“پرندگان شکاری” بررسی: هدر رفته خیلی دیر از مارگوت رابی

A still from Birds of Prey.
مارگوت رابی عملکرد به عنوان Harley Quinn ساخته شده است اندازه عبارات و افزایش منقول ، عکس توسط Claudette Barius

به دنبال به جلو به آینده ابرقهرمان فیلم اغلب احساس می کند مانند در حال اجرا به پا زدن فوتبال برگزار شد توسط لوسی van Pelt اما با “پرندگان شکاری” من حداقل احساس فشفشه سینمایی تماس بگیرید. در زیر فیلم را بیش از حد-فرمت سبک و غیرشخصی عمل وجود دارد بسیار خوب دانلود فیلم زور زدن برای شکستن—که باعث می شود زباله از سازندگان آن’ به صورت جدی exertions همه بیشتر ناامید کننده ای.

“پرندگان شکاری” spinoff “Suicide Squad” است که محور در Harley Quinn (مارگوت رابی) که روایت او استادانه درست شده backstory در یک انیمیشن مقدمه. Harleen Quinzel یک یتیم بزرگ شده و تبدیل به یک روانپزشک برای criminally مجنون; او را سقوط در عشق با یک زندانی تحت مراقبت بذله گو و به او کمک کرد تا فرار کنند. سپس او رفت و بر روی لام با او شد و خود را شریک در جرم و جنایت تحت نام Harley Quinn (به عنوان در نوعی سگ کوچک خالدار); و همچنین تبدیل به یک قربانی از او سوء استفاده. در حال حاضر در “پرندگان شکاری” او شکسته است تا با او, اما او نه پرتاب دور سبک و نگرش او سال ها به عنوان بذله گو را همدست و قربانی. با وجود سوء استفاده او هنوز هم تا حدودی در عزاداری برای ارتباط است. او در حال آمدن به grips با سال از او بزدايد و تلاش برای بازسازی زندگی خود را—و خیلی قضیه از این فیلم این است که او یک بار و برای همه به او بگویید که داستان خود را (به عنوان او در صدای بیش از سراسر). در عین حال او نیز نگه می دارد در مواجهه با مردم از گریم اخیر که “نارضایتی” در برابر او (ذکر شده در روی صفحه supertitles) و آنها به عنوان یک نتیجه او را به نبرد.

که حس حساب آشنایی “پرندگان شکاری” ‘s اتشی عمل کمرنگ از غور و سودا البته یکی که به سختی نشان می دهد از طریق فیلم plasticized سطوح. کتی یان را جهت ارائه می دهد چندین, سوراخ کردن بدن, لحظات افراطی آرام که در آن هارلی خود به خود (حتی یک بار parejo) اعتراف به او احساس پشیمانی و تاسف و خود-نفرت—غیر منتظره ای تند و تلخ لحظه که به دست آوردن قدرت از خود در مقابل با سرعت صحبت کردن, antic طعنه آمیز جریان از پهلوانان دروغین اند که علائم و نشانه های صوتی-بیش از روایت و بیشتر از او روی فعل و انفعالات. روانی پیچیدگیهای شخصیت به عنوان نوشته شده توسط Christina Hodson هستند هرگز بیش از اشاره در, اما آنها به اندازه کافی برای جرقه تصورات از آنچه در این فیلم ممکن است شده اند—یعنی قابل توجه و ملاحظه انکسار superheroism و supervillainy در ورید “Ant-Man” یا “پلنگ سیاه.”

فیلم MacGuffin الماس لیزری-حکاکی با مرحوم اوباش خانواده حساب کدهای که اپیکوری سادیست Roman Sionis (Ewan McGregor) یک.k.یک. سیاه, ماسک, منی پاش. در عین حال زمانی که سنگ در جیب روم را مرید, Victor Zsasz (Chris Messina) آن را به سرقت رفته توسط یک جوان جیب بر به نام کاساندرا قابیل (الا جی بسکو). کاساندرا دستگیر می شود, هارلی چشمگیری چشمه او از پلیس بازداشت و آنها را در اجرا با هم. در این دوره از فیلم سه زن دیگر پیدا کردن علت شایع در برابر روم تیم با هارلی و کاساندرا هر یک با استفاده از قدرت خود را به مجموعه شهرستان Gotham بگيرد. عالی کارآگاه پلیس رنه مونتویا (Rosie Perez) که حرفه ای شده است خنثی توسط مرد برتر (Steven Williams) دارای سرب در یک سری از سلاح های کشتار—که به نوبه خود کار هلنا Bertinelli (Mary Elizabeth Winstead) یک.k.یک. Huntress تنها بازمانده از خانواده به آنها الماس تعلق دارد که avenging بستگان او’ قتل. Dinah لنس (Jurnee Smollett-Bell) یک.k.یک. سیاه, قناری یک خواننده در روم شب باشگاه (با ابرقدرت به استفاده از صدای خود را به عنوان سلاح های ویرانگر), مجبور است کار خود را به عنوان راننده است اما مقیم خود را تا زمانی که او می تواند خود را تضعیف می کند نابکار سلطنت. این unhinged, هرج و مرج هارلی (من ذکر او همچنین سابق غلتکی دربی رقیب?) در مرکز این خدمه و باید یاد بگیرند که به کنار او خوشدل و غافل لذت در تخریب و تبدیل به قابل اعتماد و خود خواهی شریک در فضیلت است.

هارلی را backstory بستگی دارد به سختی منسجم دسته ای از عناصر است که متناسب با هم بیش از حد معمولی به توسعه قابل توجهی روانشناسی. با اینحال تاریخ سینما پر است از کارتونی فیلم با شل و ول و محوطه آن توسط راه کارگردان اختراع و تخیلی عملکرد با اینحال التماس کردن عمیق رزونانس زیر سطحی عمل است. “پرندگان شکاری” برگ این امکانات تقریبا به طور کامل تحقق نیافته به دلایل هستند که به آسانی قابل شناسایی است. من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم بشنوم خودم این را می گویم اما در حالی که تماشای فیلم من پیدا کردم خودم را از دست رفته کارگردان حضور تاد فیلیپس در “Joker”—و نه زیبایی او حساسیت یا cavalier editorializing اما نسبتا دست این فیلم فراهم او. در خصوص آنچه فیلیپس قادر به ارائه و آنچه غایب است از “پرندگان شکاری” یک حس بینابینی صحنه-در-صحنه های است که اجازه می دهد برای انعکاس و درون گرایی در میان گردونه و خشونت آمیز است. (این ارزش اضافه کرد که چند مختصر دنباله عمل در “پرندگان شکاری” در حال هوشمندانه صحنه—قابل توجه یک صحنه جرم است که می آید به زندگی در زیر رنه را کاوش زل زل نگاه کردن و جیب بری ولگردی و قانونی شکنی که زمین کاساندرا در مشکل.)

رابی عملکرد ارائه می دهد نکات چگونه او می توانست نورانی شخصیت زرق و برق دار روکش از درون. عملکرد او ساخته شده است اندازه عبارات و افزایش منقول—هنر اغراق است که همه بیش از حد نادر در هالیوود چشم انداز است که اغلب تبدیل به سنگ شده در طبیعت—که در زمان نشان می دهد که چیزی از تن از لوسیل بال در “من عاشق لوسی.” تفاوت در این است که توپ را از کمدی به نظر می رسید به جریان و سرریز زحمت در حالی که رابی تلاش را نشان می دهد—عناصر عملکرد به نظر می رسد ایجاد و اعمال می شود به عنوان مورد نیاز است. این لزوما منفی آن را یک عنصر سبک است که یک بازیگر و یک کارگردان می تواند همکاری را سازنده و استفاده از, و تا به حال مدیران رابی کار کرده اند تا حد زیادی در سمت چپ او آشکار exertions unchannelled و unfocussed. (من به شدت به دنبال به جلو به عملکرد او در نقش عنوان از “باربی” فیلم بعدی توسط Greta Gerwig, که, گمان من خواهد شد که در مجموع بیشتر نمای اصلی از رابی هنر.)

یک استثنای قابل توجه در “بمب” است که در آن رابی بازی یک شخصیت بی پروایی نشان دادن جاه طلبی. این یک متوسط فیلم که رابی فراتر زیرا تلاش او عملکرد همگرا با نقش به قرض دادن آن هوا از مستقیم و بی واسطه. “پرندگان شکاری” در مقابل رابی اجازه می دهد تا ضامن عملکرد او تا به بسیاری محکم فنر سطح او برسد. اما اثر تجمعی از این محکم بسته کمدی ساخت و ساز این است که اجازه دهید این اسکریپت را glimmers از درون گرایی و دردناک خود شناخت لغزش توسعه نیافته. هر دو رابی و یان هستند hemmed در یک سیستم تولید بومی به حق رای دادن فیلم ها را کاهش می دهد که نقش یک مدیر را که از جلال بارگیری و بسته کردن حاشیه برای اکتشاف. هر دو قادر هستند بیشتر است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>