بریتنی اسمیت از دست می دهد او ایستاده خود زمین شنیدن

A collage with a portrait photo of Brittany Smith and a courtroom.
حتی در دادگاه با عکس از بریتنی اسمیت آسیب های پخش در سراسر روی صفحه نمایش تلویزیون روشن بود که اسناد و مدارک از خشونت علیه او کافی نبود.تصویر توسط Cristiana Couceiro; منبع عکس توسط Nydia بلاس (اسمیت); مرد کالی / گتی (دادگاه)

در ژانویه 20, 2020, موضوع نیویورکرنوشتم در مورد بریتنی اسمیت یک زن از استیونسون, آلاباما که در ماه ژانویه 2018 به ضرب گلوله کشته و یک مرد که او گفت: تا به حال تجاوز به او را تهدید زندگی او در خانه اش و سپس حمله برادر او را پس از او وارد شده برای کمک به. مرد تاد اسمیت که به تازگی به فروش می رسد بریتنی یک توله سگ شده بود و گرفته بود مقدار زیادی از متامفتامین. در عین حال در عرض چهل و هشت ساعت از تیراندازی بریتنی بود به اتهام قتل. او در ادامه به صرف حدود چهار ماه زندان و شش ماه در یک موسسه روانی با وجود زود توجه به مورد از جنایی-عدالت و نشر تجدید نظر شود. در ژانویه 14 و 15 پس از من قطعه منتشر شد بریتنی در نهایت به حال ایستاده خود زمین شنوایی. ایستاده خود زمین است و یک قانون است که باعث می شود آن را قانونی برای استفاده از نیروی کشنده برای دفاع از خود در برابر تهدید یا تهدید درک شده با هیچ وظیفه به عقب نشینی. اگر بریتنی برنده شنوایی او می خواهم دریافت مصونیت از تعقیب بیشتر. روز دوشنبه از دست داد که شنیدن.

در نوزده-صفحه حکم قاضی Jenifer هولت نوشت که بریتنی استفاده از نیروی مرگبار بود و نه آشکارا به دلیل توجیه او شک داشتند که بریتنی تا به حال دلیلی برای باور کردن که تاد بود در مورد استفاده از کشنده نیروی فیزیکی, حمله, سرقت و تجاوز به عنف و یا لواط هنگامی که او را به ضرب گلوله. قاضی نوشت: با وجود این واقعیت است که تاد در حال حاضر حمله بریتنی—تجاوز جنسی-کیت ارزیابی در بر داشت سی و سه زخم بر بدن او—و با وجود این واقعیت است که بریتنی گفت: Todd شده بود خفگی برادر او هنگامی که او شلیک تفنگ.

صحبت از خانه اش در استیونسون در دوشنبه, Brittany به من گفت که او مضطرب اما در تلاش برای باقی می ماند و امیدوار. “من آماده شد برای هیچ, اما من فقط احساس می کنم نمی خواهی یک محاکمه عادلانه در اینجا,” او گفت:, و شروع به گریه کرد. “او را دیدم عکس من و او تقریبا ضرب و شتم مرا به مرگ او تجاوز من و او سعی در کشتن برادر من پس چگونه او می تواند این می گویند؟”

ایستاده خود زمین شنوایی که برگزار شد در این Jackson County Courthouse در میلان, آلاباما—شهرستان با بیش از دو برابر متوسط دولت از تشدید حملات سرانه—آغاز شد و با شهادت از جانین Suermann یک جنسی-حمله به پرستار معاینه که دیدم بریتنی صبح پس از تیراندازی. Suermann شهادت دادند که بریتنی زخم شد سازگار با داشتن گاز گرفته شده است, خفه با دو دست به دور گردن او و حمله با “بسیاری از زور است.” پرستار ذکر شده کبودی به بریتنی و گردن و سینه و بازوها و پاها و سر صحبت را بارها و بارها در مورد petechiae—تغییر رنگ تکه های است که می تواند نشان می دهد استفاده از فشار شدید—که نقطه بریتنی رویش و گردن. “او احتمالا آمار چندین بار برگزار شد و پایین” Suermann گفت. او شهادت داد که در طول معاینه بریتنی تا به حال توصیف بیدار شدن از خواب “با هیچ لباس در گودال ادرار” پس از تلاش برای مبارزه با عقب. “خراش او را در همه جا من می توانم” بریتنی گفت Suermann. “او قصد کشتن من است.” در پایان Suermann شهادت که به طول انجامید بیش از دو ساعت و شامل ده ها عکس از بریتنی صدمات جف پو, تاد پسر عموی چپ دادگاه با اشک در چشم او. پو به من گفته بود که پس از تاد مرگ او در نظر گرفته داشتن بریتنی کشته شدند. اما پس از گوش دادن به پرستار شهادت پو messaged من درخواست من برای انتقال او عذر خواهی به بریتنی و خانواده اش “برای تمام این ظروف سرباز یا مسافر آنها را از طریق بوده است.” “این من را در یک بیمار state of mind, گوش دادن به همه که امروز است,” او نوشت. “من متاسفم از ته قلب من است.”

در عین حال Jason سوراخ Jackson County District وکیل اقدام در طول دو روز جلسه به بازیگران شک در این که آیا بریتنی تا به حال واقع شده است مورد تجاوز قرار گرفته به دلیل وجود دارد هیچ قطعی نمونه تاد منی که پرستار معاینه گفت شایع است در حمله موارد است. قاضی ذکر این جزئیات در تصمیم او گفت که او باور نمی کند شواهد سازگار بود با یک تجاوز جنسی. او همچنین با اشاره به تماس 911 که در آن بریتنی گفت که او تا به حال نشده raped; بریتنی به من گفت که او تا به حال شده شرمنده به آن اعتراف. در جلسه پیرس سوال که آیا بریتنی تا به حال واقعا می ترسید برای او زندگی است. در یک نقطه, دادستان منطقه اشاره کرد که تاد بود نه یک تفنگ یا چاقو بر او. “اما او تا به حال دست خود را. آلت تناسلی خود را. دهان خود را” بریتنی پاسخ داد: در این جلسه با کنترل نا امیدی. “شما را دیدم سی و سه زخم بر روی بدن من.”

بریتنی و برادر کریس McCallie در اصل پلیس گفت که McCallie کشته شده تاد; هر دو بر این باور بودند که یک زن نمی خواهد از یک محاکمه عادلانه در شهرستان جکسون یک محل که در آن طرفداران می گویند که زنان شکایت از خشونت اغلب نادیده گرفته شده توسط پلیس. در حکم قاضی نوشت که تصمیم خود را تحت تاثیر قرار بود توسط این واقعیت است که بریتنی داده بود “متناقض حساب از حوادث اطراف تاد مرگ است.” اما کریس استدلال کرد که اگر اجرای قانون شناخته شده بود که آن بریتنی که اخراج تفنگ او نمی خواهد نظر گرفته شده برای یک تجاوز به عنف-کیت معاینه تا زمانی که خیلی دیر شده بود. حتی در دادگاه با امتحان یافته ها و عکس ها از بریتنی آسیب های پخش در سراسر روی صفحه نمایش تلویزیون روشن بود که اسناد و مدارک از خشونت کافی نیست.

دادگاه همچنین این فرصت را به دیدن یک توجه داشته باشید که بریتنی تا به حال دیوانه وار تضعیف گاز-ایستگاه کارگر شب حمله. کارمند شهادت دادند که بریتنی در آمد “بسیار عصبی و مرزی” با یک قرمز, گردن, و یک ناخن شکسته, نوشت نام “تاد اسمیت” و گفت که او می خواهم تجاوز و ضرب و شتم او و برگزاری بود او را گروگان گرفتند. در حکم قاضی استدلال کرد که بریتنی تا به حال فرصت های متعدد به تماس های اجرای قانون برای کمک به. اما کارمند گفت که بریتنی بود و از ترس به پلیس تماس بگیرید, چون تاد گفته بود که او را تلافی اگر او انجام داد. McCallie وارد بریتنی خانه پس از مدت ها با خود .22-کالیبر هفت تیر. او گفت که تاد کردم او را در یک ضربه و نمی خواهد اجازه رفتن. بریتنی گفت که تاد تهدید به کشتن هر دو آنها را و پس از او در اخراج سه عکس در او. او گفت که او نگه داشته تیراندازی پس از ضربه اول به خاطر “هیچ چیز اتفاق افتاده است.” یک دانشمند در آلاباما گروه خدمات پزشکی قانونی به اعتبار به این حساب شهادت که تاد تا به حال شده است در یک “بسیار بالا” مقدار مت آمفتامین است که می تواند کسی که به نظر می رسد تحت تاثیر ضربات و یا اعتصاب.

در طول جلسه بریتنی اغلب نشسته در سکوت با چشمان بسته. او موهای خود را در یک سمت بافت مو “مانند Katniss” او به من گفت با اشاره به شخصیت تند و تیز از “بازی های گرسنگی.” قبل از ورود به دادگاه در روز دوم ژانویه 15th, بریتنی خواندن با صدای بلند به من از یک کتاب روزانه خرد با الهام از جمع آوری آیات کتاب مقدس. “شما هستند احاطه شده توسط دریای مشکلات” ورود برای آن روز به عنوان خوانده شده. “آینده یک فانتوم به دنبال به روح شما.” او قول داد به spooked شود. بر این پایه است که بعد بریتنی محاکمه به دادگاه است که اگر او را نمی به یاد داشته باشید تمام جزئیات آن را در بخشی به دلیل او تا به حال آموخته است که از دست دادن حافظه بود و نشانه ای از P. T. S. D. پرستار شهادت بود که تروما از تجاوز جنسی می تواند تاریخ و زمان آخرین “برای سال.” اما هنگامی که بریتنی تلاش برای توضیح اثرات آن بر او پیرس قطع اعتراض به نظرات او به عنوان “بدون مقدمه.”

بریتنی دفاع نیز اقدام به تماس شاهدان برای شهادت در مورد تاد خشونت آمیز تاریخ است که شامل برخی از هشتاد و دستگیری حداقل نیم دوجین که برای خشونت در برابر زنان متعدد. (تاد همسر سابق پیج پارکر گفت: یک مجری رادیویی در سال 2019 که او “مورد ضرب و شتم و تجاوز و تجاوز به سال” توسط تاد در اوایل دو هزار نفر قبل از او کردم منظور از حفاظت.) اما این هم ناموفق بود. یکی از شاهدان یک زن که تا به حال مشغول به کار به عنوان یک توزیع کننده برای استیونسون اداره پلیس شهادت داد که در سال 2009 تاد هل کرده بود او را در برابر یک میز در دفتر او و سعی کردم به پاره کردن پیراهن. “اگر کسی تا به حال در آمده است من اعتقاد دارم که آن را بدست خیلی بد,” او گفت:. دوم شاهد یک مرد که با تاد شروع به گفتن دادگاه کبودی او می خواهم دیده می شود و در زنان به اعتقاد او تاد برخورد کرده بود, قبل از سوراخ های D. A. او قطع. هنگامی که آن سوراخ را به نوبه خود به سوال او پرسید: این مرد “چه گردنبند خود را?” مرد پاسخ داد: “من به سحر” و پس از آن متوقف شد متلاطم. “من نمی بینم که چگونه است که مربوط به دین من.” D. A. تا به حال هیچ سوال بیشتر. هر دو شهادت بودند و در نهایت پرتاب, پس از پیرس استدلال کرد که بد-شخصیت شواهد بود و نه قابل قبول.

در بحث بسته شدن بریتنی وکیل ران اسمیت اظهار داشت که بریتنی اقدامات روشن بود self-defense. “او بر این باور تاد اسمیت بود به علت آسیب جدی به خودش یا برادرش” وکیل او گفت:. “به او گفته شد به ترک. او را ترک نمی کند. او غیرقانونی باقی مانده است.” در آلاباما او مخالفت, غیرقانونی باقی مانده است بسیار تعریف سرقت. اگر تجاوز جنسی نمی خواهد متقاعد کردن قاضی که تاد شده بود یک تهدید آن را به نظر می رسید شاید یک بحث سرقت خواهد بود. آن را نداشت.

با بریتنی ایستاده خود زمین شنوایی را تکذیب کرد وکیل او خواهد file آنچه که به نام یک حکم mandamus به آلاباما دادگاه کیفری و تجدید نظر یک شات درخواست به دادگاه به دستور قاضی به معکوس تصمیم خود را. اگر آنها از دست دادن است که آنها می توانید درخواست همین منظور از آلاباما دیوان عالی کشور است. اگر او از دست می دهد هر دو بریتنی را به محاکمه و به احتمال زیاد در شهرستان جکسون قبل از همان قاضی است. تنها تعداد انگشت شماری از زنان در ایالت آلاباما که تا کنون برنده ایستاده خود زمین ایمنی و قانع کننده در دفاع از خود ادعا می کند در ادامه به از دست دادن. پس از حکم بریتنی مادر رامونا نوشت: در Facebook “ما همه می دانیم که موضع خود را در زمین قانون ایجاد شده بود نه برای زنان.” اما بریتنی برگزار می شود سریع به نتیجه مورد از ژاکلین دیکسون یک سلما که پاک شد توسط یک هیئت منصفه عالی در سال 2018 پس از تیراندازی او سوء استفاده ،

در خارج از دادگاه و پس از شهادت بیش از یک زن به من نزدیک بر روی چمن. او به من گفت که او قبلا فکر در مورد آنچه که آن را برای دفاع از خود مورد یافت می شود توجیه کرد پس از یک گذشته بود قرار داده و سر او را تحت تایر در حالی که دوستان خود را revved موتور. علاوه بر آن, او گفت: او می خواهم برگزار شد یک خط تلفن در اطراف گردن او تهدید با چاقو و “سرد-cocked من در چهره.” تقریبا هر زن من تا به حال صحبت در شهرستان جکسون تا به حال یک داستان از خشونت خانگی به اشتراک بگذارید و در عین حال شوک شنیدن این داستان تا به حال پوشیده نیست ، در ابتدا زن به من نام او اما پس از آن او گفت که او نگران بود و حتی سال ها بعد در مورد آنچه که او شریک سابق ممکن است انجام دهد. “چه اتفاقی خواهد افتاد اگر من می خواهم او را به گلوله بست و سپس پرسید: اما او در حال حاضر می دانستند. سرنوشت او به احتمال زیاد شده است همان بریتنی است.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme