دو روز پس از درگذشت او کوبه برایانت هنوز آویزان بیش از بازی بیش از NBA است. رپتورز یکی از مهمترین و ذهنی گروه سختی در لیگ خواسته به میدان کوبه سوالات تا بعد از بازی خود را. زمانی که رپتورز تا به حال به بازی در سن آنتونیو ساعت پس از سقوط یکشنبه, حتی کایل لوری نمی تواند گرم کردن او سعی و عقب نشینی به اتاق قفل غلبه بر.

و در این روز در صبح shootaround وینس کارتر جوان هم تیمی های سنگ “تولدت مبارک” به او دو روز پس از او تبدیل 43 چرا که هیچ کس نمی خواست به جشن هر روز کوبه دختر Gianna و هفت نفر دیگر کشته در سقوط یک هلیکوپتر.

“(Kobe) می دانست که همه نام” گفت: Alex McKechnie تورنتو معاون رئیس جمهور از بازیکن سلامت و عملکرد برگزار شد که یک کار مشابه با کوبه-عصر لیکرز برای سال. “خانواده نشسته بود و صبر در راهرو (و) او خواهد آمد و سلام به (همسرم) شنی و دانیل پدر آن شگفت انگیز بود. او بود که با همه. که کوبه.

“درایو خود را برای کمال توانایی های خود را به درایو دیگر بازیکنان بود و به هیچ یک دوم آن را کاملا شگفت انگیز است. برخی از بازیکنان تا به حال زمان سخت در برخورد با آن اجازه دهید صادقانه در مورد آن, اما این چیزی است که او در تلاش برای: کمال هر روز.”

در ضمن هیچ کس بیشتر رفت و برگشت با کوبه از وینس بود که در همان افسانه ای AAU تیم در پاترسون, N. J., در سال 1994 همراه با آینده بازیکنان NBA ریچارد (Rip) همیلتون و تیم توماس. وینس به یاد.

“توانایی های خود را به ساقه بدیهی است چگونه قد بلند او بود توانایی های خود را به تصویب, نمایشنامه,” کارتر گفت. “من به یاد داشته باشید او تیراندازی نیمه دادگاه عکس. او آنها را همه اما اعتماد به نفس به یک AAU تیم بود که که خوب است و هنوز هم احساس می کنم مثل (او) می تواند شلیک نیمه دادگاه عکس, در بازی. و او می خواهم چند. بنابراین شما در ترس از محدوده خود و توانایی های خود و اعتماد به نفس خود را به هیچ یک دوم بود.”

Left unsaid بود که چگونه کوبه بود کارتر معاصر, یک حرفه ای واقعی چوب اندازه گیری و تفاوت در عادات و طرز فکر بازی های برگزار شده است بیش از 20 سال از بسکتبال. کوبه قاتل رانده فراتر از عقل محدود به لس آنجلس از آغاز تا پایان.

و وینس در زمان یک مسیر متفاوت است. او هرگز تعقیب کمال نیست; او همچنین هفت تیم پس از خروج از تورنتو شکلگیری در نهایت به یک کارگر ماهر و دانا کهنه. چند سال پیش او شروع به گفتن مردم که او تصمیم گرفت تا سعی کنید کشش به طور منظم.

در این شب با تورنتو در کنترل تمام راه وینس گرفتار توپ در اواخر سه ماهه اول و تشویق و تشویق او پس از چرخش بلوز رفت. رپتورز نشان یادبود تصویری و وینس رو ایستاده تشویق می کردند. او نمی کنید بیش از حد عاطفی او گفت: چون او را در تلاش برای آن را ذخیره کنید برای بعد, دیدار نهایی.

او به یک رنگین کمان گام به عقب سه و مردم gasped. او به یکی دیگر به ثمر رساند و دوباره. او به ثمر رساند سریع در 10 امتیاز در شش دقیقه و تحسین به عنوان او نشستم. او نمی نمره دوباره او را کم گاز در 43. او را در آغوش گرفت در اینجا قبل از اینکه بیشتر در طول سال. آن زمان.

کوبه مرگ در ضمن متزلزل شده بسیاری از مردم در لیگ; آن را ناگهانی یادآوری مرگ و مير است. وینس گفت که او گریه کرد زمانی که او در بر داشت اما هر آزمون خود را از طریق کوبه لنز خاموش است حداقل publicly. اما آن را اجازه می دهد تا شما را به تعجب آنچه که می شده اند. نه به عنوان یک بازیکن: Vince بود فقط سیمی متفاوت از کوبه و هیچ تغییر آن است.

تصور کنید اگر او تا به حال باقی ماند. کوبه عشق وعاشقی با L. A. بود و پر سر و صدا اما به طول انجامید بیش از 20 سال; Vince هنوز هم الهام بخش واکنش باور نکردنی در اینجا 14 سال پس از او معامله شد. او این شهر را برای اولین بار واقعی بسکتبال و بسکتبال شکستگی. او پرسید که آیا او تا کنون فکر در مورد ماندن در جایی دیگر از او.

“البته” گفت: کارتر که بازی با Dirk Nowitzki که صرف کل کار خود در دالاس. “من فکر می کنم از اتصال به کسانی که شش سال و درست مثل مرد 20 سال از که ؟ … وقتی که من به عقب می آیند در اینجا مردم می گویند ” خوب, شما به صفحه اصلی.’ من از اینجا, اما آن را مانند شما در حال بازگشت به خانه حتی اگر من متولد شد و در شهر ساحلی دایتونای فلوریدا.”

آن را تنها واقعی بسکتبال صفحه اصلی. تورهای نیوجرسی نقل مکان کرد به بروکلین پس از او وجود دارد. وجود دارد اورلاندو ققنوس و آخرین مرتبط تور در دالاس قبل از end-of-the-جاده متوقف می شود در ممفیس ساکرامنتو و در حال حاضر آتلانتا. وینس گفت: شاهین نقطه مختلف نقاط مورد علاقه در شهرهای مختلف و با او یکی است در اینجا. نه بازنشسته نیوجرسی یا هر چیزی که شما می توانید ببینید; در عوض بنر از افتتاح این عرصه است.

“آنها در تیر — ببینید که (قهرمانی) بنر اینجا و یکی دیگر بیش از وجود دارد بیش از حد از زمانی که عرصه باز” کارتر گفت. “من بخشی از آن است.”

او در مورد چگونه او به ثمر رساند اولین دو امتیاز را در این عرصه — دو-دست معکوس alley-oop از چارلز اوکلی. او به نظر می رسید با افتخار.

“غوطه دادن مسابقه و rookie-of-the-year مسائل بودند اما من می توانم راه رفتن در اینجا و ببینید که و فکر می کنم در مورد زمانی که این محل باز کردم و اولین سبد” کارتر گفت. “فراواقعي بود در آن لحظه و برای همیشه حک در تاریخ این ساختمان و این خاص است. من شرط می بندم که جلب مردم خاموش نگهبان مانند او انجام بسیاری از چیزها, اما این مهم است که من و بسیاری از بچه ها می گویند که.”

بیشتر نظر در صندوق پستی خود را

دریافت آخرین از مورد علاقه خود را ستاره columnists با نظر ما عضویت در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

وینس کارتر در 22 و فصل نهایی است و همه آن را احساس می کند کوچکتر از آن را باید. تصور کنید اگر او تا به حال صرف 10 سال در اینجا بود که اساسا خود را نخست به عنوان بازیکن اصلی; تصور کنید اگر متقابل تضاد و ناامیدی شده اند می تواند تعمیر. او نمی توانست کوبه; او نمی ماند برای همیشه لطفا برای. هنوز هم تصور کنید که چقدر قوی تر از پیوند شده می تواند.

اما وینس انتخاب یک مسیر متفاوت است. و آن را تقریبا انجام شده است.

Bruce Arthur

تاریخ گفتگو

Error!ما را به حالت تعلیق در حساب خود را مطابق با اصول اخلاقی. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به منشور اخلاقی

س:

شما چه فکر میکنید در مورد وینس کارتر بازنشستگی است ؟

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im

نرم افزار گرامرلی