Birtherism یک ملت

عکس-تصویر توسط Chinwe Okona

Perhaps بزرگترین طنز از birtherism است که کسی که آن را ایجاد نیست.

در سال 2004 به عنوان باراک اوباما ستاره رو به افزایش بود پس از سخنرانی خود در کنوانسیون ملی دموکرات ها در این مقاله نویس اندی مارتین اعلام کرد که اوباما تقلب بود که او تا به حال “صرف یک عمر در حال اجرا را از خانواده میراث فرهنگی و میراث دینی.” اما مارتین اصرار دارد که به جای سوال اوباما زادگاه او بود و او را متهم به زیبا کننده معروف داستان زندگی خود را در کتاب خاطرات خود ، رویاهای از پدر من.

“من همیشه حفظ اوباما متولد هاوایی” مارتین شکایت به نیوهمپشایر خروجی در سال 2016. “بعد crazies در زمان بیش از این جنبش و پیشنهاد به طور فزاینده ای غیر منطقی و بی اساس ادعا می کند [مانند] اوباما متولد کنیا. من هرگز پشتیبانی از کسانی که ادعا می کند در هر راه است.”

ماده ظاهر در سال 2008 دموکراتیک اولیه از طریق متوسط ترجیح نظریه پردازان توطئه از اواخر جورج دبلیو بوش در دوران زنجیره ای, ایمیل منتشر شده توسط نا امید هیلاری کلینتون حامیان. یکی از این ایمیل توضیح داده شده توسط سیاسی در سال 2011 به عنوان خوانده شده “باراک اوباما بود زندگی در کنیا با عربی-آفریقایی پدر در اواخر بارداری. او مجاز به سفر با هواپیما پس, پس از, باراک اوباما در آنجا متولد شد و سپس او را به هاوایی به ثبت تولد او.” هیچ مقدار از اسناد رسمی دولت—و نه حتی یک جفت همزمان روزنامه اطلاعیه ها—می تواند در برطرف کردن آنچه که تبدیل شدن به یک نوع دگم مذهبی در مورد ماهیت اوباما تولد. حساب های دیگر, به ویژه در رسانه های محافظه کار incorporated مارتین اصلی مشاهده است که پدر اوباما متولد شد یک مسلمان که به معنای اوباما مخفیانه یک مسلمان که در منطق از رسانه های محافظه کار نیز به معنای او مخفیانه یک تروریست است.

این به شما می دهد یک حس مبهم از زمانی که birtherism به عنوان یک تئوری توطئه و از آن خطوط اساسی: Birtherism است بی اساس حدس که 44 رئیس جمهور ایالات متحده نه تنها در خارج از کشور متولد شد و در نتیجه فاقد شرایط لازم برای ریاست جمهوری, اما همچنین یک راز مسلمان برنامه ریزی برای تضعیف امریکا از درون. آن است که ترکیبی از این دو عنصر که تبدیل birtherism از صرف غلط حدس و گمان در مورد اوباما هنگام تولد به یک بیانیه از ارزش مورد که به آن تعلق دارد در امریکا و چه کسی نیست. تئوری های توطئه به معنای توضیح غیر قابل توصیف. Birtherism را توضیح قدرت ناچیز بود اما به عنوان یک جهان بینی درخواست تجدید نظر خود را به اصولگرایان بود پایدار. در سال 2011 در حدود نیمی از رای دهندگان جمهوری خواه معتقد بودند اوباما متولد خارج از کشور.

چالش های قانونی اقدام به بیرون راندن اوباما از رای گیری و کاخ سفید مانند از birther دندانپزشک اورلی Taitz اما این شک و تردید عمل چرا که نه اوباما گواهی تولد و زادگاه خود رمز و راز بود. با این وجود birtherism هر چند قادر به جلوگیری از هر انتخابات خود را و یا انتخاب مجدد خود را اثبات جذاب به عنوان یک توضیح برای خود سیاست است. در سال 2010 محافظه کار نویسنده Dinesh d’souza نوشت: در فوربس که اوباما لیبرالیسم بود که در واقعیت یک شکل رادیکال leftism انتقال از طریق او وجود ندارد ،

“این ممکن است به نظر می رسد باور نکردنی نشان می دهد که anticolonial ایدئولوژی باراک اوباما Sr. است حمایت توسط پسرش رئیس جمهور ایالات متحده” d’souza نوشت. “این چیزی است که من می گویم. از سن بسیار جوان و از طریق سال های شکل گیری اوباما آموخته به آمریکا به عنوان یک نیروی سلطه جهانی و نابودی است.” اوباما d’souza اعلام شد “یک اسیر ایدئولوژی یک لو قبیله از 1950s.”

این مقاله یک faux-علمی نارسایی تئوری بود که تخمیر در جناح راست تب مرداب برای برخی از زمان—Rush Limbaugh گفت: شنوندگان خود را در ماه ژوئن سال 2009 که اوباما بود “آفریقایی بیشتر در ریشه های خود را از او آمریکایی است.” دیگر صاحب نظران اعمال d’souza به سبک منطق به اوباما از طریق منشور خود قرار اسلامگرا همدردی: فدرال دادستان تبدیل ملی بررسی دانشمند Andrew C. مک کارتی نوشت: 2010 کتاب به نام گراند جهادبا این استدلال که رئیس جمهور بود که لغو ممنوعیت همجنسگرا خدمات اعضا و تایید شده ازدواج همجنسگرایان بخشی از یک اتحاد بین المللی بین آمریکا و چپ سیاسی اسلام به اعمال طالبان به سبک اسلامی در غرب است.

به واشنگتن پست سرمقاله صفحه بی درنگ به d’souza فضا به طور خلاصه نظریه خود را. نیوت گینگریچ رئیس سابق مجلس اعلام کرد که اوباما اعمال شد “بنابراین خارج از درک ما” که “تنها اگر شما را در درک کنیا ضد استعماری رفتار می تواند به شما شروع به قطعه [آنها را] با هم.” جناح راست دانشمند اریک اریکسون اعلام کرد “من واقعا شروع به باور همه داستان که اوباما متنفر استرالیایی به دلیل سابقه خانوادگی. خود را مطلق تحقیر برای انگلستان آجیل است.”

به ذکر است که خود آمریکا وجود دارد و فقط به دلیل استعماری شورش خواهد بود به از دست ندهید همین نقطه است. بنیانگذاران بعد از همه سفید شدند. اوباما اساسی گناه بود و نه اتخاذ استاندارد داخلی مرکز-چپ لیبرالیسم دموکراتیک قانون گذاران مانند تد کندی یا معمولی متهاجم انترناسیونالیسم دموکراتیک رئیس جمهور مانند بیل کلینتون. آن هجوم منظور اعمال شده توسط نژادی و طبقاتی در امریکا فقط به عنوان آفریقایی شورشیان و سرنگونی استعماری اروپا رژیم بود. به سادگی به دنبال آزادی—یا اوباما در مورد بالا بود رادیکالیسم. Birtherism نمی تواند واقعا توضیح اوباما دیدگاه های سیاسی اما آن می تواند جای او حزب دموکرات و دموکرات رای دهندگان در خارج از مرزهای تابعیت آمریکایی. سمت چپ را ادعا می کنند به قدرت در این گفتن بود و به عنوان جعلی به عنوان رئیس جمهور شناسنامه.

از استقرار جمهوری خواه در تلاش برای حفظ تعادل پایه آغوش birtherism با فشار آنها رو به رو شد از دموکرات ها برای محکوم کردن آن است. در ابتدا رهبران جمهوری خواه مانند جان بونر و میچ مک کانل گفت: آنها پذیرفته اوباما “در کلمه” غیر انکار است که اجازه فضایی برای امکان وجود دارد که اوباما دروغ گفتن در مورد پس زمینه خود را. اما در سال 2012 انتخابات ریاست جمهوری, حتی در ایران با استاندارد حامل میت رامنی احساس موظف به پرداخت مستقیم ادای احترام به birtherism. “در حال حاضر من دوست دارم که در این محل که در آن ان و من مطرح شد که در آن هر دو از ما متولد شد” رامنی گفت: حامیان در یک کمپین تجمع در میشیگان در ماه اوت به شادی و خنده. “هیچ کس تا به حال خواسته به دیدن من شناسنامه; آنها بدانند که این محل که در آن متولد و بزرگ شده است.” فضیلت شوخی است که آن را می سازد هدف مسئول نژادپرستی علیه او; اگر اوباما نمی خواست زادگاه خود سوال او باید سفید.

رامنی birther شوخی بود دیگر قبل کلید توسعه, اتحاد بین واقعیت نشان می دهد افراد مشهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و فاکس نیوز. در بهار سال 2011 به عنوان جمهوری اولیه در راه تهمت آغوش birther نظریه فروشی دست علامت تجاری خود را كنايه و دروغ. رادیو فردا سپس برداشت جنگهای صلیبی زیرپا ساعت از اعتبار خود را به القائات.

“او نمی باید یک گواهی تولد. او ممکن است یک اما وجود دارد چیزی است که شناسنامه—شاید دین شاید آن را می گوید او یک مسلمان; من نمی دانم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفته فاکس نیوز در اواخر مارس آن سال. “من مردم که در حال مطالعه آن است و آنها نمی توانند باور آنچه که آنها در حال پیدا کردن” او گفت: NBC در اوایل ماه آوریل. “من ممکن است کراوات من اظهارنامه مالیاتی به اوباما شناسنامه” او پیشنهاد کرد بعد از آن که در ماه است. مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت افزایش یافت در اولیه انتخابات, اما هرگز به طور رسمی زد به جای حمایت رامنی که gushed “این به معنی یک معامله بزرگ برای من به حمایت از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.”

این قسمت به نظر می رسد برای نتیجه گیری با 45 رئیس جمهور با موفقیت مجبور 44 به نمایش مقالات خود را. در آوریل 27, کاخ سفید منتشر شد اوباما “بلند فرم” گواهی تولد. این به طور موقت خجالت تهمت و منجر به یک شیب در تعدادی از آمریکایی ها سوال اوباما زادگاه. در کاخ سفید با خبرنگاران’ شام که در آن سال اوباما مسخره مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او نشسته و seethed قرمز رو در مخاطب است.

فاکس نیوز سایهای آن ضروری همزیستی با مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی و بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری قاب واقعیت-نمایش ستاره جنگهای صلیبی به عنوان یک پیروزی بزرگ است. “آن مشروعیت می بخشد نامزدی خود را” دیک موریس گفت: Bill o’reilly در آوریل 2011. “این سبب مغلوب ساختن پیشی جستن” o’reilly به توافق رسیدند. در اینجا یک نگاه اجمالی از آینده است که در آن واقعیت-نمایش ستاره را برخی ظالمانه غلط ادعا می کنند و تمام رسانه های محافظه کار را با عجله به آن باطل واقعی از طریق صدای موج تکرار.

مغلوب ساختن پیشی جستن dalliance با birtherism صدمه نمی زند ریاست جمهوری خود را به چشم انداز زمانی که 2016 اولیه در اطراف آمد چرا که بر خلاف بسیاری از تئوری های توطئه birtherism هرگز به معنای پاسخ واقعی پرس و جو. Birtherism در تلاش است به توضیح برخی ظاهرا پدیده مرموز مانند Tupac Shakur را بی پایان پس از مرگ منتشر طولانی چشم از آب تراکم پشت هواپیما و یا چگونه 19 هواپیماربایان تشخیص طفره رفت و موفق به اجرای موفق ترین حمله تروریستی در تاریخ آمریکا است. این نظریه عجیب و غریب, عجیب و غریب و توهین آمیز اما آنها همه تلاش در پاسخ دادن به سوالات واقعی حتی اگر این سوالات احمق هستند. Birtherism بود از ابتدا به دنبال پاسخ برای یک سوال خود را توجیه می کنند.

Birtherism بیانیه ای از ارزش های, یک راه برای ابراز وفاداری به یک مفهوم خاص از آمریکا هویت یکی که تبدیل به موضوع اصلی مبارزات انتخاباتی خود را مغلوب ساختن پیشی جستن: به امریکا بزرگ دوباره به پشت ساعت به عصری که در آن سفید و سیاسی و فرهنگی هژمونی شد unthreatened توسط مردم سیاه و سفید توسط مهاجران توسط افراد مختلف ایمان است. توسط افرادی مانند باراک اوباما ، تماس را رد birtherism از دست رفته نقطه: trump’s کل کمپین birtherism.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنده خواه اولیه و ایالات حزب در بخشی به دلیل اجرا خود را متمرکز بود. روانی زخم های سیاه برای اولین بار در انتخابات ریاست جمهوری. او بعد از همه بندگی و فروتنی اوباما. هیچ یک از دیگر نامزدهای جمهوری خواه می تواند چنین ادعا می کنند. هیچ کدام می تواند می گویند که تهمت می تواند که آنها قرار بود اولین رئیس جمهور سیاه پوست در محل خود. و بنابراین هیچ کدام می تواند در ارائه پاسخ به غم و اندوه است که تولید birtherism. که همان غم و اندوه کمک تهمت برنده انتخابات ریاست جمهوری.

شما می توانید تماس بگیرید birtherism یک تئوری توطئه ، اما در سال 2020 به دنبال در مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت برای کاهش قدرت اقلیت رای دهندگان زندانی کردن مهاجران کودک, ممنوعیت مسافران مسلمان از ورود به کشور و جرم سیاسی خود را مخالف آن می تواند با دقت بیشتری شرح داده شده به عنوان حاکم بر ایدئولوژی ایالات متحده است.

bitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>