بوریس جانسون تکان دهنده Coronavirus کاهش

Boris Johnson addresses a news conference.
وجود خواهد داشت و فشار به طور رسمی تعیین یک اقدام نخست وزیر اگر بوریس جانسون نیاز به درمان طولانی مدت برای coronavirus.عکس توسط ایان Vogler / خبرگزاری فرانسه / گتی

در حدود 7 P. M. روز دوشنبه بوریس جانسون منتقل شد به بخش-واحد مراقبت از سنت توماس بیمارستان در ضلع جنوبی پل وست مینستر و رنج از COVID-19. فقط یازده روز قبل از این نخست وزیر است که پنجاه و پنج ملت گفت که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus خفيف علائم و خود منزوی. جمعه گذشته جانسون که همچنان به کار طولانی روز در خیابان داونینگ شد و قادر به خروج از انزوا چرا که او هنوز هم در حال اجرا در درجه حرارت. به گاردین گزارش داد که سنت توماس است که درمان بریتانیا COVID-19 بیماران پس از شروع شیوع حال آماده یک تخت برای نخست وزیر. در بعد از ظهر یکشنبه پس از بیدار شدن از خواب و احساس بدتر جانسون تا به حال تصویری از مشورت با دکتر خود و به بیمارستان منتقل شد برای تست. جانسون سخنگوی جایگزین کلمه “خفیف” و “مداوم” به توصیف نخست وزیر علائم. روز دوشنبه جانسون ادامه داد: به عنوان خوانده شده دولت مقاله در رختخواب. سپس او اکسیژن داده شده اما وضعیت او بدتر شده است. در اواخر بعد از ظهر که روزانه در کنفرانس مطبوعاتی به روز رسانی ملت در پیشرفت این بیماری همه گیر دومینیک Raab وزیر امور خارجه بریتانیا و جانسون معاون اداری گفت که نخست وزیر بود و هنوز هم “مسئول” از دولت است. اما که تا به حال تغییر است ، وجود دارد به گزارش روز دوشنبه شب که جانسون بود بستری در I. C. U. پس از دریافت چهار لیتر اکسیژن به جای پانزده که بسیاری از بیماران داده می شود و این که او تحت درمان با فراوانی از احتیاط. او آگاه بود و تا به حال نشده است انتوبه و قرار دادن در دستگاه تنفس مصنوعی. صبح روز سه شنبه وجود دارد “هیچ تغییری” در نخست وزیر بیماری است.

جانسون یک احساس خوب سیاستمدار. اگر چه او بوده است نخست وزیر در کمتر از یک سال او بوده است بیشتر یا کمتر ثابت دائمی در زندگی عمومی از اواخر دهه نود: طنز tousled, آگاهانه ظالمانه و معمولا نیرنگ در یک درام یا یکی دیگر. بخش بزرگی از جانسون سیاسی هویت و تجدید نظر مشتق شده از خود را غیر قابل انکار قدرت. جانسون است heavyset اما او مشتاق بازیکن تنیس و دوچرخه سوار است. او را دوست دارد تنیس روی میز که او خواستار “بوی whaff.” در ماه مه 2006 Johnson, پاک کردن, آلمانی, بین المللی, فوتبال, بازیکن, Maurizio Gaudino در طول یک مسابقه فوتبال خیریه—یک عمل ظاهرا گیج انگلیسی عمومی-خشونت در مدرسه است که پخش بی وقفه در یوتیوب. من چک نظرات صبح روز سه شنبه: “دریافت خوب به زودی شما مطلق مخرب ماشین!”

گیر کرده در یک خط فایل های فشرده در طول بازی های المپیک لندن و شانه-شارژ یک پسر در طول یک بازی لمسی راگبی در طول یک ماموریت تجاری شده اند بخشی از جانسون رسا انرژی است. غیر منتظره برای یک رهبر جهانی او نامشخص تعداد فرزندان با تعداد نامشخص همکاران. (جانسون نامزد کری Symonds که دوره نقاهت بعد از علائم coronavirus باردار است.) دولت بریتانیا تقریبا مانند هر دولت ساخته شده است که اشتباه در آن دست زدن به همه گیر اما بخشی از این مشکل به خصوص در مراحل اولیه بود که COVID-19 است نه نوع چالش است که جانسون متولد شده بود را حل کند. این است که یک سیاستمدار که بهترین و شناخته شده پند و موعظه است “داشتن کیک خود و خوردن آن.” او نمی تواند بلوف راه خود را از طریق coronavirus. در جلسات اولیه به انگلیسی عمومی Johnson, تلاش برای پیدا کردن تن است. او نمی توانست گریم یا censorious. در اواخر مارس 22nd, او هنوز هم مقاومت در برابر ملی مستند. “کشورهای دیگر است که مجبور شده اند به همراه محدودیت در جنبش مردم در دسترس نباشد—به من می گویند من نمی خواهم به انجام است که” جانسون گفت. روز بعد جانسون در نهایت محدودیت در کسب و کار و زندگی مردم است. در انجام این کار, او همچنین جدیت و یک زبان است که کمک به متحد کردن کشور برای شرایط اضطراری. چهار روز بعد جانسون آزمایش مثبت برای ویروس. آن است که واقعا تکان دهنده, به دیدن او کم گذاشته.

در حال حاضر توجه بیشتر نه کمتر—پرداخت خواهد شد به چه جانسون بی تجربه دولت در پاسخ به این بحران در روزهای آینده. پس از نخست وزیر قراردادی ویروس COVID-19 است پاره پاره از طریق کوچک و محله های نزدیک در بالا از دولت است. کشور افسر ارشد پزشکی, کریس Ersin در حال حاضر پشت در محل کار پس از دوره نقاهت بعد از ویروس اما هیچ یک از جانسون دو اکثر مشاوران ارشد او هفتاد سال رئیس ستاد ادوارد لیستر یا Dominic کامینگز در حال حاضر در میز خود را در خیابان داونینگ. در طول Johnson خود انزوا در هفته گذشته به نظر می رسد شکاف بین های مختلف ادارات دولتی در پاسخ به شیوع بیماری به خصوص در اطراف این موضوع از تست که شده قتلگاه. روز دوشنبه Raab که جانسون “تعیین شده بازمانده” نشان داد که او صحبت نکرده بود به نخست وزیر, از شنبه. Raab ترین ارشد کار قبل از تبدیل شدن به وزیر امور خارجه ناراضی چهار ماه از روی لئامت دادن به عنوان ترزا ممکن است رئیس Brexit ایران در سال 2018 است. او نه یک معاون نخست وزیر در هر متعارف و یا قانون اساسی ، صحبت کردن در بی بی سی در روز سه شنبه مایکل گوو جانسون دیرین متحد و وزیر دفتر کابینه تاکید کرد که هر گونه تصمیم گیری ساخته شده در جانسون شرایطی خواهد بود ساخته شده است “جمعی” توسط ارشد وزیران و مقامات. گوو کاهش یافته است به می گویند که در حال حاضر مسئول بریتانیا امنیت ملی است. مدت کوتاهی پس از آن گوو اعلام کرد که او خود منزوی, بیش از حد.

اگر به نظر می رسد به احتمال زیاد Johnson نیاز به روشهای تهاجمی تر و یا درمان طولانی مدت برای COVID-19 پس از آن وجود خواهد داشت فشار به طور رسمی تعیین یک اقدام نخست وزیر با قدرت به خدمت در جای خود. آخرین بار یک نخست وزیر بریتانیا بود و ناتوان در اداره بود که در سال 1953 زمانی که وینستون چرچیل دچار یک سری از سکته مغزی است. او در نظر گرفته شده جانشین آنتونی ایدن همچنین بیمار در زمان چرچیل وضعیت مخفی نگه داشته بود از مردم تا زمانی که او تا به حال بهبود است. است که تصور این زمان در اطراف. در روزهای اخیر نخست وزیران از جمله گوردون براون که کمک coördinate جهانی در واکنش به بحران بانکی در سال 2008 و تونی بلر شده اند ساخت سیاست پیشنهادات: ایجاد موقت به نهاد های بین المللی برای متحد کردن تلاش ها به منظور توسعه یک واکسن و مطمئن شویم که کمک به کشورهای فقیر; راه اندازی یک اداره دولتی به رول ملی تست برنامه. (روز دوشنبه مقامات اذعان کرد که هیچ یک از 3.5 میلیون آنتی بادی آزمایش به دستور جانسون وزیران از چین در واقع کار می کنند.) آن را نمی خواهد خیلی در این مرحله برای این کشور برای حرکت به سوی یک دولت وحدت ملی به عنوان آن را در طول جنگ جهانی دوم است. همانطور که از دوشنبه بریتانیا تا به حال بیش از پنجاه هزار مورد تأیید از COVID-19 و 5,373 نفر کشته شده اند. روز یکشنبه ملکه به یاد می آورد تجربه او به عنوان یک fourteen-year-old, شاهزاده خانم, آرامش, کودک evacuees از لندن در طول حمله رعد اسا برای اطمینان بخشیدن به مردم است. “در حالی که ما ممکن است هنوز هم بیشتر برای تحمل روز بهتر خواهد شد بازگشت” او گفت:. “ما با دوستان ما دوباره ما خواهد بود با خانواده ما دوباره ما دوباره ملاقات خواهد کرد.” اوج نزدیک است در حال حاضر.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>