بروس آرتور: Maple Leafs کسب امتیاز برای خلاقیت — حتی اگر پول خط نمی پرداخت این زمان

آن را براق است. Auston ماتیوز میچ Marner ویلیام Nylander همه با هم: شما می توانید آن تماس بگیرید, پول, خط, اگر

توسط NEWS-SINGLE در 23 بهمن 1398

آن را براق است. Auston ماتیوز میچ Marner ویلیام Nylander همه با هم: شما می توانید آن تماس بگیرید, پول, خط, اگر شما هنوز هم یکی از کسانی که نام خطوط. آیا مردم واقعا هنوز هم که انجام دهید ؟ گاهی اوقات آن را احساس می کند مانند یک آیتم در هاکی گسترده گرد و خاکی موردی مجموعه است.

بیش از سه سال گذشته مایک Babcock فقط سعی کردم این سه با هم در بسیار نادر اضطراری; او را به سختی حتی با قرار دادن متیوز و Marner و پس از آن او می خواهم باقرقره به عنوان قابل پیش بینی به عنوان دشت طلوع آفتاب که او را بسیار دوست دارم. Babcock ممکن است به عنوان مربی باید با تازگی واریته نیشکر زمانی که آنها با هم بازی آماده برای yank یک یا هر دو خارج از صحنه.

اما سه شنبه شب شلدون Keefe نورد نزدیک به 30 میلیون دلار (آمریکا) به ارزش ستاره در خط بالا با جان توارث اتکا به مرکز الکس Kerfoot و ژاک هایمن در دوم. Keefe شده است مخالف آزمایش حتی به عنوان Toronto Maple Leafs تلو تلو خوردن بر روی لبه مشاجره حذفی. او تجربه.

"این بود که ترکیبی از کمی کنجکاوی و چگونه است که ممکن است بازی کردن و همچنین من خوشحال بود با صف Kerfoot, توارث و Hyman, بنابراین من فکر کردم زمان درست بود به سعی کنید چنین چیزی" Keefe گفت: پس از تورنتو 3-2 اضافه کاری پیروزی در برابر آریزونا کویوتس. "از نظر چگونه آن رفت و من فکر نمی کنم آن را بسیار خوب, اما من هم نمی دانم که آن را عادلانه به قضاوت آن را در یک شب بود. ویلی نبود خودش امشب."

Nylander شد بیش از آنفولانزا که در جریان بوده است اما پس از آن بود توارث و او 231/2 دقیقه و راه اندازی هایمن هدف دوم.

اما در اولین تلاش آن بود که با صدای تلپ افتادن. این خط بر روی یخ به عنوان برگ داد تا سه بر یک که شد سه بر دو به دلیل Marner بود در این نقطه و hustled خود را از پشت و سپس از لحاظ فنی شد پنج بر دو قبل از Marner مسدود شده یک شات. متیوز و Nylander شد یخ در آریزونا هدف دوم به ثمر رساند شغالها چهارم خط: از آن آغاز شده با یک Rasmus Sandin گردش و برجسته ماتیوز overskating جن و Nylander باد در این منطقه هر چند که بخش دوم ممکن است را ساخته اند یک تفاوت. و کارل Soderberg تقریبا به ثمر رساند یک بر یک در برابر خط و تورنتو خوش شانس بود او نبود.

اما این که جرم نیست, کلیک کنید, و این چیزی بود که شما برای نگاه است. در پنج روز-پنج برگها بودند outshot 16-8 با ماتیوز روی یخ 14-8 با Nylander و فقط 9-6 برای Marner که وارد یک ماموت 8:28 از 25 دقیقه در تیم های ویژه. بازی در درجه اول در برابر آریزونا جفت دوم و کثرت زمان با شغالها " چهارمین خط آنها outchanced و outshot.

شما تعجب در مورد کاهش می گرداند. نمی Marner و Nylander و ماتیوز باید جن کمتر اگر آنها در حال به اشتراک گذاری آن را در مقابل تقسیم بیش از دو خط ؟ آیا آنها به اندازه کافی جن بازیابی? و می تواند خود را پر زرق و مهارت ترکیب برای تبدیل شدن به چیزی افسانه ؟

"من فکر می کنم آن می تواند بسیار خلاق (و) قریب به اتفاق از نظر مهارت های خود را در مجموعه" گفت: Keefe. "همچنین یکی از دلایلی که من بسیار با اعتماد به نفس سعی کنید این تنها راه است که Auston و میچ شده اند — اسکیت و پیگیری و دفاع و همه آن نوع از همه چیز. بنابراین من واقعا در مورد هر چیزی دفاعی. این مطلب فقط ادبانه فقط مطمئن شوید که آنها آن بیش از حد نیست و یا سعی کنید به آن را نگه دارید و در تلاش برای پیدا کردن هر یک از دیگر به جای حمله به شبکه است. بنابراین من انتظار وجود دارد که یک بیت از یک احساس کردن روند آن است.

"همچنین من فکر نمی کنم هر یک از این سه نفر در بهترین حالت خود را امروز پس از آن روز سخت به قاضی است و من نمی دانم که آیا ما با آن چوب یا نه."

انصاف در آن جدید بود. سه نفر تا به حال هرگز بیش از 3:21 با هم در یک بازی. در چهار سال گذشته به آنها داده شده بود بر روی یخ هم در پنج روز-پنج برای 27 دقیقه و 12 ثانیه طی آن برگها خارج-تلاش مخالفان تقریبا دو به یک, outshot آنها 19-14 و outscored آنها را 1-0.

که Keefe است انجام این کار به عنوان برگها سعی کنید برای به دست آوردن برخی از کشش تقویت می کند که او نمی ترسم به سعی کنید همه چیز است و او است که هنوز هم در جستجوی بهترین نسخه از این تیم است. او اعتراف کرد او نگران کمی در مورد به ثمر رساند تعادل بلکه ضمنی که او مورد اعتماد توارث به درایو یک دوم خط.

"این چیزی است که من آگاه هستم اما شما نیز در تلاش برای پیدا کردن افست با آن گفت:" Keefe. "آیا ما می توانیم یک خط که واقعا غالب وجود دارد ؟ بلکه من احساس کردم که خیلی راحت با توارث خط. آنها بوده ام غالب در حق خود. بنابراین هنوز هم وجود دارد بسیار خوب است تعادل وجود دارد. ما فقط از نوع تغییر بالای شش و در آن نگاه کرد. اما دوست من گفت: ما سعی کرده ایم چیزهای مختلف در طول زمان من در اینجا و این یکی از چیزهایی است که ما تلاش کرده اند کاملا رتبهدهی نشده است."

بیشتر نظر در صندوق پستی خود را

دریافت آخرین از مورد علاقه خود را ستاره columnists با نظر ما عضویت در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

چه می شود اگر ؟ Keefe تمایل به سعی کنید چیزهایی که Babcock نمی کرده است به طور کلی کار می کرد. یک بازی است که بر روی صفحه رادار و شاید Keefe نخواهد بود سریع با واریته قلاب. برگها امضا این بچه ها به پول بزرگ و آنها را ارائه در وعده خود را, اما اگر آنها می تواند تبدیل به تورنتو نسخه از بوستون برگرون-Marchand-Pastrnak buzzsaw یا Kucherov-Stamkos نقطه در تمپا یا Rantanen-MacKinnon-Landeskog در کلرادو — خوب خواهد بود که حداکثر رساندن این برگها?

آن کار نمی کند در این زمان است. شاید مناسب وجود ندارد. اما آن باقی مانده است باز وسوسه انگیزی سوال.

Bruce Arthur

تاریخ گفتگو

Error!ما را به حالت تعلیق در حساب خود را مطابق با اصول اخلاقی. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به منشور اخلاقی

س:

چگونه می توانم به شما فکر می کنم برگ بازی امشب ؟ به اشتراک گذاری افکار خود را

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su
آخرین مطالب