Blackhawks آتش تیم رئیس جمهور جان دانا

شیکاگو—Chicago Blackhawks اخراج تیم رئیس جمهور جان دانا در دوشنبه برش روابط با یکی از چهره های کلیدی در موفق ترین دهه در تیم تاریخچه و بالا بردن سوال در مورد جهت یکی از NHL خیمه franchises.

تعجب آور حرکت می کند, با آمدن فصل معلق به دلیل coronavirus همه گیر می تواند یک اثر دومینو در شیکاگو ساختار رهبری. استن بومن به عنوان مدیر کل برای تقریبا 11 سال اما Blackhawks ساخته نشده و برگشتی پس از 2017 — دردناک خشکسالی برای حق رای دادن است که برافراشتند جام استنلی در سال 2010 2013 و 2015.

این Blackhawks اعلام دانا را اخراج در انتشار اخبار. صاحب Rocky Wirtz با اشاره به کروناویروس بحران و توقف در بازی به عنوان یک فرصت برای ارزیابی این تیم جهت.

“در حالی که ما می توانیم اطمینان طرفداران ما وجود خواهد داشت هاکی دوباره هیچ کس نمی داند که چه خواهد شد مانند نگاه” Wirtz در بیانیه ای گفت:. “آنچه ما می دانیم این است که آن را به یک طرز فکر جدید را با موفقیت انتقال این سازمان به نفع هر دو خاموش و یخ است.”

دنی Wirtz سنگی را 43 ساله پسر و یک معاون رئیس جمهور با این تیم جایگزین دانا به طور موقت.

“من این را موقت نقش با بیشترین مسئولیت را به تیم و تمرکز خود را بر روی بازنشانی چارچوب برای نسل بعدی از Chicago Blackhawks,” دنی Wirtz گفت: در انتشار. “من مشتاقانه منتظر به کار با راکی به ما شناسایی شد.”

66-سال-پیر دانا یکی از محترم ترین چهره های ورزشی و کسب و کار. او رئيس جمهور از بیس بال شیکاگو توله قبل از او را استخدام کرد تا سنگی Wirtz در سال 2007 به بیش از Blackhawks.

دانا بود و یک عامل بزرگ در شیکاگو افزایش به ردیف بالا از NHL و خاموش کردن یخ. تیم فعال sellout رگه هایی از 531 بازی. این سازمان است که به خوبی شناخته شده برای خود را تجربه فن و بازاریابی توانایی های یک دلیل و چرا از آن شده است به طور منظم شرکت کنندگان در NHL بازی در فضای باز.

“سیزده سال پیش من استخدام جان به Blackhawks به دلیل رهبری او جهت و چشم انداز. جان آورده همه از آن به جدول و بیشتر” راکی Wirtz گفت. “سهم او رفت و فراتر از پیشرو این تیم به سه قهرمانی جام استنلی. او بازسازی دفتر جبهه و کمک به هدایت سازمان به سوی یک پیروزی چشم انداز.

“به عنوان مشکل این است که ما معتقدیم این حق تصمیم گیری برای آینده سازمان و طرفداران خود را دارد.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>