سرزنش برت براون برای 76ers’ جاده گلایه

میلواکی—پس از 76ers انجام محترمانه دو سال گذشته در هنگام بازی خارج از هتل ها در این فصل طولانی و پیچ در پیچ جاده تبدیل به یک راه برای خراب کردن.

شش ضرر و زیان در یک ردیف. دوازده 14.

این نتایج اخیر را Sixers در 9-20 بدترین جاده تیم در میان تیم در حال حاضر واجد شرایط برای پلی آف. آنها را نگه دارید شماره 5 دانه در کنفرانس شرق. خود را ضعیف برنامه پایین کشش خواهد شد به احتمال زیاد به آنها شماره 4 دانه یا بهتر اما بد تیم جاده مرگ در بعد از فصل. پس چرا آنها نمی تواند آن را انجام دهد در جاده ها ؟

پر از لکه دفاع و نفرت انگیز دوربرد تیراندازی به همین دلیل است. به نحوی که مربی دارای هیچ نقشه راه برای تغییر است.

غیر قابل توجیه.

اگر آنها نمی تواند برنده جاده بازی در برابر تیم های خوب آنها انتظار می رود سریع حذفی خروج —یک فاجعه برای یک تیم یک بار به عنوان یک قفل برای کنفرانس شرق نهایی.

برای لحظه ای آنها در یک جاده به هیچ جا و برت براون آن را می داند.

“این خانه ساخته شده بر روی شن و ماسه” براون اذعان کرد. “هر چه را در کف ما باید بهتر بازی. من باید مربی بهتر است. ما فقط نمی انجام این کار است.”

غیر قابل قبول است.

این Sixers از هم پاشیده شنبه شب در میلواکی است. آنها ذوب پایین Feb. 3 در میامی دو روز پس از آنها درون منفجر در بوستون. آنها نمی تواند متوقف کردن این تیم تمام آخرینها بالاتر از آنها را در نیمه دوم از این بازی. آنها نمی تواند نمره با آنها ،

ضعیف دفاع نمی گم فقیر تیراندازی. پرسید که چرا Sixers آمار 37 درصد از آنها سه اشاره گر در خانه, 11th در لیگ و تنها 33.6 درصد در جاده ها است که در 26 قهوه ای پاسخ داد:

“من نمی دانم.”

او ارائه شده هیچ استراتژی برای رفع آن است.

باور نکردنی است.

آن است که صدمات? بن سیمونز در حال حاضر نخبگان مدافع از دست رفته اما پنج دقیقه شنبه در برابر دلار است. جوئل Embiid ساخته شده است که همه دفاعی دوم تیم دو فصل گذشته از دست رفته است 16 بازی. جاش Richardson, جریمه مدافع از دست رفته است 14. مشکل با این توضیح که هر سه از دست رفته بازی را در خانه بیش از حد. و تیم های دیگر نشان می دهد تا بدون بازیکنان بهتر در همه زمان ها صرف نظر از سایت.

این Sixers منجر NBA با 101.7 دفاعی امتیاز در خانه آنها منجر NBA با 26-2 رکورد در صفحه اصلی. خود را 110.4 جاده رتبه رتبه 11. یک محکم اختلاف به خصوص برای این مربی است.

قهوه ای ساخته شده است هر تیم او همیشه مربی در اطراف سخت دفاعی اصول و تعریف دفاعی نقش. به نوعی این تیم از دست می دهد و دفاعی خود را هویت خارج از ولز فارگو سنتر.

این علامت در برابر سیاهترین قهوه ای در هفت آشفته فصل در راس.

چرا ؟

چون قهوه ای پذیرفته بد دفاع می آید از عدم انسجام فقیر اجرای خود سیستم و شپشو توجه به جزئیات به بازی دفاعی برنامه ریزی در هر شب. بدتر هنوز, قهوه ای می گوید که این تیم نیاز به بازی محکم با “روح.”

“در حال مصمم تر به دنبال یک گزارش ارزیابی. دانستن پرسنل. در حال قفل شده است به دفاعی در کنار آن” براون گفت. “اجازه دادن به ما جرم دریافت فلج به دلیل دفاعی ما بیآنکه در زمان در جاده ها است.”

همه این آبشار در پای مربی.

بیشتر نظر در صندوق پستی خود را

دریافت آخرین از مورد علاقه خود را ستاره columnists با نظر ما عضویت در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

همه آن را.

پس از 57 بازی و پس از 29 دور از خانه دفاع موثر برای با استعداد پیشکسوت تیم باید به صورت خودکار.

آن را به عنوان اگر قهوه ای فاقد منابع است. این Sixers استخدام یک لژیون از تجزیه و تحلیل eggheads در مرکز خود را در کامدن (آرکانزاس) و حداقل سه مدرک دکترا همراه با قهوه ای در هر سفر جاده ای. آنها باید قادر به رمزنگاری یک راه برای نگه داشتن Hawks از انداختن 127 امتیاز.

آنها سعی کردم برای قرار دادن ذهن خود را با هم.

“بیش از همه ستاره همه ما رهبری من در زمان یک شیرجه عمیق” براون گفت.

قهوه ای انگلند جدید, عقب نشینی به پورتلند مین که در آن او در زمان یک اتاق در میان شهر خوشه ای از رستوران های خوب. وجود دارد, در, هتل, تخت او گذاشته همه اطلاعات در دسترس. سپس او صرف منجمد در هفته و پز بهشت و در انفرادی مطالعه است.

نوابغ مشغول به کار در نیوجرسی.

ظاهرا همه آنها آمد تا خالی است.

باور نکردنی است.

این نگران کننده است وضعیت زیرا آنها بوده ام خیلی بهتر از این با بدتر پرسنل: 22-19 در 2017-18, 20-21 فصل گذشته.

قهوه ای شده و خیلی بهتر از خود. او توسعه یافته هر دو Embiid یک تازه وارد نسبت به بسکتبال و سیمونز یک قدرت سابق رو به جلو به All-Stars تقریبا بلافاصله. او به توسعه چشمگیر گروه دیگر overachieving بازیکنان جوان بیش از حد: T. J. McConnell, رابرت, Covington, Dario Saric و آخرین رو به رشد و پیروزی Furkan Korkmaz و ماتیس Thybulle. دو فصل گذشته قهوه ای گنجانیده عجیب و غریب جانبازان به صورت حذفی هل: JJ Redick, Marco Belinelli جیمی باتلر و دو بار Ersan Ilyasova.

اما این نسخه از قهوه ای تیم دو بار از دست تمام چهار بازی در چهار بازی سفر جاده ای. آنها در خانه بازی دوشنبه و پنج شنبه شب با سفر به کلیولند (بدترین تیم در شرق) در بین, اما آنها در جاده ها دوباره مارس 1 به 7 در کلیپرز لیکرز پادشاهان و رزمندگان — یک سفر است که می تواند تعیین صفحه اصلی-دادگاه مزیت در دور اول و دوم پلی آف.

قهوه ای نیاز به این را بفهمند و به سرعت.

اگر او نمی ممکن است آن را پایان راه برای او.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>