به طور خلاصه اشاره کرد بررسی کتاب

عشق ناشناختهتوسط توماس Travisano (وایکینگ ها). این ادبی بیوگرافی الیزابت بیشاپ تاکید aptness از او نوشته: “همه درهم و برهم فعالیت ادامه می دهد / افتضاح اما شاد است.” اسقف اشعار که رابرت لوول به نام “unrhetorical, سرد, و به زیبایی فکر کردن” افترا تلاطم مشخص شده است که زندگی او است. این طرح که زندگی به خوبی شناخته شده است: پدرش مرگ زودرس او و مادرش به بیماری روانی او نوشیدن او sojourns در کلید غرب با معشوق لوئیس جرثقیل و در برزیل با لوتا de Macedo Soares. (به قصد دیدار برزیل برای چند هفته اسقف ماند برای نزدیک به پانزده سال از یک تصمیم تا حدودی باعث هدیه ای از یک چشم آبی توکان است که او را به نام عمو سام.) اما حساب تجزیه با بینش خاص توسط Travisano یک اسقف متخصص که پشتکار آثار تاثیر زندگی در کار است.

معمول ظلم و ستمتوسط الک Karakatsanis (جدید را فشار دهید). هر روز برخی از نیم میلیون نفر نگهداری می شوند در زندان صرفا به این دلیل آنها نمی تواند استطاعت به قید وثیقه. به عنوان نویسنده از این عاشقانه استدلال کتاب اشاره می کند این واقعیت contravenes قانون اساسی و در عین حال تقریبا گرفته شده برای اعطا شده توسط حرفه ای قانونی است. برای به چالش کشیدن شیوه های قضایی است که “به طور همزمان غیر قانونی و هنجار” او تاسیس یک سازمان است که شکایت سوء استفاده قضات و زندانبانان در بیش از یک دوجین متحده است. در اینجا Karakatsanis مجموعه اخلاقی و فلسفه سیاسی است که همواره کار خود را—که قانون کیفری و شیوه ای که در آن انتخابی اجرا بازتابی است از “قدرت تعصب نژادی و اقتصادی خود بهره.” چشم انداز خود را رادیکال: پس از carceral جامعه است که در آن حبس است “یک به دقت طراحی شده و درمان از آخرین رفت و آمد مکرر.”

سیاه, کلیسای جامع, توسط Marcial جشن ترجمه شده از اسپانیایی توسط آنا کوشنر (Farrar, Straus & ژیرو). مجموعه ای در کوبا این رمان زیر یک سیاه انجیلی خانواده تلاش برای ساخت “معبد از زمان پایان” در “محله فراموش شده مردم سیاه و ناامید سفید مردم است.” یک, مربوط به اینده, شیشه-پنجره ساختمان برنامه ریزی شده است اما یک سری از قتل توقف ساخت و ساز و برگ سایت و شهر نفرین شده. با گفتن داستان از دیدگاه افراد مختلف در جامعه, جشن دستیابی به یک oral-history-مانند اثر تولید عميق و اغلب طنز آمیز, مدیتیشن, چگونه خواسته های مذهبی, جنسی, مالی,—برخورد در یک شهر کوچک و محیط زیست است.

این شادی رابا نیال ویلیامز (ماشین). این مرثیهای رمان است که به عنوان بی شتاب خود را به عنوان تنظیم: Faha یک روستا در غرب ایرلند “بدون تغییر پس از ایجاد” تا زمانی که در اواخر دهه پنجاه برق می رسد. راوی در حال حاضر سالمندان reminisces که در مورد زمان; داشتن آمده از دوبلین به عنوان یک نوجوان ، ager برای زندگی با پدربزرگ و مادربزرگ خود را پس از مرگ مادرش او تصور نا امید کننده شور و شوق برای سه خواهر. “ما صرف بیشتر از زندگی ما محافظت در برابر شستشو از احساس من امنیت بیشتر” او وعده داده است. این رمان شرح از دست داده و زندگی روستایی سبک و شکاف بین یک مرد جوان رمانتیک انتظارات و غیر قابل اجتناب یاس از واقعیت است طنز و تلخ در اندازه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>