بتی و قیمت می رسند در لس آنجلس مشتاق برای شروع

لس آنجلس—Louie بتی و دیوید قیمت در نهایت تبدیل شده تا در داجرز کشباف در چهارشنبه پایان سفر از بوستون به لس آنجلس جایی که آنها در حال انتظار برای کمک به پایان جهان سری عنوان خشکسالی قدمت آن به سال 1988.

نه به نظر می رسید fazed تجارت که کشیده برای بیش از یک هفته قبل از آن نهایی شد.

بتی در توصیف این بازی انتظار به عنوان “سرگرم کننده در زمان نوع استرس زا در زمان است.” قیمت گفت: در حال نقل مکان از یک طبقه حق رای دادن خود را به دیگری بود “چیزی خاص.”

“آن را به عنوان آسان برای ما” شوخی Andrew Friedman, داجرز رئیس جمهور از عملیات بیس بال. “این قطعا یک غلتک coaster.”

بتی این 2018 AL MVP می پیوندد زمان NL MVP کودی Bellinger در داجرز’ خود. قیمت 2012 AL Cy جوان برنده جایزه می پیوندد سه بار NL Cy جوان برنده کلیتون Kershaw در شروع چرخش است.

“قطعا رفتن به بسیار ویژه” بتی گفت. “او را به رفتن به در یک نمایش قرار داده و من بهترین من انجام به نگه دارید تا با او.”

فریدمن می بیند 2020 داجرز به عنوان “کاملا احتمالا ما با استعداد ترین تیم است.”

بتی معامله شد برای اولین بار در زندگی حرفه ای او. 27-year-old حق fielder شد پیش نویس توسط Red Sox در سال 2011 ساخته شده و خود بزرگ لیگ اولین بازی سه سال بعد.

“من یک مقدار زیادی از خاطرات در بوستون. سرگرم کننده ترین در جهان است سری,” او گفت: اشاره به این 2018 عنوان برنده توسط Red Sox در ورزشگاه طفره زن. “این یک فصل بزرگ در زندگی من است.”

قیمت گفت: “من می دانم آن را سخت برای Red Sox ملت به دیدن Mookie را ترک کنند.”

فریدمن برای اولین بار مورد بحث تجارت برای بتی با آن-بوستون همتای دیو Dombrowski ژوئیه گذشته. اما سپس Red Sox برنده چندین بازی در یک ردیف به پایان رسید و مذاکرات. همه چیز گرم می شود و دوباره در پاییز.

یک سانحه معامله آورده است که بتی و قیمت به داجرز یکی دیگری بود که می توانست ارسال outfielder Joc Pederson و right-hander راس نورسته به رقیب فرشتگان برای infielder لوئیس Rengifo. این اتفاق نمی افتد.

“ما چیزی بود قرار دادن خودمان در بهترین موقعیت برای به دست آوردن دو بچه ما به دست آورد” فریدمن گفت. “که تا به حال بسیاری از ترکیب های مختلف و بسیاری از چیزهای مختلف است که پتانسیل. راه آن را به پایان رسید تا بازی کردن ما خوشحال هستید.”

بتی می تواند تبدیل به یک عامل آزاد پس از این فصل است. او خار کردن یک سوال در مورد اینکه آیا او می خواهم در مورد تمدید قرارداد در طول فصل.

“ما امیدواریم که او در عشق می افتد با تیم این شهر طرفداران و می خواهد در اینجا برای مدت زمان طولانی” فریدمن گفت.

فریدمن به تحسین قیمت پس از او بود که در خلیج تمپا در مقابل دفتر و تیم منتخب پارچ با اولین انتخاب در سال 2007 پیش نویس است.

فریدمن شوخی که او تا به حال چشم خود را بر روی بتی از دور برای مدت طولانی او “ممکن است می خواهید برای دریافت یک سفارش محدود در برابر من است.”

“او مظهر همه چیز را که ما واقعا ارزش حدود یک موقعیت بازیکن — تاثیر او در دفاع از غرایز در پایگاه در جعبه خمیر را” فریدمن گفت.

یکی دیگر از عوامل بزرگ این چیزهای مثبت هم تیمی ها و کسانی که در برخورد با بتی در مورد او گفت:. “او خواهد blush اگر او شنیده ام همه چیز خوب” فریدمن گفت.

هر دو بازیکن گفت: آنها نگاه به جلو به آشنایی با هم تیمی های جدید خود را.

“روابط آن ترجمه را در بین خطوط و زمانی که می بینید یک تیم واقعا تبدیل به یک تیم و این که چگونه شما برنده سری جهانی” بتی گفت.

بازیکنان معرفی شدند در ورزشگاه طفره زن قبل از ابتلا به شب پرواز به آریزونا که در آن تیم باز می شود بهار آموزش پنج شنبه. فراتر از بتی و قیمت در مرکز میدان خدمه ساخت و ساز مشغول به کار در بیرون از محیط خانه تابستانی که در آن عمده پروژه نوسازی در جریان است. آنها منجر شد در یک تور کوتاه.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

بتی عینک hoodie زیر پیراهن خود را توضیح آن محافظت سر خود را از آفتاب زمستان در 67 درجه بعد.

بتی خود را حفظ خواهد کرد شماره 50 نیوجرسی, تعداد انتخاب شده از مدتها پیش به خاطر “هیچ کس می خواهد آن را,” او گفت:.

“من می خواهم برای جشن گرفتن دوباره در اینجا در این نیوجرسی برای مطمئن,” او گفت:.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>