بزرگ رایگان-عامل حرکت در NFL چپ در نیمه برزخ بیش از COVID-19

تام بردی آماده برای تجارت های قرمز و سفید و آبی موضوعات این قرن موفق ترین حق رای دادن برای یکی از NFL پایین-فیدر به عنوان برجسته از یک درهم و برهم شروع به لیگ برتر را در سال جدید چهارشنبه.

بردی, 42 را شش حلقه از خود بی نظیر 20 سال سلطنت در انگلستان به خلیج تمپا که در آن Buccaneers باید نشسته برگشتی در هر فصل از سال 2007. بردی موفق به کسب 18 پس از فصل بازی ها در آن زمان و نیمی از رکورد خود را مقید شش سوپر کاسه.

شروع رایگان آژانس چیزی جز عادی با بردی مقابله و بسیاری دیگر هر یک در نیمه برزخ است. رایگان-عامل قراردادها و معاملات بر اساس توافق اخیر در روز یا هفته نمی خواهد تبدیل به رسمی تا زمانی که بازیکن می تواند تحت physicals و ثبت نام خود را معاملات جدید — معنی آنها نمی پرداخت خود را تحت قراردادهای جدید.

NFL است منع سفر به تیم امکانات رایگان عوامل و نیز ممنوع اعلام کرده است تیم پرسنل از سفر برای دیدار با بازیکنان به عنوان حفاظت در برابر جدید کروناویروس.

چند نفر آشنا با یک یادداشت لیگ فرستاده شده به 32 تیم در سه شنبه شب گفت که در حالی که تیم می تواند اعلام رسیدن به توافق با رایگان نمایندگی و یا انعقاد معاملات هیچ چیز رسمی است. مردم صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که اطلاعات نشده است ساخته شده توسط NFL یا تیم.

اگر چه اطلاعات در مورد ده ها تن از قرارداد موافقت نامه ها و کشت و معاملات شده است به بیرون درز تیم بودند اجازه برای تکمیل معاملات تا روز چهارشنبه در 4 p. m. و شروع سال 2020 NFL کسب و کار در سال است. اما همه کسانی که معاملات در حال حاضر با این نکته که خریدهای و physicals نیاز به رخ می دهد.

اگر یک باشگاه پیش نویس قرارداد و آن را می فرستد به صورت دیجیتالی به یک بازیکن او می تواند آن را امضاء از راه دور و ارسال آن به تیم. پس از آن تیم باید به لیگ و که تشکیل یک امضای رسمی. اما چند اگر هر تیم خواهد بود مایل به انجام این کار بدون انجام فیزیکی.

بازیکنان می توانند تحت physicals محلی, اما بسیاری از تیم ها ابراز کرده اند ناراحت بودن با چنین آرایش.

در میان بازیکنان در حال حرکت در رایگان آژانس در یکی از شلوغ ترین سال عمل چنین ستاره به عنوان بردی کارفرمایی فیلیپ رودخانه ها و تنگ پایان Jason ویتن. در حالی که بردی نمایندگان و Buccaneers کار کردن جزئیات قرارداد تیم رفتم جلو با برنامه های خود را برای تقویت خود در میان فهرست اسامی همه عدم قطعیت:

  • از تانک به بانکداری دلفین میامی شده است شلوغ ترین تیم در صرف ولگردی و قانونی شکنی ارتکاب عظیم $133 میلیون (آمریکا) در تضمین به هفت بازیکن. دلفین ها ساخته شده بایرون جونز NFL بالاترین پرداخت cornerback و همچنین توافق برای معاملات با مرکز تد Karras, linebacker Kyle ون Noy دفاعی به پایان می رسد Shaq لاوسون و امانوئل Ogbah در حال اجرا به عقب اردن هوارد و گارد Ereck گل. ارزش کل معاملات جدید بیش از 222 میلیون دلار.
  • یک روز پس از از دست دادن از بینی مقابله با D. J. خوان که توافق با Bengals این Broncos ساخته شده دوم خود را بزرگ تجاری از خارج از فصل با کسب پنج بار نرم افزار کاسه دفاعی lineman Jurrell کیسی از تنسی برای یک سال 2020 هفتم-دور کردن مردم با آشنا معامله آسوشیتدپرس گفت. دنور در حال حاضر فرستاده شده یک چهارم طفیلی به جکسون برای A. J. Bouye. کیسی شمع یک سوراخ خمیازه در دنور خط دفاعی فقط به عنوان رایگان-عامل خرید از مرکز/گارد گراهام گلاسکو (چهار سال 44 میلیون دلاری) را پر می کند یک نیاز در خط حمله.
  • پیتسبورگ تبدیل شده و باز روز از آژانس به امور خانواده برای وات خانواده موافقت به شرایط با خارج linebacker T. J. وات برادر بیمارستان Derek وات در یک قرارداد سه ساله به ارزش $9.75 میلیون. “بیا به پیتسبورگ.’ آن کار می کرد!!! به انجمن خوش آمدید #SteelerNation” T. J. وات نوشته شده در Instagram. خود را برادر, J. J. وات است سه بازیکن دفاعی سال برای هوستون.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

  • آریزونا تقویت آن تلاش دفاع با توافق به معاملات با دفاعی lineman اردن فیلیپس و linebacker دوون Kennard. اما بلندترین وزوز اطراف آن جرم است. آریزونا بزرگترین حرکت در آمد دوشنبه زمانی که به تیم اضافه شده نخبگان گیرنده گسترده DeAndre هاپکینز در تجارت با هوستون که در حال اجرا بازگشت دیوید جانسون به Texans.

  • Cornerback کریس هریس جونیور باقی مانده در رقابتهای غرب آسیا پس از موافقت با قرارداد با لس آنجلس, شارژر, با توجه به یک فرد آشنا با این وضعیت. هریس صرف nine فصل در دنور مهار این “منطقه پرواز ممنوع” دفاع است که به کمک Broncos برنده سوپر باول 50.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>