لایحه را بر خلاف قانون اساسی مبارزات انتخاباتی به تجدید انتخاب رئیس جمهور

ایده های دادستان کل است که با استفاده از رسمی خشونت و ارعاب برای کمک به تهمت برنده دوره دوم. گتی / ا

توسط NEWS-SINGLE در 8 مرداد 1399
گتی / اطلس

در طول سال اول خود را در دفتر لایحه بر کار اضافه کاری برای پیشرفت شخصی و منافع سیاسی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و برای تغییر ساختار دولت آمریکا به مشورت عملا استبدادی قدرت در رئیس جمهور مطابق با دیدگاه که بر برگزار کرده است برای چند دهه. در حال حاضر کمتر از 100 روز قبل از انتخابات دادستان کل تمرکز تنگ است و روش های خود تبدیل شده اند بیشتر شفاف ظالمانه: در مواجهه با سوء مدیریت ناخالص از coronavirus همه گیر کاهش یافته اقتصاد و غرق شدن در انتخابات ریاست جمهوری اعداد بر این است که با استفاده از ترین سرزده و توهین آمیز ابزار او فرمان می توانید به سادگی به گسترش خود و رئيس جمهور در تصدی در دفتر به یک دوم.

جدید ترین و تکان دهنده هستند یک طرفه مسلح تهاجم اورگان; کانزاس سیتی میسوری; سیاتل و احتمالا تعداد دیگری از شهرهای آمریکا به زودی. دلایل بسیاری وجود دارد به این باور است که این معکوس تهاجم هستند که به دنبال برای برخی از هدف مشروع اما به عنوان سیاسی تئاتر به ایجاد یک تصور از کشور در اختلال خطرناک مردم ظاهرا در این حمله و تهمت و دولت محکم ایستاده در برابر آنها. این مداخلات سرپیچی سنتی محافظه کار اصل فدرالیسم: احترام به رهبری محلی و دولت در حفظ نظم با کمک های فدرال به طور کلی محدود به اقدام هماهنگ با دعوت. فدرال اقدامات را نیز درگیر یک بی اعتنایی از حقوق اساسی و با همه موارد شده اند یک محرک برای به جای یک راه حل به خشونت.

این تهاجم اکو حوادث مشابه که در میدان لافایت در واشنگتن دی سی در ژوئن 1, زمانی که مقامات مختلف فدرال اجرای قانون اقدام در سفارش داده شده توسط Barr پاک مسالمت آمیز معترضان از این منطقه در اوایل شب. که اقدام شد و پس از یک زمان کوتاه بعد توسط رئیس جمهور راه رفتن در سراسر پارک را به یک عکس ژست برگزاری مقدس در مقابل کلیسای سنت جان. قسمت شد صریحا محکوم از جمله سابق مغلوب ساختن پیشی جستن-مقامات دولت و رئیس ستاد مشترک ارتش بعد از عذرخواهی برای اجازه می دهد خود را به هر نقطه در نزدیکی آن است. بر equivocated در مورد آنچه دقیقا اتفاق افتاده است که بعد اما اعتراف به دادن پارک-پاکسازی سفارش.

کمتر تکان دهنده هفته گذشته گزارشی از تلاش دولت برای مایکل کوهن بازگشت به زندان پس از آزادی به خانه حبس برای این منظور به حداقل رساندن گسترش coronavirus. جایگاه دولت این بود که برای جلوگیری از دوباره زندانی کوهن را به افتخار یک شرط از آزادی دادن تا اول خود را اصلاح حقوق به انتقاد از رئیس جمهور. قاضی آلوین Hellerstein یافت این بیماری شده اند برای اعمال تلافی جویانه اهداف است. اگر چه شنیدن روشن نیست که این وضعیت را از آمد در موضوع عمل از اداره زندانها که در عمل تحت دادستان کل. این جلسه در مورد کوهن پس زودتر تلاش برای نقض متمم اول قانون اساسی توسط ناموفق وزارت دادگستری اقدام به امر نشر سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون کتاب که شامل حقایق شرم آور به رئیس جمهور. واضح است هدف از هر دو تلاش بود برای جلوگیری از انتشار اطلاعات است که برجسته رئیس جمهور unfitness برای دفتر.

بار نیز آوازی در پیشبرد دیگر بسیار مشکوک حقوقی موقعیت مرکزی برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزه است. یکی از کسانی که نگرانی اثربخشی پست الکترونیکی-در رای گیری استفاده شده است که در برخی از فرم در هر کشور است و در حال حاضر مهمترین ابزار رای گیری در تعدادی از کشورهای. بار پس از مغلوب ساختن پیشی جستن سرب اظهار داشت: این ادعا بیبهره هر چند از آن است که از حمایت تجربی که چنین رای گیری روش های مستعد ابتلا به تقلب توسط بازیگران خارجی. مغلوب ساختن پیشی جستن و در عین حال متکی بر چنین اظهارات به رزرو قضاوت در مورد اینکه آیا او را قبول نتیجه انتخابات اگر او از دست می دهد.

بار نیز صحبت کرده است تا بارها و بارها و وزارت دادگستری است و در زمان مداخله مربوط به انجام محدودیت های اعمال شده بر کلیساها در ارتباط با این بیماری همه گیر کوروناویروس. در خدمت به مغلوب ساختن پیشی جستن بارها اعلام تمایل به دریافت اقتصاد بازگشایی به سرعت هم شاید جذاب به مذهبی رای دهندگان بر اقدامات اینجا دوباره منعکس کننده یک unconservative بی توجهی به برتری دولت و دولت های محلی در پرداختن عمومی-مسائل مربوط به سلامت. مشابه تلاش برای تضعیف چنین محدودیت های رد شده اند دو بار توسط دیوان عالی کشور است.

یک موضوع Barr مدت—درک بی عدالتی به تهمت و حامیان او از اف بی آی تحقیقات روسیه دخالت در طول مبارزات انتخاباتی 2016—این بهار برای او تبدیل به یک تقریبا ثابت روابط عمومی تلاش کنند. با شروع در ماه آوریل در مصاحبه با فاکس نیوز و دیگر رسانه ها و نقض روشن دپارتمان حکومت در برابر چنین عمومی بحث بر ارائه کرده است تفسیر رنگارنگ در مورد اتهام ظالمانه چیزهایی که کشف شده توسط این تا حد زیادی کار برکنار بررسی است که او و تیم تحت ایالات متحده وکیل جان دورهام شده اند پس از انجام مارس 2019.

در میان بسیاری دیگر عصبانی خصوصیات او توصیف کرده است روسیه و دخالت تحقیقات به عنوان "یکی از بزرگترین travesties در تاریخ آمریکا" و وعده داده شده برای رسیدن به انتهای آن است. نظر اخیر خود نشان می دهد که تحولات در دورهام بررسی می شود و انتظار می رود در چند ماه آینده—زمان مناسب برای بهبود آن تاثیر ممکن است در انتخابات. و بر روشن ساخته است که او نمی خواهد احساس محدود از اقدام از جمله آوردن امکان کیفرخواست برای ترس از هر گونه نتیجه تاثیر بر انتخابات. این گروه در حال حاضر در انتظار حرکت به اخراج دادستان علیه مایکل فلین برای نهفته است که او دو بار التماس کرد گناه شده است یکی دیگر از زمینه که در آن بر حمله کرده است اف بی آی تحقیقات روسیه دخالت.

از این لیست ناقص از اخیر به شدت اقدامات نادرست—و این واقعیت است که بر هر چند علنا به نام بارها و بارها به نظر می رسد خم جهنم در تامین امنیت مغلوب ساختن پیشی جستن تداوم در کار است و به خوبی توجیه به تعجب که چگونه این می تواند اتفاق می افتد در امریکا است. بخشی از پاسخ این است که بر کار کرده است سخت به ارائه اثر دپارتمان هنجارهای است که در محل قرار داده شد و پس از واترگیت به طوری که او در حال حاضر بسیار بیشتر گریز به رفتار به عنوان او بخواهد.

در جای احترام برای یک evenhanded روند عمدتا انجام شده توسط حرفه ای حرفه ای اختصاص داده شده به انصاف و بی طرفی بر جایگزین شده ad hoc تکیه بر شخصی خواص دوم-حدس زدن و یا گرفتن جایگاه شغلی وکلا در شرایط خاص. در محل متفکرين اجتناب از دخالت سیاسی و یا نفع شخصی از جمله دیرینه سیاست تا حد زیادی محدود کردن ارتباطات با کاخ سفید در طیف وسیعی از مسائل مهم او جایگزین تمایل به عمل در راه های نامناسب در رئیس جمهور مناقصه. او پیوسته در تضعیف بازرسان به طور کلی مستقل ناظران ایجاد شده پس از واترگیت. پنج بازرسان به طور کلی باید از کار اخراج شده است به تازگی با هیچ اعتراض عمومی از بار و در یک نمونه با صوتی پشتیبانی می کند. و او تا به انجام بهترین خود را برای از بین بردن مستقل قد و قامت از ایالات متحده وکلای که توسط قانون ملزم به منصوب شده توسط رئیس جمهور و تایید مجلس سنا. Barr مهندسی حذف تعداد کمی از آنها در برخی از کلید دفاتر با موارد خاص مورد علاقه خود و یا رئیس جمهور و جایگزین آنها را در صورت امکان با اعتماد همکاران خدمت در نقش بازیگری و در نتیجه موضوع به حذف فوری اگر آنها موفق به انجام Barr مناقصه.

برای این کشور منجر اجرای قانون مامور به بازی آشکار دست نقش مهمی در پیشبرد یک رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی استراتژی بی سابقه در تاریخ معاصر است. حتی جان میچل مناسب دیدم برای استعفا به عنوان وکیل به طور کلی قبل از مصرف بیش از رهبری این کمیته به انتخاب مجدد رئیس جمهور. Barr از سوی دیگر نشان داده شده است هیچ سکوت به استفاده از نیروی کامل از قدرت خود را و پس از آن برخی از جمله خشونت و ارعاب و نقض حقوق اساسی شهروندان به عنوان ابزار در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای امن گشتند.

وجود دارد یک پیشنهاد هر چند در واکنش به حوادث اخیر که بر استفاده از چنین قدرت عالی برای پیشبرد چنین نامناسب هدف ممکن است یک پل خیلی دور است. مردی که bullheaded تداوم برنده او لقب "گورکن عسل" و "بوفالو" احترام خود را به بی تفاوتی به موانع از هر نوع ممکن است همچنان به سمت راست یک دوره اقدام خواهد شد که خود را خراب کردن. اگر امریکا این است که برای باقی می ماند رایگان, ملت, Barr اخیر دوره انجام بهتر بود بیشتر از بدنه سیاسی را تحمل کند.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب