لایحه Barr باید استعفا

ارین Schaff / نیویورک تایمز / Redux

Wمرغ دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب لایحه بار به عنوان دادستان کل در ماه دسامبر 2018 حتی برخی میانه رو و لیبرال ها استقبال انتخاب با خوش بینی. یکی از پربرکت دموکرات توصیف او به عنوان “یک انتخاب عالی” چه کسی می تواند در شمارش به “ایستادن برای گروه نهادی امتیازات و … فشار به عقب بر روی هر نادرست و تلاش برای تزریق سیاست به کار خود را.”

در پایان سال اول خود را از خدمات بر رفتار نشان داده است که چنین انتظارات نابجا. ابتدا در ماه مارس با عمومی خود را عیب پوشی از رابرت مولر گزارش که شامل قدرتمند شواهد تکرار انسداد دادگستری توسط رئیس جمهور بر ظاهر شده به تابع مقدار بیشتر به عنوان رئیس جمهور شخصی مدافع از به عنوان یک وکیل به طور کلی در خدمت مردم و دولت ایالات متحده است. در میان بیشتر به طور گسترده ای گزارش شده و رویدادهای نگران کننده شده است بر اظهارات که یک قضایی مجاز FBI تحقیقات به مبلغ “جاسوسی” در مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی و عمومی خود را رد در دسامبر بازرس کل را در نظر گرفته نتیجه رسیدند که روسیه پروب به درستی آغاز شده و نظارت در یک شیوه ای بی طرفانه. نیز بسیار نگران کننده بود و مغلوب ساختن پیشی جستن صریح ذکر Barr و رودی جولیانی در همان نفس در جولای 25 تلفن تماس با ولدیمیر Zelensky به عنوان افراد رئیس جمهور اوکراین باید با صحبت در مورد ساختگی بررسی است که اوکراین به طور علنی اعلام کند.

هنوز هم بیشتر نگران شده است بر نفوذ ظاهرا به دلایل سیاسی به این منطقه از وزارت دادگستری اقدام است که بسیاری از خواسته های وسواسی صداقت و سخت جدایی از سیاست و تعصب—نیایش از قانون تحریم. هنگامی که بر آغاز یک دوم تا حد زیادی کار برکنار شده و تحقیقات از FBI روسیه کاوشگر در ماه مه آن را گرانتر جنایی و روشن ساخته است که او شخصا در آن انجام بسیاری از ابرو مطرح شد.

اما از همه بدتر بوده است حوادث هفته گذشته. این evenhanded رفتار تعقیب راجر استون و مایکل فلین با تجربه وزارت دادگستری وکلای شده اند اختلال در 11 ساعت توسط دادستان کل تلاش برای نرم کردن عواقب رئیس جمهور و همکاران. به طور کلی به نظر می رسد که Barr به تازگی از شناسایی یک گروه از وکلای او اعتماد دارد و آنها را در محل به نظارت و دوم-حدس می زنم کار از بخش های حرفه ای وکلای دادگستری در طیف وسیع تری از موارد. و هیچ راحتی از هر یک از این را در بر تظاهرات اخیر در مورد رئیس جمهور به tweeting. او به هیچ وجه پیشنهاد او در حال تغییر بود البته تنها آن است که سخت به نظر می رسد مستقل که رئیس جمهور علنا خواستار او به دنبال راه او است.

بد به عنوان آنها این نمونه های بیشتر علائم از علل Barr unfitness برای دفتر. مشکل اساسی این است که او باور ندارد در مرکزی شعار ما سیستم دولت—که هیچ فردی بالاتر از قانون است. در سرد شدن شرایط بار از کلمات خود را در روشن شدن خود را طولانی-برگزار اعتقاد نیاز برای تقریبا استبدادی اجرایی است که محدود جبران قدرت در درون دولت ما تحت قانون اساسی سیستم کنترل و توازن.

در واقع داده های ملی ما ایمان و اعتماد در یک حکومت قانون هیچ کس نمی تواند به درون واژگون سازی آن است که نه بیش از حد قوی است که می گویند که لایحه بر این است که سازمان ملل-آمریکایی است. و در حال حاضر از قرار گرفتن به عنوان دادستان کل او در این میان از یک ریشه و شاخه حمله هسته ای بر اصول که در هدایت سیستم قضایی ما و به خصوص ما وزارت دادگستری پس از 1970s.

تیوی سیستم که بر کار است به پاره کردن ساخته شده بود تا پس از رسوایی واترگیت که در طی آن وزارت دادگستری رهبری بود به خطر بیافتد توسط حمایت خود را از رئیس جمهور که به دنبال استفاده از ماشین آلات از دولت برای پیشبرد شخصی خود را به منافع و چشم انداز برای انتخاب مجدد. همانطور که ریچارد نیکسون بعد گفت دیوید فراست معتقد بود که “زمانی که رئیس جمهور آن را ندارد که به معنی آن است که غیر قانونی نیست.” اما سیستم برگزار شد و پس از دو به طور کلی وکیل و متعدد دیگر مقامات دولتی محکوم شدند برای انجام آنها در این رسوایی فورد دولت تبدیل به وظیفه بازگرداندن اعتماد عمومی به دولت است.

رئیس جمهور جرالد فورد انتخاب خود را به عنوان دادستان کل ادوارد لوی برجسته حقوقی محقق و استاد بود که در آن رئیس جمهور از دانشگاه شیکاگو است. “لوی در زمان بازگرداندن ایمان به مشروعیت دولت و پایبندی به قانون به عنوان بالاترین اولویت” خود را دستیار ویژه در زمان جک فولر بعد به یاد می آورد. لوی گفت: در تحلیف که هدف اصلی از وزارت دادگستری باید برای حفظ “دولت از قوانین و مردان” که او را “اختصاصی مردان و زنان برای انجام این کار از طریق خود غیرت و عزم و اراده و همچنین نگرانی خود را درباره انصاف و بی طرفی است.”

با توجه به این بخش از عدالت را قدرت فوق العاده ای را تحت تاثیر قرار زندگی می کند و اغلب به انجام این کار قبل از هر مورد به دادگاه می رود, لوی مشخص آن اقدامات مناسب به عنوان داشتن یک “قضایی طبیعت” که خواستار در بسیاری از موارد قابل توجهی عایق از نفوذ سیاسی. و او را دیدم پیگیری عادلانه و دقیق و برابر عدالت به عنوان یک مشترک تلاش با تصمیم گیری بهترین های ساخته شده از طریق یک نوع “دولت با بحث” به طوری که صحت و صداقت از هر گونه اقدامات می تواند آزمایش می شود با بررسی و در نظر گرفتن دیگران است.

در دو سال کوتاه لوی مندرج این ایده ها در وزارت دادگستری و تبدیل آنها به مقالات از ایمان برای کارکنان خود را. او ایجاد ساز و کارهای جدید از پاسخگویی به اطمینان از استقامت خود را مانند دفتر مسئولیت حرفه ای یک اخلاق ناظر به این بخش است. اصلاحات قابل ملاحظه ای ترمیم اعتماد عمومی به سیستم قضایی ما. 45 سال گذشته از دید او بیان نیز الهام گرفته از هزاران نفر از وزارت دادگستری وکلا. این بخش که من در خدمت به عنوان یک دستیار U. s. دادستان ایالات متحده وکیل اصلی وکیل معاون کل و معاون دادستان کل در کارتر و ریگان و بوش و دولت.

Barr پیشانی حمله در این سیستم آغاز می شود با حمله به لوی مرکزی فرض که ما باید یک “دولت از قوانین و مردان” است که در آن هیچ فردی بالاتر از قانون است. دور از تاکید بر کامل شفاف و evenhanded فرآیندهای مانند تحقیقات ریاست سابق مشاور ویژه مولر و بازرس کل وزارت دادگستری Michael Horowitz—Barr انجام داده است و هر آنچه که او می تواند به سرکوب نتايج نامطلوب به رئیس جمهور و به تایید نتیجه گیری مطلوب تر به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

حتی بیشتر یقین اگر چه بار آورده با او به گروه فوق العاده ای اعتقاد نیاز به یک قدرتمند رئيس جمهور است که به صراحت آشتی ناپذیر با لوی دید که بازسازی وزارت دادگستری به افتخار و صداقت در اواسط 70s. شاید بیشتر نگران کننده Barr معتقد است که آن را تقریبا غیر ممکن است برای فاسد جمهور برگزار می شود به حساب توسط وزارت دادگستری و یا توسط هر مشاور مستقل است که در آن یا کنگره ممکن است تعیین کند.

مشاهدات خود را در آن نقطه تعیین شد جلو با وضوح خیره در ژوئن 2018 در ناخواسته 19-صفحه: تفاهم نامه که بر فرستاده شده و سپس به معاون دادستان کل راد Rosenstein با این استدلال که مولر تحقیق از رئیس جمهور برای انسداد عدالت بود و اساسا misconceived. رئیس جمهور “به تنهایی است و قوه مجریه,” او نوشت و “قانون اساسی جلیقه [در او شخصا] همه اجرای قانون فدرال قدرت و از این رو اختیار دادستانی.” (تاکید است.) بنابراین به عنوان یک ماده از قانون اساسی بر این نتیجه رسیدند که کنگره بدون هیچ گونه قدرت به نوار جمهور از “[ورزش] نظارت بر قدرت بیش از موارد که در آن خود رفتار ممکن است در موضوع است.” از آن پس با توجه به Barr که کل ایده از یک دادستان در شاخه های اجرایی عملیاتی فراتر از رئیس جمهور مستقیم نظارت—حتی یک مشاور ویژه مانند مولر—یک قانون اساسی nonstarter. بنابراین رئیس جمهور بیانیه اخیر که او یک “حق قانونی” را به دخالت در تحقیقات جنایی فقط تکرار آنچه در لایحه Barr است به او گفت.

بarr خواهد را واقعی نیکسون دید که اگر رئیس جمهور آن را, آن را نمی ممکن است به چالش کشیده شده توسط وزارت دادگستری و یا از هر سازمان دیگر از شاخه های اجرایی. اما بر تلاش های خود را به جای رئیس جمهور بالاتر از قانون فراتر از foreclosing دخالت از طریق چک که ممکن است بوجود می آیند در خود شعبه است. بخش بسیار فعال بوده و او شخصا کاملا آوازی در کار به فلج سنتی کنترل و توازن در ریاست جمهوری امتیازات است که بوجود می آیند از متمایز شرکت برابر نقش کنگره و دادگاه.

برای مثال تهمت را قطعی stonewalling کنگره قدرت به ورزش سنتی خود نقش نظارتی توسط subpoenaing اسناد و تماس شاهدان از قوه مجریه. در دوران قبل از دوره خدمت دولت در 1980s و ’90s بر مخالفت با آنچه که او به عنوان دخالت کنگره با اجرایی امتیازات. او نوشت: چند نظرات در مورد این موضوع زمانی که او به عنوان رئیس دفتر وکیل. پس از آن باید به عنوان جای شگفتی نیست که به عنوان دادستان کل, او بازگشته است, به این موضوع آشنا.

ممکن است آخرین بار دفتر مشاور حقوقی صادر شده نظر مشاوره که سابق کاخ سفید مشاور همین McGahn بود موضوع را به کنگره احضاریه قدرت تصریح می کند که مقامات ارشد را “مطلق ایمنی از کنگره اجبار به شهادت دادن در مورد مسائل رخ می دهد که در طول دوره از تخلیه وظایف رسمی.” مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برگزار کرده است به آن موقعیت است که ارائه تحلیلی هسته ای برای فراگیر ادعای حق ندارد حتی به نظر می رسد در خانه را استیضاح جلسات و در نتیجه بیش طولانی به رسمیت شناخته شده حق افزایش اجرایی امتیاز یا خاص دیگر در اعتراض به مسائل خاص که زمینه را برای انجام این کار مسلما وجود دارد.

در ماه ژوئن OLC صادر یکی دیگر از نظر این یک مشاوره است که وزارت خزانه داری باید فراهم نیست خانه راه و وسیله کمیته با مغلوب ساختن پیشی جستن, اظهارنامه مالیاتی, وجود یک قانون است که نیاز به خزانه به انجام این کار. برای استدلال انتقادی آن به نقل از یکی از بر خود OLC نظرات که گفت که کنگره باید بیان و چرا از آن نیازهای خاص مواد قبل از اجرایی خواهد شد و حتی در نظر بگیرید اگر هر گونه اطلاعات آن ارائه خواهد شد.

و در ماه سپتامبر OLC گفت که افشاگر گزارش—یکی که برای اولین بار به ارمغان آورد به نور اوکراین در تماس تلفنی که مبنایی برای یک مقاله از استیضاح—نبود یک ماده از “نگرانی فوری” و در نتیجه نیاز نیست تحت مربوطه در اساسنامه منتقل می شود به کنگره هوش کمیته. که به نظر باعث یک نامه از 68 بازرسان به طور کلی در سراسر دولت فدرال اعتراض که چنین نتیجه گیری شد غیرقابل دفاع و امر به شدت تضعیف اثربخشی افشاگر حمایت به عنوان یک بررسی در قدرت اجرایی.

وزارت دادگستری نیز در خط مقدم از رئیس جمهور سرپیچی از کنگره سنتی قدرت از کیف پول به عنوان یک بررسی در اجرایی-شعبه ماجراجویی. در تاریخ 15 فوریه 2019 روز پس از بر تایید شد رئیس جمهور صادر اضطراری اعلام برای منحرف کردن بودجه از دیگر تخصیص بودجه برای استفاده در ساختمان های مرزی دیوار. کنگره تا به حال چندین بار در نظر گرفته و حاضر به مناسب درخواست بودجه برای این منظور و رئیس جمهور خود او اذعان کرد که وجود واقعی اضطراری است. اما Barr DOJ به شدت کاونتی موارد به چالش کشیدن این عمل و نتیجه کار کرده است به تضعیف کنگره بیان در قانون اساسی قدرت کنترل تخصیص بودجه.

همه از این انجام—از جمله بر شخصی مداخله به نفوذ و یا نفی مستقل تحقیقات یا تعقیب کیفری موارد و استفاده از بخش منابع به درمانده کنترل و توازن ارائه شده توسط شاخه های دیگر است—ناسازگار با حکومت قانون به عنوان ما آن را می دانم و به خصوص آن را به عنوان عمل پس از لوی واترگیت اصلاحات. به دور از شناخت حساس “قضایی طبیعت” از وزارت کار و نیاز به جلوگیری از حتی ظاهر نامناسب نفوذ و نشان می دهد که هیچ فردی بالاتر از قانون تحت بار وزارت دادگستری است که به طور فعال درگیر در بسیاری از جبهه ها در کمک به تحقق مغلوب ساختن پیشی جستن اظهار داشت: هدف از قادر بودن به انجام هر کاری که او می خواهد رابطه از دخالت از هر شاخه ای از دولت.

Barr دستور کار تایید شده توسط خود را در نوامبر گفتار به Federalist جامعه در”قانون اساسی رویکرد به قدرت اجرایی.” او استدلال می کند که “در طول چند دهه گذشته ما را دیده اند ثابت تجاوز ریاست جمهوری خودگردان با دیگر شاخه های دولت است” و کسانی که “مداخله” باید پایان یابد. او وانمود به توجیه موقعیت خود را با ارائه یک انتخابی نسخه از تاریخ آمریکا بحث در مورد بنیانگذاران’ نیت با توجه به قدرت ریاست جمهوری مشخص کردن نقش ریاست جمهوری ظاهرا بازی های برگزار شده در طول زمان و با این استدلال که در دهه های اخیر بنیانگذاران’ چشم انداز شده است تضعیف اقدامات کنگره و دادگاه.

شاید حتی بیشتر نگران کننده تر از Barr مانیفست برای تغییر رادیکال—برای ایجاد یک رئیس جمهور با حدود استبدادی قدرت—است بازنگری حساب از تاریخ آمریکا که در آن بر اساس و جزمی اصرار بر آن در مواجهه با شواهد کافی به خلاف. در حالی که لوی به رسمیت شناخته شده و تعهد به فکری صداقت و مسئولیت پذیری به عنوان کلید به ایجاد اعتماد عمومی و دفاع از حاکمیت قانون بر سادگی ارائه به عنوان یک انجیل به راحتی تحریف چشم انداز گذشته است.

در آغاز سخنرانی خود بر derides “دستور زبان مدرسه تعلیمات مدنی کلاس نسخه” تاریخ ما—که نسل از دانش آموزان درونی اند. آن است که بنیانگذاران حساس از تجربه به این خطر است که یک بخشی از دولت ممکن است توسعه استبدادی قدرت اتخاذ یک ساختار پیچیده کنترل و توازن. در آن دولت قدرت مشترک میان سه قوه از طریق گاهی اوقات-جبران هیئت های قدرت ساخته شده است که هر یک شعبه وابسته به دیگران است. متعدد چک که قانون اساسی ایجاد شده برای محدود کردن رئیس جمهور قدرت—استیضاح قدرت خانه تصاحب قدرت کنگره قدرت را به نادیده گرفتن وتو نیاز به یک کنگره اعلام جنگ و سنا قدرت به توصیه و رضایت به عنوان مثال نشان می دهد که انتخابات ریاست جمهوری استبداد برجسته در میان نگرانی های خود را.

با توجه به Barr از بنیانگذاران واقع نمی شد خیلی نگران خارج از کنترل رئیس جمهور به این “تعلیمات مدنی کلاس نسخه” نشان می دهد. او دلیل که تاریخ نشان می دهد که افزایش نسبی قدرت پارلمان در برابر پادشاه در اواسط قرن 18 و که در زمان خود ما انقلاب بد درک شده توسط میهن پرستان تر بود “یک سر مجلس” از “پادشاهی ظلم و ستم.” بیشتر هرج و مرج حکومت در دوران انقلاب و در زیر مقالات کنفدراسیون با اشاره به نیاز برای یک واحد اجرایی و پس از بحث مانند یک رئیس جمهور بود گنجانده شده در قانون اساسی است. البته هیچ یک از این نفی مقررات خاص است که موسسان به تصویب رسید برای جلوگیری از ریاست جمهوری نفس بیش از حد و یا نشان می دهد که آن را یک ماده از نگرانی های بزرگ است. و نه آن را از راه دور نشان می دهد که توسعه بعد از موسسات مانند بررسی قضایی و نظارت کنگره با آنچه که بنیانگذاران در ذهن داشت.

بار بعدی قطعه ای از تاریخ—حساب خود را از چه چیزهایی باید گفته اقدام در طول مداخله 230 سال—واقعی است گیج کننده. او ما را باور است که این چشم انداز از همه قدرتمند رئیس جمهور است که او می خواهد برای بازگرداندن واقع شده است یک واقعیت برای بسیاری از تاریخ ما است. در واقع او می گوید: “بیش از هر شاخه, [انتخابات ریاست جمهوری آمریکا] دهکدهای برآورده کردن انتظارات از تدوین کنندگان.” حداقل این است که تا همین اواخر.

اما آنچه در مورد گسترده اجماع مورخان است که در طول 1800s و تا 1930 کنگره غالب شاخه ای از دولت و این که در طی قرن 20 توازن قدرت تغییر به طور چشمگیری نسبت به رئيس جمهور ؟ با استثنا از نسل موسس و چند نفر دیگر از جمله اندرو جکسون, آبراهام لینکلن, تئودور روزولت و وودرو ویلسون بسیاری از روسای جمهور ما قبل از فرانکلین D. روزولت بودند بسیار ضعیف است. و بدون شک بزرگترین گسترش قدرت اجرایی نمی آمد در اوایل تاریخ ما اما در طول 20 و 21 قرن دوران شاهنشاهی جمهور.

با توجه به بار همه این اشتباه است. قوی و omnicompetent رئیس جمهور به رهبری دولت ما از ابتدا “حفاظت از آزادی مردم آمریکا.” به تازگی هر چند:

عرشه تبدیل شده انباشته در برابر اجرایی است. از اواسط’60s است و ثابت آسیاب کردن قوه مجریه اقتدار است که به سرعت پس از واترگیت. بیشتر و بیشتر رئیس جمهور توانایی عمل در مناطق که در آن او به اختیار تبدیل شده توسط encroachments از شاخه های دیگر.

چه او می گویند اتفاق افتاده است و آنچه که ماهیت این تجاوزات? او اولین اهداف “دو جنبه از اندیشه معاصر که تمایل به کار به نقطه ضعف اجرایی.” اولین ایده این است که “بزرگترین خطر از دولت تبدیل شدن ظالمانه ناشی از چشم انداز اجرایی بیش از حد.” بدون شک لوی واترگیت اصلاحات تا به حال چیزی برای انجام با این بار به نظر می رسد کاملا ناراضی با آنها و عواقب خود را.

دوم این است که “مفهوم که قانون اساسی نیست و به شدت تخصیص قدرت در میان سه شاخه بلکه شاخه به خصوص سیاسی, شاخه, ‘به اشتراک بگذارید’ قدرت.” بار به نظر می رسد با وسواس مفهوم مشترک قدرت و بسیار مشتاق به از بین بردن تمام ایده: “هر زمان که من یک دادگاه نظر است که با استفاده از کلمه سهممن می خواهم به اجرا در جهت دیگر.”

آخرین نیمی از بار سخنرانی وانمود به آدرس راه است که “در سال های اخیر هر دو قوه مقننه و قضایی شاخه شده اند مسئول تجاوز در انتخابات ریاست جمهوری قانون اساسی قدرت.”

او می گوید: تهمت کنگره مخالفان افتتاح “مقاومت” و “استفاده از هر ابزار و مانور در دسترس برای خرابکاری عملکرد دولت او.” سپس او مدعی است که در ادامه درگیر در “بی سابقه سوء استفاده از توصیه-و-رضایت فرایند به منظور جلب کردن روند تصویب برای نامزد.” ذهن هرگز که جمهوری خواهان شد و در همه زمان ها در اکثریت اند و موفقیت بی سابقه ای در تایید قضایی خود را نامزد.

او ادعا می کند که کنگره مشغول است در “ثابت آزار و اذیت” با تلاش برای “غرق مجریه با نظارت خواسته” برای شهادت و اسناد و مدارک.” او اشاره می کند و نه دولت را تکرار ادعای قطعی, پیشگیری اجرایی امتیاز در برابر حتی به نظر می رسد پاسخ و یا ادعا های خاص هر امتیاز بر اساس حقایق است. و نه او توجه داشته باشید که این ظالمانه محرومیت از کنگره قدرت تاسیس شده است تا حد زیادی موفق یا این که آن را حتی مطرح شده در استیضاح زمینه که در آن کنگره قانون اساسی قدرت به پرس و جو در اوج خود.

اما شاید ظالمانه ترین و هشدار دهنده ایده هایی که بر پیشرفت در آمده است حملات خود را در قوه قضائیه است که به طور کامل اشغال یک سوم از گفتار او. در ذهن خود آن را به نظر می رسد که دادگاه هستند مقصر اصلی در محدود فوق العاده قدرت های گسترده ای که رئیس جمهور در قانون اساسی تحت عنوان به ورزش است. بحث خود را نادیده ستون نظام حقوقی ما پس از تقریبا همان ابتدا—رئیس دادگستری جان مارشال امرانه صدور در روزهای اولیه از ما با جمهوری اسلامی که “آن است که یقین این استان و وظیفه اداره قضایی به آنچه قانون است.”

Barr که شکایت به قوه قضاییه “منصوب کرده است خود را داور نهایی از جدایی-از-قدرت اختلافات بین کنگره و اجرایی” و گفت که تدوین کنندگان نیست تصور که آن را به بازی یک نقش است. بر آرزوی یک روز که رئیس جمهور می تواند قلدر هر کس دیگری در دولت و ترک آنها هیچ توانایی به دنبال کمک در دادگاه.

بر شکایت به طور خاص که نقش دادگاه به تعیین قانون تنها به تازگی حمله به مناطق تصمیم گیری است که بنیانگذاران در نظر گرفته شده برای ترک به رئیس جمهور و در نتیجه مانع رئیس جمهور اعمال اختیار در راه است که او می گوید هرگز اتفاق افتاده چند دهه پیش. رئیس جمهور هری ترومن که 70 سال پیش محروم شد توسط دیوان عالی کشور از تصرف کارخانه های فولاد توسط فرمان اجرایی به نام دفاع ملی, ممکن است تعجب به شنیدن آن است.

و بار کاملا واضح و روشن در مورد آنچه او می خواهد دادگاه به نگه داشتن بینی خود را از. آنها هیچ نقش مناسب در “قانون اساسی اختلافات بین دو شاخه” چرا که “شاخه سیاسی می تواند کار خود را قانون اساسی تفاوت و بدون توسل[ing] به دادگاه.” به طور کلی او ادعا می کند که دادگاه هیچ کسب و کار دوم حدس زدن تصمیمات اجرایی در مناطقی است که “نمی توان کاهش می یابد به مرتب مدارک و استانداردهای خاص quantums اثبات” یا این که شامل ورزش “مشخصاتش قضاوت است.” و نه باید آنها را مجاز به پرس و جو به “انگیزه دولت عمل است.” سه سلامتی برای حکومت قانون است که اجازه می دهد تا رئیس جمهور چیزی بخواهد به هر دلیلی.

پس از استناد به چندین موارد خاص که در آن قضایی موشکافی از مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات گفته رفت ریل بر بسته با یک بحث طولانی از آنچه که او ظاهرا انداز به عنوان بدترین مانند غصب به تاریخ—دادگاه عالی 2008 Boumediene تصمیم گیری است. در آن صورت اکثریت است که شامل سه جمهوری خواه منصوب حکومت که سنتی و شناخته جسم صلاحیت دادگاه های فدرال اعمال می شود نه تنها در خاک آمریکا بلکه در غیر عادی حوزه از خلیج گوانتانامو تحت محاصره که در آن ایالات متحده تمرینات عملا حاکمیت. به همین دلیل دادگاه گفت: “شاخه سیاسی نمی تواند قاطعانه تعلیق قانون اساسی حکم جسم وجود دارد. اما برای Barr “این ایده که قوه قضائیه به عنوان یک بی طرف بررسی شاخه سیاسی برای محافظت از دشمنان خارجی از دولت ما دیوانه است.”

Barr Federalist جامعه سخنرانی نشان می دهد که او آماده است برای گفتن تقریبا هر چیزی را در تعقیب خود را مادام العمر هدف از انتخابات ریاست جمهوری با انتخاب نشده قدرت. به عنوان ناپلئون مشهور است که گفت: مردی که می گویند هر چیزی هر چیزی را انجام دهید. که بار نیز بارها و بارها با استفاده از قدرت خود به عنوان دادستان کل به خیاط موقعیت ایالات متحده در دادگاه و حقوقی نظرات به توانمند سازی چنین نالایق وقت به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به انجام هر کاری که او می خواهد نشان می دهد که این درست است.

به نفع شک که بسیاری از آنها آماده به گسترش به Barr یک سال پیش در میان بهترین های بد بسیاری از نامزد وزیران که قبلا خدمت در دفتر بالا بدون رسوایی—در حال حاضر اجرا کنید. او به ما گفته است که در جزئیات بزرگ است که او است چه او معتقد است که و که در آن او می خواهم به ما. برای هر پیچ خورده دلیل او معتقد است که رئیس جمهور باید بالاتر از قانون است و او خود را به عنوان فویل در تعقیب این هدف یک رئیس جمهور که منحصر به فرد در تاریخ ما در واقع در طلب آن است که وضعیت. و بر اتحاد عمل بارها و بارها در این اعتقادات در راه است که بیشتر آسیب در هر نوبت. در حال حاضر او در حال حرکت رو به جلو با فعال سوء استفاده از قانون تحریم به عنوان یک ابزار بیشتر از رئیس جمهور منافع شخصی.

لایحه Barr آمریکا جایی نیست که هر کسی از جمله تهمت رای دهندگان باید می خواهید برای رفتن. این یک موز جمهوری که در آن همه منوط به هوی و هوس دیکتاتوری رئیس جمهور و سرسپردگان خود را. برای جلوگیری از که ما نیاز به یک قیام عمومی و خواستار آن است که بیل بر استعفا بلافاصله و یا شکست آن بود استیضاح.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>