Blue Jays رئیس مارک شاپیرو پشت تعلیق بیس بال گفت: “ریسک واقعی’

DUNEDIN, FLA.—یک میز ایستاده بود در خارج از ورود به Blue Jays’ clubhouse برای سه روز هر دو یک مانع به رسانه ها و تریبون برای مصاحبه به عنوان ترس از coronavirus رشد داشته است. روز جمعه یک روز پس از لیگ اصلی بیس بال به حالت تعلیق در بهار آموزش و تاخیر در روز افتتاحیه که جدول در خارج از ورزشگاه. آن را هنوز هم موقت تریبون این بار برای جیز رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت مارک شاپیرو اما رسانه های دیگر دسترسی به TD Ballpark.

وضعیت شاپیرو بستری شد و سورئال. او به تماشای تورنتو گریپ فروت لیگ بازی روز شنبه در برابر دزدان دریایی با جیز GM راس اتکینز و مدیر چارلی Montoyo. جیز برنده شد بهبود در دوم بهترین رکورد در بیس بال در بهار امسال و پس از آن …

“من تا به حال یک لحظه که در آن خودخواهانه من بسیار غمگین” شاپیرو گفت. “من گفتم:” شما رو به شوخی من وجود دارد چیزهای بزرگ اتفاق می افتد … من نمی خواهید به توقف بازی.’

“(من) خودم حدود 30 ثانیه به آن فکر کردن در مورد گسترده تر چالش هایی که با آن مواجه هستیم به عنوان یک جامعه و خواسته که رهبری داشته باشد و نقش ما در آن به عنوان یک صنعت به عنوان یک تیم به عنوان افراد و بلافاصله منتقل شده به آنچه که ما نیاز به انجام است.”

شاپیرو و اتکینز ملاقات جیز مربیان و سپس این تیم به بحث در مورد گرانش این بیماری همه گیر صبح جمعه. شاپیرو بستری در او نمی باید پاسخ بسیاری برای بازیکنان با برنامه ای که بسیار سیال است. “ما در حال بدیهی است که به برخی از اندیشه به مدت طولانی, اما این چیزی است که من در اینجا به بحث در مورد امروز چون من فقط همین نیست که به وضوح در مورد آنچه در دراز مدت نشان دهنده.”

این تیم در حال تمرین اختیاری جمعه و دیگر برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه با تیم دیگری جلسه دوشنبه. شاپیرو انتظار بازیکنان برای ماندن در فلوریدا بیش از آخر هفته. اما پس از کمیسر راب مانفرد و اتحادیه, رئیس, Tony Clark ملاقات بعد در روز در آریزونا MLB مطلع بازیکنان آنها گزینه ای باقی مانده در بهار آموزش گزارش به تیم شهر خانه و یا رفتن به خانه. نیویورک یانکیز تصمیم گرفت به عنوان یک گروه به ماندن در اردوگاه خود را در تمپا.

“اگر وجود دارد هر بازیکن است که نگرانی بیش از خانواده است که فکر می کند که اینجا جای مناسب نیست به ما حمایتی از آنها ترک و بودن با خانواده” شاپیرو گفت: پیش از آن در روز. “ما آگاه در آینده که ما بازیکنان بین المللی هستند که از مناطق که قبلا نهفته است.”

جیز بازیکنان آزمایش نشده برای coronavirus اما راه می رفت از طریق یک سری از پروتکل ها به دنبال اگر آنها در حال حاضر با هر گونه علائم. “هنگامی که شما را به یک نقطه خاص تست می شود یک گزینه وجود دارد اما بدیهی است که کمبود آزمون در حال حاضر” شاپیرو گفت. “ما فقط یک بخش از جمعیت است. ما را بدست دارند به آن نقطه با هر یک از بازیکنان ما است.”

جیز کارکنان که کار در درجه اول در تورنتو و فلوریدا, اما همچنین می تواند در بر داشت در سراسر شمال و آمریکای لاتین در حال تشویق به کار از خانه. مسائل دیگر از جمله رفاه رویداد کارکنان در راجرز مرکز رسیدگی خواهد شد در دراز مدت. هر تیم رو نگرانی های مشابه.

“ما نمی باید یک راهکار برای این” کلیولند جمهور کریس Antonetti به خبرنگاران گفت:. “ما در حال یادگیری در پرواز است. ما با در نظر گرفتن این رویکرد که ما ادامه خواهد داد برای اولویت دادن به بهداشت و سلامتی از بازیکنان ما کارکنان ما و خانواده و همه در این مجموعه همه در سراسر سازمان است. است که در حال تکامل روز به روز.”

یک زن و شوهر از بازیکنان صحبت خصوصی به شاپیرو و اتکینز پس از چهار جلسه به عنوان ballpark را آرام و شاپیرو شروع دیدن یک تغییر تدریجی در تفکر از چه خاموش کردن وسیله ای برای بازیکنان و بازی به چه بزرگتر مفاهیم می تواند باشد.

“بدیهی است که ما اینجا نشسته ایم و آن را مانند چشم طوفان را بلندی در فاصله اما در واقع آمار در اینجا و در عین حال پس از آن سخت است برای آنها را به عنوان افراد جوان به فکر می کنم در مورد هر چیزی — آنچه در آن به معنی به آنها را امروز یا فردا” شاپیرو گفت. “اما من فکر می کنم که ریسک واقعی و روشن تر به آنها را در حال حاضر تا حدی فقط به دلیل شدید طبیعت از ما در حال به تعویق انداختن این فصل و امیدوارم ما قادر به صحبت کردن با کسانی که همه چیز را از طریق این صبح و به برخی از زمینه بیشتر و دلایل آن است.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

با فایل های از آسوشیتد پرس

Laura Armstrong

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>