برنی دستاورد واقعی

چانگ W. LEE / نیویورک تایمز / Redux

برنی ساندرز تبدیل کرده سیاست آمریکا است. در پیام خود دیروز به هواداران است که در آن او اعلام کرد که تعلیق از سال 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی او استدلال کرد که یک “چشم انداز جدید برای امریکا این است که آنچه ما در مبارزات انتخاباتی بوده است و در مورد آنچه در واقع ما انجام داده اند.” سناتور توضیح داد که: “چند انکار می کند که طی پنج سال گذشته جنبش ما برنده مبارزه ایدئولوژیک. در اصطلاح و فاضلاب و بنفش متحده اکثریت مردم آمریکا در حال حاضر درک کنند که ما باید با بالا بردن حداقل دستمزد به حداقل 15 دلار در ساعت است که ما باید تضمین مراقبت از سلامت به عنوان یک حق برای همه مردم ما است که ما باید تبدیل سیستم انرژی ما دور از سوخت های فسیلی و آموزش عالی باید برای همه بدون در نظر گرفتن درآمد.”

بسیاری از ایدئولوژیک جنگ در حال حاضر شده است به دست آورد—و دیگران هستند و به احتمال زیاد برنده در ماه ها و سال های آینده به عنوان سیاست گذاران کشتی با این واقعیت است که ایده یک بار در نظر گرفته رادیکال در حال حاضر لازم است پاسخ به coronavirus همه گیر و هرج و مرج اقتصادی آن باعث شده است. اما بزرگترین دستاورد ساندرز مبارزات انتخاباتی کمتر به حرکت ایده های خوب از “رادیکال” دسته بندی و به جریان اصلی و بیشتر به الهام بخش افرادی که حمل این ایده ها رو به جلو است. من نه تنها در این دین است. فقط در هفته گذشته هنگامی که ما صحبت در مورد مبارزات انتخاباتی او بود و پس از آن “ارزیابی” ساندرز به من گفت که “آینده از این کشور می کند و بقیه با افرادی که 75 یا 80 سال سن. آن را بر عهده افراد جوان است. از نظر ایدئولوژی ما در حال برنده شدن افراد جوان به شدت. اکثریت. من فقط صحبت کردن در مورد مبارزه است. من صحبت کردن در مورد که در آن افراد جوان این کشور در حال آمدن از. آنها در حال آمدن از یک بسیار متفاوت جای بسیار عمیق و متفاوت تر می باشد و دموکراتیک استقرار.”

الهام بخش نسل بعدی از فعالان رادیکال—که آیا آنها شناسایی به عنوان دموکراتیک سوسیالیست به عنوان ساندرز می کند, و یا به سادگی به عنوان حامیان, برای تحول, تغییر مهم در حال حاضر است. و آن را برای دهه های آینده است.

با ارزش ترین جنبش های سیاسی در مورد ایده ها و نه شخصیت. اما نامزدها کمک به ما برای به رسمیت شناختن قدرت ایده ها در یک مفهوم سیاسی; آنها جرقه تخیل ما. حتی زمانی که آنها برنده نیست, آنها نشان می دهد امکان این تغییر در خواهد آمد. محافظه کاران با الهام Barry Goldwater را در سال 1964 پیشنهاد انتخاب رونالد ریگان در سال 1980. ترقی خواهان با الهام Jesse Jackson در سال 1988 “رنگین کمان ائتلاف” کمپین و هوارد دین اجرا در سال 2004 جرأت به رویای که باراک اوباما می تواند تمام راه را در سال 2008.

من تحت پوشش سیاست برای مدت زمان طولانی. هر زمان که من در دیدار با نامزد جدید جدید, منتخب رسمی من از آنها بخواهید که آنها آغاز کردم و سیاسی است. سال پیش برای دموکرات استاندارد نقطه مرجع بود جان اف کندی “یک بار برای عظمت” انتخابات ریاست جمهوری از سال 1960. پس از آن بود “تمیز برای ژن” مک کارتی کمپین از سال 1968 و بابی کندی اجرای همان سال و جورج مک گاورن را از سال 1972 است. در نهایت آن گری هارت 1984 کمپین و جکسون اجرا در سال 1988.

اخیرا زمانی که همکار من سوفیا Steinert-Evoy و من تولید یک پادکست بعدی سمت چپبرای ملتما متمرکز بر افزایش ستاره ها از سیاست آمریکا—منتخب شهر-اعضای شورای در شیکاگو و آستین قانونگذاران در ایالت پنسیلوانیا و داکوتای شمالی قضات و دادستان ها در شیکاگو و سان فرانسیسکو. ما زده شد که چگونه اغلب مقامات ما صحبت می کرد با اشاره 2016 ساندرز مبارزات انتخاباتی به عنوان یک شخصی و سیاسی touchstone. زمانی که از من خواسته شیکاگو عضو شورای شهر Rossana سانچز رودریگز در مورد در حال اجرا و برنده در سال 2019 به عنوان یک سوسیالیست دموکراتیک او بلافاصله اعتبار ساندرز برای popularizing ایدئولوژی بود که برای مدتی چنین طولانی بوده است را رد کرد, سیاسی و رسانه ای نخبگان. “من فکر می کنم که برنی موفق شد در قرار دادن که در خارج وجود دارد, و پس از آن که باز مسیر برای بسیاری از ما قادر به اجرا برای دفتر.” بنابراین بسیاری از مردم ما سخن گفت شبیه چیزهایی که سوفیا و من تصمیم به پایان این سری با ساندرز خود را.

که مصاحبه صورت گرفت در ماه نوامبر سال گذشته است. سناتور و من شروع به بحث در مورد مشتاق تاییدیه او دریافت کرده بود و فقط از سه نفر از دموکرات ایالات متحده نمایندگان که تمام انتخاب شده است در سال 2018: اسکندریه Ocasio-Cortez, ایلهان, Omar و رشیدا Tlaib. سپس من به ذکر است که مانند آن دسته از اعضای کنگره, جوان, مقامات منتخب ما صحبت کرده بود با صحبت کرد و از آنها الهام گرفت و از او برای اولین بار پیشنهاد ریاست جمهوری.

“در طول سال 2016” او پاسخ داد: “من فکر می کنم وجود دارد نه یک سخنرانی که من به آن می گویند نه به افراد جوان به افرادی که آنجا بودند به کار افرادی که در آنجا بودند: درگیر شدن در روند سیاسی اجرا برای آن است که آیا, مدرسه, مدیره, قوه مقننه, شورای شهر, کنگره, هر آنچه در آن ممکن است.”

ساندرز که زد از دست دادن مقدار زیادی از مبارزات قبل از او در نهایت شهردار انتخاب شد برلینگتون ورمونت در سال 1981 و داد زد: چند از دست دادن مبارزات قبل از او انتخاب شد به کنگره در سال 1990 توضیح داد:

ما باید برای شکستن این مانع روانی که در آن مردم فکر می کنم من اصلا دکترا در اقتصاد و یا در مراقبت های بهداشتی. من فقط همه چیز را نمی دانند. ما باید به شکستن آن را پایین و مردم را درک کنند که اگر شما یک قلب پر از محبت اگر شما را در درک آنچه در جریان است در جهان اگر شما باور در عدالت شما می توانید اجرا کنید شما باید اجرا کنید و شما می توانید برنده شوید. و اگر شما نمی دانید همه چیز در مورد همه چیز, خوب, عضویت در باشگاه. هیچ کس ندارد. اما آن است که بسیار مهم است برای شکستن این سد که در آن مردم فکر می کنم اوه تنها مردم است که می تواند اجرا برای افرادی که از لحاظ سیاسی متصل افرادی که پدر یا مامان بزرگ سیاسی جمع آوری کمک و یا سیاستمدار. ما را به که و من فکر می کنم, به عنوان نشان داده اید, ما در حال ساخت پیشرفت واقعی. من در سراسر این کشور و من فوق العاده رضایت از رفتن به برخی از تجمع و کسی می آید و می گوید: “برنی من برای هیئت مدیره مدرسه و من برنده شد.” “من در شورای شهر و من برنده شد.” که فوق العاده است. که بخشی از انقلاب سیاسی کاملا.

که است سیاسی انقلاب کاملا.

من همیشه به مردم یادآوری کند که اگر Ocasio-کورتز منتظر 40 سال ریاست جمهوری او هنوز هم جوان تر از ساندرز امروز است—و یا جو بایدن. و اگر و زمانی که او اجرا می شود و برنده من هیچ شکی ندارم که او را با یکی از بسیاری از رهبران آینده که به یک اشاره ای به این سناتور از ایالت ورمونت که نشان داد همه ما است که یکی دیگر از سیاست امکان پذیر است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>