نخست وزیر بوریس جانسون می دهد یک سخنرانی چند روز پس از مبارزه با تروریسم در اروپا در لندن در تاریخ 3 فوریه سال 2020 است.استخر / ایسنا

گاهی اوقات مصرف سیاستمداران در خود کلمه است نشان از به دنبال معنای پنهان. زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که او را دوست دارد تعرفه شاید او می کند. زمانی که امانوئل پاکسازی می گوید ناتو است که مغز مرده و نیاز به اصلاحات اساسی برای زنده ماندن او ممکن است به این معنی. و زمانی که بوریس جانسون می گوید Brexit در مورد کنترل گرفتن شاید او معتقد است که این بیش از حد.

که قطعا پیام نخست وزیر منتقل دیروز در مهم ترین سخنرانی خود پس از انتخابات نخست وزیری به تاریخ تنظیم چشم انداز خود را برای آینده روابط میان بریتانیا و اتحادیه اروپا است. نقطه ساده و روشن است: انگلیس نمی خواهد با اتصال خود به اتحادیه اروپا قوانین به عنوان قیمت یک معامله تجاری. به جای جانسون گفت: کشور را بازیابند “کامل قانونی استقلال.” آن را به استفاده از خود را بارها تکرار عبارت “را به کنترل.”

هیچ کس نباید شگفت زده می شود. به عنوان یکی از رهبران این کمپین به بریتانیا از اتحادیه اروپا جانسون ادعا کرد که پایه و اساس از رفاه بود دموکراسی—توانایی برای انطباق—نه سهولت کسب و کار در داخل بسیار زیاد باز بازار است. پس از همه پرسی, او استعفا از ترزا ممکن است دولت زمانی که نخست وزیر سابق پرده برداری کرد او پیشنهاد Brexit معامله که باید دیده بریتانیا همچنان به قبول قواعد اتحادیه اروپا حتی پس از خروج آن. جانسون تقبیح این به عنوان اقتصادی بندگی و ترک در اعتراض.

پس از تبدیل شدن به نخست وزیر جانسون گیر کرده به این اسکریپت. قبل از انتخابات عمومی جانسون انتخاب Brexit مدل است که به ترتیب اولویت حاکمیت و حداکثر آزادی از اتحادیه اروپا حتی در هزینه های احداث داخلی انگلستان مرز با ایرلند شمالی (و نادیده گرفتن پیش بینی های اقتصادی که بیشتر از راه دور ارتباط با اتحادیه اروپا خواهد بود بدتر برای اقتصاد بریتانیا). در حال حاضر قدرت خود را لغزش کلی انتخابات پیروزی او یک بار دیگر با قرار دادن حاکمیت ،

یا نه جانسون به معنی آنچه که او می گوید:—یا در واقع چوب به موقعیت خود را—او قطعا alighted در هسته استدلال برای مبارزه با تروریسم در اروپا. بسیار نقطه خروج از اتحادیه اروپا برای بازگرداندن قدرت بیش از مناطق زندگی ملی در حال حاضر در بروکسل برگزار شد. حتی کسانی که مخالف خروج بریتانیا اعلام کرد که مبارزه با تروریسم در اروپا بدون هر گونه عودت کنترل غیر منطقی است. سوال این است که از درجه—جانسون نزدیک به حداکثری مشاهده پیشنهاد بازگشت کامل مستقل کنترل هر جنبه ای از انگلستان-اتحادیه اروپا, ارتباط, از جمله مواد غذایی و ماهیگیری, مهاجرت و تجارت است. “اگر ما واقعا متعهد به منطق ما ماموریت” او دیروز اعلام کرد: “من معتقدم که ما می تواند یک موفقیت بزرگ از این سرمایه گذاری.” بریتانیا در جانسون نمایش فقط به اعتماد به نفس و بقیه کار خود را.

اما در اینجا نهفته است چالش های اساسی از مبارزه با تروریسم در اروپا: ممکن است برای اواسط اندازه قدرت مانند بریتانیا زندگی در کنار یک هژمون به reassert ملی کنترل بدون درد و رنج از دست دادن چنین از رفاه است که این پروژه می شود ضرب تضعیف? اگر چه این سوال این است که به طور خاص به انگلیسی, آن است که تنها افراطی ترین مثال از نگرانی رو به همه کشورها در اقتصاد جهانی امروز که در آن تصمیمات گرفته شده در این اتاق از شرق آسیا می توانید هزاران نفر از مردم از یک شغل در اوهایو آنجا که در شمال انگلستان است. در نهایت چه در حاکمیت و یا کنترل—حتی معنی در قرن 21 است و این امکان را به آن را به عقب ؟

این گزاره آن است که تست خواهد شد در سیاسی پتری دیش به نام مبارزه با تروریسم در اروپا در آینده 11 ماه به لندن و بروکسل تلاش برای ترش کردن شرایط یک رابطه آینده خود را قبل از خودخواسته مهلت 31 دسامبر 2020 که اگر هیچ توافق رسیده موانع تجاری ساخته خواهد شد.

چلیپا مذاکره بین بریتانیا و اتحادیه اروپا است “حکومت” و یا به عبارت ساده چه اتفاقی می افتد اگر یک اختلاف مطرح می شود در آینده. اتحادیه اروپا می خواهد به اطمینان حاصل شود نمی توان آن را تضعیف توسط انگلستان اگر آن را اجازه می دهد تا شرکت های تجاری بریتانیا تعرفه نامحدود-دسترسی رایگان به بازار آن است که هر دو طرف توافق کرده اند که هدف این است که.

برای اطمینان از این اتفاق نمی افتد اتحادیه اروپا خواسته است برای اتصال “سطح زمین” مقررات نوشته شده به هر ایران برای اطمینان از بریتانیا حفظ استانداردهای خاص در محیط زیست, برای مثال, و یا کمک های دولتی و یا شرایط اجتماعی. خیلی معقول است. اما این جایی است که همه چیز روی حیله و تزویر. چه اتحادیه اروپا به معنای یک سطح میدان بازی ؟ و چه کسی و یا چه باید حکمیت اگر یک طرف و یا دیگر معتقد است که شده است وجود دارد اوج?

در نمونه رایگان-موافقت نامه های تجاری مانند یک میان اتحادیه اروپا و کانادا و برخی از اختلافات حل و فصل توسط یک مشترک داوری پنل هر چند در واقعیت همه اختلافات معمولا حل سیاسی و نه قانونی است. در مورد انگلیس اتحادیه اروپا را محاسبه منتقل شده است. در این مثال بریتانیا در نظر گرفته شده است بیش از حد و بیش از حد از یک رقیب بالقوه اجازه می دهد تا تعرفه نامحدود-دسترسی رایگان تنها بر اساس اعتماد و راه حل سیاسی. اتحادیه اروپا می خواهد از نظر قانونی الزام آور اطمینان و در تلاش است تا با استفاده از آن اقتصادی وزن آنها را دریافت کنید.

نوار دور لایه بیرونی از منطق و یک می رسد در حقیقت. انگلستان می خواهد کنترل کند بنابراین اتحادیه اروپا. بروکسل استدلال می کند که در پرسش از قوانین اتحادیه اروپا تنها آن دیوان عالی کشور—دادگاه عدالت اروپا—می توانید موضوع اتصال قضاوت. اما این به این معنی است که اگر انگلستان موافقت خود را با سطح-بازی-زمینه تعهدات خود بر اساس قوانین اتحادیه اروپا توانایی خود را برای تغییر قوانین خاص خود را برای رقابت ممکن است در نهایت منوط به احکام آنچه که در حال حاضر یک دادگاه خارجی. “این بخشی از آنچه در اتحادیه اروپا ندارد” رافائل Hogarth از موسسه حکومت یک حزبی فکر می کنم تانک در لندن به من گفت. “آن پروژه های خود را به عنوان یک نظارتی ابرقدرت فراتر از مرزهای آن است.”

در سخنرانی خود جانسون گفت که او نمی تواند این را قبول. “وجود دارد هیچ نیازی نیست برای یک تجارت آزاد توافق شامل پذیرش قواعد اتحادیه اروپا در, رقابت, سیاست, یارانه ها, اجتماعی, حفاظت محیط زیست, و یا هر چیز مشابه بیش از هر اتحادیه اروپا باید موظف به قبول انگلستان قوانین” او گفت:. به جای لندن خواهد بازگشت به “کامل قانونی استقلال” خارج از اتحادیه اروپا یک اصل است که همچنین می توانند به هر آینده توافقنامه امنیتی, امور خانه و حتی حقوق ماهیگیری.

اگر اتحادیه اروپا نیست این شرایط را قبول جانسون گفت: انگلستان به سادگی انتقال به سازمان تجارت جهانی شرایط حاکم بر جریان کالا و خدمات است. به عبارت دیگر بریتانیا خواهد بود درمان مانند هر کشور دیگری پرداخت تعرفه بر روی صادرات آن به اتحادیه اروپا و بالعکس. خسته اتحادیه اروپا به گوش ما شده است در اینجا قبل از: بریتانیا تهدید کرده است که قبل از آن هیچ معامله ای بهتر از یک توافق بد تنها برای ورود به اتحادیه اروپا را از نظر در آخرین لحظه. محاسبه در بروکسل تغییر نکرده است: آن معتقد است این است که غالب قدرت و در نتیجه انگلستان شکایت برای صلح در آن شرایط است.

در لندن استدلال اجرا می شود که واقعیت است تغییر: بریتانیا در نهایت یک دولت با یک Brexit مؤمن در شارژ و اکثریت به تهدید از طریق. زیر 11 سال در حال آزمون در مورد آنچه اتفاق می افتد زمانی که میل به حاکمیت ملی برجستگی در مقابل خام قدرت اقتصادی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی