حوصله و مرد پرداخت می شود — Kawhi Leonard چپ سرگرم کننده مرد در خانه و dodged رپتورز سوال در NBA all-star ویترین

شیکاگو—رسانه ها جلسه برای شرکت کنندگان اصلی در NBA all-star weekend است که همیشه چیزی از یک سیرک.

چند صد نفر از جهانی بسکتبال پرس — برخی از بیشتر مشتاق آنهایی که با پوشیدن ماکت کشباف از بازیکنان آنها مضطرب به “مصاحبه” — جمع آوری برای یک زن و شوهر از ساعت از رسانه های رایگان برای همه که در آن پرسش از محدوده جدی به مسخره.

برخی از بازیکنان خواسته شده است در مورد روز ولنتاین خاطرات و یا برنامه های. برخی از “کبابی” که در آن هم تیمی های خود هستند بهترین دوستان است. گاهی اوقات وجود دارد عجیب و غریب مشروع پرس و جو در مورد وضعیت بازی.

آن است که دقیقا همان نوع از حماقت است که هر کسی فکر می کنم Kawhi Leonard خواهد لذت بردن از و به عنوان او نشسته وجود دارد برای نیم ساعت یا بیشتر در روز شنبه صبح که آمد از طریق. لئونارد واقعا نیست که به گپی در مورد مسائل خارج از زمین بسکتبال و شما می توانید حس چگونه ناگهان او پس از این ارز.

پرسشنامه: “Kawhi چه می خواهم شما را برای شام شب گذشته؟”

لئونارد: “که از نگرانی است.”

او نشسته وجود دارد هر چند, و آنچه را که او تا به حال به در معمول خود رواقی شیوه — نه عبور و نه قهر نه تنها 100 درصد مشغول اند.

او انجام یک کمی سرد رقص هنگامی که او در زمان دادگاه برای یک بعد از ظهر تمرین همراه با یک اسکورت جوان که همه بازیکنان بودند. او همچنین نشست با NBA TV خدمه برای هفت یا هشت دقیقه مصاحبه بود که صمیمی و خوب است اما زمانی که آن را انجام داده بود آن را انجام داده بود و او به شوخی که آن چیزی نیست که او می خواهم به انجام هر روز.

“Nah نه در همه” او خندید. “شاید زمانی که من انجام می شود من نمی دانم. در حال حاضر ؟ هیچ.”

اما مثل همیشه لئونارد نبود ترشرویی. او فقط نمی خواهم به بازی همراه اگر چه همراه چه بیشتر همه ستاره را تحت شرایطی.

دیگران’ Giannis Antetokounmpo که شد پدر این هفته بود پرسید که چگونه او در مورد احساس جدید بودن با پدر: “بنابراین در حال حاضر که من یک نوزاد جدید احساس می کنم نوع خواب آلود. من نیاز به برخی از بقیه است.”

سلتیکز’ Kemba واکر به دنیا آمد و در برانکس بود کبابی در بهترین بیکن, تخم مرغ و پنیر ساندویچ: “این قطعا در برانکس. هر گوشه ای از فروشگاه شما رفتن به در برانکس بهترین است برای اطمینان حاصل کنید.”

Hard-hitting سوال که لئونارد حتی از راه دور بازی همراه بدون خوراکی است که به اعتبار خود را. که حتی کشیده برای خود تعامل با سایر all-stars: آن چیزی نبود که او به نظر می رسید مشتاقانه علاقه مند است.

“شما می توانید انجام دهید هر آنچه شما می خواهید بدانید منظورم چیست ؟” او گفت: در NBA TV مصاحبه. “خود را مکالمه انتخاب کنید مغز خود را در مورد بسکتبال. بحث در مورد زندگی دیدن آنچه که آنها انجام می دهند خود را برای شکستن. آن را اتفاقی طبیعی است.”

لئونارد احتمالا ذهن دور شدن از کسب و کار واقعی بسکتبال زیرا فردی all-star مهارت های کنار, مقایسه بین آنچه که او با لس آنجلس کلیپرز و آنچه او در خروج رپتورز به نظر نمی آید خوب است.

کلیپرز فقط مرتب کردن بر اساس از رفتن همراه در کنفرانس غرب با بسیاری از سوالات هنوز به حل و فصل شود. با وجود مهلت-بعد خرید از veteran به جلو مارکوس موریس به همراه لئونارد, پل جورج چند ساله ششم مرد سال نامزد لو ویلیامز و همیشه در حال بهبود Montrezl Harrell کلیپرز از دست دو جاده سخت, بازی رفتن به شکستن و سوم در این کنفرانس با 37-18 رکورد.

تیم لئونارد سمت چپ برای رفتن به صفحه اصلی — رپتورز — دارای دو all-stars یکی برای کلیپرز. نیک پرستار مربیگری تیم Giannis در روز یکشنبه و با 40-15 رکورد تورنتو است که به راحتی جلوتر از لس آنجلس و ورزشی سوم-بهترین رکورد در NBA.

تلاش برای به دست آوردن او را به یک بحث یا احساسات خود را در مورد تیم قدیمی خود را و یا افکار خود را در چه تیم جدید خود نیاز به انجام, اما بیهوده است.

“نه لزوما تنظیمات اما فقط نگه داشتن در تلاش برای ژل با هم و ببینید که اگر ما می تواند تبدیل به, بهتر,” او گفت: “نوعی ماده از این واقعیت به شیوه ای. “فقط سعی کنید هر روز بهتر.”

کلیپرز به احتمال زیاد به یک عامل در پلی آف است که شروع در اواسط ماه مارس و به عنوان رپتورز می دانم که طرفداران لئونارد دارای یک دنده اضافی است که می تواند پا زدن در زمانی که پس از فصل رول در اطراف. او به نظر نمی رسد بیش از حد نگران, که در آن تیم خود را در حال حاضر. او فقط می خواهد آن را به بهتر زمانی که این تعداد بیشتر است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

“آن را در جریان بوده است به خوبی برای من است. آن را هیجان انگیز و متفاوت کنفرانس دوباره در این سال ما در حال تلاش برای ساخت. ما می خواهیم به عنوان آخرین تیم در پلی آف,” او گفت:. “من سالم است. من خوشحال هستم.

“فکر می کنم ما باید در مورد 25 بازی باقی مانده است. این طرز فکر فقط به نگه داشتن در تلاش برای ساخت یک تیم بهتر از هر و هر روز. اعتماد به یکدیگر بیرون رفتن وجود دارد با یک طرز فکر برنده و کمتر اشتباه می کنند.”

و با کمی سر و صدا و یا آشکار شور و شوق و یا هیجان.

Doug Smith

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>