میراث فرهنگی تصاویر / گتی

Lخوردند در روز دوشنبه پس از هرج و مرج از آیووا انجمن پیت Buttigieg همین چند همکار خود را دموکراتیک اولیه نامزدهای بود آن شب او به یک محرک گفتار به هواداران خود. سابق South Bend, ایندیانا, شهردار صحبت در مورد خوش بینی و در مورد تغییر است. اما او در مورد چیز دیگری نیز هست—چیزی همکار خود را نامزد اذعان شب فقدان رسمی نتیجه انتخابات کرده است: او در مورد پیروزی. “آیووا شما را شوکه ملت” نامزد گفت: “از آنجا که با همه موارد ما در حال رفتن به نیوهمپشایر پیروز است.”

اعلام شد یکی از کنجکاو توجه به این که حزبی آیووا شده بود دقیقا تعریف شده و عدم وجود “همه موارد” و توجه بیش از حد است که سردرگمی سرقت کرده بود مبارزات از هر ظرفیت آنها ممکن است مجبور به ارائه یک شوک است. اما این گفتار آشکار شد در سرعت چرخش آن: “شما را شوکه ملت.” شوک زبان برقی آسیب و از جنگ های مدرن و بی پروا رادیو دی جی و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. این یک اصطلاح از اندام. در اینجا بود هر چند که معمولی اعمال شده به یک نتیجه انتخابات که صرفا صحبت کردن وجود نداشت. نتایج آیووا انجمن هنوز در حال جدول; Buttigieg را به خوبی ممکن است پدیدار شود با کمی بیشتر نمایندگان از نزدیک ترین رقبای. اما او پیشگیرانه بیانیه نشان می دهد که تا چه حد شوک خود را—به عنوان انتظار می رود و به عنوان یک تقاضا—اتحاد پراکنده به فعالیت های روزمره از همه چیز. آمریکایی ها با ما به شدت بی ثبات دهانه توجه افتاده اند طعمه به گسترش فرض: که یکی از بزرگترین سیاسی گناهان یکی می تواند متعهد است نه به اشتباه بلکه به خاطر خسته کننده است.

آیووا انجمن آن را به عنوان اتفاق افتاده است صورت گرفت فقط پس از موثر نتیجه یکی دیگر از رویداد تاریخی: استیضاح محاکمه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. بسیاری از سیاستمداران شرکت کننده در این آزمایش با استفاده از شوک به عنوان یک استدلال سیاسی—به جز در معکوس: رئیس جمهور متحدان در طول هفته های گذشته ساخته شده اند اجراهای بزرگ از تعجب آنها احساس نمی شود در واکنش به این محاکمه آیات. “آدامس-جویدن وعده, خمیازه کشیدن و اتهام چرت زدن می تواند دیده می شود در سراسر تنگ مجلسی” آسوشیتد پرس گزارش از صحنه در سنا محاکمه. رند پل مشاهده شد انجام پازل جدول کلمات متقاطع. مارسیا بلکبرن دیده می شد خواندن یک کتاب (کیم Strassel را مقاومت (در همه هزینه ها): چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن متنفر هستند شکستن امریکااو بعد روشن). ریچارد با مته سوراخ کردن گزارش دست از بی قراری ریسندگی برای مبارزه با بیزاری از آن همه است.

تا به حال شهرداری منصفه نشان داده چنین آشکار سردی در دادگاه اعضای آن به احتمال زیاد برگزار شده است در تحقیر. اما یک استاندارد داوران طول می کشد و نیاز به بررسی جدی است. و یک استاندارد داوران نمی آیند مسلح با صحبت کردن امتیاز. “من خسته هستم از ذهن من” تد کروز شکایت کرده است. “مرتب کردن بر اساس از unwatchable,” کلیان کانوی, کاخ سفید, مشاور مورد بررسی قرار گرفت. نماینده علامت مراتع یک متحد نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن را ارائه اخراج خود را در قالب مشاوره: “من نشان می دهد که مردم آمریکا اگر آنها می تواند به نوبه خود کانال و تماشای چیزی دیگری است که آنچه آنها انجام می دهند.”

سازمان دیده بان چیز دیگری است. استیضاح دادگاه بازی در تلویزیون; بنابراین منطق رفت و باید آن را بازی کرده اند را به عنوان یک تلویزیون نشان می دهد. آن را باید برجسته طرح تاب و صخره-چوب لباسی و تبه کار مخفی شود و اگر در همه ممکن است Tori Spelling لباس پوشیدن و به عنوان یک اسب شاخدار, بستن کمربند “آهنگ مبارزه.” قانونگذاران جمهوری خواه’ شکایت اساسا این بود که استیضاح شده را به عنوان دقیقا چه آنها عبارت بودند از: فرآیندهای قانونی. و فرض بر این بود که آمریکایی ها خواهد سهم خود را در ناامیدی. رئیس جمهور عملیاتی کمک به گسترش خمیازه کشیدن پیام. Fox & Friends میزبان استیو Doocy: “این باور نکردنی خسته کننده است.” اریک مغلوب ساختن پیشی جستن: “به طرز وحشیانه ای خسته کننده … #Snoozefest.” نماینده مت Gaetz: “این دفاع نیاز به کمی کمتر Atticus سهره و کمی بیشتر Miss Universe.” بیل بنت دبیر سابق آموزش و پرورش و جاری میزبان در Fox کشور: “هیچ دزدی وجود نداره شکستن در هیچ نوار, هیچ, لباس وجود دارد هیچ رابطه جنسی وجود ندارد Monica Lewinsky. فقط علاقه وجود ندارد.”

این اعتراض ها در آنها بسیار بد اخلاقی زرنگ و دانا. خستگی می تواند به عنوان یک استدلال سیاسی به دلیل خستگی می تواند به عنوان یک کار سیاسی امتیاز: آن را کاهش می دهد همه چیز را تا زمانی که همه که مهم است این است که یک رویداد ظرفیت برای سرگرم کردن. (“آنچه ما امروز شاهد یک تلویزیونی اجرای تئاتر صحنه توسط دموکرات” نماینده جمهوری خواه Devin Nunes به خبرنگاران گفت: در ابتدا از خانه استیضاح جلسات تنظیم صحنه برای چه آمده بود.) قبل از محاکمه شدند پیچیده و مهم: امور اجرایی امتیاز و آن سوء استفاده از تخلفات ریاست جمهوری برق; امور خارجه-تحریم قلدری. مسئله قطع به قلب آمریکا قانون اساسی و انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و حکومت قانون است. واقعی سوالات سخت بود. آن را بسیار آسان تر به تعامل را به نوشتن همه چیز را به عنوان بد تلویزیون. آن را بسیار آسان تر برای تغییر کانال.

و خستگی با این نسخهها کار به عنوان کنترل از راه دور. Tucker Carlson با او قرار دادی مخلوط از خشم و ملالت توصیف خانه استیضاح جلسات به عنوان داستان “چگونه برخی از مبهم دیپلمات شما هرگز از شنیده می شود گفت: چیزی فراموش شدنی به حتی بیشتر مبهم دولت اوکراین رسمی در مورد یک موضوع است که به معنای واقعی کلمه هیچ ربطی به زندگی خود و یا آینده کشور ما است.” او بی علاقگی و راحت بود. زودتر soliloquies از Carlson, بعد از همه, تا به حال قاب “مبهم دیپلمات شما هرگز از شنیده” به عنوان مخالف خسته کننده: عضو بالقوه “دولت عمیق” یک عامل ضد Trumpism که بسیار توانایی در پس زمینه محو منبع تهدید او نشان دهنده. هنگامی که آن را به استیضاح, اگر چه آن را در کارلسون علاقه به اخراج دیپلمات—خدمتگزاران مردم که تا به حال محکم و قطعا سازمان ملل متحد-اطلاعات خسته کننده برای به اشتراک گذاشتن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با اوکراین — به عنوان کسل کننده است. به معنای واقعی کلمه هیچ ربطی به زندگی خود را. روباه میزبان استدلال پیش بینی شده که می آیند بعد از وزیر خارجه آمریکا, به عنوان او raged در یک خبرنگار که از او سؤال در مورد دیپلماسی: “آیا شما فکر می کنم آمریکایی ها در مورد مراقبت از اوکراین؟”


بoredom نتیجه weaponized, می فرستد پیام های در مورد چه کسی و چه چیزی است که ارزش توجه و در مورد چه کسی و چه چیزی نیست. کسانی که پیام های گسترش فراتر از سیاست های حزبی. روز دوشنبه در نیویورک جنایی محاکمه Harvey Weinstein, جسیکا مان یکی از بیش از 80 زنانی که متهم به مغول از سوء رفتار جنسی ارائه شده سوزاننده و گرافیک شهادت در مورد Weinstein را به اتهام سوء استفاده از او. (Weinstein را رد کرده است تمام اتهامات nonconsensual جنسی عمل می کند.) مان گفت: دادگاه در مورد Weinstein را “غیر قابل پیش بینی خشم.” او به دادگاه گفت که Weinstein حال تجاوز به او, و هنگامی که او را دیدم دوباره, او پاره پاره شلوار خود را خاموش در حالی که فریاد “شما مدیون من یک بار دیگر!” مان گریستم در ایستاده و به او گفت: داستان خود را. دادند در همین حال? او dozed کردن.

خستگی ادعا می کند نیست به مراقبت از; استفاده می شود در این راه هر چند خستگی مراقبت عمیقا. خستگی به نظر می رسد به سمت داخل و در هیچ کجای دیگر. Weinstein چرت زدن در دادگاه به عنوان متهم صحبت می کند که مرتب داده ها با یگدیگر از یک فرهنگ است که خود را بیش از حد اغلب بی حوصله داستان بازماندگان بگویید. مرد به زن گریه می کند: آن را به خوبی ممکن است یک حقوقی استراتژی است. آن را نیز نشان می دهد یک محیط بی نظم همدلی است.

و بنابراین در آن راه آه جمعی است که استقبال مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح. شما ممکن است انتظار می رود که رئیس جمهور متحدان خواهد با استفاده از همه چیز را در اختیار خود را به دفاع از او. شما ممکن است انتظار می رود که اعضای جمهوری خواه سنای آمریکا به جلوگیری از شهود از شهادت در دادگاه و سپس با صدای بلند شکایت در مورد کندی از یک دادگاه با شهود. آنچه که شما ممکن است انتظار نیست هر چند که پارتیزان’ استادانی ملالت را نیز هوابرد—که این امر می تواند تقلید توسط کسانی که نه تبلیغاتی خود را با هدف. “بر خلاف بهترین تلویزیون واقعیت نشان می دهد—نه به ذکر است این تهمت ریاست جمهوری خود—آتش بازی و مواد منفجره لحظات کمیاب شد” رویترز اظهار تاسف در جلسات’ ابتدا. NBC News تنظیم لحن مشابه: “برای اولین بار دو شاهد به نام جمعه شهادت به رئیس جمهور تهمت طرح اما فاقد pizzazz لازم را به تصرف خود توجه عمومی است.” و آن است که نه تنها رسانه های خبری که استادانی نارضایتی خود را با آنچه که اتفاق می افتد زمانی که قانون اساسی می شود optioned است برای یک تلویزیون نشان می دهد. این آخر هفته گذشته شنبه شب زنده‘s ارزیابی از استیضاح آغاز شد و با اعلام این رویداد تا به حال شامل “دو هفته خشک و بحث و ذکراست.” نشان می دهد سرد باز ارائه شده به اصلاح کندی عملیات برای بینندگان “محاکمه می خواهید اتفاق افتاده بود”: حواس پرت کمدی موزیکال.

در ماه اوت سال 2016 قبل از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال با موفقیت alchemized واقعیت تلویزیون شهرت به ریاست جمهوری آمریکا Politico Magazine فرار یک داستان بررسی درخواست تجدید نظر خود را. خبرنگار مایکل Grunwald صحبت با جیسون مولینا یک “32 ساله کوبا-آمریکا از حزب دموکرات که … به اوباما رای دادند دو بار.” این زمان در اطراف, Grunwald آموخته ملینا برنامه ریزی شده بود به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن. “مغلوب ساختن پیشی جستن است گاییدن, دیوانه, اما من به شما رای دادن برای او” ملینا توضیح داد. “کل سیستم است و معصوم. چرا رای برای احمقانه ترین مرد برای دیدن احمقانه ترین گه اتفاق می افتد؟” وی افزود: “ما به داعش رسیدیم Zika ما به این رسیدیم که. حداقل مغلوب ساختن پیشی جستن است سرگرم کننده به تماشای.”

این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که شوک ارزش می شود تنها ارزش. “سرگرم کننده به تماشای” اصلی می شود متریک است که مهم است. نیویورک تایمز می کند بهترین خود را به نوبه خود اصلی خود را-تایید تصمیم به یک واقعیت تلویزیون نشان می دهد. سی ان ان می کند بهترین خود را به نوبه خود یک اصلی بحث به Thunderdome. رابرت مولر ارائه شهادت او در روسیه تبانی کنگره آمریکا و انتقاد به عملکرد بدون زرق و برق. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه دولت از آدرس اتحادیه عمیقا نادرست است که آن را می خواند مانند داستان و یکی از عناوین به ظاهر از آن رویداد است که رئیس جمهور دروغ گفته بود به کنگره و ملت—که البته بسیار قدیمی اما نه که نانسی پلوسی حال پاره پاره کردن یک پرینت از سخنرانی پس از تحویل آن است. “مانند معتادان به ترین در جهان است ناخوشایند به مواد مخدر” این بار نویس میشل گلدبرگ قرار داده و آن را در ماه نوامبر “سیاسی ما کلاس به نظر می رسد نیاز به همیشه بیشتر تکان به احساس هر چیزی در همه.”


منn فرایند خستگی می شود یک بیماری مزمن است. و سیاست با آن صمیمی و زندگی یا مرگ عواقب می شود با توجه به قضاوت شین از آن به عینک. این بار برای چه جالب می شود تا کنون بالاتر و goalposts حرکت همیشه دورتر و قبل از اینکه طولانی, مردم شروع به شکایت در مورد عدم آتش بازی تیراندازی از پست ها’ قسمتهای داخلی. توالت نوار یا GTFO.

سیاستمداران و تحلیل گران رسانه های به طور یکسان به طور معمول رد دموکراتیک اولیه بحث شده است که بازی کردن در این پاییز و زمستان به عنوان کسل کننده و متراکم و “مثل تماشای مرگ است.” این اخراج در حال وارد در این بحث نیست زیرا این مسابقات شکست خورده اند به ویژگی های بحث از فوری ترین نگرانی های بعد از مراقبت های بهداشتی به نژادی عدالت به تغییر آب و هوا (که حامل تهدید از آن است که ارزش تکرار واقعی آخرالزمان)—اما در عوض به دلیل آن بحث شد دقیقا همان چیزی بود که در ارائه. این موضوعات ممکن است مهم این ایده می رود اما آنها جالب نیست در اتش بازی راه است که در این لحظه به نظر می رسد تقاضا است. آنها قادر به انجام آنچه پیت Buttigieg ادعا آیووا انجام داده بود در شب دوشنبه: “شوک ملت است.” و آنها قطعا فاقد “pizzazz.”

استیضاح دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را ایفا کرده است به عنوان بسیاری از فرض آن را به عنوان یک نتیجه گیری به عنوان یک شاهد, به عنوان شرم آور است. ورزش برجسته یکی از رئيس جمهور وکلا ساخت یک استدلال بسیار شدید و پوچ می شود در حقیقت تکان دهنده که یک مدیر اجرایی می تواند به سوء استفاده از قدرت خود را اگر او معتقد است که قدرت را در جهت منافع عمومی است. آن را برجسته سناتور ایالات متحده آمریکا, اتهام اعضای جهان بزرگترین مشورتی بدن اجازه می دهد که استدلال برای برنده شدن در این روز است. این مشکل دیگر با خستگی به استیضاح صحبت کردن نقطه: از آن شده است عمیقا اشتباه است. جلسات و محاکمه شده اند جذاب است. آنها به سادگی نمی شده جذاب در راه بسیاری از صاحب نظران آنها را می خواستم. خود را در آتش قرار گرفتند. خود را bombshells در حال حاضر کاهش یافته است. دادگاه تایید کرد چه بود تا حد زیادی شناخته شده است—در مورد فاسد رهبر جهان; در مورد راضی دستیاران; در مورد یک دولت فاسد از درون. داستان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح نیز داستان از قدرتمند ترین در جهان ملت فاسد به تنبل استبداد. که داستان بسیاری از چیزها است. یک چیز است اما خسته کننده است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی