نقب زدن سینسیناتی نشان می دهد برخی از عشق تیم NFL یاوه سرایی کردن بیش از گیرنده های

INDIANAPOLIS—که نمی خواهم به دنبال در قدم به قدم از جان Elway و الی منینگ?

جو نقب زدن که که.

این Heisman جایزه برنده, قهرمان ملی و اجماع شماره 1 انتخاب کنید در ماه آینده پیش نویس گفت: در NFL سراغ ترکیب است که او می خواهم که هیچ تردیدی در سینسیناتی که صاحب برترین انتخاب است.

“آره, من قصد دارم به بازی” LSU ستاره کارفرمایی پاسخ داد: وقتی پرسید که آیا او خواهد گزارش به Bengals باید آنها او را انتخاب کنید و شماره 1 به طور کلی در تاریخ 23 آوریل در لاس وگاس. “من ballplayer. هر کس بر میدارد من قصد دارم به رفتن نشان می دهد.”

نقب زدن که بزرگ شد در Athens, Ohio, و در ابتدا با حضور در ایالت اوهایو گفت که او می خواهم عشق را به بازی حرفه ای خود را در خانه دولت.

“آره کاملا. آن را دو ساعت و 15 دقیقه از خانه من” نقب زدن گفت. “من می تواند رفتن به خانه برای شام اگر من می خواستم.”

نقب زدن گفت: در دن پاتریک رادیو نشان می دهد در ماه گذشته بود که آن را برای او مهم است برای نگه داشتن برنده شدن در NFL و در حالی که او می خواست برای اولین بار به طور کلی انتخاب “شما همچنین می خواهید برای رفتن به یک سازمان بزرگ است که متعهد به پیروزی است. متعهد به برنده سوپر کاسه است.”

این Bengals برنده نشده یک سوپر باول پس از ورود به لیگ در سال 1968.

کسانی که دیدگاه موجب حدس و گمان است که نقب زدن بود شک و تردید در مورد Bengals.

“تنها چیزی که من گفته ام این است که من فقط نمی خواهم به مغرور در مورد انتخاب” نقب زدن کرد. “همین دلیل است که من بوده ام noncommittal چون من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد. آنها ممکن است انتخاب من است. آنها ممکن است سقوط در عشق با شخص دیگری. شما نوع که در زمان روایت و با آن زد. شده است وجود دارد هرگز چیزی شبیه به آن از من پایان.”

بنابراین بدون رزرو در مورد بازی برای Bengals.

“من بازی برای هر کس پیش نویس های من,” نقب زدن گفت. “من فقط رفتن به مغرور در مورد آنچه آنها می خواهند به انجام است. این پیش نویس است. شما بچه ها شده اند و پوشش آن را برای مدت زمان طولانی. شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی خواهد افتاد.”

پس او همه را در سینسیناتی باید Bengals تماس و نام خود را در پیش نویس ،

“البته من می خواهم برای اولین بار انتخاب کنید,” او گفت:. “که هر بچه رویا. من واقعا برای این فرصت و من خوش شانس بود و در این موقعیت است. بنابراین من واقعا هیجان زده می شود در این موقعیت است.”

Elway بالا بود کلی انتخاب در سال 1983 پیش نویس پیشتاز از بزرگترین کارفرمایی کلاس در NFL تاریخ, اما او نمی خواهم به بازی در بالتیمور و کلت معامله او را به دنور جایی که او برنده دو سوپر کاسه به عنوان یک بازیکن و دیگری به عنوان یک مدیر اجرایی است.

چیزی شبیه برخوردی در سال 2004 زمانی که منینگ انتخاب شد در ابتدا به طور کلی توسط San Diego Chargers بود اما به سرعت معامله به New York Giants, جایی که او دو بار ضرب و شتم تام بردی در سوپر باول.

Elway صرف چهار سال جستجو برای Peyton منینگ را جایگزینی در دنور قبل از فرود درو قفل بنابراین این علائم اولین فصل از سال 2015 که او نیست هزینه های زیادی از زمان در QB چشم انداز مانند نقب زدن.

در عوض او به دنبال در اعماق کلاس گسترده ای از گیرنده های که علامت گذاری این سال تازه کار کلاس.

Elway در حال حاضر دارای یک نرم افزار کاسه گیرنده در Courtland ساتون و یک ستاره در حال افزایش, تنگ در پایان نوح Fant. اما امروزه تیم را به بار تا در گیرنده گسترده و در این سال به ارمغان می آورد ثروت از با استعداد تصویب فو به از را انتخاب کنید.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

“من فکر می کنم این یکی از بهترین گروه پس از Odell گروه” کلرادو گیرنده گسترده Laviska Shenault گفت: در مقایسه این سال محصول را به یکی از در سال 2014 که ویژه اول سرآمد Odell بکهام جونیور, سامی واتکینز مایک ایوانز Brandin آشپز و کلوین بنیامین.

در علاوه بر این به Shenault در این سال گروه ویژگی های آلاباما جری Jeudy و هنری Ruggs III اوکلاهما را CeeDee بره LSU جاستین, Jefferson, آریزونا دولت براندون Aiyuk و Clemson توپ را روی گوه و هیگگینس.

“من فکر می کنم ما با استعداد در سراسر هیئت مدیره” Shenault گفت. “من فکر می کنم ما در بررسی بسیاری از جعبه. من فکر می کنم این کلاس در حال رفتن به انجام کارهای بزرگ است. آن را قطعا رفتن به یک افسانه ای کلاس.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>