روز یکشنبه تنها چند ساعت پس از این خبر از کوبه برایانت غم انگیز مرگ 62 جوایز گرمی آغاز شد در مرکز ساختمان که در آن برایانت جعلی میراث او. “ما به معنای واقعی کلمه اینجا ایستاده, دل شکسته در خانه است که کوبه ساخته” Alicia Keys بود که میزبانی گفت: در باز کردن تک صدایی حزن انگیز ادای احترام به برایانت و خانواده اش. در طول شب کلید در تن خاکی maternalism که او ارائه شده برای دو سال متوالی به عنوان گرمی میزبان بازگشت به یک ایده—قدرت شفا از موسیقی در مواجهه با فاجعه. موسیقی او اصرار داشت ما به ارمغان می آورد با هم.

موسیقی ممکن است وحدت اما Grammys نیست. معمولا نشان می دهد لوازم یک سند از نسل شکاف و نهادی پوسیدگی. روز یکشنبه آن را لبه شگفت آور نزدیک به فرهنگی اجماع هر چند نه به خاطر برایانت. نمایش کامل با مته سوراخ کردن تاجگذاری Billie Eilish از هجده سال avant-pop star که تبدیل شدن به یک تجاری و فرهنگی نیروگاه و کسی که برنده آلبوم سال رکورد سال, آهنگ سال و بهترین هنرمند جدید. Eilish اولین هنرمند رفت و برگشت به دسته عمده از خواننده و ترانه سرا Christopher Cross, نزدیک به چهل سال پیش. او شده است به عنوان یک نوع ذوب نابغه, یک نوجوان احساس و آینده موسیقی. او همچنین بدیهی است که ما همه می توانند به توافق برسند.

توافق به احتمال زیاد خوش آمدید احساس درون ضبط آکادمی است که در چیزی از یک چهارراه. در سال 2018 در صورت نقد در مورد کمبود زن نامزد جایزه گرمی و رای دهندگان و سپس آکادمی جمهور و C. E. O. نیل Portnow گفت: پس از جوایز برنامه تلویزیونی است که زنان نیاز به “گام به گام” به منظور دستیابی به برابری یک نظر که roiled هنرمندان و طرفداران. Portnow ترک پست خود در سال 2019, اما جایگزین او دبورا Dugan قرار داده شد در مرخصی اداری در اوایل این ماه و پس از فقط پنج ماه در کار است. (آکادمی گفت که آن در حال بررسی است “رسمی اتهام سوء رفتار توسط یک زن ارشد عضو ضبط آکادمی تیم” اگر Dugan منکر هر گونه خطا.) در پاسخ Dugan ساخته شده مواد منفجره ادعا می کند در یک فرصت برابر استخدام کمیسیون شکایت در مورد “تقلب” Grammys سیستم رای گیری و آکادمی “پسران’ club “ذهنیت”; او همچنین ادعا شده که Portnow شده بود را به اتهام تجاوز به یک موسیقیدان است. (Portnow به شدت رد این ادعا است.)

این آخرین زد و خورد میان می آید گسترده تر حساب که در آن آکادمی در طول تاریخ شناخته شده برای علاقه سفید هنرمندان و راک سنت ساخته شده است که چندین حرکات نسبت به تغییر. آن را شروع به televise هیپ هاپ دسته بندی و به گسترش رای گیری معیار به جای پخش آنلاين منتشر شده است. آن را نیز گسترش نامزد استخر برای دسته بندی های بالا و اعلام طرح های جدید برای پرورش تنوع. به عنوان یک نتیجه از این حرکات—و در قدم اهسته با ثابت جهانی آوریل نسبت به تک کشتی—در این سال نامزد جوانتر بودند متنوع تر و بیشتر فرهنگی مربوطه از همیشه قبل از. پیشرو نامزد شامل اینترنت نوازنده-تبدیل-ویروسی-کشور-موسیقی-ستاره Lil Nas X Lizzo و Eilish. مستقل ستونهای Bon Iver و خون آشام آخر هفته snagged نامزد در بخش بهترین آلبوم دسته اما حضور خود را احساس طیفی به عنوان اینکه آنها روح Grammys گذشته است. زنان—یک زن به طور خاص تحت سلطه برندگان لیست.

و در عین حال به رغم معنوی قبل روز یکشنبه مراسم جالب کسل کننده در بخشی به دلیل کمبود قدرت ستاره در سال گذشته آلبوم-چرخه انتشار. وجود نداشت جدید آلبوم, از Adele, بیانسه, ریحانا, Frank Ocean یا Kendrick Lamar ترک میدان باز برای تازه واردان مانند Lizzo و Eilish. (Taylor Swift and Kanye West, دو, دیگر, شبح مانند, حضور, آیا انتشار آلبوم اما تا حد زیادی نادیده گرفته شده توسط آکادمی.) در صورت عدم وجود سایبان لحظه, مراسم اغلب vacillated بین صاف و بی دست و پا. در یک نقطه Usher انجام یک ادای احترام به شاهزاده در کنار FKA twigs بود که خواسته نمی خوانم اما به نوعی از جلال رقصنده پشتیبان. در نقطه دیگر کوبا-خواننده پاپ آمریکایی Camila Cabello serenaded پدر او با آهنگ “اولین مرد” اضافه کردن شاید بیشتر فرویدی لایههای را نشان از در نظر گرفته شده بود. تنها لحظه ای از درست invigoration آمد از art-rap مولف Tyler, the Creator که انجام شد ضربه خود را “Earfquake” با Boyz II Men و چارلی ویلسون قبل از پیوست به روی صحنه توسط یک لژیون از جوان مردان سیاه و سفید در ورزش کلاه گیس. (آنها خود را به عنوان یار ایگور.) خرمن کوبی با آدرنالین آنها به طور خلاصه تبدیل شب به یک منظره لذت بخش و تایلر بعدها در زمان خانه جایزه بهترین رپ آلبوم.

Lizzo و Eilish به همراه Lil Nas X نشان دهنده یک کلاس جدید از موسیقی خانواده سلطنتی و آنها شانه outsized مسئولیت برای نشان دادن درخواست تجدید نظر در روز یکشنبه. تمام سه ستاره شده اند و سرنوشت خود را برای نوآوری است. Lizzo به ارمغان می آورد و بی تدبیر و فراگیر انرژی به قدرت پاپ; Lil Nas X کارائی نوع کنوانسیون; Eilish اعزام گوتیک حساسیت و قابل توجه ترتیبات موسیقی. اما جایزه گرمی نیز گذاشته برهنه خود را در مطابقت با ایین ورسوم قراردادی. Lil Nas X انجام شده فوق العاده-آمیزه ای از خود را غیر قابل اجتناب ضربه “شهر قدیمی جاده” دعوت ارتش از ستاره مهمان—Diplo, BTS, ماسون, Ramsey, بیلی ری سایرس و Nas—برای پیوستن به او را در یک دست سنگین نوع ترکیب است که گرمی و برنامه نویسان ممکن است پخته شده اند تا خود را دارند. Lizzo که باز با نشان دادن “حقیقت لطمه می زند” (یک آهنگ که همچنین برنده بهترین پاپ عملکرد انفرادی) در آغوش این مراسم با چنین gamely نمایشگری که او در حال حاضر به نظر می رسید مانند یک آکادمی ثابت. و Eilish برای اجرای زنده اش انتخاب stripped-down ورژن پیانو از او تنها “زمانی که حزب را بر” افشای آهنگ سنتی بزرگ استخوان. در نظریه آکادمی ثابت کرد که آن را ساخته شده است گام های بلندی در آغوش استعداد های جدید. استعداد خود را در بخش نظر می رسد به آنها را ملاقات در نیمه راه.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی