و منطقه کلمبیا به ریچارد نیکسون در سال 1972 است.

مدافعان ساندرز به درستی اشاره می کنند که ما زندگی می کنند در یک قطبی و حزبی عصر و ضد مغلوب ساختن پیشی جستن احساس مطمئنا قرار دادن یک سیاسی طبقه زیر ساندرز به خوبی شمال McGovern را 37.5 درصد از آرا. و این احتمالا درست است. آن را سخت برای دیدن ساندرز از دست دادن کالیفرنیا یا نیویورک به عنوان McGovern انجام داد.

اما در یک راه مهم Sanders نشان دهنده حتی بیشتر خطر برای دموکراتها از McGovern انجام داد. McGovern زد در عصر بلیط تقسیم است. در همان انتخابات که در آن مک گاورن را فاجعه دموکرات ها از دست داده و تنها 12 صندلی در خانه. آنها در واقع به دست آورد دو مجلس سنا و نیز برنده باشند.

که الگوی نمی خواهد تکرار در سال 2020 است. اگر ساندرز از دست می دهد و به شدت به متوسط رای دهندگان نوسان دور از دموکرات ها او را با او در یک کلاچ از خانه دموکرات و دموکرات سنا امیدوار. از آن خواهد شد از دست دادن بالا و پایین بلیط از دست دادن است که می تواند نه تنها تجدید انتخاب تهمت بلکه او را قادر می سازد با حفظ خود را انتخاب محافظ در سنا و بازگرداندن او اکثریت در خانه. این سوال به وزن قبل از سه شنبه است در نتیجه نه تنها ساندرز در مقابل بایدن یا ساندرز در مقابل بلومبرگ. این که آیا شما ترجیح می دهید سخنران پلوسی و یا بلندگو مک کارتی و رئیس شیف یا رئیس Nunes. امید دموکرات کنگره در تعادل آویزان در هفته سرنوشت ساز پیش رو است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>