بروس آرتور: برگها رو لحظه ای دیگر است که آزمون آنها — و سابقه خود را از موفقیت بزرگ نیست

قبل از این Maple Leafs فصل تبدیل به یک مشمئز کننده سری از lurches — به یک غلتک coaster که ممکن است مانند یک واقعی کارناوال سوار آنها را به بازگشت به همان محل آنها شروع — مدیر کل Kyle Dubas شنبه در دفتر کار خود و جدولها چالش اصلی از این فصل به عنوان او آن را دیدم. ما صحبت کردن در مورد چگونه سال گذشته برگها دمیده فرصتی برای نزدیک کردن بوستون در بازی 6. Dubas صحبت در مورد لحظه که تست تیم است.

“که احتمالا آنچه شما نگاه کنید وقتی که شما نگاه بلوغ از گروه گفت:” Dubas. “آنها می دانند که آنها در حال آمدن آنها در حال رفتن برای پنهان کردن از آن را هرگز به طور کامل آن را به می آیند و با چالش های آن. اما من فکر می کنم که بخشی هیجان انگیز است. برای من, آن را تلاش برای جلوگیری از آن لحظات در آینده اما دانستن است که آنها در حال آمدن و چگونه ما کل گروه پاسخ زمانی که آنها انجام دهید؟”

پنج ماه از گردش بعد و در اینجا ما هستند. سهشنبه شب برگها بودند humiliated در پیتسبورگ سقوط 5-0 و از دست دادن 5-2. در آغاز آنها نگاه به عنوان سربی به عنوان آنها زمانی که پیتسبورگ pantsed آنها را در ماه نوامبر یک بازی قبل از مایک Babcock اخراج شد. این بود که در یک بازی در برابر یک مدعی برای یک تیم به پایان رسید که در شب 10 در شرق توسط نقطه در صد. و این که چگونه این برگها انجام میشود.

تورنتو بعد از بازی, بازیکن, نقل قول اساسا seppuku هر چند مربی شلدون Keefe ترجیح داده به خوب بکار بردن تیغه در جهت دیگر.

“خوب به نظر می رسد این روند که ما می خواهیم به رفتن را از طریق فقط خجالت به اندازه کافی به نقطه که در آن ما واقعا در آینه نگاه کنید و تشخیص آنچه که مورد نیاز ما را قادر به رقابت در سطح بالا در این مرحله از فصل” Keefe گفت. “من فکر می کنم مخرج مشترک است که فقط به طور کلی ضرورت و رقابت ،

“بعضی از بچه ها وجود دارد به طور مداوم. (اما) شما دیدن تفاوت بین یک تیم خوب است برخی از روز و نه چندان خوب دیگران و یک تیم خوب است در همه زمان ها هیچ مهم نیست که چه کسانی در صف و شما می بینید که در بازی امشب تفاوت بین آنها و ما. آنها فقط کار می کنند.”

وجود دارد خیلی بیشتر. بازیکنان تکرار است که مطمئن شوید که هر چه. چه چیز دیگری می تواند به شما می گویند ؟

“من نمی دانم چه چیز دیگری ما باید در مقابل ما به ما انگیزه” گفت: جان توارث کاپیتان.

آن را به عنوان بد نیست به عنوان آن را به نظر می رسد اما آنها در یک تقاطع در حال حاضر. شما می توانید می گویند goaltending است submarined این تیم در این فصل و شما حق خواهد بود اما شما نمی تواند جامع باشد. سه شنبه شب خبری نبود اندرسن هر چند او آشفته در یک هدف. این Dubas-Keefe تیم نسبتا ساده هدف: آیا جن رسیدن به خالص نگه داشتن بچه های دیگر از خالص شما باید مهارت بیشتر است. این رادیکال نیست جز این که این NHL.

اما هیچ یک از آن واقعا کار می کند مگر اینکه آن را بیمه هر دو goaltending و کار مداوم و عادات NHL خواسته است. سیدنی کرازبی یک هاکی خدا که رفتار هر روز مانند آن می تواند همه ناپدید می شوند فردا شده است و در این راه در NHL 15 سال و در زمان او تورنتو از هم جدا شنبه.

این برگها تیم هنوز هم می آید و می رود و آن جدید نیست. Keefe به نام آنها نابالغ قبل از همه ستاره اگر شما به یاد بیاورید. مایک Babcock موعظه این مسائل را برای سه سال. در ماه مارس سال گذشته تورنتو اجازه 23 گل در چهار بازی ها اغلب خاموش عجیب و غریب-مرد سراسیمه و فردی گفت: “من فکر می کنم اگر من می تواند هر چیزی می گویند پیروزی و به ثمر رساندن اهداف اغلب می توانید برخی از اشتباهات و آن را به یک عطر خوب آن را پوشش می دهد تا برخی از چیزهایی که بو ندارد بیش از حد خوب است.” سال قبل در ماه ژانویه در تورنتو به حال پنج برد در 20 بازی بود و فقط دمیده سرب و فردی گفت: “من فکر می کنم ما به دنبال هر یک از دیگر در چشم و تعیین که در آن ما می خواهیم به رفتن از اینجا.”

او در حال حاضر spiralled به پایین در سال, آیا از کار زیاد یا سن یا بد شانس پس از تماس هم تیمی سختتر می شود. اما همه بحث در مورد چگونه Dubas ساخته شده این تیم در مورد سبک و فلسفه و حتی در مورد goaltending — و این سوال قطعا نه رفته دور — عادات موضوع بیش از حد.

و در حال حاضر جناح Andreas Johnsson انجام شده است برای سال های پس از عمل جراحی زانو و مورگان Rielly و کودی Ceci و ایلیا Mikheyev در حال حاضر و Dubas معامله ماسون Marchment برای فلوریدا به جلو دنیس Malgin که بازی با Auston ماتیوز زمانی که او در لیگ سوئیس در 2015-16.

نگاه جرم و آسیب های صدمه دیده و اساسی اعداد اغلب هنوز هم خوب است. این Florida Panthers به نظر می رسد به احتمال زیاد به faceplant. بهتر goaltending رفع بسیاری است. اطمینان حاصل کنید.

اما goaltending و دفاع جدا نیست و برگ برنده چهار بار در قوانین و مقررات در 18 بازی و هیچ تضمین نقطه حذفی در پایان رنگین کمان این زمان. آنها تا به بزرگترین لحظات آخرین فصل است. آنها در این سال ؟ Keefe قرار داده و آن را این راه: “ما باید برای تصمیم گیری در اینجا آنچه ما می خواهیم به عنوان یک تیم از آنجا که ما در حال رفتن به اجرا در خارج از بازی است.”

“ما باید برای پیدا کردن فوریت شور و عشق بازی, عشق به رقابت برای هر یک از دیگر” Muzzin گفت: در پیتسبورگ. “همه که نیاز به آمده است. من نمی دانم چرا از آن وجود ندارد. من فکر می کنم گاهی اوقات ما بود و من را لمس قبل از آن زمانی که ما مبارزه را از ما بخواهید. بازی آسان است. زمانی که شما بازی خوب تیم آن را آسان نخواهد بود.”

بیشتر نظر در صندوق پستی خود را

دریافت آخرین از مورد علاقه خود را ستاره columnists با نظر ما عضویت در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

آنها به نظر می رسد فکر می کنم از آن آسان خواهد بود بیش از حد اغلب. این جدید نیست. اگر آنها را به پلی آف این بوستون یا تمپا و یا شاید حتی پیتسبورگ و برگها را بالا بردن سطح خود, اگر گذشته برگشتی هر نشانه. آیا می توان آن را به اندازه کافی بالا یک سوال است. را احساس نمی کند به احتمال زیاد.

اما آن لحظه که تست آنها ؟ آن را در حال حاضر در اینجا.

Bruce Arthur

تاریخ گفتگو

س:

چگونه برگها خارج اخیر خود funk? به اشتراک گذاشتن افکار خود را.

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>