کتاب جلسه: دادن عاشقانه یک زبان

اسکات ساندرز / شاتر

شیرین کمی پیام های روز ولنتاین آب نبات و کارت های ساده عاشقانه در یک دلپذیر, شاد, راه. اما بسیاری از تفاوت های ظریف از محبت دشوار است برای قرار دادن به کلمات.

پاتریک همیلتون رمان برجسته messiness از روابط کاوش تمام راه عشق می تواند مشکل هنگامی که آن را عدم تطابق. نویسنده آندره Aciman را پیدا کردن من جلب با واحد مرکزی دوستداران خود را جشن گرفتند رمان با من تماس توسط نام خود را پس از آنها در نقل مکان از سال پیش پرت کردن. آنها هنوز کاج برای هر یک از دیگر بازبینی شرایطی است که در آن احساسات به نظر می رسد غیر ممکن است به بیان است. قهرمانان جوان در مریم H. K. چوی را به تماس های اضطراری در دیدار با یکی از شخصیت ها را وحشت حمله و کشت عاشقانه طریق پیام های متنی خود را صمیمیت تعریف شده توسط دنیای دیجیتال.

در کتاب خود منحصر به فرد عشقاست که تواریخ او پدربزرگ و مادربزرگ’ انتخاب به مرگ هم به جای خطر داشتن یک زندگی بدون دیگری یوهانا Adorján تلاش به سادگی روایت این مجموعه رویداد—حتی ترکیب به گزارش پلیس در مورد آن—در حالی که همچنین تصور dialogue برای ایجاد یک تصویر از زن و شوهر. مگی نلسون Bluets معافیت رایگان سنتی روایت داستان یک امر بافندگی با هم تمثیلی شعر, مقالات در مورد رنگ آبی.

هر جمعه در کتاب های توجیهی ما موضوع را با هم آتلانتیک داستان در کتاب هایی که به اشتراک گذاری ایده های مشابه.

می دانم که دیگر دوستداران کتاب که ممکن است مانند این راهنما? رو به جلو آنها را به این ایمیل.


آنچه که ما در حال خواندن

اکتشاف میل
“در دهه های پس از آن, انتشار, تماس با من با نام شما رشد کرده است از یک شی از تو رفتگی در دیوار ارادت به یکی از اصلی مورد علاقه در بخشی به دلیل [André] Aciman تصمیم به Elio و الیور آنچه آنها می خواستند: هر یک از دیگر.”

📚 پیدا کردن منتوسط آندره Aciman
📚 تماس با من با نام شماتوسط آندره Aciman


چگونه به سقوط در عشق بیش از متن
تماس اضطراری یک کتاب در مورد چگونه روابط است که شروع به عنوان یک مجموعه ای از پیکسل ها می تواند تبدیل به سرمایه-R واقعی در خرگوش شلوار مخمل کبریتی ، آن را نیز در مورد مبهم و لغزنده قوانین ارتباطی در عصر دیجیتال است که هر دو کمک کند و این روابط است.”

📚اورژانس تماس, توسط مریم H. K. چوی


نوشتن غیر متعارف روایت است که بازسازی عشق
“مگی نلسون Bluetsیک نوای اسرار آمیز “شاهزاده آبی’ نوشته در شماره بخش [است] و بیشتر شبیه فلسفی اثبات از سنتی داستان عشق.”

📚 Bluetsتوسط مگی نلسون
📚 قلب توت, توسط ماری ترس Mailhot


(Tamas Panczel-Eross / Shutterstock)

منحصر به فرد عشق عاشقانه تراژدی
“کتاب تواریخ نهایی ساعت ورا و Pista Adorjan, مجارستانی یهودیان که تا به حال جان سالم به در هولوکاست و قیام 1956 در بوداپست. در سن, با Pista مبتلا به یک بیماری طولانی مدت این دو تصمیم به گرفتن زندگی خود را دست در دست در دانمارک در سال 1991.”

📚 منحصر به فرد عشقتوسط یوهانا Adorján


(عمومی نیویورک Library)

مردانی که عشق بیش از حد
“پاتریک همیلتون استثنایی و نادیده گرفته رمان نشان می دهد که در حال سقوط در عشق با شخص اشتباه است بدبختی—و آن را بسیار سرگرم کننده برای شخص اشتباه است یا نه.”

📚 نیمه شب بلتوسط پاتریک همیلتون
📚 خماری مربعتوسط پاتریک همیلتون
📚 محاصره لذت, توسط پاتریک همیلتون


مرجع میز

(کتابخانه عمومی نیویورک)

سوال این هفته می آید از نانسی: “که مجموعه ای از شعر را پیشنهاد می کنید و چرا؟”

شاعر و برنده جایزه پولیتزر جایزه–برنده گوندولین بروکس نوشت حساس با دقت در مورد زندگی سیاه برقراری ارتباط بازتاب که هر دو نافذ و متنوع. او بزرگترین مجموعه شعر با عنوان سیاه پوستان. آن کارسون را Nox کتاب-ظهر مرثیه برای شاعر که درگذشت ناگهانی پس از حفظ ارتباط کمی با او در دهه پس از فرار از خانه. Nox محصور شده است در یک boxlike پوشش بیرونی و تجربی چاپ آکاردئون-سبک صفحات. اشعار در داخل رله قطعاتی از شرایط مرموز از کارسون برادر ناپدید شدن و مرگ ردیابی لحظه از خواهر و برادر رابطه و کلی تجربه به یاد یک دوست که زندگی و دیگر هیچ.

نوشتن به کتاب های توجیهی تیم در [email protected] و یا پاسخ به طور مستقیم به این ایمیل با هر یک از شما خواندن مربوط به معضلات. ما ممکن است از ویژگی های یکی از سوالات خود را در آینده نسخه از کتاب های توجیهی و ارائه چند کتاب یا مرتبط با اطلس قطعات است که ممکن است به شما کمک کند.


درباره ما: این هفته خبرنامه نوشته شده توسط مایلز Poydras. کتاب او خواندن در حال حاضر بسیاریتوسط Bryan واشنگتن است.

نظرات و سوالات غلط املایی ؟ پاسخ به این ایمیل برای رسیدن به کتاب های توجیهی تیم.

آیا می توانید این خبرنامه از یک دوست ؟ ثبت نام خود را.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>