BIEL, سوئیس—کانادا فدرال, جام تیم شد عمده underdog در آن کراوات در برابر سوئیس هنگامی که حاکم آمریکا قهرمان باز بیانکا Andreescu را شامل نمی شد در تک مسابقات در روز پنج شنبه در این مراسم قرعه کشی.

Andreescu بازی کرده است و یک رقابتی مسابقه پس از درد و رنج یک زانوی چپ آسیب در WTA Finals بیش از سه ماه پیش.

“ما تا به حال به یک تصمیم دشوار,” کانادا کاپیتان هایدی ال Tabakh گفت: در یک تیم در دسترس است. “این بود که در آخرین لحظات تصمیم گیری است. با بیانکا آسیب ما فقط مصرف آن روز به روز. زمان در برابر ما را در این زمان, اما ما نمی خواهید به بازی تک مگر اینکه او 100 درصد و یا نزدیک به 100 درصد است.

“او کاملا وجود دارد و در عین حال او را دید. بنابراین ما فقط نمی خواهید به ما شانس و یک شکست بزرگ است.”

Andreescu, جهان, شماره 6 از Mississauga برنامه ریزی شده بود به بازی دونفره با اتاوا Gabriela Dabrowski اگر بهترین-از-پنج کراوات می رود از راه دور. تیم می تواند جایگزین بازیکنان تا یک ساعت قبل از بازی اگر چه ال Tabakh رد هر گونه تغییرات به مجرد صف.

طرف سوئیس است که توسط لنگر پنجم-رتبه بلیندا Bencic که 267th-رتبه اوژنی بوشار از Westmount, Que., در روز جمعه. نوجوان Leylah آنی فرناندز از لاوال, Que., جهان No. 185 باز کراوات در برابر No. 68 Jil Teichmann.

“ما یک تیم بزرگ ما بزرگ, صف” ال Tabakh گفت. “Leylah جوان و آینده بازیکن و بی باک در دادگاه است. او در حال حاضر او اولین Fed Cup tie سال گذشته در مقابل جمهوری چک پس از او تا به حال آن را تجربه کنند.

“جن نقش او بهترین تنیس Fed Cup. او نقش او بهترین تنیس و بسیار دشوار به ضرب و شتم. بنابراین من بسیار با اعتماد به نفس در تصمیم گیری و آن را تا به حال به انجام.”

معکوس مجرد شنبه به دنبال آن دو چندان میکند.

“این می تواند واقعا دشوار” بوچارد گفت. “بدیهی است که سوئیس هستند که علاقه آنها به عنوان دختران که بسیار رتبه بالاتر از ما که در حال بازی فردا. اما به اعتقاد من در تیم ما است و ما باید با توسری خور ذهنیت و سعی کنید به انجام هر کاری است که ما می توانید برای برنده شدن در دادگاه است.”

کانادا-سوئیس برنده پیشرفت به مراسم تحلیف تغذیه جام در بوداپست در ماه آوریل است. این تیم از دست دادن را به یک حذفی کراوات در مارس برابر یک منطقه ای گروه من ملت برای یک شانس برای رسیدن به 2021 مقدماتی.

Andreescu کاهش یافته است به ارائه جزئیات به شدت از مصدومیت زانو. او نمی خواست در مورد آن در روز شنبه را در دسترس است.

“خوب من نمی نیاز به عمل جراحی, بنابراین من نمی خواهم بگویم آن را بسیار بد است ،” او گفت: مطبوعات کانادا در ماه دسامبر. “من واقعا نمی توانم بگویم در مورد آن است. من فقط در تلاش برای بازپروری به عنوان آنجا که ممکن است و باقی ماندن به عنوان مثبت به عنوان من می توانم.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

Andreescu پیچیده زانو هنگامی که او کشیده به یک فورهند بازگشت در طول یک مسابقه در اواخر ماه اکتبر. او در آن زمان گفت که او “شنیده کرک” و در نهایت انصراف از پایان فصل رقابت پس از نتیجه گرفتن از MRI ،

او از سر گرفت در دادگاه های آموزشی در ماه دسامبر و در دیدار با دکتر فرشته رویز Cotorro که کمک کرده است ستاره اسپانیایی رافائل نادال با زانو مسائل در سال های اخیر است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی