بروس آرتور: NBA all-star game به ما دادن بهترین خود را در بهترین و با شکوه بود

نشان داده می شود. که تفاوت بین یک راس ورزشکار و دیگری بین دو تا از مهمترین و کاملا منحصر به فرد انسان تا کنون تولید شده در این زمین است. یکی LeBron James شش پا-هشت و 240 پوند زمانی که او 18 سال, پیر و هنوز هم فوق بشری ترکیبی از اندازه و سرعت در 35 در اختیار داشتن یک ذهن است که می تواند به حل مشکلات فضایی فوق العاده خطرناک در زمان واقعی با سرعت. دیگر Giannis Antetokounmpo الاستیک فوق العاده عنکبوت قادر به پوشش کل دادگاه در دو دریبل با دست اندازه ماهی تابه در پایان هشت پا و بازوها.

و با هر دو در جایی نزدیک به خود را حداکثر تفاوت بین LeBron گرفتن توپ به شیشه قبل از Giannis می تواند رسیدن به آن خیلی کوچک است. بهترین ورزش انجام است که: آنها distil همه هدیه همه کار و همه غرایز را به کوچکترین تفاوت. Giannis آن را به عنوان معلوم شد رو به توپ. آن را یادآور LeBron معروف بلوک Andre Iguodala جز این که در یک بازی 7 NBA Finals. اما محض ورزشکاری و تمایل این یکی نبود مایل خاموش.

آن را برجسته NBA همه ستاره بازی که به نحوی به جهان — ترین های جهان, حداقل چیزی آن را دیده هرگز قبل از. تیم ایالات متحده آمریکا پر است از جوانب مثبت از سال 1992. اسپانیا و آرژانتین و یوگسلاوی سابق بوده طلایی نسل های پس از.

اما این ؟ بهترین ها در دنیا, رفتن, سخت, پارس در, داوران, بهره برداری از ترکیب هیرو گرفتن هزینه — انصاف در وجود دارد تنها یک مرد در نظر گرفتن اتهامات و گسترش خود را به کمال است ؟ زمانی که اتحاد بسکتبال تا کنون ندیده اید ؟

“این بازی به ارمغان آورد خاطرات” می گوید: Wayne Embry, رپتورز مشاور ارشد و Hall of Famer که در پنج همه ستاره بازی از سال 1961 تا 1965 با Wilt Chamberlain, بیل راسل, اسکار رابرتسون, Bob Pettit, Elgin Baylor جری وست, باب Cousy و بیشتر. “از آنجا که آنها پس از آن.”

در Embry روز بازی خالص بود غرور; آن نبود و حتی تلویزیونی تا سال بازیکنان را تهدید به بازی تا زمانی که آنها به حقوق بازنشستگی خود را. اما آنها به رقابت پرداختند. در سال 1964 بازی غرب رابرتسون و راسل هر بازی 42 از 48 ساعت. Embry, در حال حاضر 82 و هنوز هم رفتن به ورزشگاه تماشا می کردند و یاد می شود.

اما ایده واقعا snarling همه ستاره بازی از بین رفته است برای مدت زمان طولانی پس از آن تقریبا مانند باز کردن ممنوع ، زمانی که Giannis سالم تا LeBron در یک سه ماهه چهارم درایو و مسدود شوت او در آن چیزهای واقعی. زمانی که Giannis تلاش برای رانندگی در Kawhi Leonard در انتهای دیگر بود و بلعیدم Kawhi و جمعیت بود که از چیزهای واقعی ،

و بهترین بخش. با موسسه خیریه پول در خط و کوبه برایانت میراث در هوا شد نادرترین چیز: یک بازی واقعی با بهترین بازیکنان. وجود دارد یک افسانه ای تیم رویایی داد و بیداد در سال 1992 در موناکو دقیق توسط جک مک کالوم از ورزش نشان داده شده است که بازمی گردد, سحر و جادو, Charles Barkley, دیوید رابینسون, Chris Mullin و یک جوان مسیحی up all night علیه مایکل جردن, کارل مالون Scottie Pippen پاتریک اوینگ و قدیمی لری پرنده. اما تنها یک نوار ویدئویی. اردن تیم به دست آورد. به عنوان اردن گفت مک کالوم “در بسیاری از راه های آن را به بهترین بازی من تا کنون در.”

این بود که در مقابل همه. شما می توانید ببینید که جوئل Embiid می توانید به پایین تقریبا هر کسی که از این سه نقطه از خط و قلدری راه خود را به یک گهگاه balletic شات; که بوستون را Kemba واکر می توانید روشن به بد دفاعی شرایط انتخاب و رول و که او می تواند محافظت می شوند. شما می توانید ببینید که Giannis بسیار vaunted سه نقطه بهبود نیست با دوام و خود را در اواسط محدوده بازی نیست ، اگر او نمی شود به آن اعتماد در all-star game, او احتمالا نمی خواهد در حذفی کوره یا نه.

برای رپتورز آن تقویت شد که کایل لوری بود baller, اما شما همچنین می توانید ببینید که پاسکال Siakam بود کمی مردد در ارسال کردن جیمز هاردن در زمان بحران حتی اگر او به خود جلب کرد دو خطا را که خود او میانی-به-سه-نقطه بازی نیست و صرفا با دوام و در عین حال هر دو. شما همچنین خاطر نشان کرد که لوری نیست یک شرط بندی با یکی از با LeBron و هنوز هم نمی تواند تولید عکس های بهترین بازیکن می تواند.

و همچنین شما می توانید ببینید که رپتورز قانونی با دستکاری Giannis با بازی در سه ماهه چهارم با Siakam و لوری به جای Giannis را دیگران هم تیمی Khris منچستر که بود 2-از-7 برای پنج امتیاز در 23 دقیقه دو تا از آن آمد یک لوری alley-oop منتقل می کند. منابع نشان می دهد لوری موفق به محل خود قفل در کنار Giannis بیش از آخر هفته. او را برکت دهد.

شما می توانید ببینید که چه کسی تا به حال اعصاب. (سخت برای یک عبور در اواخر باز لیآپ.) شما می توانید ببینید سلسله مراتب جرم. شما می توانید ببینید که Embiid و بن سیمونز تعلق دارند در تیم های جداگانه. شما می توانید که بیش از سه ماهه چهارم در اختیار داشتن با در اختیار داشتن و پیدا کردن بسیار سرگرم کننده در هر زمان درست تا نقطه ای که آنتونی دیویس بود بیش از حد بزرگ برای لوری و کنسرو برنده پرتاب آزاد به عنوان یک نتیجه.

بیشتر نظر در صندوق پستی خود را

دریافت آخرین از مورد علاقه خود را ستاره columnists با نظر ما عضویت در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

این تعجب. آنها باید تنظیم گرسنگی-سبک کر خیریه کودکان و نوجوانان بودند که هر دو آمدیم یا خرد شده به عنوان پول برای موسسات خیریه تصمیم گرفته شد با این نتیجه هر سه ماهه; آن را نیز ممکن است به NBA را به tamp پایین رقابت زیرا در نهایت کسی که صدمه دیده است.

اما NBA ثابت all-star game و به هر چیزی ، و چیزی جدید بیش از حد.

تاریخ گفتگو

س:

چه شما فکر می کنم NBA همه ستاره بازی ؟ به اشتراک گذاری افکار خود را:

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>