بروس آرتور: مدرسه راک — چگونه برگها GM Kyle Dubas و nyc daily pictures’ حداکثر کرمان یافت می شود هماهنگی کامل

کایل Dubas در نظر گرفتن یادداشت ها در طول دوره دوم و حداکثر کرمان کنجکاو بود. آن را تقریبا شبیه اسپانیایی, اما او می تواند بازیکن شماره یک به اضافه یا منهای زمان. تورنتو افرا برگها مدیر کل همیشه طول می کشد یادداشت ها در طول بازی به یاد داشته باشید و در یک شنبه شب برابر Florida Panthers در Scotiabank عرصه نزدیک به دو هفته پیش خواننده از گروه nyc daily pictures تماشا. همه چیز داره به خوبی با توجه به.

“من استفاده می شود به خیلی از کوره در رفته در طول بازی می گوید:” Dubas “اما من نمی کنه. وجود دارد یک کشش این سال که در آن احساس کردم کمی به آن و … را در کشش ما از طریق رفت و قبل از همه ستاره.

“(اما در دوره دوم که از فلوریدا بازی) این چیزی است که ما می خواهیم واقعا تبدیل به یک تیم آرزوی تهاجمی و دفاعی.”

حداکثر مجبور به ترک پس از دوره دوم و که در آن برگها به هم ریخت در آن شب. حداکثر خواهد داشت یک راه برای مثبت باشد ، که یکی از دلایل دو نفر از آنها هستند.

برای روشن Dubas گرفته اند که خود را در تیم مربیان سفر. ماریتا Dubas shepherded او را از طریق جوانی خود را در Sault Ste. ماری او فقرات از خانواده beacon که صحبت نوه اش از ترک به عنوان اتاق قفل اپراتور برای پس از آن در آخرین محل لوح المركم وقتی که او 11 یا 12. او کسی است که صبورانه در زمان مراقبت از پدر بزرگ خود را به والتر سابق لوح المركم مربی او به عنوان تضعیف به زوال عقل است. Dubas آموخته زیادی در مورد عشق واقعی, عشق از آن است.

“این چیزی است که شما می بینید بسیاری از” Dubas می گوید.

اما Gramma Dubie 85 است و هر چند او را در سلامت خوب ایده برروی آن بکشید و او را برای چند روز در شهر نیویورک تلقی می شد کمی زیاد است. بنابراین برای یک Dubas مربی و … ، برگها جمهور برندان Shanahan آینده شد به هر حال. لو Lamoriello, Dubas را سلف بود در غیر این صورت مشغول اند.

بازیکنان انتخاب شده بود پدر و مادر و مربیان و تمام انواع از یاران که به آنها کمک کرد تا جایی که آنها هستند. و 34 ساله جنرال موتورز را انتخاب کرد … آه که 33 ساله ستاره راک. مربیان به عنوان آن اتفاق می افتد می تواند از هر نقطه.

“سپس شما می گویند ما می توانید انتخاب کنید بین این گروه از دوستان در کالج و یا شما می دانید همه دیگر اعضای خانواده و یا هر کس می گوید:” Dubas. “و من فقط احساس شما می دانید آنچه که من ارتباط خوبی با Max و من فکر می کنم روح خود را و چگونه او عالی است.”

برگها’ مربیان سفر به دنبال مادران سفر که تا به حال به دنبال پدران سفر در زمان و مکان بر روی صفحه اصلی بازی در برابر فلوریدا در فوریه. 3 و یک تاریخ با رنجرز در نیویورک در فوریه. 5. کرمان و Dubas تا به حال برای اولین بار ملاقات در مدت کوتاهی پس از Dubas پیوست برگها در سال 2014; Dubas همسر شانون است که از همیلتون بود و یک دوست خانوادگی که می دانستند همیلتون مبتنی بر گروه است. Dubas و شانون به حال دیده nyc daily pictures چند بار. او یک فن است.

بنابراین برای Dubas تولد, Shannon مرتب سفر به استودیو که در آن آنها ضبط در ملکه و Dufferin. یک دوستی به دنیا آمد. کرمان تماس آنها ارواح قوم و خویشی. آنها هر دو هوشمند, کنجکاو پایین به زمین است.

“او بسیار مثبت در مورد همه چیز و خیلی پر انرژی می گوید:” Dubas. “و من که مردم باید قادر به راه رفتن است که جاده بین بودن واقعا پر انرژی و خروجی و نمی تواند دست و پا گیر — واقعا با استعداد مردم راه رفتن در آن هست و آن این خط بسیار خوب و او هرگز حتی می آید نزدیک به خط, در حالی که جذاب و پر انرژی. هر کس فقط می خواهد به بالا برود و با او صحبت کنید. او بسیار نزدیک و درست است که راه خود را. که حداکثر درست است؟”

در روز شنبه بین, بازی, گروه پرواز به نیویورک و دو شنبه هم در هواپیما. Dubas کار بر روی چیزی است.

“یکی از دلایل Kyle مرا تحت تاثیر قرار بسیار است من فکر می کنم من busybody و قادر به حقه بازی یک دسته از چیزها در یک زمان اما کایل می توانید انجام دهید که بار 1000 و انجام آن را حتی بیشتر موثر می گوید:” کرمان. “بنابراین ما با داشتن یک گفتگو در هواپیما و او پیامک و گفت: با راه من می توانید به یاد داشته باشید همه چیز شما می گویید به من در حال حاضر. حتی اگر من هستم پیام کوتاه, من می دانم آنچه شما می گویید. و من گفتم: اوه واقعا. و او گفت: آره Shanny استفاده می شود برای دریافت دیوانه در من زیرا او فکر من توجه نمی کند اما من می توانم به یاد داشته باشید هر کسی هر چیزی می گوید.”

آن را به رخ کشیدن. Dubas چیزی یاد کرمان تا به حال در مورد شکایت بیش از یک قهوه سه سال پیش. او به یاد چگونه شانون در واکنش به یکی از آهنگ ها حداکثر به آنها نشان داد “و پس از آن برخی” در این استودیو مراجعه کنید. او گفت: آن را می توانست یکی از آهنگ های عروسی.

“مصرف خود را بسیار چشمگیر است چرا که او زندگی می کند و تنفس هاکی و او آن را دوست دارد بیش از هر چیزی, اما او نیز بسیار به بسکتبال او را بسیار به لیگ برتر فوتبال او می خواند زیادی بیش از حد” می گوید کرمان. “من می خواهم که در اطراف افرادی که من را به احساس می کنم مثل یک دولا دولا راه رفتن و من معصوم آن را بیش از حد.”

Dubas تبادل ایده ها و متون خود را با بازیکنان و دوستان است. او و حداکثر مبادله پادکست توصیه, مقالات, کتاب ها. بیشتر ورزش برخی از سیاست و ایده های بیشتر. هر دو آنها مانند “تفکر سریع و آهسته” توسط Daniel Kahneman. آنها هر دو می خواهید برای دریافت بهتر است.

در نیویورک کل گروه از بازیکنان کارکنان و مربیان به شام رفت و در ارجمند Keens Steakhouse و جابجا داستان و می خندد. در چهارشنبه Dubas و کرمان راه می رفت به صبح اسکیت با هم — Dubas را دوست دارد راه رفتن به میدان زمانی که او می تواند — و جنرال موتورز گفت: حداکثر چیزی بود پخت و پز. او نیست به او بگویید جزئیات اما یک تجارت بود.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

آنها تقسیم برای بعد از ظهر به دلیل حداکثر مشغول به کار بود در nyc daily pictures پروژه آنها به تازگی اعلام کرد: هر کسی با اثبات یک اشتراک به روزنامه نگاری خروجی یک تی شرت از گروه. (افشای کامل: این نویسنده با این نسخهها کار برای یک روزنامه که قدردانی اشتراک و ایده.)

Dubas راه می رفت در اطراف شهر ساخت و تماس گرفتن و زمانی که تجارت با Los Angeles Kings برای goaltender جک کمپبل و رو به جلو Kyle کلیفورد کردم نزدیک او بازگشت به هتل و جمع آوری همه چیز خود را به میدان یخ بازی. معامله شد و اعلام کرد پس از بازی از آن پس-برگها به جلو Trevor Moore کردم از طریق آن سالم است.

“کایل در مورد مراقبت از هر جزئیات می گوید:” کرمان. “او گفت: خوب بچه ها در حال داد و ستد در فردا صبح. مطمئن شوید که یکی از ما رانندگان خوب وجود دارد به آنها را انتخاب کنید. و اگر آنها در دسترس نیست من آنها را انتخاب کنید. این اولین برداشت خود را از تورنتو است. ما می خواهیم به آنها احساس خوش آمدید.

“در میان 19 چیزهای دیگر او تا به حال به بحث در مورد این واقعیت است که او در مورد مراقبت که من فکر چشمگیر بود.”

آنها پرواز به خانه.

آنها متفاوت اما مشابه است. حداکثر تحسین چگونه Kyle رفتار هر کارمند به عنوان او در دیدار برابر و طول می کشد زمان برای مردم است. کایل را دوست دارد چگونه حداکثر یک ستاره راک است که هنوز هم یک فرد واقعی است و بشدت نزدیک. در این سفر حداکثر زمان برای همه.

و فقط به عنوان کرمان را تحسین Dubas’ تفکر Dubas قدردانی کرمان — چگونه او به طور مداوم در تلاش برای reimagine همه چیز, از, موسیقی, برای, تفریحی, برای پروژه های, و چگونه nyc daily pictures می تواند تکامل پیدا کند. هر دو آنها را برای رسیدگی به دیگر شخصیت ها و شکل رهبری است. و هر چند ورزش شد کرمان اولین عشق او به رپتورز مربی نیک, پرستار, بیش از حد او در زندگی بسیار خلاق تر محل.

“من فکر می کنم برای ما به عنوان یک گروه و من می دانم که چگونه ما برای اولین بار رکورد و من خوشحالم که ما باید این مهارت ها در جعبه ابزار ما می گوید:” کرمان. “اما من می خواهم به دانستن آنچه اتفاق می افتد در جهان موسیقی در سال 2019 و چگونه nyc daily pictures می توانید در آن جهان در بهترین و معتبر ترین راه است. و که می آیند از ما فقط کنجکاو بودن.

“و این فقط موسیقی: آیا شما واقعا علاقه مند در گرفتن بهترین اطلاعات و تصمیم گیری برای دلایل درست و آیا شما واقعا علاقه مند به یادگیری از مردم واقعا هوشمند? و من فکر می کنم کایل است که همیشه در تلاش برای یادگیری از مردم واقعا هوشمند.”

“من فکر می کنم که چرا رابطه ما جایی که من احساس می کنم من واقعا از آن بهره مند است که خط خود را از تفکر بسیار متفاوت نسبت به برخی از افراد شاید در ورزش می گوید:” Dubas. “شما می دانید وجود دارد که گفت که شما می توانید سعی کنید به انجام همه چیز را به نگه داشتن کار خود و یا کار خود را انجام دهد. و جالب است گوش دادن و صحبت کردن به Max — این که آیا آن روابط درون گروه و تور و جهت موسیقی خود را و که در آن.

“آیا شما با چوب چه کار می کند که شما می دانید و سعی کنید به سوار شدن آن را به عنوان طولانی به عنوان شما می توانید ؟ و یا آیا شما سعی می کنید برای انطباق و می دانم که این ممکن است کار نمی کند ؟ چه در دراز مدت و چگونه شما می رویم به در مورد آن احساس در پایان نیز مناسب است ؟

“من فکر می کنم آن را فقط باعث می شود شما بیشتر به سوال باز آنچه شما انجام می دهند. نه آنقدر نهاد اما سوال چه شما انجام می دهند. من می خواهم بگویم این ترس و این همان در هر ورزش یا هر کسب و کار است. شما نمی خواهید به چپ چیزهایی تکامل است. و او فقط یک راه بسیار خوبی برای بیان و صحبت کردن در مورد آن است. واقعا بهره مند من در راه است که من فکر می کنم در مورد آنچه که ما در اینجا انجام دهید. من امیدوارم.”

Dubas یک تیم با استعداد است که یک نگرانی ثابت با صدمات و آنفولانزا اشکال و بیشتر. او نیاز به فکر می کنم به عنوان سخت به عنوان او می تواند در مهلت تجارت در اواخر این ماه و پس از آن. و این داستان از جنرال موتورز و راک استار: کودکان و نوجوانان از همیلتون و از این سو تلاش به بهترین آنها می تواند به مرور نقشه های که کشف شده اند اما همیشه می توان در راه های مختلف.

Bruce Arthur

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>