Bloemen برنده 5,000 طلا در واحد فاصله speedskating قهرمانی

سالت لیک سیتی—Calgary, Ted-Jan Bloemen برنده طلا در مردان 5000 متر یکشنبه در جهان تنها فاصله speedskating قهرمانی.

Bloemen به پایان رسید در یک زمان شش دقیقه 4.375 ثانیه در یوتا المپیک بیضی شکل به لبه هلندی افسانه سون Kramer 0.54 ثانیه است.

گریم ماهی از Moose Jaw, Sask. سوم شد و در 6:06.328.

Bloemen مجموعه رکورد جهان در این رشته در زمان 6:01.86 در همان مسیر در دسامبر. 10, 2017. او در زمان مدال نقره در 5,000 در سال 2018 Pyeongchang بازی های المپیک, پایان, پشت, Kramer.

تورنتو اردن Belchos پنجم شد.

این اولین عنوان قهرمانی جهان برای Bloemen یک ستاره رو به افزایش است که برنده طلا در 10000 متر در Pyeongchang بازی.

“رفتن به فصل من ساخته شده این مسابقه واقعا مهم برای خودم” Bloemen گفت. “نسبت به بازی های المپیک در دو سال است بنابراین دور بنابراین شما رو به اهداف تعیین شده در طول راه. این بیضی برای من واقعا خاص است. من skated دو رکورد جهانی را در اینجا و من فکر کردم که ممکن است یک امکان دوباره امروز.”

در تیم مردان با حداکثر سرعت دویدن گیلمور Junio (کلگری), Laurent Dubreuil (Levis, Que.), Alexandre St-Jean (کبک) و آنتوان Gelinas-Beaulieu (Sherbrooke, Que.) رد صلاحیت شده در ابتدا پس از ظاهر شدن به برنده شدن در این مسابقه. هلند در زمان طلا پس از چین و نروژ است.

اتاوا Ivanie ورزش ها بالا بود کانادا در زنان 3,000 متر اتمام ششم شخصی-بهترین زمان 3:57.56. اتاوا ایزابل Weidemann شد 10 و والری Maltais Saguenay, Que., شد 12.

مارتینا Sablikova از جمهوری چک به پایان رسید برای اولین بار پس از Carlijn Achtereekte از هلند و ناتالیا Voronina از روسیه است.

Sablikova سه بار طلای المپیک مدال برنده مسابقات قهرمانی جهان در ایالت یوتا برای بار دوم. او برنده مدال طلا در 3000 و 5000 در سال 2007 در مسابقات قهرمانی جهان است.

“در دو سال هیچ کس نمی داند آنچه که اتفاق خواهد افتاد” Sablikova گفت. “اما من لذت بردن از این لحظه و این مدال. در حال حاضر من فکر می کنم در مورد بازی های المپیک زمستانی.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

هلند تنظیم یک رکورد جهانی در تیم زنان با حداکثر سرعت دویدن در پایان در 1:24.02. روسیه و لهستان به پایان رسید دوم و سوم بود.

رکورد قبلی بود 1:24.84, مجموعه توسط روسیه در سال 2017.

با فایل های از آسوشیتد پرس

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>