Blue Jays سوالات بیشتر از پاسخ به بهار آموزش تعطیل است و روز افتتاحیه به تاخیر افتاد

DUNEDIN, FLA.—واقعیت آمار جیز آبی در میان یک جفت از بهار آموزش بازی در روز پنج شنبه.

لیگ اصلی بیس بال رسما تعطیل به دلیل coronavirus. بهار آموزش بازی لغو شد که از 4 p. m. و به تعویق انداختن بقیه تیم قبل از فصل کار. روز افتتاحیه مجموعه در 26 مارس به تاخیر حداقل دو هفته و شاید بیشتر. جهان بیس بال کلاسیک مقدماتی, برنامه ریزی برای شروع جمعه در توسان Ariz., شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد.

حدس و گمان swirled در TD Ballpark تمام صبح. خواهد MLB دنبال NBA سرب و توقف بازی ؟ چگونه یک تاخیر تاثیر بازیکنان آماده سازی کنید ؟ خواهد مخالف لیگ آمریکا شرق بازیکنان مثل یانکی ها outfielders هارون قاضی و Giancarlo استانتون بهبود از آسیب دیدگی در زمان بازی از سر گرفته محدود کردن جیز’ شانس در ساخت یک شگفتی در اوایل اجرا در بخشی غول? و نمی coronavirus فقط اجرای آن ،

زمانی که این تصمیم در نهایت کاهش یافته است, گمانه زنی ها داد راه را برای تصویر بزرگتر. جیز مسکن اردن رومانو به راحتی می تواند نا امید شده توسط آن است. پس از قوی بهار است که در آن سرعت خود را به علامت برگشت تا 97, 98 مایل در ساعت 26 ساله مرخم بومی آماده شد برای شکستن اردوگاه با یک تیم لیگ برای اولین بار. او سخت کار می کرد در این فصل به قرار دادن بر روی وزن و لحن خود را در مکانیک. او هرگز فکر نمی کردم او خواهد بود در چنین شرایطی خود را برای اولین بار کامل بزرگ-لیگ فصل ابر در عدم قطعیت به دلیل جهانی همه گیر او شد و فکر کردن در مورد دیگران.

“اولین و مهمترین آن را فقط نگه داشتن مردم امن … فقط فکر پدربزرگ و مادربزرگ من بود را در اینجا از یک هفته پیش و آنها هنوز در فلوریدا پس از آن فقط فکر کردن از جمعیت و چیزهای شبیه به آن است,” او گفت:. “این قطعا درست انجام دهد.”

که نگرش به ظاهر در سراسر ورزشی با رویداد پس از رویداد را در خود نگه دارد و یا لغو آشکار است. سابق جیز پارچ دیوید قیمت در حال حاضر با لس آنجلس داجرز پیشنهاد بیس بال جهان شد و در همان جهت به عنوان قبل از MLB تصمیم.

“این باید اتفاق می افتد,” قیمت ESPN گفت: به عنوان او وارد داجرز تسهیلات در فینیکس پیش از آن در روز. “این است که خیلی بزرگتر از ورزش است. من دو تا فرزند دارم.”

رهبران از لیگ و لیگ اصلی بیس بال بازیکنان همراه شد تا برای دیدار شنبه شب با توجه به ESPN جف Passan به بحث در مورد انواع مسائل مربوط به بازیکن و نگرانی است. در میان آنها: نگرانی در مورد باقی مانده در اردوگاه با برخی از بازیکنان ترجیح می دهند به ترک و با خانواده خود را به عنوان جهان چنگ زدن با اثرات coronavirus.

برای برخی از جیز بزرگ-لیگ بازیکنان خود را در زندگی موقعیت هایی می تواند باعث سردرگمی نسبت به پایان ماه زمانی که آنها قرار است به حرکت می کند برای اجاره در تورنتو است. و عدم درآمد می تواند باعث استرس برای برخی از بازیکنان به خصوص جزئی leaguers که فصل را نیز به تعویق خواهد افتاد.

وجود دارد به عنوان بسیاری از سوالات پاسخ جیز’ روز کار آمد به نزدیک پنج شنبه با اطلاعات بیشتر درباره تیم احتمالی برنامه های انتظار جمعه صبح.

“راهنمایی مربوط به عملیات روزانه و تمرینات خواهد بود, رله به باشگاه در روزهای آینده” MLB بیانیه در تصمیم بخوانید در قسمت اضافه کردن افکت های در برنامه خواهد بود اعلام کرد در “زمان مناسب” با این امید از سرگیری عملیات عادی “را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

که احساس دور پنج شنبه.

“چه خواهد بود؟” جیز مرکز-صحرا نورد Randal Grichuk فکر در مورد احتمال تعویق قبل از آن اعلام شد. “ما می رویم به تورنتو ؟ ما ماندن در اینجا ؟ ما بازی بازی ؟ ما می رویم به عمل ؟ ما نه تمرین به دلیل آن است ؟ من نمی دانم.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

ورزشکاران همه چیز در مورد کنترل آنچه می دانند. در حال حاضر جیز و بقیه بیس بال را به راحتی با ناشناخته است.

“رفتن به جلو من واقعا نمی دانم که چه چیزی اتفاق خواهد افتاد” رومانو گفت. “من نمی دانم که چگونه ما در حال رفتن به تاخیر می افتد و برای آن فقط یک وضعیت ناگوار در سراسر.”

Laura Armstrong

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>