Bolinas, کالیفرنیا, این شهر که آزمایش خود را برای Coronavirus

People run an outdoor testing center.
شهر گسترده coronavirus آزمایش قرار گرفت که در Bolinas, کالیفرنیا, شد, قابل توجه, تلاش, ترکیب مردمی coördination و راه اندازی نبوغ.عکس لی Vermulen

Bolinas کالیفرنیا است که یکی می یابد تصادف, در بخشی به دلیل آن است که یک محل است که باید یافت می شود. در لبه شمالی خلیج سان فرانسیسکو یک بزرگراه اصلی آن را می توان تنها با جاده های باریک که به شکل امواج: byways از طریق اکالیپتوس بافی درایوهای همراه خشک صخره های ساحل. نه فراتر از سیاه شدن اثری از پاییز گذشته آتش سوزی در یک پیچ تند به نوبه خود منجر به یک swerving جاده پایین ضخیم شبه جزیره بین دریا و تالاب. Bolinas جمعیت شانزده صد در پاشنه پا مانند یک شهر است که به عقب کشیده شده و پشت و در حال حاضر هیچ جا به سمت چپ بروید.

برای پنجاه سال این محل مشخص شده است, مرکز آبی امریکا که در آن کسب و کار و تهاجمی دولت هستند افراد برابر بی اعتمادی. شهر و فضیلت و ساکنان آن معتقدند جریان به اشتراک گذاشته شده از نیت و یک جامعه نزدیک گره. در سال 1976 این روزنامه نگار الیور Schell ساکن منتشر شده “این شهر که مبارزه برای نجات خود” حساب Bolinas تلاش برای نمودار خود را دارد البته از نظر سبک زندگی و رشد است. (Schell که گزارش شده در چین برای نیویورکردر اواخر دهه هفتاد و دهه هشتاد نیز شرکت تاسیس در Bolinas انسانی گاو مزرعه Niman در مرتع پرورش احشام.) این شهر بهترین و شناخته شده برای آن در سال 1971 مهلت قانونی جدید آب مجوزها که انجام شد به نام مدیریت منابع بود اما خوشحال اثر برای مردم محلی از ساخت و توسعه تقریبا غیر ممکن است برای حفظ.

در بسیاری از راه های آن هرگز متوقف 1971 در Bolinas. شهر خاموش می ماند-فاضلاب پردازش زباله با یک سیستم استادانه درست شده از درمان های طبیعی استخر. آن را با کمی مزارع پر رونق نگه داشته روشن در آرزوی زندگی در خارج از زمین. ساکنان—مسافران surfers تحت اللفظی و معنوی کمپ—وحدت آگاهی خود را با رنگ روشن نشانه های چوبی پرتاب در اطراف شهر تنظیم تنور از محل: “قدردانی” یک کلاسیک به نظر می رسد در تقسیم عددی بر مضرب (“قدردانی! . . . قدردانی! . . . قدردانی!”), در حالی که به روز رسانی های اخیر مانند “احساس برن” شده اند صحافی در درختان. علائم به Bolinas یک زمین آب نبات جذابیت جز در محل از آب نبات شهر به نظر می رسد برای ارائه چای doulas و کنف. تغییراتی که در قرن بیست و یکم به شکل دراورده شده در منطقه خلیج—اسکوتر و جهان-مسلط صنعت بوتیک کافی شاپ ها و keto کاسه به رفتن را تا حد زیادی گذشت بیش از Bolinas هر چند tech رهبران را خریداری خانه ها وجود دارد; شهر آرمانی خود تنظیم باعث می شود آن را به نظر می رسد مانند یک محل است که آنها می توانید تماس خود را.

این زمستان اگر چه coronavirus آورده موجی از تغییر اجتماعی که از آن Bolinas نمی تواند فرار. در ژانویه 11th, چین گزارش داد که اولین مرگ ناشی از COVID-19; در ژانویه 21st, ساکن ایالت واشنگتن که در حال سفر به ووهان شد, اولین مورد تایید شده در ایالات متحده آمریکا; و تا اواسط ماه فوریه تلفات میرسد جهان است. در مارس 16th, یک گروه از شهرستانهای سراسر منطقه خلیج اعلام پناهگاه در محل سفارشات; چند روز بعد کالیفرنیا فرماندار گاوین Newsom شد برای اولین بار به موسسه ایالت سیاست. در Bolinas زنگ رشد داشته است. “هستند بسیاری از رک و پوست پیری هیپی اینجا که ایده اجتماعی فاصله است به آغوش یکدیگر کمی کمتر” Jyri Engeström یک سرمایه گذار است که به یک خانه در شهر گفت. “آن را نگه داشته تا در شب.”

Engeström و دیگران شروع به فکر کردن در مورد چگونه آنها ممکن است برای محافظت از شهر خود را. آنچه در گرفت بود قابل توجه تلاش ترکیب مردمی coördination و راه اندازی نبوغ. اواخر آوریل Bolinas خواهد بود یکی از تعداد انگشت شماری از شهرها در ایالات متحده به ارائه coronavirus تست به همه ساکنان و کارگران است. (این دیگران بودند در سن میگوئل ایالت کلرادو و فیشر جزیره فلوریدا.) خود آن-روش های تست در حال مطالعه به عنوان یک مدل در کشورهای مختلف به عنوان نیوزیلند و اوگاندا; شهر نیز یک کلید از شرکت کنندگان در یک مطالعه از coronavirus گسترش اجرا شده توسط اپيدميولوژيستها در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو. در عرض چند هفته این کوچک تجزیه طلب عقب نشینی از خوانندگان و هنرمندان drifters و سرمایه گذاران ادعا کرد یک محل در خط مقدم همه گیر استراتژی است.

Bolinas تست سایت باز شده در 20 آوریل و پس از بسته مارس 23. هر روز صبح Aenor Sawyer آن مدیر پزشکی سوار او روشن-قرمز تراکتور مزرعه به سایت و پارک شده در آن وجود دارد به عنوان یک فانوس دریایی برای بقیه شهر است. عادی در برابر سایر استادیار گروه ارتوپدی در U. C. S. F. اما ورود COVID-19 تا به حال زده به خانه او در معرض خطر است به عفونت تنفسی و ماه را صرف در یک ونتیلاتور با ARDSپس از یک پست-فولاد عارضه—بنابراین او بود نقل مکان کرد برای کمک به. در سایت پلازا-مانند بسیاری مجاور Bolinas داوطلب ایستگاه آتش شش چادر سفید به طور معمول اجاره ای برای عروسی شده بودند. سایر نقش وجود دارد برای حفظ استانداردهای بالینی و پروتکل و برای ارائه به عنوان بسیاری بالین شیوه ای به عنوان یکی می تواند به یک خط از وسایل نقلیه. “این یک کمی تولید اضطراب برای مردم به این آزمون انجام می شود,” او گفت:. “آنها از شنیدن بسیاری از داستان است.”

پزشکان Aenor ساویر و عایشه Appa در میان کسانی که رهبری عملیات تست و سازمان پزشکی داوطلبان.عکس توسط باربارا Ries / UCSF

این یک بعد از ظهر گرم. ضخیم نور و قوی وزش skidded کردن اقیانوس آرام که در whitecaps. بسیاری شنبه بین یک فیلد از ناهمواری چمن اطراف فاضلاب برکه ها و پارک اسکیت با رنگ روشن نقاشی دیواری, شعار که “نگه داشتن Bolinas مقدس” بوده است graffitied به عنوان خوانده شده “حفظ Bolinas Skated.” به عنوان اتومبیل وارد, توسط, رزرو داوطلب وارد آزمون قرارگرفتند و اطلاعات تماس به کامپیوتر است. آن فرستاده شده از طریق یک MiFi router به چادر پایین خط از آن را تایید توسط تکنسین و استفاده به برچسب نمونه لوله. داوطلب تقسیم اتومبیل به چهار خط هر که منجر به یک درایو-از طریق آزمایش چادر.

پس از چک کردن در شرکت کنندگان رو فولاد ماسک حتی کسانی که در حال حاضر با پوشیدن ماسک خود را: استاندارد ماسک های سازمان می تواند تست سریع تر و نگه داشتن پروتکل های ایمنی سازگار است. رانندگان اقدام به چادر خود را و نورد پایین ویندوز خود را. معاینه, لباس پوشیدن و مانند یک فضانورد—سفید bodysuit سفید دستکش محافظ صورت—با نزدیک شدن. رانندگان و مسافران گسترش سلاح های خود را از پنجره ماشین برای pinpricks. اگر مردم رو گیج و منگ از نظر خون و یا سوزن وجود دارد یک پروتکل برای هدایت اتومبیل خود را کنار گذاشته است. ماسک کردن در دهان سواب; ماسک کردن (پروب اغلب ناشی از سرفه یا عطسه) بینی گرد و خاک. ظرف هفتاد و دو ساعت تست شده افراد شروع به دریافت اخطار از خود COVID-19 عفونت وضعیت معمولا توسط پیام متنی. اگر تست مثبت بودند که از آنها می توان به نام U. C. S. F. تحقیقات پزشکان و شهرستان در بخش بهداشت و درمان را دنبال کنید تا برای تماس با ردیابی. مشغول به کار در این راه Bolinas یک سایت می تواند در آزمون و ورود بیش از دو هزار نفر در یک هفته کاری—حیرت انگیز بهره وری برای یک سایت کوچک.

باد متلاطم ساویر مو خاکستری به عنوان او darted در میان اتومبیل در عینک آفتابی و یک ماسک اعطا با دیگر سازمان از طریق مدرسه قدیمی دستگاه مخابره فیلم ناطق.

“Aenor به Jyri! Aenor به Jyri—در آمده Jyri” او فریاد زد: به دستگاه خود را.

Jyri Engeström به نظر می رسد از پشت ایستگاه آتش پوشیدن لباس که در آن او اغلب دیده می شود: دکمه پایین پیراهن در یک مرطوب-هی سایه, شلوار جین تنگ و چکمه های پیاده روی. او در اوایل چهل سالگی, اما, با کف شوی موهای بور و سیاه گرد-rimmed عینک, جوان تر به نظر می رسد. یک KN95 ماسک به شکل یک قهوه, فیلتر drooped بیش از بینی خود را. (این KN95 است که چینی ها نسخه از N95—آن را آسان تر برای به دست آوردن و ارزان تر است.) در حالت عادی زمان Engeström و شریک زندگی خود را, Caterina جعلی از بنیانگذاران فلیکر صرف نصف از هر هفته در سان فرانسیسکو; آنها homeschool بچه های خود را, کاهش, عقب و جلو. زمانی که این بیماری همه گیر, آمار, اما, Engeström رشد آگاه از خانواده اش وضعیت به عنوان یک outlier در این شهر میباشد. “متوسط سن در اینجا این است که پنجاه و دو” او گفت:. “من از فنلاند که در آن ما باید مراقبت های بهداشتی جهانی.” مراقبت های پزشکی به صورت حاد COVID-19 مطمئن بود برای نابود امور مالی شخصی چند نفر در شهر است. اگر چه بیشتر مهاجران اخیر مانند Engeström اند تمایل به صریحا افراد ثروتمند در جستجوی زندگی متفاوت سبک Bolinas متوسط درآمد کاهش یافته است کمتر از میانگین ملی خود را به عنوان املاک و مستغلات ارزش افزایش یافت, ترک بسیاری از بلند مدت صاحب خانه در یک کشور به طور فزاینده ای رایج در سواحل کالیفرنیا: خانه ثروتمند اما نقدی پور.

به عنوان نگرانی های خود نصب شده Engeström خواندن یک مقاله در گاردیندر مورد تست جامع در شهر Vò خارج ونیز—هنگامی که سایت از شیوع در حال حاضر خانه به هیچ مورد جدید به لطف شناسایی و جداسازی هر آلوده ساکن ، Bolinas است که حدود نیمی از اندازه از Vò, Engeström استدلال و بنابراین با آزمایش مشابه آن را نیز می تواند فایروال این بیماری است. “شما همه در اینجا تماس Bolinas ‘بو’, ” او گفت: با اشاره به نزدیک آرایه ای از رنگ پلاکارد که رندر “O” در “بو” به عنوان یک نشانه صلح. آن بود که او نمیفهمد, kismet.

Engeström ذکر شده ایده خود را به یک دوست که اشاره کرد که یکی دیگر از رهبر کسب و کار در شهر—Cyrus هارمون بنیانگذار Olema داروسازی—خوانده بود همان مقاله و ظهور با یک ایده مشابه. دو نفر از آنها نزدیک یک سوم Bolinas کارآفرین, Mark Pincus که تا به حال تاسیس شرکت بازی Zynga. “او گفت:” خوب چقدر شما فکر می کنید آن را به هزینه دارد؟’ “Engeström گفت. “ما مانند” ما نمی دانیم—ما فکر می کنیم آن را احتمالا رفتن به چند صد هزار دلار است.’ “Pincus ارائه شده به زمین در یک صد هزار نفر به چرخ چرخش و Engeström و هارمون از طریق محلی غیر انتفاعی راه اندازی یک GoFundMe به منظور بالا بردن بقیه — کمی بیش از سه صد و شصت و هشت هزار دلار بیشتر است. ساویر بود در درد به اشاره است که بسیاری از ساکنان که تا به حال داده شده به مبارزات انتخاباتی هنوز هم کمک کرده است. “کمک های مالی در بسیاری از ارزهای مختلف,” او گفت:. “برخی از مردم باید ظرفیت مالی. دیگر مردم هنری ظرفیت مانند داوطلبان که آیا نشانه هایی است. دیگر مردم شما می دانید ایده.”

در یک ماده از چند هفته کوچک تجزیه طلب عقب نشینی از Bolinas ادعا کرد یک محل در خط مقدم همه گیر استراتژی است.عکس توسط عزرا شاو / گتی

در “شهر که مبارزه برای نجات خود” Schell نوشت: از Bolinas غرور در حاملگی از وطنی که پاسخ باک اصلی سفارش. هنگامی که یک مست محلی عصبانی در چشم انداز توسعه یک روز را شکست ویندوز از املاک و مستغلات دفتر کاهش لاستیک یک ماشین فانتزی, و به پایان رسید تا در زندان اقامت آنها Schell تماس جودیت وستون او را گرفت تا گیتار و نوشت: یک آهنگ:

. . . شما می توانید یک شهر کوچک قهرمان

و قفل او را در زندان.

اما زمانی که شما به او اجازه دهید دوباره, شما خواهید دید که چگونه سیستم ما با شکست مواجه شد.

برای دوستان خود را جمع آوری گرد او دوست داشتنی تر از قبل

و سوگند به تغییر سیستم و یا نذر برای شکستن قانون است.

امروز این طرح کسب و کار از بارگذاری; در آن زمان به نظر می رسد برای ارائه رهایی از تنگی و predations از جامعه ای که در سمت چپ بیش از حد بسیاری از ، “وجود دارد یک سنت قوی در شهر و ساختمان یک خانه” Schell نوشت. “توسط نخ کشیدن برگهای توتون وامثال دوم مواد و ارائه یک کار خود (با کمی کمک از یکی از دوستان) ممکن است به هر دو فقیر و یک صاحب خانه است.’ “این خانه که Bolinas ساکنان ساخته شده است پس از آن بودند استادانه مبارز بود و نبود این نکته که بسیاری از نقض ایستاده کدهای سلامت.

این عادات محلی همکاری و منابع اقتصاد هستند چه Engeström و هارمون channelled به راه اندازی شهر گسترده تست. آنها بیمه است که هیچ چیز در این شهر پروژه در زمان و منابع از COVID-19 مراکز جاهای دیگر. Swabbing و خون-نقشه کشی انجام شد توسط phlebotomists در یک شرکت خصوصی منطقه خلیج حجامت و خدمات آزمایشگاهی بودند که با مجوز و بیمه, اما, نیست, مورد نیاز در بیمارستان ها. تست دیگر پرسنل داوطلب بودند. این phlebotomists’ bodysuits نقاشی شد coveralls از فروشگاه های سخت افزاری و دستکش خود بودند از غذا-انواع خدمات.

از واکنش زنجيره ای پلی مراز یا, P. C. R. آزمون برای عفونت فعال—آنچه اکثر مردم فکر می کنم از عنوان “COVID آزمون”—با استفاده از سواب نمونه از اطراف بینی و دهان. اما وجود گزینه های مختلف برای دقیق swabbing مکان. به جای استفاده از محبوب فوقانی-حلقه بینی و نازوفارنکس آزمون (“یک جایی که آنها نمونه روشن خود را به افکار عمیق” را به عنوان ساویر گفت), Bolinas تصمیم گرفتند برای یک oropharynx نمونه از عقب دهان همراه با اواسط شاخک (وسط بینی) نمونه. منابع از سواب شده اند بسیار تیره و تار است که پنتاگون اعلام کرد هفتاد و پنج و نیم میلیون دلار در گرد و خاک-تولید بودجه اما آزمون در Bolinas می تواند انجام شود با سواب کوتاه تر از کسانی که تحت سنگین ترین تقاضا است. تحقیقات منتشر شده در بهار امسال نشان می دهد که اواسط شاخک swabbing بود به اندازه کافی حساس است و می تواند با سرعت بیشتری انجام می شود.

سازمان از Bolinas تلاش بودند مراقب باشید تا مطمئن شوید که همه—نه فقط صاحب خانه اما بی خانمان carless دکتر خجالتی و unplugged—می تواند تست شده است. “ما در تلاش برای کشف کردن چه خواهد بود موانع به کل جامعه تست: اطلاعات زبان و ترس و تحرک” ساویر گفت. اگر چه تست شد درایو-از طریق وجود دارد walkup گزینه—”روز دیگر من تا به حال یک خط است که تا به حال یک ماشین و سپس یک دوچرخه سوار سپس skateboarder سپس واکر همه فاصله بیست فوت از هم جدا”—و نیز خانه نشین تست به کمک کاملا بی حرکت است. با چهارمین روز این شهر تا به حال تست شده بیش از هجده صد نفر در مجموع بازتاب بیش از نود درصد از ساکنان آن به همراه کارکنان که زندگی می کردند و در جای دیگر تبدیل می کند.

به عنوان شلوغ استیشن واگن چرخ به دور از درایو-از طریق منطقه آستین کوتاه, گشت و گذار-دباغی پدر در پشت چرخ نورد پایین پنجره. “Wo-o-o!” او را تشویق می کردند از پشت ماسک خود را.

سایر دست تکان داد و برگشت با شوق و ذوق به عنوان او سوار است. “ما استفاده می شود به این شهر که مبارزه برای نجات خود,” او گفت: با آهسته چشمک زدن. “در حال حاضر ما در این شهر که مبارزه برای آزمون خود را.”

سواب و pinpricks پرسیدن سوالات مختلف. گرد و خاک-بر اساس P. C. R. آزمون تشخیص اینکه آیا کسی در حال حاضر آلوده با ویروس; از رنجانیدن سرولوژی آزمون برای پیدا کردن از طریق اندازه گیری آنتی بادی که آیا کسی آلوده شده با این ویروس در گذشته است. زمانی که ناآشنا ویروس وارد بدن تخصصی سلول های ایمنی بوسیله اسباب گردنده از آنتی بادی به طور خاص تشکیل شده به آن جا; برخی از آنها طراحی شده است به ضمیمه و پرچم این ویروس برای حمله و دیگران خنثی کردن آن فقط با حلق آویز در. (همه ما دیده می شود تصاویر تند و تیز-توپ-مانند COVID-19 ویروس. آنتی بادی است که متصل به خوشه می مانند پنبه به نوار چسب, جلوگیری از آنها را از چسبیدن به سلول.) اگر چنین تخصصی COVID-19 آنتی بادی های موجود در یک فرد خون, ویروس باید در برخی از نقطه وجود داشته اند ، که بسیار خاص است. آنچه نامشخص در حال حاضر این است که آیا پیدا کردن آنتی بادی در خون به این معنی است که شما خواهد شد در سیستم ایمنی بدن به ویروس—و قادر به انتقال آن به دیگران—اگر شما در معرض دوباره. ایمنی نسبت به بسیاری از coronaviruses از جمله کسانی است که باعث سرماخوردگی است تنها به طور موقت.

وجود دارد بسیاری از آزمایشات طراحی شده برای تشخیص آنتی بادی برای رمان coronavirus. کیفیت آنها متفاوت است. برخی از تولید و منفی کاذب (عدم شناسایی افرادی که دارای آنتی بادی) برخی از بالا مثبت کاذب نرخ (نشان می دهد که افراد دارای آنتی بادی زمانی که آنها نمی), و برخی از آنها نسبت به تمام اطراف. زمانی که Engeström و هارمون اولین تصور از شهر گسترده تست Engeström خرید یک آنتی بادی آزمایش از یک شرکت چینی تنها به درک کنند که آنها نیاز به چیزی اعتبار توسط یک موسسه آمریکایی. احساس شکست او و هارمون شکار برای کمک به از تاسیس آزمایشگاه تست. در مورد آنها به کمک طلب کردن یک آزمایشگاه در جنوب کالیفرنیا که در هوی و هوس آنها به نام U. C. S. F. و قرار شد در تماس با یک محقق به نام برایان گلخانه ای.

برای پانزده سال های گلخانه ای شده است با استفاده از آنتی بادی ها به دنبال بیماری در سراسر جهان است. آزمایشگاه خود را در U. C. S. F. تقسیم H. I. V., بیماری های عفونی و جهانی پزشکی ومیزان در مالاریا یک بیماری است که گلخانه ای به دنبال از طریق چین و تایلند و هند و شرق و جنوب آفریقا است. او co-هدایت U. C. S. F. را EPPIcenter یک گروه تحقیقاتی متمرکز بر روی “سیستم های اپیدمیولوژی”—رویکرد میان رشته ای به بیماری عفونی است که مطالعات چگونه عوامل با هم کار کنند و در سال 2019 او رهبری بزرگ مشارکتی مقاله در مورد چگونه آنتی بادی-تست داده ها می تواند مورد استفاده برای تصمیم گیری در یک بیماری همه گیر.

گلخانه ای به سرعت به رسمیت شناخته شده و ارزش Bolinas به عنوان یک مطالعه موردی. به حدی ایالت کالیفرنیا ارائه شده یک راز برای کسانی که به تجزیه و تحلیل گسترش ویروس: با وجود اینکه یک Pacific Rim hub و داشتن یک جمعیت دو بار که از ایالت نیویورک از آن رنج می برد حدود یک هفتم از نیویورک مرگ و میر. و به عنوان آزمایش شماره افزایش تعداد مورد صعود تنها تدریجی نشان می دهد محدود انتقال است. برخی پیشنهاد کرده اند که زود اقدام کلیدی: خلیج منطقه اولین منطقه شهری در کشور به پیاده سازی یک پناهگاه در محل سفارش در مارس 15, و دولت به زودی به دنبال یک حرکت است که پرداخت می شود در دراز مدت سود سهام در بازیابی. که قطعا مهم است اما پس از آن کالبد شکافی نشان داد که منطقه خلیج حال COVID-19-مربوط به مرگ در فوریه 6, نشان می دهد که این ویروس تا به حال شده است در اطراف بیشتر سان فرانسیسکو برای حداقل یک ماه و نیم قبل از پادمان به اثر رفت و نشان می دهد که داستان آن در کالیفرنیا بود پیچیده—موضوع نه فقط از ضرب اما از تعامل با محیط زیست, جمعیت, انسان و رفتارها و عادات.

Bolinas است غیر منتظره ای منزوی روستایی جامعه است که با این وجود ارتباط بیشتر سان فرانسیسکو شهری شبکه; چند Bolinas ساکنان رفت و آمد به مناطق شهری برای کار و کودکان ترک شهر برای مدرسه. این امر می تواند آموزنده بدانند که آیا این ویروس می تواند رسیدن به چنین جامعه و اگر چه این سفر یک بار وجود دارد. گلخانه ای و سه نفر دیگر منجر U. C. S. F. محققان توافق به فرآیند آزمون در Bolinas. آنها همچنین متعهد موازی تست تلاش در سان فرانسیسکو ماموریت منطقه که مخالف نوع محل: بسیار پرجمعیت شهری مسکونی و مرکز تجاری در nexus از چندین سیستم های حمل و نقل. (از لحاظ تاریخی این ماموریت نیز نسبتا متنوع و خانه را به بسیاری از سان فرانسیسکو جمعیت اسپانیایی تبار. Bolinas است که تقریبا نود درصد سفید.) ایده آنها این بود که با مقایسه این مکان های مختلف آنها می تواند bookend یک طیف از شرایط است که تحقیقات بیشتر می تواند پر کردن در. اگر ما درک نحوه گسترش ویروس تحت شرایط مختلف با عوامل مختلف در بازی ما مدل سازی خواهد به دست آوردن نکات دقیق وظریف. ما می تواند به ماندن بگیرید پیش از بیماری با اقدامات مناسب تر از مجموع جهانی در محاصره است.

گلخانه و همکارانش تصمیم به اجرای دو نوع آنتی بادی آزمایش و یا “روش” در دنباله. برای اولین بار با یک روش جدید سنجش از Abbott Laboratories که تا به حال تایید شده توسط یکی از گلخانه U. C. S. F. همکاران به 99.5 درصد ویژگی این معنی است که آن را به تولید در اکثر پنج مثبت کاذب برای هر هزار آزمون. اگر یک نمونه آمد مثبت در ابوت سنجش آنها خواهد آن را اجرا کنید از طریق یک دوم assay تولید شده توسط یک تیم تحقیقاتی در کوه سینا. کوه سینا تست کار می کند با اتصال به یک پروتئین از ابوت آزمون کاهش بیشتر احتمال مثبت کاذب. علاوه بر این, آن است که یک enzyme-linked یا ELISAtest که اجازه می دهد تا محققان به پیدا کردن نه تنها اینکه وجود آنتی بادی اما چگونه بسیاری از: اضافه شده یک قطعه از اطلاعات با ارزش برای درک چگونه coronavirus گسترش می یابد.

با ترکیب تست های گرد (که پیدا کردن فعال آتش سوزی در coronavirus اپیدمی) با آنتی بادی سنجش (که اثری از سیاه شدن مسیر گذشته خود پیشرفت) و گلخانه ای و همکاران او می تواند سه گوش جنبه های دیگری از عفونت است. یکی از اهداف خود را بررسی تست حساسیت خفیف-موارد بیماری. “می گویند که یک تست آنتی بادی با این نسخهها کار واقعا خوب برای بستری بیماران, اما زمانی که شما در نگاه افرادی که به عنوان بیمار بیست درصد نمی خواهد آمد تا به عنوان مثبت” گلخانه ای گفت:. دانستن است که باعث می شود تعداد آزمون قابل استفاده در مقیاس: “ما می توانیم می گویند, ‘O. K., در این جامعه ما اندازه گیری هشتاد و افرادی که مثبت بودند. این بدان معناست که وجود دارد واقعا یک صد.’ “در ضمن اگر تست در Bolinas یافت می شود آنتی بادی اما هیچ عفونت فعال را نشان می دهد که این بیماری همه گیر رسیده, شهر, اما به نوعی پراکنده کردن پس از آن وجود دارد—یک نتیجه meriting مطالعه نزدیک به دلیل آن می تواند مفید باشد در مدیریت این بیماری است. محققان نیز خواهد بود پس افرادی که تست مثبت با سواب آزمون برای دو سال بررسی سطح آنتی بادی در فواصل برای پیدا کردن چه مدت پاسخ ایمنی به coronavirus طول می کشد.

زیرا پیامدهای بهداشتی از تست مثبت آنتی بادی هنوز مشخص نیست محققان در هیچ عجله برای انتشار اطلاعات است. در حالی که گرد و خاک-نتایج آزمون منتشر شد در هنگامی که از آن خواهد شد چند هفته قبل از گلخانه و تیم خود را ارسال Bolinas ساکنان خود را سرولوژی داده است. به عنوان درایو-از طریق آزمایش در رفت و گلخانه ای سرگردان را به یک میز پیک نیک و نشست. قد بلند و لاغر با, شاه بلوط-رنگ موهای او خاکستری تی شرت. سایر نام او را به عنوان او گذشت.

“ما قصد داریم به اضافه کردن یک تستر و یک دستیار برای هر خط و سرعت آن را!” او گفت:.

“این محدودیت” چادر سرپرست کیمبرلی Baltzell توافق ارائه گلخانه ای درجه یک در آغوش گرفتن. او با پوشیدن پیراهن سفید دوزی در رنگ قرمز با کلمه “لبخند.” “من هشت صد دستکش و من شکل اگر ما استفاده از آنها را در اینجا ما می توانیم آنها را به این ماموریت است.”

“البته” گلخانه ای گفت:. دو نفر از آنها گذشته مشغول به کار با هم در یک مالاریا مطالعه در زنگبار در سال 2010. “ما به خاطر صحبت کردن در مورد چگونه ما نیاز به انجام مطالعات بیشتر در زنگبار و در حال حاضر در اینجا ما—”

“بیست دقیقه از خانه!” Baltzell گفت.

روز شنبه, مارس 29th, مجموع نتایج حاصل از سواب آزمون اعلام شد. همه آنها منفی بودند—خبر خوب برای شهروندان Bolinas. این شهر محلی, اخبار, جزوه این شایعات اخبارشامل وارد کردن ویژه جشن تست, تلاش, و, صبح روز شنبه, مارس 2nd, نتایج ارائه شد به طور رسمی در تالار شهر برگزار شد در زوم. حدود یک صد نفر وارد شده در peppering سازمان با سوالات.

“من آگاه هستم از هر شهر دیگر یا جامعه است که تایید COVIDرایگان” Engeström گفت: به روی صفحه نمایش. “من شخصا کاملا افتخار کنیم.”

“ما نمی توانیم بگوییم صد در صد وجود دارد که صفر عفونت کاملا در Bolinas اما اگر هر گونه وجود دارد و در همه آنها بسیار” Matt Willis های عمومی کانتی-افسر بهداشت است که تا به حال بیماری خود گفت: tempering Engeström را sanguinity. “اگر من هر گونه نگرانی در مورد این مطالعه این است که این امر منجر به حس کاذب تضمین—که می دانید” ماموریت انجام شد.’ شما ممکن است dodged یک گلوله اما وجود دارد مقدار زیادی از marksmen هنوز هم در خارج وجود دارد تیر اندازی!”

“حتی اگر این لزوما به این معنا نیست که شما می توانید پاره کردن ماسک خود را و شروع به مهمانی شما باید احساس بسیار راحت تر در محیط زیست خود را” گلخانه ای گفت: زمانی که او به نظر می رسد روی صفحه. سواب آزمایشات انجام شده در این ماموریت نشان داده بود های مختلف امور: 1.4 درصد مثبت بوده است با اشاره جمعیتی انحراف—از افرادی که آزمایش مثبت در این ماموریت هیچ کدام تا به حال شده است به رنگ سفید. (سفیدی از سان فرانسیسکو به نظر می رسید برای پیگیری افزایش هزینه زندگی: در سال 2000 شصت درصد از این ماموریت بود Latino; توسط 2025, درصد است که انتظار می رود نیمی از آن.)

تا گلخانه و همکارانش خود را به اتمام سرولوژی تجزیه و تحلیل اپیدمیولوژیک پیامدهای مطالعه نمی خواهد روشن شود. اما اکتشافات پدید آمده اند فقط از روند راه اندازی تست. Bolinas است insular, اما آن را نیز به سمت داخل به دنبال; کمی ورقه گذشته دروازه خود خسته شده اید و برعکس چند نفر در داخل فرار از چشم مراقبت. عایشه Appa رئیس همکار در U. C. S. F. بخش از بیماری های عفونی, کمک رهبری عملیات و سازماندهی پزشکی داوطلبان برای مطالعه است. “وجود دارد به سختی هر گونه سوال از اعضای جامعه در مورد اثر خود را,” او گفت:. “آن همه” چگونه من رفتن به همهی همسایگان تست شده ؟ چگونه ما می رویم به دریافت این جمعیت بی خانمان تست شده؟’ یک پسر من حدس می زنم حلقه زنگ در یک کلیسا بود و او مانند ” من زنگ زنگ ها برای این!’ “

در “بولینگ به تنهایی: فروپاشی و احیای جامعه آمریکا” از سال 2000 دانشمند علوم سیاسی Robert D. پوتنام دنبال فرسایش پس از نوزده-دهه شصت از “سرمایه اجتماعی”—بافت جامعه و مدنی عضویت که پس از تقویت و یکپارچه جامعه آمریکا است. در هزینه های واقعی از باز بودن آن به تغییر Bolinas به عمد مقاومت که unweaving در درون خود و در پاسخ به این بیماری همه گیر است که تلاش مته سوراخ کردن میوه. درس Bolinas تست کار ممکن است که بحران بهترین پاسخ کسانی هستند که با عادات جامعه coördination—کسانی که کاسه با هم.

آن را مضحک برای شهرها به افزایش خود را تست وجوه—به خصوص به این دلیل به عنوان Bolinas نشان می دهد مبلغ سرمایه گذاری به عنوان یک اورژانس هزینه نیاز بود. در هفته های اخیر ایالات مانند کالیفرنیا و نیویورک را بسیار ramped تا خود را تست عملیات. موفقیت آنها مخلوط شده است نه فقط به دلایل مالی اما به دلیل مدیریت. در اواسط ماه مه هنگامی که یک سان فرانسیسکو-بر اساس بار خبرنگار و همسر او سعی در آزمایش آنها خود را در پیچ و خم اطلاعات متناقض از آغاز تا پایان. (بعد از آنها آزمون به آنها گفته شد که آن در نظر گرفته شده تنها برای کارگران ضروری و مردم با علائم.) در سراسر کشور کوچک به بالا تست شده است غرق در مشکلات از سوء مدیریت و بی کفایتی و undersupply. این Bolinas مدل نمودار یک مسیر در اطراف برخی از این موانع است. پس از تست به پایان رسید, یک منبع کتاب با عکس ها و دستورالعمل منتشر شده است. جوامع در لس آنجلس و لویی در مراحل نهایی شکل دادن به تلاش های خود را در Bolinas قالب. (خود را تست نمی شود, جامع, اما آن را به قرعه کشی در این شهر روش.) به تازگی Engeström صرف زمان در تماس با سازمان در کمدن لندن, منطقه, که همچنین امیدواریم که برای انطباق با Bolinas را بازده; شهر دایره نفوذ می تواند گسترش از وجود دارد. بسیاری از موثر ترین پاسخ به همه گیر شده است به رهبری جزیره ملل—نیوزیلند, ایسلند, تایوان, هنگ کنگ—که در آن فعال و مبتنی بر علم با رهبری بوده است channelled از طریق تنگ, درون اتصالات. یک درس از آن مکان و از Bolinas است که انسجام جامعه را می توان marshalled در برابر ویروس است که نگه داشتن ما را از هم جدا.


راهنمای Coronavirus

  • بیست و چهار ساعت در مرکز همه گیر: نزدیک به پنجاه نیویورکر نویسندگان و عکاسان دامن زد به سند زندگی در شهر نیویورک در آوریل 15.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • می تواند ما را در ردیابی گسترش COVID-19 و محافظت از حریم خصوصی در همان زمان ؟
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme