بروس آرتور: تعلیق ورزش برای coronavirus بزرگتر است بسیار بزرگتر از یک مکث

این عجیب و غریب بود, هیچ ورزشی. این یک وقفه در یک بیماری همه گیر. برخی از ورزش سعی کردم به نگه دارید: گلف نسکار UFC. تنها یکی هنوز ایستاده تا اواسط بعد از ظهر جمعه بود که در خدمت بشریت مارمولک مغز است. Dana White, UFC رئیس جمهور گفت که او پیش رفتن با یک جلسه در برزیل.

“من صحبت های رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور ایالات متحده امروز در مورد این” سفید ESPN گفت: روز شنبه “و آنها در حال گرفتن این بسیار جدی و به آنها گفت:” محتاط و مراقب باشید اما زندگی خود و جلوگیری از وحشت.’ “

یک روز بعد سیاسی گزارش داد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در قانون و کلید مشاور Jared کوشنر حال خدمت برادر خود را در قانون یک پزشک به درخواست ایده های در مورد چگونه برای مقابله با این بیماری همه گیر از پزشکان گروه در Facebook. به هر حال.

به درک ورزشی در حال حاضر شما باید برای درک بیشتر از ورزش است. مرحله اول زمانی که شما از دست دادن چیزی است به تعجب زمانی که شما می توانید آن را دریافت و آن پیام این بود که فرستاده شده توسط ورزش آشکارا و یا در غیر این صورت. لیگ اصلی بیس بال تحت فشار قرار دادند باز بعد دو هفته NBA گفت: این امر نه از سر بازی برای 30 روز حداقل; NHL اصرار بسیار عجیب در مورد استفاده از کلمه “مکث” برای توصیف آنچه در هر ورزش دیگر که نمی تعویق انداختن یا لغو رویدادی به نام “به حالت تعلیق درآورد.”

“ما گرفته ایم یک مکث” NHL کمیسر گری Bettman گفت: در اولین پاسخ خود را در مصاحبه با CNBC. “من کمی مردد به استفاده از کلمه تعلیق از آنجا که ما امیدواریم و انتظار ما این است که همه چیز به حالت عادی بازگشت و آن را ایمن و آن را عاقلانه است که ما می توانیم به عقب و از سر فصل و در نهایت باید این جام استنلی تعلق می گیرد.”

وقتی NHL تعلیق کسی که بازیکن می آید و به بازی معمولا. به هر حال.

ورزش لیگ وجود داشته باشد می توان با استفاده از نرم افزار ورزشی. این طبیعی است که حتی در یک بیماری همه گیر که ورزش لیگ می خواهید به بازگشت به کار. NBA و NHL در حال حاضر ترسیم برنامه های مختلف برای از سرگیری; به طور منظم فصل بازی شاید و حذفی فصل است. MLB امیدوار به بازی در تمام بازی های 162; البته آنها انجام دهد. تا زمانی که رودی Gobert آزمایش مثبت لیگ اجازه دهید بازیکنان خود را پرسه زدن در شیوع آنها اجازه رفتن به رستوران ها اجازه دهید آنها را ترک هتل خود اجازه دهید آنها را به خانه. لیگ زندگی با خطر تا زمانی که آنها نمی تواند.

بعدی درست سوال این است که سطح خطر آنها را تحمل کند و به عقب می آیند. این سوال از زمانی که ورزش می گرداند این است که هر دو نسبتا ناچیز و همچنین خواهد بود bellwether برای بازگشت به حالت عادی. اما طرفداران, ورزشکاران و لیگ ممکن است مجبور به قبول این احتمال که آن را نمی خواهد اتفاق می افتد در هر زمان به زودی.

“شما اوج بیش از چند هفته و پس از آن دوباره بیش از چند هفته دیگر,” دکتر گفت: Anthony Fauci, the lone معتبر صدا در فدرال آمریکا coronavirus نیروی کار. “چه ما در حال تلاش برای انجام با تلاش های که ما در حال انجام است به بلانت که اوج … چگونه شما رسیدگی به آنچه شما در حال حاضر در کشور شما ؟ شما در ادامه برخی از مرتب کردن بر اساس از مهار, اما شما همچنین کاهش. و شما سعی می کنید به نسبت آن به مناطق که در آن وجود دارد بیشتر عفونت.

“موفقیت از آن و چه مقدار شما را در این به نوبه خود به این است که به شما مقدار از زمان. اگر ما موفق آن خواهید بود کمتر است. اگر ما موفق آن می گذرد بیشتر می شود اما این نوع از چیزهایی که به طور کلی اجرا در چند ماه. امیدوارم ما بتوانیم آن را چندین هفته, هشت, نه, هر هفته, اما من می توانم به شما یک شماره به دلیل آن بستگی دارد که چگونه موفق ما هستند.”

پس از هشت یا نه هفته به اوج عفونت در امریکا بهترین سناریو. که بین ماه مه و ژوئن. جف Passan از ESPN گزارش بیس بال انتظار نیست به بازی تا زمانی که ممکن است در اولین. برگشتی در سالهای اخیر را ماند در حدود 60 روز به پایان برای پایان دادن. حتی چهار دور پلی آف با تنها بهترین-از-پنج سری بازی های برگزار شده در هر دو روز می تواند تا 40 روز.

اما فراموش نکنید که برای یک ثانیه. که چانه زنی. عبور از قله از موارد معنی نیست پایان; آن را فقط به معنی کاهش. تیم قطعا نیاز به می دانم که بازیکنان خود را نه در خطر بودن یکی دیگر از رودی Gobert. و فراتر از آن است که دولت ها امیدوارم درخواست بالاترین ممکن است نوار را به بزرگترین و منظم کرده است.

“در تمام جلسات هیئت مدیره من دیروز و امروز نیست و یک تیم مطرح شده پول” کمیسر NBA آدم نقره گفت: TNT پنج شنبه. “کل بحث در مورد ایمنی و سلامت بازیکنان جامعه اطراف NBA و طرفداران ما. بنابراین آنچه که ما امروز مشخص است این وقفه خواهد بود به احتمال زیاد حداقل 30 روز و ما نمی دانیم که به اندازه کافی برای مشخص تر می شود.

“اما پس از آن سوال می شود وجود دارد یک پروتکل رک و پوست کنده با یا بدون طرفداران, که ما می توانیم از سر بازی ؟ و من فکر می کنم هدف … چه حس می کند اینجا بدون به خطر انداختن هر کسی امنیت ؟ و من فکر می کنم آن را رک و پوست کنده خیلی زود به بگویید. دوباره به آن بستگی دارد که چگونه به سرعت این ویروس گسترش می یابد و آن نیز بستگی دارد چه نظریه خواهد بود در مورد نحوه درمان آن.

“و ما می دانیم که چگونه بالا مشخصات بازیکنان ما هستند که دیگران در خود را منجر شود از ما.”

او صحبت کرد knowledgeably در مورد خطرات. که چه ورزشی نیاز دارد.

اما مهم ترین چیز به درک این است که حتی مدل های سخت به اعتماد در حال حاضر به این دلیل که ایالات متحده botched تست بدی در اوایل.

“متاسفانه مقدار تست در ایالات متحده شده است بسیار محدود است و در نتیجه میزان شیوع در حال حاضر ضعیف مستند,” گفت: دکتر مایکل سیلورمن صندلی از بیماری های عفونی در غربی دانشکده پزشکی و دندانپزشکی. “است که باعث می شود خواندن اطلاعات دقیق به یک مدل غیر ممکن است.” پرسید: اگر هر کشور دیگری تا به حال یک آزمایش مشابه شکاف به ایالات متحده سیلورمن گفت: “احتمالا ایران.”

ما در آغاز. حتی پایان از آغاز چون از صبح روز جمعه ایالات متحده در حال آزمایش حدود 13,600 از آن 327 میلیون نفر از مردم و رئیس جمهور گفت: هیچ کدام از آن مسئولیت خود را.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

آن بد خواهد بود. مدل های که وجود دارد در حال هولناک: نیویورک تایمز گزارش مراکز کنترل بیماری را بدترین مورد از 160 میلیون به 214 میلیون آمریکایی در سال آینده و تا 1.7 میلیون مورد مرگ و میر و سیستم مراقبت های بهداشتی گرفتن مدفون تحت وزن. بهترین سناریو ممکن است نصف آن یا یک سوم است.

در ایتالیا آنها تحت قرنطینه و آواز در شب به احساس مانند آنها هنوز هم با هم و قرار دادن شمع در ویندوز و رستوران ها بسته شده و به بیمارستان های نزدیک به سقوط. در ایران آنها نیست تست اولیه و تلاش برای پنهان کردن این اعداد حقیقی و برآورد در حال خرد کردن. یا ممکن است امریکا است. یا آن را می تواند بدتر. قرنطينه هستند و مطمئنا در آینده. زندگی به طور منظم تغییر خواهد کرد.

شما از دست های ورزشی در حال حاضر مطمئن شوید. اما خیلی زود ورزش احساس نمی مانند آنها مهم نیست چرا که آنها نمی. و ورزشی نیاز به واقعا درک کنند که بیش از حد.

Bruce Arthur

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>