Bomani جونز در مایکل جردن “آخرین رقص” و فعالیت در N. B. A.

Michael Jordan being presented with a trophy while surrounded by colleagues
منبع عکس توسط Andrew D. برنشتاین / Netflix

با ورزش حرفه ای در وقفه ای اس پی ان ده-بخش مجموعه مستند در مایکل جردن “آخرین رقص” است و تحت سلطه رتبه های تلویزیون و تبدیل به یکی از مهمترین و صحبت در مورد حوادث رسانه از سال است. شرکت های تولید شده با Netflix سری ویژگی های پشت صحنه فیلم شیکاگو بولز در اردن آخر فصل با این تیم از سال 1997 تا 1998 بود که هرگز پخش شده اند.

این مجموعه را پوشش می دهد که اردن حرفه ای تمام خطرات بودن hagiographical—اردن شدید رقابت ارائه شده است به عنوان مهم برای ایجاد انگیزه هم تیمی های خود اگر هم مرزی پاتولوژیک. تصویر از اردن که پدیدار است که همیشه چاپلوس اما بیش از همه پرتره باید خشنود به اندازه کافی به او را به عنوان او تا به حال قابل کنترل پروژه: اردن مجاز استفاده از قبلا منتشر نشده فیلم, شنبه برای مصاحبه های گسترده و تا به حال final-قطع دسترسی.

به بحث در مورد “آخرین رقص” و اردن میراث من صحبت با تلفن با Bomani جونز که میزبان ESPN پادکست “زمان مناسب است.” در طول مکالمه ما که ویرایش شده برای طول و وضوح ما در مورد راه های مختلف که Jordan, LeBron James, کرده اند برخورد, با, شهرت, چرا اردن هدایت و روشنی از سیاست برای بسیاری از کار خود را, و به همین دلیل آن را حس می کند به فکر می کنم از اردن به عنوان یک مرد نوزده-دهه هشتاد.

که در آن شما امروز در مایکل جردن?

او بزرگترین بازیکن بسکتبال در تمام دوران و می توان آن را آسان به از دست دادن بینایی است که هنگامی که شما نگاه کنید به کلاس جدید از سوپر ورزشکاران. اما حتی با مورد که شما تماشای این کلیپ ها از اردن و می گویند “وجود دارد تنها یکی از کسانی که. دوره.” این است که یک مشاهده است که من می توانم که می ایستد جدا از هر چه من فکر می کنم در مورد مایکل جردن. جالب است که او از سن نوزده-هشتاد چرا که او ظالم است, پایین, نگاه-کردن-برای-من در راه است که بسیار حاکی از آن زمان است. این چیزی است که به دنبال خود را در راه است که او نیاز به درگیر در برخورد با افراد دیگر که به نظر می رسد شده اند maddeningly خسته کننده برای او. من تصور او احتمالا خواسته او یک گلف باز چون آن شده اند که همه در او.

بنابراین به عنوان یک ورزشکار و به عنوان یک ساختار در ورزش ایده او را به عنوان این سخت رانندگی کنید-on-my-سطح—پسر من نمی دانم اگر من می خواهم بگویم من در اینجا برای آن, اما من درک شرایطی که ایجاد آن مرد است. من ندیدم این و یا هر چیز دیگه که من شنیده ام در مورد قاتلی دیوانه رانندگی برای رقابت آمده و به دور از این تفکر است که او یک فرد بد است. من آن را در بسیاری از راه های به خنده دار. اما پس از آن به عنوان یک چهره عمومی او ساخته شده است که تصمیم گیری است که او قصد ندارم به بحث در مورد هر چیزی که ممکن است مردم را به دوست نداشتن او است. و آن چیزی که بسیار مهم است به یاد داشته باشید در مورد اردن: تصویر عمومی و محبت های بسیار بسیار مهم است برای او.

من پیدا کردم آن را کمی ریاکارانه در این مستند زمانی که او در مورد جسی هلمز مسائل و او گفت: من فقط متمرکز در بسکتبال فقط متمرکز بر زندگی حرفه ای من. من هم به فکر این چیزهای دیگر. [در سال 1990 اردن کاهش یافته و به تایید هاروی گانت یک آفریقایی-آمریکایی از حزب دموکرات که نصب شده سنا چالش در برابر شدت متعصب جسی هلمز در اردن در ایالت کارولینای شمالی است. اردن است گفت: به توجیه تصمیم خود در آن زمان گفت: “جمهوری خواهان خرید کفش ورزشی, بیش از حد.” در “آخرین رقص” اردن اذعان به داشتن گفت: خط اما معتقد است که او گفت: آن را در jest.] خوب آن بوده است که سی سال پس از آن و او نمی لگد زدن به آن را هر گونه متفاوت تر از او در آن زمان در آن اهمیت دارد. این تصمیمی است که او را انتخاب کرده اند و من در دفاع از حق خود را به زندگی می کنند. من فقط می خواهم شما را به طور صادقانه در مورد این واقعیت است که شما مایل به گرفتن خطر در این مسائل و این که موقعیت دفاع اگر شما صادقانه در مورد آن.

در حالی که وجود دارد قطعا سیاه ورزشکاران که در زمان مواضع سیاسی در دهه هشتاد و قبل از آن—محمد علی بودن احتمالا معروف ترین مثال آن را به نظر می رسد مانند nonwhite ورزشکاران گسترده احساس راحتی بیشتری انجام این کار در حال حاضر ؟

آره من فکر می کنم آنها احساس راحت تر در حال حاضر. اما من فکر می کنم اگر من می خواهم به نمایشگاه به اردن که در هیچ یک از معاصر ستاره ها واقعا مقابل هم. که N. B. A. بازیکن بود که از جلو و گفت جلوگیری از آپارتاید ، Isiah Thomas انجام بسیاری از کار در این زمینه و شما را به راهی که او در حال حاضر در نظر گرفته شده و پس از این واقعیت است.

من فکر می کنم که N. B. A. همیشه وجود داشته و در یک فضای متفاوت با روابط عمومی به دلیل آن است که این لیگ در نظر گرفته است که به سیاه لیگ. و آنها تا به حال همیشه بسیار نگران با متخلف ، کسی می تواند این استدلال که آنها در لیگ است که اجازه می دهد تا آنها را به گفتن بیشتر در حال حاضر به دلیل سکوت است که بسیاری از بچه ها گرفت و در نوزده-دهه هشتاد به دلیل سکوت یک سطح از صلح است که اجازه لیگ به رشد است. من نمی دانم اگر من به طور کامل خرید که استدلال اما من فقط نمی تواند رد شدن از آن را از دست. من به یاد نمی Magic Johnson, صحبت بیش از حد در مورد سیاست و این که قبل از ما به این واقعیت است که من نمی نشنیده لری پرنده صحبت در مورد هر چیزی که مربوط به سیاست است.

سمت راست وجود دارد مقدار زیادی از نگرانی در دهه هشتاد و فراتر از N. B. A. هر دو کدگذاری شده و نه پس از کدگذاری در مورد کدهای لباس و چیزهای مورد بازیکنان خود را به نظر می رسد بیش از حد سیاه و سفید و یا لیگ ظاهری “بیش از حد سیاه و سفید.” و آن را احساس می کند مانند آن را بزرگتر بخشی از تاریخ N. B. A. تر از آن است N. F. L. یا بیس بال. اما در حال حاضر در سال 2020—شاید این نقطه شما—بازیکنان بیشتر به نظر می رسد باز در مورد سیاست قطعا از ورزشکاران که بازی بیس بال و یا فوتبال.

آنها هستند. من همچنین فکر می کنم که بخشی از این ارتباط بین N. B. A. بازیکنان و به خصوص ستاره ها. لیگ به مراتب بیشتر از مشارکت بیش از آن در است دو نفر دیگر ورزش است. در حالی که رابطه بین نیروی کار و مدیریت در بیس بال است و بیشتر متضاد از آن شده است در هر نقطه دیگری است. و در فوتبال بدیهی است که صاحبان نمی مشاهده بازیکنان—را فراموش کرده ام در مورد خود را به عنوان برابر است—اما حتی به عنوان کسی که آنها را به شرکت در گفت و گو با.

N. B. A. درک کرده است در سی سال گذشته به خصوص که بازیکنان خود را قدرت بیشتر است چرا که یک فرد بازیکن می تواند به مراتب تاثیر بیشتری در N. B. A. از هر ورزش دیگر. چه اتفاقی افتاد به N. B. A. هنگامی که مایکل جردن چپ [به جزئی بازی-لیگ بیس بال] در سال 1993 است که قصد ندارم به اتفاق می افتد در N. F. L. اگر تام بردی برگ یا پاتریک Mahomes برگ فردا. N. B. A. در یک محل متفاوت است. بازیکنان آن را می دانم; لیگ آن را می داند.

و بنابراین به عنوان یک نتیجه, آنها ندارد, هر national-anthem جنجال در N. B. A. آنها یک قاعده در جایی که می گوید که شما باید برای ایستادن برای سرود ملی یا نمی شود روی زمین, اما آنها نمی باید کسی باک عقب در برابر آن. که نوع از چیزی که به مذاکره شود. آن را تنها می تواند رخ دهد اگر شما یک گفت و گو بین لیگ و بازیکنان اجازه می دهد که به اتفاق می افتد. در همین راستا بسیاری از آنچه می بینید به لحاظ سیاسی از N. B. A. بازیکنان—من فکر می کنم ایمنی است که برخی از آنها احساس می آید از این واقعیت است که آنها یک کمیسیون است که تشویق به این رشته. در حال حاضر N. F. L. اتحاد بچه ها تعداد زیادی از آنها که واقعا در این مسائل است. و آنها در حال انجام بسیاری از کار بر روی زمین است. اما من احساس نمی مانند لیگ N. F. L. است که تقریبا به عنوان یار با بازیکنان که آیا آن چیزهایی که شما باید در N. B. A.

در مورد اردن رقابت من مخالف این ایده است که این مستند قرار می دهد رو به جلو است که آن را تا حد زیادی در مورد انگیزه هم تیمی های خود به بهترین آنها می تواند. اما آن را احساس به من مانند چیزی است که بسیار آسان برای خیال بافی با هم برای هم تیمی های سابق و اردن خود را. ما شاهد کمی که همان درایو از کوبه برایانت و من فکر می کنم زمانی که او در لیگ, مردم, نمی مانند آن را بسیار. و من فکر می کنم در حال حاضر تا حدی به دلیل کوبه مرگ غم انگیز شما ببینید آن کیفیت مورد به عنوان مهم به برنده شدن است.

من درک می کنم که در آن اردن است که از. من فکر برجسته ترین نقطه ای که او ساخته شده در مورد آن, شما بچه ها اینجا ایستاده بر شانه های من. ما موفق به کسب سه قهرمانی در اینجا و در حال حاضر شما در حال اعضای گاو و شما می توانید به نفع خود از این, اما آن را تمام می افتد به من. من می خواهم به تقاضا است که شما کار به عنوان سخت به عنوان من. چرا که واقعا تنها بخشی است که شما می توانید تقاضا است که مردم به کار به عنوان سخت به عنوان شما—بقیه چیزهای که طبیعی است وقف. من کاملا درک که در آن او است که از, چرا که اگر گاو از دست دادن آن را می توان در مورد مایکل جردن از دست دادن. آن را نمی خواهد در مورد آنها از دست دادن.

اما این بدان معنا نیست که رویکرد است که او طول می کشد این است که لزوما یکی از بهترین, و آن را قطعا نه تنها یکی است. همه چیز من در اینجا توضیح داده شده همچنین می افتد در LeBron James. LeBron به نظر می رسید به یک زندگی است که منجر به او را برای همیشه می خواهم برای بالا بردن کسانی که در اطراف او را از طریق خود را تشویق. او را مانند بچه ها در “Sandlot” که می گوید دوستان خود را برای رفتن به سمت راست زمینه و نگه دستکش و فقط آنجا ایستاده و توپ را دریافت کنید وجود دارد. که در آن اردن است اگر شما نمی گرفتن توپ وجود دارد رفتن به جهنم را برای شما به پرداخت. من سوال که آیا اردن موثر بود در روش خود را دارد. و من نیز بر این باورند که شما درست است که در حالی که این افراد در برخورد با آن, آنها احتمالا از آن متنفر بودم. آن را تا به حال بدبختی به مقابله با. آنها نیز احتمالا نمی دانستم که راه را به آن را متوقف کند در تمام احتمال, به ایستادن به مایک. اما مایک بود که همه قدرت. و همه این بچه های دیگر به عنوان یک نتیجه از آنچه که آنها برنده آن بچه ها را ساخته اند مقدار زیادی از پول. آن بچه ها’ مشاغل در مکان هایی که آنها احتمالا نمی خواهد که در غیر این صورت. البته در حال حاضر آنها در حال رفتن به نگاه در آن و آنها در حال رفتن به مانند آره مرد واقعا بزرگ است که او سوار تحت فشار قرار دادند و ما در این راه است. اما راه دیگری وجود دارد که او می تواند رفته اند در مورد انجام آن ؟ و احتمالا وجود دارد چرا که مردم می خواهند به او لطفا.

با کوبه آن هرگز احساس بچه ها در اطراف کوبه می خواستم به او لطفا. Magic Johnson به حال بچه ها در اطراف او—آنها می خواستند برای رسیدن به سطح خود را و آنها می خواستند به او لطفا. اگر شما به نقطه ای که این بچه ها نمی خواهم به شما لطفا آنها فقط می خواهند به شما را از پشت خود را, پس از آن من سوال چگونه موثر شما واقعا. من فکر می کنم وجود دارد و بخشی از اردن که در آن مردم می خواست به او لطفا. این چیزی است که من نمی دانم اگر آنها تا کنون در واقع او را خوشحال. او بود و سرد. ما به دست آورد.

من با شما موافقم در مورد LeBron اگر چه من فکر می کنم در اوایل در حرفه خود او تا به حال یک چیزی که نه “The Sandlot” چیزی نه اردن چیزی که بود که او تا به حال برخی منفعل-تهاجمی خط. او گاهی اوقات انجام یک Instagram پست که به نظر می رسید به تماس از کسی اما نه با نام مثلا.

بسته به اینکه چگونه شما سیمی, من می خواهم به جای مایکل جردن چیزی می گویند دیوانه به صورت من از رفتن به خانه نگاه در Instagram و دیدن این و سپس پس از LeBron در مورد آن. و پس از آن او بود نه من فقط صحبت کردن آنچه باعث می شود شما فکر می کنم آن را در مورد شما? من بسیار به جای مقابله با حرکت تند و سریع مایکل جردن از منفعل-تهاجمی ،

چگونه می توانم به شما فکر می کنم طرفداران رابطه با LeBron متفاوت از رابطه خود با اردن است ؟

من فکر می کنم که LeBron داستان است که در واقع بیشتر جالب است. بسیاری از آنچه که باعث می شود اردن داستان جالب و بسیار خاص به جنون ساخت و ساز از مایکل جردن. تفاوت بین مایکل و LeBron است اردن خیلی سردتر از او و این که هیچ سایه ای به LeBron. هنگامی که شما در دیدن کلیپ ها—و آنها در این مستند شگفت آور—شما با دیدن این کلیپ از اردن راه رفتن به همه ستاره بازی در هوایی اردن jumpsuit با طلا زنجیره ای. و هر کس دیگری در خود مسائل و یا در تیم مسائل و او وجود دارد در اردن ، و او فقط به نظر می رسد مانند جالبترین ترین مبارز شخص در جهان است. LeBron نیست و کاملا آن را داشته باشند.

ما خواهید بود به انجام همان چیزی که با LeBron و من فکر می کنم این امر می تواند جالب برای رفتن به عقب و رفتن را از طریق زمینه LeBron چرا که ما هولناک با خیلی مسائل است. وجود دارد می تواند از اتفاقاتی که پیش آمد و یا بازی ها و یا لحظات است که شما تقریبا از دست دادن آهنگ از آنجا که او واقع شده و مانند شخصیت در “نمایش ترومن” برای اکثر حرفه ای خود را. و من فکر می کنم آنچه که ما می خواهم به عقب بروید و با LeBron خواهد بود بسیار جالب تر نگاه کنید در این دوران است. اردن کاملا در مورد اردن. LeBron ما را در همه نوع از نقاط عطف با تغییر در تکنولوژی و تغییر در رسانه ها و تغییر در راه است که مردم در ارتباط با تغییر در راه است که مردم در مصرف بسکتبال بازی. تمام کسانی که همه چیز در حال تغییر در LeBron حرفه ای در راه است که آنها در اردن است.

چه جالب خواهد بود که با LeBron است که در حال حاضر او را به این نقطه دیده می شود به عنوان یک قهرمانانه رقم برای بسیاری از مردم, اما ما تا به حال خوب سه چهار سال که در آن ما مستقیما در جهت مخالف که آن را به درک عمومی از او. از 2010 طریق واقعا در مورد سال 2013 وجود ندارد آسان داده ها با یگدیگر از چگونه مردم در مورد او احساس. شما فقط می تواند نگاه بسیار خاص چیزهایی که اتفاق افتاده است با LeBron James, روش های خاص او درک و قرعه کشی بسیار آسان خطوط مستقیم به تغییرات در راه همه چیز پوشش داده شده توسط رسانه ها در این کشور است.

چقدر شما فکر می کنم اردن تمایل به گرفتن مواضع سیاسی متصل شد به ظاهر محبوبیت جهانی او ،

من فکر می کنم آن را عادلانه سوال را بپرسید که آیا یا نه که به همین دلیل. وجود ندارد که بسیاری از مردم خارج وجود دارد و حتی افرادی که روت شده برای این تیم است که او antagonized که واقعا واقعا واقعا دوست نداشتند مایکل جردن. و من فکر می کنم ما می گویند همان مورد سحر و جادو جانسون. من فکر می کنم که چیزی وجود دارد به این ایده است که توسط غیر تهاجمی او درمان می شود مانند کسی است که هرگز جرم کسی. که احتمالا منجر به بسیاری از آنچه که او را قادر به انجام مقدار زیادی از پول است که او شده است قادر به.

اما من فکر می کنم این سوال در طرف دیگر این است که چه میزان از خطر می تواند از او گرفته اند و هنوز هم به جرم این افراد چیست ؟ اگر او می گویند که او با حمایت هاروی گانت چقدر بود او واقعا به از دست دادن ؟ در سال 2008 دین اسمیت [که مربی اردن در دانشگاه کارولینای شمالی] نوشت: حمایت از باراک اوباما. در سال 1966 دین اسمیت به طور یک جانبه تصمیم به ادغام این کنفرانس ساحل اقیانوس اطلس. دین اسمیت موفق به زنده ماندن آن است. در حال حاضر دین اسمیت است به طوری که از آن می رود کمی متفاوت برای او شاید. این یک چیز اگر شما تصمیم می گیرید شما در حال رفتن به گرفتن هیچ موضع سیاسی آنچه برای محافظت از آنچه در آن است که شما, اما من فکر می کنم آن را نیز به ارزش کاوش آنچه خطر حساب دیفرانسیل و انتگرال بود که واقعا از او گفت: برخی از چیزهایی که اگر نه همه آنها.

من فکر نگه داشتن شما قرار گرفتن اردن در اواسط تا اواخر دهه هشتاد از ریگان-بوش در امریکا که در آن اپرا وینفری بزرگترین نشان می دهد ادی مورفی بزرگترین ستاره سینما در جهان, اردن, بزرگترین ورزشکار “نمایش کازبی” بزرگترین نشان می دهد در تلویزیون. مایکل جکسون است مسلما بزرگترین سرگرم کننده است.

جالب است چرا که هیچ یک از کسانی که شما ذکر شد افرادی که سنگ قایق حداقل publicly. در حال حاضر شما باید بچه ها مثل مایکل جکسون برای مثال بود که قطعا مبارزه با نژادپرستی در زندگی حرفه ای او و او بود که برخی از کاهش بنفش بر روی این مسائل است. اما عموم این همه مردم که نمی شد تکان قایق. بیل کازبی در تلاش بود برای انجام یک تلویزیون نشان می دهد با یک زیبایی شناسی در خط با آنچه که به عنوان جریان اصلی نشان می دهد که این می تواند انجام شود. این است که بخشی از افراد مشهور در نوزده-دهه هشتاد با احترام به عناصر آن در مورد نشان دادن که هی در برخی از راه ما درست مثل شما.

هنگامی که شما فکر می کنم در مورد اردن به عنوان رقم از دهه هشتاد شما رو به یاد داشته باشید که او یک شخص سیاه و سفید در دهه بیست سالگی خود را که از طرفداران موسیقی رپ. وجود این همه هیپ-هاپ که در این مستند اما مایکل جردن است نه یک شخص که در مورد رپ در همه. او از یک نسل که در آن بچه ها از روستایی در جنوب ممکن است بدست به رپ اما نه لزوما. او واقعا مناسب تر مستقیما در نوزده-هشتاد پارادایم. اگر شما فکر می کنم در مورد او از طریق لنز مانند “حرص خوب است” تعهد او به پول فداکاری و شور که با او هر آنچه که او تا به حال به انجام است که همه در خط با افکار و اخلاق از دهه هشتاد. آن را سمت راست وجود دارد. آن را خیلی اتفاق افتاده است که موفقیت خود را می آید در دهه نود. اما اگر شما در مورد آن فکر می کنم حرفه ای شروع می شود در سال 1984. او با هم همپوشانی دارند ،

آنچه را که شما ساخته شده است این مستند فقط به عنوان یک کار فیلمسازی و یا روزنامه نگاری?

ESPN درگیر است. شما باید خود تولید کننده مایک Tolin و شرکت تولید خود را درگیر. شما رو مایکل جردن, شرکت تولید درگیر است. و شما رو N. B. A. درگیر است. همه چیز را که شما در حال رفتن به رفتن را از طریق تمام آن احزاب است. یک سطح پایه از حس مشترک است رفتن به شما بگویم که در رفتن به برخی از چیزهایی که—اگر اردن نمی خواهند این خارج وجود دارد و سپس آن را به خارج وجود دارد. من فکر می کنم که بسیاری از این تجزیه و تحلیل در این journalistically است که با این واقعیت است که از آنجا که هیچ ورزشی زندگی می کنند در حال حاضر نه فقط ESPN اما دیگر شبکه ها پوشش این مانند آن است که ورزش. این سطح های مختلف از بررسی به دلیل عدم وجود ورزش های رقابتی. من فکر می کنم که آن را بزرگ دلتنگ نگاه Michael Jordan, اما آن را در نظر گرفته نمی شود یک اکتشاف از او.

با افراد مختلف که تا به حال به می گویند بله به این نمودار ون از آنچه شما در حال رفتن به هوا در حال رفتن به بسیار بسیار کوچک و بدون توجه به آنچه. تصور کنید اگر ما تا به حال گفت: به Scottie Pippen, “Scottie ما قرار نیست هر چیزی در اینجا است که شما نمی خواهید.” اکنون چه داریم ؟ آن را فقط می شده اند tiny, tiny, tiny. و من همچنین فکر می کنم که شما رو این همه فیلم از فصل 1997-98 و شما رو به انجام عدالت با آن است. آنها بوده ام نشسته است که برای تقریبا بیست و پنج سال در تلاش برای کشف کردن آنچه که دقیقا آن بود. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که آنها در حال تلاش برای تعادل به منظور ایجاد این اتفاق می افتد. و هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم این قابل توجه است که آنها در آنجا انجام می شود به عنوان آنها با آن است.

وجود دارد راه هایی که در آن من فکر می کنم این مستند است که احتمالا نه به خدا صادقانه حقیقت. اما گفته شده که پس از تماشای این مستند احساس می کنم مثل من می دانم اردن به درجه ای است که من نمی دانم که بسیاری از مدرن ورزشکاران یا N. B. A. ستاره حتی اگر آنها قابل مشاهده در رسانه های اجتماعی و جاهای دیگر. تنها احساس می کنم مثل من در واقع می دانیم در برخی از راه است Kevin Durant. و دلیلش این است که خود را در ناامنی هستند تا نکته وجود دارد.

من با آن موافقم. و من فکر می کنم که بخشی از آن با مایک است که او در جهان وجود دارد. شما فقط رفتن برای پیاده روی به Applebee و دیدن مایکل جردن حلق آویز کردن ، اما زمانی که شما می شنوید که مردم داستان خود را در مورد زمان آنها ملاقات مایکل جردن, آن را مانند, آره, من در حال بازی گلف و مایکل جردن بود پشت سر ما و ما از او خواست اگر او می خواست به شرط و بوم در حال حاضر ما در حال بازی با مایکل جردن. مردم همه نوع داستان مانند آن.

این کمک می کند که به عنوان یک ورزشکار او یک پسر ساده: من می خواهم به آن را برد. من را کشتن مردم به منظور انجام این کار. همه چیز را حس می کند هنگامی که شما پایه های آن را که در سمت راست وجود دارد. حتی خود را تایید چیزهای خیلی ساده است: من علامت های تجاری بزرگ است که هر کس می تواند خرید. وجود دارد هیچ چیز در مورد آنها است که واقعا سخت به درک. من فکر می کنم که در این مستند زمانی که شما در حال تماشای یک قسمت که در آن صدای او هرگز quivers زمانی که او در مورد از دست دادن پدر خود را, اما او شروع به گریه وقتی که او در مورد خود درایو رقابتی است که جذاب ترین بینش شما باید از همه آن. شاید این درست است که او ساخته شده صلح با پدرش و او تا به حال زمان بیشتری برای مقابله با آن از او با بازی بسکتبال. من هیچ نظری ندارم. اما من موافق است که حتی اگر شما نمی آیند و دور از این احساس مثل شما چیزی جدید یاد گرفته و در مورد کل Michael Jordan, داستان احساس می کنم مثل شما به دور از این با یک نسبتا مناسب و معقول رسیدگی در چه نوع از شخص او است.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>