Kasperi Kapanen احساس بد اما نگاه خوب استراحت تا شاید آن را یک برنده است. تورنتو افرا برگها خود را مجازات فنلاندی رو به جلو در نهایت در مکان مد بیش از آخر هفته و پس از او بود و دیر شده بود برای تمرین جمعه. این اولین بار نیست زمان او تا به حال شده است در زمان ظاهرا. واقعا دقت به نظر می رسد مانند یکی از حداقل طاقت فرسا بخش بودن یک حرفه ای بازیکن هاکی.

“منظورم این است که در Marlies روز من از دست رفته اند و یا دیر به تمرین یک زن و شوهر بار و این چیزی است که من در تلاش برای کار بر روی” Kapanen گفت: قبل از تورنتو شنبه شب رقابت با Florida Panthers. “و آن را نه من و نه مراقبت. این فقط اشتباه صادقانه و آن اتفاق می افتد و (من) فقط رفتن به خود را به آن.”

“صادقانه بگویم من هیچ خاطره ای از آن اتفاق می افتد در اهل” گفت: سر مربی شلدون Keefe, که همچنین مربی Kapanen با تورنتو AHL وابسته است. “چیزی که رفت و به این تصمیم تا به حال هر چیزی را انجام دهید (با) است. همه آن را به انجام با اینجا قبلی به زمان آینده و پس از رسیدن به اینجا.

“من فکر می کنم ما بسیار آمرزنده محل زمانی که همه چیز اتفاق می افتد و همه چیز اتفاق می افتد در همه زمان ها. هنگامی که وجود دارد یک الگوی از چیزهایی که نیست و خود را اصلاح کرد و سپس شما را مجبور به انجام کاری کمی خارج از آنچه شما به طور معمول انجام دهد.”

به عبارت دیگر Kapanen دارای نوسان در خارج از مرزهای بیش از یک بار به عنوان یک برگ. که دقیقا چه چیزی باعث او را به دیر شناخته شده است که بدان معنی است که مردم را فراتر از حدس و گمان خود را در حال حاضر buzzed-در مورد Instagram زندگی است. همه می دانند که اگر شما یک برگ و یا یک دزد یا یک جی آبی در این شهر شما دسترسی به تمام انواع فعالیت های دفتر. یک چیز رپتورز داشته اند که در سال های اخیر است که تعداد کمی از بازیکنان اصلی خود نوشید.

“منظورم این است که ما در حال رفتن به دلسوز به آنچه وضعیت ممکن است” گفت: Keefe. “از آنجا که به من و گفت: گاهی اوقات برخی از معصوم همه چیز اتفاق می افتد به خصوص در شهری مانند این که در آن مردم می توانند در عجله بسر می رسانید.”

این چیزی است که آنها همیشه می گویند در مورد بزرگ و پر جنب و جوش, سکسی, جذاب شهرستانها: بسیاری از اشتباهات اتفاق می افتد وجود دارد. Kapanen خواسته شده بود اگر او احساس هر گونه ناامنی در وضعیت خود را با این سازمان است که زمانی که او کمی shirty.

“گوش دادن بچه ها اگر شما بچه ها می خواهم به بحث در مورد هاکی من همه آن را,” او گفت:. “بنابراین من بحث در مورد امروز و یا (در مورد) آینده خوب است اما من overslept و این است که.”

شاید. به اندازه کافی برگها مردم تکرار این ایده از این که اشتباه صادقانه دوشنبه که شما فکر کرده اید که اگر یک یادداشت به حال منتشر شده است در مورد پیام. شاید Kapanen فقط فراموش برای شارژ تلفن خود و یا به طور مداوم مجموعه زنگ ساعت به جای هستم یا اهمیت جلوه ترافیک. ما تمام شده وجود دارد.

اما برگها بودند بسیار خاص با مجازات برای یک اشتباه بی گناه است. Kapanen مرموز بود خراشیده از شنبه شب بازی خانگی با اتاوا. این باشگاه اعلام کرد Keefe خواهد این موضوع آدرس پست بازی. Kapanen قرار داده شد در pressbox که در آن صورت خود را می تواند پخش “شب هاکی در کانادا است.” و سپس یک روز دیگر صبر کنید قبل از Kapanen رو به صورت رسانه ها.

“من یک مرد رشد کرده است” گفت: Kapanen. “و من می دانم آنچه من انجام داد اشتباه بود و من فقط برای زندگی کردن به آن است. و فقط در مورد آن را فراموش و به عقب بر گردیم در آن است.”

این نیز قابل توجه چون به عنوان آخرین مهلت تجاری روش و به این نخبگان تهاجمی تیم نگه داشتن دفاعی مشکلات Kapanen نام اغلب در ارتباط با ایده مبادله لوکس به یک ضرورت مانند دیگر حق شات defenceman. (از تجارت صحبت او گفت: “همیشه همینطور خواهد بود وجود دارد.”) اگر برگها نزدیک بودند در یک معامله شما می خواهم فکر می کنم عموم rebuking Kapanen زمانی که آنها نگه داشته می تواند این خانه برای سه هفته نمی توانست بیش از حد طاقت فرسا. یا شاید آنها می دانند که Kapanen سرعت و پتانسیل قابل فروش بدون توجه به آنچه.

اما اگر او معامله شد که او ظاهرا مزمن lateness نمی تواند دلیل. Kapanen تا به حال veering های نجومی: رکود برای شروع قابل مشاهده ناخشنودی های داغ, خط, خطوط مختلف است که او یا شده یا نشده مناسب و در حال حاضر این است.

و این همه اضافه شده تا به .55 امتیاز در هر بازی را از .56 فصل گذشته زمانی که او به دست آورده که $3.2 میلیون (ایالات متحده) معامله است. Kapanen به ثمر رساند 1.9 امتیاز در هر 60 دقیقه از پنج در پنج سال گذشته بود و در 1.88 این سال قبل از فلوریدا بازی. تفاوت این است که او در سال گذشته پنجم شد در میان برگها که تا به حال حداقل 300 دقیقه بر روی یخ و در این سال او هفتم در میان به طور منظم با پیر Engvall و مجروح ایلیا Mikheyev جلوتر از او.

بنابراین اگر شما می توانید اضافه کردن یک راست شات defenceman که متناسب در ساختار حقوق و دستمزد و به شما می دهد گزینه های فراتر از overpaying ارزشمند اما پیری جیک Muzzin سپس Kapanen می تواند قابل قبول بلیط و نه به خاطر وقت شناسی است. “ناظم کادری بود یک بار معلق با این تیم سه بازی در اواخر a lost فصل برای دفتر خود اشتباهات اما این تجارت به کلرادو نیست یک پیروزی روشن نشده است.

بیشتر نظر در صندوق پستی خود را

دریافت آخرین از مورد علاقه خود را ستاره columnists با نظر ما عضویت در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

در ضمن Keefe گفت: “ما می خواهیم او را به این بازیکن است که او را قادر بودن” و کاپیتان تیم جان توارث گفت: “این فقط اشتباه صادقانه و (او را) هنوز در حال رشد و بلوغ.”

اما آنها همچنین می دانیم که چه چیزی در خطر است در اینجا برای یک تیم است که انتظار می رود بسیار بیشتر از به مبارزه برای پلی آف. برگها ممکن است نیاز به دریافت بهتر به ادعا و اگر Kasperi Kapanen راه وجود دارد آنها نمی توانید صبر کنید بیش از حد طولانی برای او به ترک.

Bruce Arthur

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی