کسب و کار و علم اشاره در همان جهت

شاتر / پل Spella / اطلس

این سوال در ذهن همه است در حال حاضر است که آن را امن برای بازگشت ، منافع کسب و کار استدلال می کنند که اقتصاد باید بازگشایی شد; عمومی-بهداشت دانشمندان استدلال می کنند که آن را هنوز خیلی زود است; و سیاستمداران در حال تلاش برای پیدا کردن یک مسیر رو به جلو است. آنچه آنها نیاز است و نه یک راه بلکه یک فرایند است. و وقتی که می آید به طراحی فرایند برای ساخت مهم تصمیم گیری کسب و کار رهبران و دانشمندان شگفت آور و تراز وسط قرار دارد.

بیش از گذشته چند دهه کسب و کار در سراسر جهان تبدیل شده اند به نظم و انضباط از فرایند علمی برای تصمیم گیری که مخاطرات بالا هستند و نتایج نامشخص است. به جای تکیه بر یک تعداد انگشت شماری از مردم نشسته در یک شرکت boardroom را جارو و اغلب غیر قابل برگشت انتخاب شرکت های پذیرفته اند آزمایش. امروز شرکت های نوآور هستند بیشتر احتمال دارد به یک سری از مراحل کوچک بر اساس دقت کنترل تست A/B از تقاضا در بازار و یا تجزیه و تحلیل دقیق از تقسیم بندی بازار است.

ایالات متحده نیاز به یک فرایند است که نشان دهنده نقاط قوت این روش این و که خواهد شد کمک به ما جواب یک سری از سوالات بسیار مهم: چه مفروضات ممکن است ما را از مسیر اشتباه? آنچه که سریعترین راه برای رفع این ابهامات است ؟ چگونه می تواند ما را در یادگیری و انطباق? و شاید مهم ترین, چگونه می تواند ما خوش آمدید رقابت شواهد و استفاده از آن به تغییر دوره ؟

وجود دارد راه های بسیاری برای اعمال فرآیند حل مسئله استفاده شده توسط کسب و کار و دانشمندان به وضعیت فعلی اما حداقل سه ایستادگی کردن.

ما باید انجام و یا حداقل رعایت, چند, آزمایش های اجتماعی. کشورهای مختلف و حوزه های قضایی و کشورهای مختلف در سراسر جهان ارائه می کنند مشاهده شواهد چه کار می کند و چه چیزی نیست. ما سابقه طولانی از استفاده از متحده به عنوان آزمایشگاه برای ملت است. به جای در نظر گرفتن سفت و سخت ملی رویکرد و یا اجازه می دهد هر ایالت برای رفتن جداگانه خود را در راه ما می تواند این فرصت را انتقادی به بررسی آنچه اتفاق می افتد در هر دولت و به منظور بررسی ارتباط میان خود و شرایط محیطی و اجتماعی و سیاست های آنها استناد و سیر بیماری آنها را فاش کند. پس از آن ما می توانید به اشتراک گذاری این درس در سراسر کشور به طوری که کشورهای دیگر می توانید آنها اعمال می شود.

جوامع مثل مردم رفتار heterogeneously. در بررسی که تنوع ما اغلب کشف بیشتر عنصری اصول است که امروز تعریف دقیق پزشکی است. آنچه ما پس از فکر به عنوان سرطان پستان است که در واقع مجموعه ای از بیماری های قابل تشخیص در بخش های مختلف خود را طبیعی تاریخ و پاسخ به درمان های مختلف. این نوع از تفکر در حال حاضر اطلاع تفسیر ما از آنچه اتفاق افتاده در کشورهای دیگر: چرا ایتالیا رنج می برد و به همین دلیل به آلمان بوده است نسبتا در امان? چرا سنگاپور موفقیت های اولیه شده است و به دنبال آن سریع تنش ها در موارد ؟ در اینجا در ایالات متحده ما می توانید درخواست آن را به کشورهای شهرها و محله ها.

اما به عنوان دولت و دولت های محلی خود را در زمان واقعی آزمایش ما در حال رفتن به نیاز به یک راه برای نظارت بر این روند است. معمولی آزمایش های علمی در موقعیت های خطر نظارت یک هیئت مدیره با قدرت برای جلوگیری از محاکمه باید فاصله اطلاعات نشان می دهد که هر دو هزینه و یا مزایای چشمگیر تر از پیش بینی. هر دو خوب علمی عمل و نوآوری خوب عمل ایجاد هشدار دهنده و نظارت مکانیسم های جلو برای جلوگیری از یک آزمایش یا pivot در صورت نیاز. آنچه که ما به دنبال در اینجا خواهد بود در اوایل سنبله در عفونت نرخ; سیاست هایی که با هدف بازگشایی اقتصاد بود مسلما باید قوی و نماینده تلاش در تست. تمرین خوبی خواهد به طور مشابه ایجاد حزبی مستقل و هیئت مدیره برای نظارت بر مجموعه ای از این داده ها را به موقع توصیه های مبتنی بر آنها است.

شاید مهم ترین چیزی خوب علمی و شیوه های کسب و کار ارائه شده است تمایل به آزمون فرضیه و اعتراف هنگامی که آنها در اشتباه هستند. سیاستمداران تمایل به دفاع از تصمیمات خود را حتی در صورت برعکس شواهد. بهترین دانشمندان و نوآوران کسب و کار تشخیص نادرست مسیر آنها را کشف کرده اند ارائه بینش به جایی که مناسب مسیرهای دروغ است.

سیاستمداران معلوم نیست مجبور به انتخاب بین علم و کسب و کار. به جای آنها می توانید با استفاده از نوآوری اصول آغوش هر دو به نمودار راه رو به جلو, یک تجربی گام در یک زمان.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>