برنی بزرگترین سلاح

مت نیویورک / AP

اگر کمیته ملی حزب دموکرات در تلاش است تا دکل انتخابات ریاست جمهوری در برابر برنی ساندرز آن را انجام شپشو ،

با اجازه مایکل بلومبرگ به شب گذشته بحث در نوادا DNC آیا سناتور ورمونت عظیم به نفع. ساندرز است که به وضوح جبهه دموکراتیک-دونده. او زن را در آیووا; او برنده نیوهمپشایر; او جلوتر در نظر سنجی های ملی; او راه پیش رو در نوادا و او را در راه پیش رو در کالیفرنیا بزرگترین شنبه جایزه. همانطور که واشنگتن پست‘s فیلیپ دست انداز به تازگی اشاره کرد ساندرز است که در مسیر به اتمام سه شنبه مقدماتی—که رخ می دهد در کمتر از دو هفته—با “uncatchable” منجر شود. Megyn kelly به او می دهد 56 درصد شانس برنده شدن یک کثرت متعهد نمایندگان. که بیش از سه بار به عنوان بالا به عنوان مایکل بلومبرگ است.

در عین حال در بخش دوم به گذشته بحث قبل از شنبه دیگر نامزدها نیست باند در Sanders. آنها ganged در بلومبرگ—و یکی دیگر. حتی پیت Buttigieg و ctq—که در بین آنها حدود 3 درصد شانس برنده شدن بیشتر متعهد نمایندگان—تحمل حملات شدیدتر از ساندرز انجام داد. الیزابت وارن نمایش فوق العاده اش لفظی استعداد. اما برای او نه در ساندرز هزینه اما در بلومبرگ است.

در انزوا هر نامزد استراتژی شب گذشته ساخته شده حس. اگر بایدن می تواند به توقف بلومبرگ از برش به حمایت خود را در میان آمریکایی های آفریقایی تبار معاون رئیس جمهور سابق را از دست خواهد داد کارولینای جنوبی و خارج از مسابقه است. Buttigieg و Klobuchar اشغال همان میانه-میانه تو رفتگی در دیوار. یک میلیاردر که خریداری شده راه خود را به ردیف بالا از دموکرات انتخابات ریاست جمهوری است وارن کامل فویل.

اما این نتیجه در مجموع این بود که این حملات در ساندرز شد زبانى قابل پیش بینی و تا حد زیادی فراموش شدنی. همه حمله بلومبرگ. سابق شهردار نیویورک—چه کسانی خواهد بود که کمک کرد تا خود را با counterpunching در برابر ساندرز که منجر به او را در انتخابات به جای کاهش به سیاسی معادل یک موقعیت جنین.

به درک چقدر بلومبرگ مشارکت در بحث کمک ساندرز تصور کنید آنچه را که باید اتفاق افتاده بود DNC اجازه نمی بلومبرگ. در تمام احتمال, Buttigieg, Klobuchar بایدن—و شاید حتی وارن—را متمرکز تر از خود خشم در Sanders. و آن را ممکن است کار کرده اند و به دلیل ساندرز این هفته ساخته شده است یک اشتباه است که او را از چپ آسیب پذیر است.

در ماه نوامبر گذشته پس از ساندرز دچار حمله قلبی سی نیوز و واشنگتن پست خواسته های دموکراتیک متمایل به رای دهندگان که نامزد بودند سالم به اندازه کافی به رئیس جمهور شود. هشتاد درصد پاسخ الیزابت وارن بود. هفتاد و چهار درصد گفت: جو بایدن بود. برای برنی ساندرز این رقم 48 درصد است. از آن پس ساندرز تا حد زیادی طفره رفت این سیاسی مسئولیت. اما بازگشت این هفته زمانی که او به سی ان ان تاون هال که او نمی خواهد آزادی او سوابق پزشکی و یک کمپین سخنگوی تشبیه این موضوع به birtherism.

ساندرز سلامت مشروع مسئله برای رای دهندگان را در نظر بگیرید. و او هیچ جواب خوبی برای اینکه چرا او نمی خواهد آزادی او سوابق پزشکی. تا به حال مخالفان خود را فشرده از این موضوع به زور و اجبار آنها به عنوان فشرده بلومبرگ در توقف-و-frisk و بدرفتاری از آنها می تواند ساخته شده اند که آسیب پذیری داستان شب. آنها نمی.

بنابراین نتیجه نوادا بحث این است که بلومبرگ که در حال ظهور به عنوان ساندرز قوی ترین رقیب رو زدم. که باعث می شود آن را سخت به بگویید که در جایگاه دوم است. که فوق العاده است برای مرد در اولین.

دموکراتیک استقرار هر دو وحشت زده خود را پیشتاز و ناتوان از در نظر گرفتن موثر عمل متحد در برابر او. برای تلفن های موبایل زیادی مانند ایران در سال 2016.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>