بلومبرگ به صرف ده میلیارد دلار برای خرید کاملا متفاوت شخصیت

Michael Bloomberg.
عکس توسط تام ویلیامز / گتی

لاس وگاس (به Borowitz گزارش)—مدت کوتاهی پس از دموکراتیک ریاست جمهوری در مناظره چهارشنبه شب دستیاران به مایکل بلومبرگ اعلام کرد که صرف ده میلیارد دلار برای خرید یک شخصیت کاملا جدید.

تصدیق کرد که برخی از صفات سابق نیویورک شهردار جدید شخصیت هنوز به اتو کردن کمپین مشاوران نشان داد که یازده رقم مبلغ سرمایه گذاری می تواند مورد استفاده قرار گیرد به خرید و گرما و همدلی و بشریت است.

علاوه بر میلیاردها دلار بلومبرگ جنگ قفسه سینه استفاده می شود برای حذف چند unappetizing کیفیت خود را از زمان شخصیت از جمله استکبار touchiness و خودنمایی میکند عدم توانایی برای پنهان کردن خود را در تحقیر دیگران است.

اگر همه می رود به عنوان برنامه ریزی شده کاملا نونما و غیر قابل تشخیص نسخه از بلومبرگ, به نام جدید مایک (TM) خواهد بود و در حال اجرا در زمان برای سه شنبه.

اما حتی به عنوان آنها اعلام قریب الوقوع راه اندازی بلومبرگ جدید تجسم کمپین مقامات مراقب باشید برای tamp کردن انتظارات است. “در یک دنیای کامل, هزینه ده میلیارد دلار در یک شخصیت جدید را مایک جذاب فرد اما ما خوشحال خواهید بود با یک, سراخ کون,’ ” یکی از دستیاران گفت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>