قهرمان بوکس و مربی راجر Mayweather یاد به عنوان یک قهرمان بزرگ’

لاس وگاس—راجر Mayweather یک قهرمان سابق جهان که هم روت برادرزاده اش Floyd Mayweather Jr., درگذشت, در سن 58.

Mayweather فلوید اعلام کرد مرگ در بیانیه ای در روز سه شنبه. راجر Mayweather شده بود بیمار مبتلا به دیابت و دیگر در دراز مدت به مسائل مربوط به سلامت.

“دایی من یکی از مهم ترین افراد در زندگی من در داخل و خارج از حلقه” Mayweather گفت. “راجر بود یک قهرمان بزرگ و یکی از بهترین مربیان در بوکس. متاسفانه سلامت او بود شکست او برای چندین سال و در حال حاضر او در نهایت می تواند در صلح و آرامش استراحت. راجر به معنای جهان به من و پدر فلوید Sr, عموی جف تمام خانواده ما هر کس در داخل و اطراف Mayweather بوکس بدنسازی و کل بوکس جهان است.”

Mayweather که نام مستعار بود “مامبای سیاه” برگزار میشود عناوین 130 و 140 پوند در یک نرم افزار حرفه ای است که میرسد 72 دعوا. بومی Grand Rapids, Mich., او مبارزه چنین نام عنوان Julio Cesar Chavez و Pernell ویتاکر و 59-13 با 35 knockouts در 18 سال فعالیت حرفه ای آغاز شد که در سال 1981.

Mayweather شد و رنگارنگ رقم در بوکس جهان, برنده عنوان اما به دست آوردن بیشتر معروفیت بعد به عنوان یک مربی برای برادرزاده اش. او در گوشه ای برای برخی از Floyd Mayweather بزرگترین دعوا.

هفته گذشته جوزی هریس, مادر سه Mayweather کودکان مرده پیدا شد در ماشین خود را در مقابل خانه او در والنسیا, کالیفرنیا.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>