کتاب جلسه: جهان از طریق یک سورئالیست لنز

خرگوش کریشنا / شاتر

در طول قرنطینه اجتماعی محدودیت های خانه حبس می توانید اعمال سورئال بافت به روش ساده روزمره تجربه است. بسیاری از نویسندگان بزرگ در مفهوم گمراه کننده ماهیت واقعیت در فرد شرایط: آنها در ساخت مایع جهان است که فیوز و زمان و مکان و ادراک است.

Maisy کارت multigenerational اولین رمان این ارواح هستند و خانواده و با استفاده از ارواح کارائیب فرهنگ عامه به بافت هم unreckoned تاریخ استعماری با شکسته هویت از حال و روز شخصیت های. رمان پاییز از علی اسمیت جهش به عقب و جلو بین پست-Brexit بریتانیا و جنگ جهانی دوم دوران. اسمیت طرح زندگی از این کتاب شخصیت و خیلی دوستان تا حدودی از طریق عرفانی رویای توالی قرار داد در برابر رویدادهای تاریخی است.

داستان های کوتاه توسط کارمن ماریا ماچادو استفاده از عناصر فانتزی به تصرف دنیوی روانی وحشت است که بسیاری از زنان هر روز. بیگانگی از شخصیت های Yukiko Motoya داستان کوتاه, مجموعه, تنها و بیکس,بدنسازان, جرقه پرواز تخیل است که نشان می دهد خود درونی خود. Lesley Nneka Arimah است “آنچه در آن به معنی یک مرد وقتی که از آسمان می افتد”—عنوان داستان از اولین مجموعه—طول می کشد در یک dystopian زمین که در آن ساکنان باقی مانده در حال بازی با قوانین طبیعت در تلاش برای معکوس کردن دولت پسا آخرالزمانی است.

هر جمعه در کتاب های توجیهی ما موضوع را با هم آتلانتیک داستان در کتاب هایی که به اشتراک گذاری ایده های مشابه.

می دانم که دیگر دوستداران کتاب که ممکن است مانند این راهنما? رو به جلو آنها را به این ایمیل.


آنچه که ما در حال خواندن

رمان حماسی خالی از سکنه شده توسط ارواح از استعمار
این ارواح هستند خانواده طول می کشد گسترده رویکرد به آن تصویر از ارواح ارواح. عنوانی موجودات نیست فقط بدخواه boogeymen که نشان می دهد تا برای ترساندن زندگی در هالووین داستان. بلکه آنها رانش در داخل و خارج از انسان ادراک تغییر مردم را در ارتباط با جهان اطراف آنها را قانع کننده رسیده محاسبات.”

📚 این ارواح هستند, خانواده, توسط, Maisy کارت


Yukiko Motoya را در دنیای حقیقی از شخصیت های بیگانه
“این داستان آمیخته با عناصر جادویی ببینید شخصیت های toeing خط بین استقلال و انزوا: اشک خون یا شکل تغییر راک می توانید چیزی را اشکار کردن عمیق واقعیت است که آنها در حال وسوسه به چشم پوشی به نفع ناتمام و ازدواج و کارهای روزمره.”

📚 تنها و بیکس بدنسازان توسط Yukiko Motoya


علی اسمیت پاییز یک پست-Brexit شاهکار
“به عنوان رمان حاصل [علی اسمیت] لایه ها با هم قطعاتی از کتاب و نقاشی و متن آهنگ در یک عمل ادبی دکوپاژ که اگر به تقلید شکننده چهل تکه هویت ملی است.”

📚 پاییز, توسط علی اسمیت


چگونه سورئالیسم غنی داستان سرایی در مورد زنان
و احزاب دیگر ویژگی های هشت داستان است که مدیریت به هر دو به طرز مرموزی آشنا و همچنین بر خلاف هر چیزی که شما تا کنون خوانده نوسازی استعارههای از داستان های علمی تخیلی داستان پری و Law & Order: SVU با رسمی نوآوری و روانی بینش است که آنها را احساس می کنید واقعا جدید است.”

📚 بدن او و دیگر احزابتوسط کارمن ماریا ماچادو
📚 فراموش نشدنی از خانه تپهتوسط Shirley Jackson


قدرتمند بدبینی از آنچه در آن به معنی یک مرد وقتی که از آسمان می افتد
Lesley Nneka Arimah “ارائه مؤثر در حساب پدر و مادر کودک مبارزات و طرح سورئالیست حالات که در آن عروسک را به زندگی می آیند و مرده امد و شد زیاد زندگی می کنند. یک undertow از غم و اندوه می کشد همه از کتاب قصه های که اکثر ویژگی های شخصیت که در برخی از راه بیبهره.”

📚 آنچه در آن به معنی یک مرد وقتی که از آسمان می افتدتوسط لسلی Nneka Arimah


درباره ما: این هفته خبرنامه نوشته شده توسط مایلز Poydras. کتاب او خواندن در حال حاضر زندگینامه قرمزتوسط آن کارسون.

نظرات و سوالات غلط املایی ؟ پاسخ به این ایمیل برای رسیدن به کتاب های توجیهی تیم.

آیا می توانید این خبرنامه از یک دوست ؟ ثبت نام خود را.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>