بروس آرتور: Maple Leafs معتقدند دوران سخت در حال حاضر منجر به صاف قایقرانی در پایان

شلدون Keefe تا به حال تجربه آشفته 72 ساعت است. پس از یک flatline دوره اول در پیتسبورگ او تصمیم گرفت که او آن را به آتش گلوله های خود در تنفس صحبت های بعد از بازی او را پوست کنده رنگ کردن او تورنتو افرا برگها و آنها را به چالش. وجود دارد یک عمل در تورنتو روز بعد با وجود بازی سه بازی در چهار شب در سه شهر و پس از آن پاسخ بازی شنبه شب برابر همان پنگوئن تیم.

آنها بحث در مورد فراز و فرود در ورزش در مورد ماندن سطح. Keefe خواسته شده بود پس از نزدیک به کامل 4-0 برنده, که آیا آن را خسته کننده و خسته کننده نیست اما دشوار است به یک تیم است که نیاز به nuked در عمومی به ارائه این نوع عملکرد است.

“این فصل را به چیزهای مختلف” Keefe گفت. “این رفتن به نیاز به چیزهای مختلف از من و نیاز به چیزهای مختلف از بازیکنان ما است. و من احساس می کنم مثل راه گذشته کمی رفته من هیجان زده در مورد این فرصت را برای رسیدن به محل کار (پنج شنبه) و در کار قرار داده, و پاسخ, و شما در حال بازی در مقابل تیم آن را به یک حذفی-مانند احساس به آن.”

شما می تواند احساس او شروع به سطح شیب دار تا اینجا به تکیه به پاسخ. او رفتن.

“هنگامی که شما یک beatdown در اولین بازی یک فرصت برای تجدید قوا و سپس یک طرح و فشار تیم خود را و به چالش کشیدن تیم خود را ایجاد انگیزه تیم خود را که بهترین بخش از این بازی است. بنابراین من در مورد آن هیجان زده و من فکر می کنم بازیکنان ما بودند و آن را نشان داد.”

Keefe زمان به عنوان مربی این تیم شده است به طور کلی فوق العاده موفق است. از او به نام سر مربی در Nov. 20 سال گذشته این برگها دارای پنجم-بهترین رکورد در لیگ; آموزنده است و شاید ناخوشایند به یاد داشته باشید که همکار strivers فیلادلفیا و کلمبوس هستند و ششم و هفتم که در دهانه و دو تیم تورنتو خواهد بود به احتمال زیاد به چهره در دور اول پلی آف تمپا و بوستون اول و سوم. هر دو از آنها ساخته شده, win-در حال حاضر حرکت می کند در پیش از مهلت تجارت با برونز اضافه کردن جناح Ondrej Kase از آناهایم چند روز پس از تمپا اضافه جناح بلیک کلمن.

اما با گذشت تقریبا نیم فصل تورنتو اساسی اعداد خوب هستند. هفتم در نمره-تنظیم جن در اختیار داشتن; چهارم در سهم انتظار می رود اهداف و برای اولین بار در کل انتظار می رود اهداف که در اصل نشان دهنده چگونه برگها تلاش کرده اند برای رسیدن به خالص و نگه داشتن مخالفان از انجام همان. این goaltending را فاسد بوده است, هر چند آن را نیز گاهی اوقات تحت فشار قرار دادند بیشتر به گل توسط برخی از نسبتا بی تفاوت و یا بی کفایت بازی.

که یک چالش بوده است. شما می توانید تفاوت بین Keefe و قبلی مربی مایک Babcock در تقریبا در هر راه: موسیقی در طول تمرین روی یخ ترکیب آزمایش ظهر از پاسخ به رسانه ها سوالات جاستین Holl. درجه که Keefe متعهد شده است به این تغییرات نشان دهنده آن می رسد فراتر از قلمرو نظر شخصی و به عرصه استراتژیک انتخاب است. برگها باید شده اند بسیار بیمار از Babs.

Keefe نیز نیست که به خود اطمینان یقین به عنوان Babcock بود و شاید هیچ کس است. Keefe پرسیده شد که آیا هر چیزی خاص وادار دوم پیتسبورگ بازی. او demurred.

“من فکر می کنم وجود دارد گفت: بسیاری انجام می شود که همه نوع از مسائل” گفت: Keefe. “اما بخشی از آن بیش از حد است که شما فقط نمی خواهم به خجالت. بچه ها یک مقدار زیادی از غرور را در خود مقدار زیادی از غرور و افتخار در نیوجرسی در سازمان است. بنابراین ما می تواند انجام داده اند هیچ چیز و ممکن است ما بدست همان نوع پاسخ. ما واقعا نمی دانم.”

شاید این یک هفته خوب برای مربی و حداقل آن یک پنجره را به او چگونه کار می کند. Keefe ساخته شده به طور بالقوه خطرناک انتخاب به واقعا به چالش کشیدن تیم خود را و آنها پاداش که انتخاب شده است. و او سعی در یادآوری آنها را به از آن لذت ببرید. تورنتو نقش نشاط بازی زمانی که آن را با این نسخهها کار سریع و سرگرم کننده بازی. آن نیاز به goaltending البته و این نیاز واقعی و با دوام سازگار تلاش است. که فقط هاکی.

اما این هفته Keefe از طریق یکی دیگر از بوته نشان داد یکی از راه او شده است مناسب برای این کار است. او وارد این کار با یک مقدار عادلانه از فشار: یک تیم می رود به رقابت برای جام استنلی در محل 12th در شرق تحت klieg چراغ از بزرگترین کانادا در بازار جایگزین یکی از بزرگترین نامها در این بازی است.

و Keefe در حال برگزاری است تا تحت فشار و این تیم نیاز دارد که. Babcock استفاده می شود به بحث در مورد چگونه فشار یک فرصت است, بیش از حد, و این کار باید تولید و سرگرم کننده است. Keefe معتقد است که آن را بیش از حد.

“این بزرگترین چیزی است که فقط به لذت بردن از آن” گفت: Keefe. “اول از همه لذت بردن از پیدا کردن راه خود را از طریق بار دشوار است زیرا در غیر این صورت شکست شما آن را پایین. دوست من گفت: من آمد به کار (پنج شنبه) با انگیزه و هیجان زده به فشار تیم ما و تیم ما هیجان زده به بازی. من سعی کردم به تشویق بازیکنان ما به هیجان زده در مورد چالش ها در زمان های دشوار است.

بیشتر نظر در صندوق پستی خود را

دریافت آخرین از مورد علاقه خود را ستاره columnists با نظر ما عضویت در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

“و در حال حاضر چالش این است که به نگه داشتن آن رفتن. به طوری که واقعا آنچه در مورد آن است برای لذت بردن از احساس است که شما را در معده خود را قبل از بازی شروع می شود. و پس از آن نیز لذت بردن از موسیقی را برای رفتن همه را خوشحال. شما می دانید که چیزی است که این بازی در مورد.”

او فکر می کند تلاطم تولید خواهد شد بهتر حذفی تیم در پایان این; مدیر کل Kyle Dubas فکر می کند که بیش از حد. کمی کمتر از دو ماه ما پیدا کردن اگر آنها راست.

Bruce Arthur

تاریخ گفتگو

س:

آیا شما فکر می کنم که برگ آماده به صورت برگشتی? به اشتراک گذاری افکار خود را

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>